Sebastian Vettel [#5]

Novosti o vozačima i timovima, glasine...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la vidc »

najbolje bi bilo da je ferrari ima jednog vozača koji se zove Alonso...i uz to promijeni ime u Scuderia Alonso
Avatar
zonelsk
Veteran
Veteran
Postovi: 2956
Pridružen/a: 07 lis 2012, 08:44
Ja sam: Vozač
Navijam za: FA

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la zonelsk »

neka neka, neka ide Vettel u Ferrari, a nek se rjese Alonsa...
I like to race, not to do laps alone.
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la vidc »

ne znam sta vam je toliko krivo? Alonso vjerojatno ide u neki tim gdje će vozit bolid koji nije totalna kanta kao sto je bio ferrari zadnjih 5 godina i gdje ce konacno osvajat naslove.trebali bi bit sretni
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la F1NAC »

vidc je napisao/la:ne znam sta vam je toliko krivo? Alonso vjerojatno ide u neki tim gdje će vozit bolid koji nije totalna kanta kao sto je bio ferrari zadnjih 5 godina i gdje ce konacno osvajat naslove.trebali bi bit sretni
Krivo je to da cemo dobit u tim vjerovatno vozaca koji nece moc osvajat naslove dok Ferrari ne bude imao downforcea na pretek . A to jedino se moze uz pomoc carobneg stapica i da Allison nesto iskemija i da se Fry ne petlja u njegov posao.
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la vidc »

a alonso osvajao naslove s bolidom bez downforce-a? dva puta se borio za naslov prvenstveno zbog tehničkih problema drugih ekipa. u sezonama kad se red bull i mclaren nisu kvarili (2011. i 2013.) nije bio ni blizu
Avatar
zonelsk
Veteran
Veteran
Postovi: 2956
Pridružen/a: 07 lis 2012, 08:44
Ja sam: Vozač
Navijam za: FA

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la zonelsk »

a vettel je kao odvezao neku dobru utrku bez downforcea?
I like to race, not to do laps alone.
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la vidc »

šta znači "bez downforce-a"? ako je u pitanju utrka s bolidom koji nije bio najbolji tu utrku, ima takvih koliko hoćeš
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la F1NAC »

vidc je napisao/la:šta znači "bez downforce-a"? ako je u pitanju utrka s bolidom koji nije bio najbolji tu utrku, ima takvih koliko hoćeš
Come on. Budimo realni. Ako Ferrari nastavlja takve krame radit Kimi ce napokon imat jednakog kolegu :biggrin:
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la vidc »

meni nije jasno kako nitko ne vidi koliko je dovođenje vettela najbolji mogući potez koji ferrari može napravit
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la Chuck Norris »

vidc je napisao/la:meni nije jasno kako nitko ne vidi koliko je dovođenje vettela najbolji mogući potez koji ferrari može napravit
To je najbolji mogući potez za Kimia,sad bi trebao bti bolji od momčadskog kolege
...put u raj nije posut ružama...
dmarijon
Legenda
Legenda
Postovi: 4903
Pridružen/a: 21 vel 2007, 09:21

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la dmarijon »

Stvarno mislite da će Kimi biti bolji od Vettela?
Samo neka se trkaju.
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la vidc »

pa možda i hoće...Vettel nema Santander iza sebe, za početak će možda imat i jednake uvjete u ekipi
Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la Alonso-champ »

vidc je napisao/la:meni nije jasno kako nitko ne vidi koliko je dovođenje vettela najbolji mogući potez koji ferrari može napravit
Bolje bi bilo da su doveli Ricciarda..znamo zasto svi...mlad,brz,brzi od Vettela u istom bolidu, itd,itd...
Alonsista hasta la muerte..
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la vidc »

mozda ga i dovedu za koju godinu, dok se jos malo pure najede. za vozit ferrari ne treba bit samo talentiran i brz nego i psihicki tvrd, a vettel je na tom polju vjerojatno najjaci na gridu... za razliku od alonsa koji svako malo mora spomenut da je on bolji od timskog kolege za xy bodova il hamiltona koji nakon sastanka sa sefovima tima leti pred novinare da kaze da je rosberg priznao da ga je namjerno udario...
prednost mu je sto vec ima 4 naslova, ne bi trebao gorit od zelje da skuplja naslove za sebe nego se moze posvetit ideji da bude ferrarijev prvak a to je nesto za sto alonso trenutno vise nema strpljenja.
Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la Alonso-champ »

Alonso nema strpljenja nakon 4-5 godina a ovaj nakon jedne..lol..kazes Vettel psihicki tvrd,vidjelo se u utrkama koliko i kako je psihicki tvrd..

Bogami izgleda da je Ricci pojeo dosta pure,bar za Vettela,moze komotno dat ovome jedan tanjir( tanjur) da smaze
Alonsista hasta la muerte..
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la vidc »

ne mozes usporedjivat tako. alonso 8 godina nije osvojio nista a vettel u 7ipo godina od kako je u f1 svasta tako da motivi odlaska svakako nisu isti. ova sezona je pokazala da je vettel sasvim normalan covjek kojem nije problem priznat da je sporiji i da treba radit da se popravi i popravlja se. zadnji put kad se alonsu dogodila slična situacija (čak štoviše,puno blaža jer je on bio tu negdje s Hamiltonom) isao je ucjenjivat tim iz kojeg je na kraju sezone nogiran. da je bio imalo normalniji sad bi imao bar 4 naslova i ne bi se morao zadovoljavat komentarima da je on najbolji, najkompletniji, žalit se da mu u unutar tima ne tepaju i ne hvale ga dovoljno itd. itd.
kao vozač je vjerojatno bolji i kvalitetniji od svih vozača ferrarija zadnjih 20 godina... i to je to
Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la Alonso-champ »

Covjek ne da nase,ako se nesto dogovorimo tako mora bit..tako il nikako,i bilo je,nikako..i nisu ga nogirali nego je sam otisao,cak je i sam (ne cijelu) odstetu platio.

Jesil ti to upravo priznao da je Alonso bolji od Schumachera? :-)
Alonsista hasta la muerte..
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la vidc »

kao vozač vjerojatno da, ali u pitanju su nijanse. lik je robot, ima brzinu i nenormalnu konzistentnost iz utrke u utrku,koristi svaku moguću šansu koja mu se pruži. al u nekim drugim stvarima kaska za Schumacherom...generalno mislim da vozači kao što je Schumacher za ekipu vrijede više
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la Kenny »

vidc je napisao/la:kao vozač vjerojatno da, ali u pitanju su nijanse. lik je robot, ima brzinu i nenormalnu konzistentnost iz utrke u utrku,koristi svaku moguću šansu koja mu se pruži. al u nekim drugim stvarima kaska za Schumacherom...generalno mislim da vozači kao što je Schumacher za ekipu vrijede više
De molim te po čemu je to bolji?
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
speedy56
Legenda
Legenda
Postovi: 4566
Pridružen/a: 18 stu 2012, 14:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: FAlonso ALotterer
Lokacija: gdje me sunce grije

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la speedy56 »

Da su par stvari u prošlosti bile drugačije Alonso bi imao 5 naslova i svi bi o njemu pričali kao bogu i batini i bez problema bi ga stavljali uz bok (i iznad) Schumiju i ostatku ekipe
Ovako (iako se radi o istom vozaču) je to drugačije.
slika
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16010
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la Cuky »

to je potpuno pogrešan pogled na stvari...isto tako se može reć da su stvari bile samo malo drukčije Schumacher bi imao 11 naslova, a ne 7...to "da je bilo drukčije" nije nikakav argument jer ono što je bilo bilo je i nema nikakve mogućnosti da se promijeni.
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
speedy56
Legenda
Legenda
Postovi: 4566
Pridružen/a: 18 stu 2012, 14:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: FAlonso ALotterer
Lokacija: gdje me sunce grije

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la speedy56 »

Htio sam reći da gledamo broj naslova - Schumi 7, Alonso - 2 = Alonso se ne može porediti s njim (nema šasne da je bolji), a da Alonso (ili bilo tko drugi) ima više naslova (5 u ovom slučaju) bi ga se dizalo kraj Schumija

Nespretno, ali valjda sam uspio složiti nekako :oops:

E i samo usput, tema je Vettel :D
slika
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la Kenny »

Alonso je odličan vozač, ali da je bolji od Schumachera tu se nemogu složit i nije samo zbog broja prvenstava
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la Alonso-champ »

Kenny slagao se ti ili ne slagao isto ti se piše..pa ti vidi :-)
Alonsista hasta la muerte..
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la Kenny »

Alonso-champ je napisao/la:Kenny slagao se ti ili ne slagao isto ti se piše..pa ti vidi :-)
A da sorry zaboravio sam da je taj Alonso jedva osvojio prvenstvo u boljem bolidu protiv tog Schumachera koji je toliko slabiji od njega i da je Alonso spušio od rookia dok Schumacher u svojoj karijeri to nikad nije
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Odgovori