Lewis Hamilton [#44]

Novosti o vozačima i timovima, glasine...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la F1NAC »

Zaljepili su mu držače za bargeboardove
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
elder
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1888
Pridružen/a: 07 kol 2007, 14:51
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton
Lokacija: Krapina

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la elder »

Bog te nece Lewis sto si ga danas cendral na radiu strahota. Utrka za zaboravit i bolje se pripremit za sljedecu.
Darkness rises when silence dies
Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la Alonso-champ »

Ipak nije srao,kao sto neki kazu,kad je izjavio da je Ferrari favorit...
Alonsista hasta la muerte..
dmarijon
Legenda
Legenda
Postovi: 4903
Pridružen/a: 21 vel 2007, 09:21

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la dmarijon »

Pa šta pričate. Ne bi bilo pobjede bez taktike i male pomoći verstapena
Samo neka se trkaju.
Avatar
marcus
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1127
Pridružen/a: 13 lip 2011, 12:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la marcus »

Pobjeda je pobjeda. I taktika i promet i sreća i sve skupa. Lewis nije u 35 krugova ni probao (ili nije mogao) pritisniti Vettela. Danas su bili brži i gotovo.
Najgore je što će Digići sada pop...diti od sreće i adrenalina i Mercedes će ovaj početni "momentum" jako teško promijeniti.
Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics: Even if you win, you’re still retarded.
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la F1NAC »

na "zatvorenoj" pressici izjavio da je poziv za boks bio njegov zbog problema s gumama
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
dmarijon
Legenda
Legenda
Postovi: 4903
Pridružen/a: 21 vel 2007, 09:21

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la dmarijon »

U biti, ova Hamiltonova izjava je skroz zanimljiva:
“Nisam imao puno utrka protiv Sebastiana, ali uvijek smo se poštovali.”
Stvarno je tako.
Iako su njih dvoje izdominirali zadnje desetljeće, stvarno smo rijetko vidjeli njihovu borbu
dok je jedan bio dobar, drugi je bio nekonkurentan
2017!
Samo neka se trkaju.
Avatar
speedy56
Legenda
Legenda
Postovi: 4566
Pridružen/a: 18 stu 2012, 14:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: FAlonso ALotterer
Lokacija: gdje me sunce grije

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la speedy56 »

Ja se jedino sjećam Kine 2011.... Osim toga ništa mi nije ostalo urezano u pamćenju
slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la F1NAC »

speedy56 je napisao/la:Ja se jedino sjećam Kine 2011.... Osim toga ništa mi nije ostalo urezano u pamćenju
Spanjolska. Ganjanje Hamiltona vettela. Rb gubio na ravnijim dijelovima di mu se lewis ful priblizio i onda zavoji di se vettel odvojio. Nisu se prestizali ali su se ganjali. Amerika 2012.
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
speedy56
Legenda
Legenda
Postovi: 4566
Pridružen/a: 18 stu 2012, 14:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: FAlonso ALotterer
Lokacija: gdje me sunce grije

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la speedy56 »

F1NAC je napisao/la:
speedy56 je napisao/la:Ja se jedino sjećam Kine 2011.... Osim toga ništa mi nije ostalo urezano u pamćenju
Spanjolska. Ganjanje Hamiltona vettela. Rb gubio na ravnijim dijelovima di mu se lewis ful priblizio i onda zavoji di se vettel odvojio. Nisu se prestizali ali su se ganjali. Amerika 2012.
Istina, COTA-u 2012. sam zaboravio, tamo je baš bio prelaz za vodstvo
Španjolsku sam onak, podsvjesno eliminiral jer nije bilo prelaza
slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la F1NAC »

speedy56 je napisao/la:
F1NAC je napisao/la:
speedy56 je napisao/la:Ja se jedino sjećam Kine 2011.... Osim toga ništa mi nije ostalo urezano u pamćenju
Spanjolska. Ganjanje Hamiltona vettela. Rb gubio na ravnijim dijelovima di mu se lewis ful priblizio i onda zavoji di se vettel odvojio. Nisu se prestizali ali su se ganjali. Amerika 2012.
Istina, COTA-u 2012. sam zaboravio, tamo je baš bio prelaz za vodstvo
Španjolsku sam onak, podsvjesno eliminiral jer nije bilo prelaza
Sjetih se jos jedne. Brazil 2008 :D
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
marcus
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1127
Pridružen/a: 13 lip 2011, 12:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la marcus »

https://twitter.com/i/web/status/847412154126827525

Only two drivers have led more than 3000 racing laps and led over 100 races in F1.
Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics: Even if you win, you’re still retarded.
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la F1NAC »

jer je bilo jako teško od 2014 ovo postignut :lol:
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
marcus
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1127
Pridružen/a: 13 lip 2011, 12:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la marcus »

Mene fascinira, općenito na forumima, kada netko iznese nešto što je apsolutna istina, i to bez izrugivanja drugima, da se to uvijek mora popljuvati.
Jbg.....brojke to pokazuju sviđalo se to vama ili ne.
Sada samo čekam Kinu da bude 11. sezona (zaredom, od početka karijere, svaka vožena sezona) sa barem jednom pobjedom u svakoj od sezona.
Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics: Even if you win, you’re still retarded.
Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la Alonso-champ »

marcus je napisao/la:Mene fascinira, općenito na forumima, kada netko iznese nešto što je apsolutna istina, i to bez izrugivanja drugima, da se to uvijek mora popljuvati.
Jbg.....brojke to pokazuju sviđalo se to vama ili ne.
Sada samo čekam Kinu da bude 11. sezona (zaredom, od početka karijere, svaka vožena sezona) sa barem jednom pobjedom u svakoj od sezona.
Pa istina je sto je i Finac napisao.
Alonsista hasta la muerte..
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16010
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la Cuky »

marcus je napisao/la:https://twitter.com/i/web/status/847412154126827525

Only two drivers have led more than 3000 racing laps and led over 100 races in F1.

Dva vozača koja su najbolje iskoristila super dominantnu mašineriju koju su imala pod svojim dupetom...imali su im i momčadski kolege istu mašineriju pa nisu bili toliko uspješni
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la vidc »

Jedna razlika je sto je jedan od ove dvojice nikad nije izgubio naslov u bolidu koji je iste godine osvojio naslov ;)
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la F1NAC »

Uspoređivati današnje vozače sa ovim starijima kako odmiče vrijeme tako nema smisla. Kao prvo od ove generacije vozača jedino se Alonso može spominjat u istoj rečenici kao i Schumacher. Razlog? Pa eto oba su nekad u karijeri vozili trasheve s kojima su čak konkurirali za naslov. Hamilton? nope, Vettel? nope. kad budu jednom i oni imali nešto takvo za ispričat e onda možemo pričati. Za broj bodova u karijeri neću ni komentirati. Ali eto da su impresivne borjke, jesu. Bez sumnje. Ali ruku na srce. Di je Hamilton vozio? Mclaren i Mercedes. Pametnom dosta.

da se razumijemo. Ne pljuvam ga niti ne mislim da je loš vozač.
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2901
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la Vuksa_KC »

Hamilton je Pep Guardiola Formule 1.
OK, za jedno ipak treba imati muda :D
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la Slash »

Sam si je sredio da vozi za McLaren i Mercedes, nije mu to dano na pladnju. Tko je Alonsu kriv što je donosio kretenske odluke tokom karijere? Što se posvadio sa svima živima i stvorio si reputaciju da svaka momčad dvaput razmisli o tome dal ga želi u svojim redovima usprkos tome što je najbolji vozač na gridu?

A jasno je da je u Schumacher eri bilo nemoguće da on u istom bolidu izgubi naslov kad bi samo telefonirali drugom bolidu da mu se skloni s puta...tako da bez obzira na dominaciju Mercedesa te stvari su neusporedive jer Hamilton je imao konkurenciju, Schumacher ne.
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
Avatar
mrd
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 993
Pridružen/a: 20 vel 2011, 18:11
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Berlin

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la mrd »

Ok, tesko je vrijeme u F1 za vozacka herojstva al meni je Hamiltonova rookie sezona jedno od poslednjih velikih stvari u F1. Vozacki naravno :)
slika
Avatar
marcus
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1127
Pridružen/a: 13 lip 2011, 12:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la marcus »

Već dugo vremena govorim kako TOP 3 današnjih vozača čine Alonso, Hamilton i Vettel (abecednim redoslijedom). Problem je što današnji profesionalni sport od vozača traži i neke dobre "poslovne" odluke, a ne samo sportske.....odluke u utrci.
Alonso je tu ispao daleko najveći luzer kojem je očigledno lova najvažnija. Možda možemo reći da nije imao sreće, ali ipak bih rekao kako je tu prvenstveno bilo "show me the money"!

Ja prvi nisam mogao vjerovati i smatrao sam kako je Lewisu bila loša odluka prijeći u Mercedes, ali evo povijest je pokazala drukčije.

Vettel.....a što reći o njemu. Nakon što su mu dali sve (4 naslova), smatrali ga i ponašali se prema njemu kao božanstvu što on napravi....prva teža sezona u Red Bullu (Ricciardo ga je "masakrirao") i "bye bye" ode on u Ferrari. Malo pederski i zbog toga ga je karma kaznila sezonom 2016.

A što se tiče sezone 2007. tko bi rekao kako će mali crni rookie na kraju sezone biti bolji od "velikog" dvostrukog svjetskog prvaka Alonsa?! Kako bi tata Hamilton možda rekao - i njemu je "uništio/završio" karijeru. Sve nakon te 2007.g. je put prema dolje. Opet moje osobno razmišljanje - zaista sam vjerovao kako se Lewis psihički neće oporaviti od te zadnje 2 utrke 2007. i kada se u duhu te završnice promatra Brazil 2008. sve još više dobiva na težini. Sad će krenuti pljuvačina i reći srećković, ali sreću treba i zaslužiti (mogli bi sada secirati sezonu 2008., ali mislim kako svi koji studiozno prate F1 znaju o čemu se radi).

Jedva čekam slijedeće 2 utrke da vidimo na čemu smo zapravo....dominacija jedne ekipe (Ferrari) ili Mercedes ipak nije totalno zabrljao W08 pa ćemo napokon dobiti novi "sukob titana" koji se očekuje godinama. Iako meni borbe između Rosberga i Lewisa zadnje 3 sezone uopće nisu bile loše - OK više je to bilo psihološki nego na stazi, ali "daj što daš kad nema drugoga".
Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics: Even if you win, you’re still retarded.
Avatar
elder
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1888
Pridružen/a: 07 kol 2007, 14:51
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton
Lokacija: Krapina

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la elder »

E kolega marcus, ko je najbolji vozac danasnjice ili top 3 to je tolko subjektivno da nema smislila uopce o tome razmišljati. Danasnja F1 je šrot, kad dođu djeca i mogu voziti F1 to se u proslosti nije moglo desiti. F1 je bila kraljica sportova i nije bila za svakog, a bome niti je svaki mogel vozit bolid. Kada im maknu TC, ABS i ostala pomagala smanje downforce onda cemo se razgovarati tko je najbolji vozac. Do tad mozemo samo govoriti ko ima najbolji bolid.

A sto se tice Hamiltona, meni se jako svidio njegov stil voznje u GP2 ajde i dok je u Mclarenu bio. Ali ovo sad u zadnje 2 do 3 sezone kao i kod ostali je samo kukanje na radio i to mi se ni malo ne sviđa vise.
Darkness rises when silence dies
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la F1NAC »

@ Marcus. I hamilton će e pokupit iz mečke jednom kad budu prestali se borit za pobjede. KO može krivit Vettela što je gladan za uspjehom pa je odlučio otići.Ne kužim koja je poanta ovo da mu RB DAO 4 naslova? Jel to isto kao što je Mercedes dao 2naslova Hamiltonu?Oćeš i tako se pitat kad bude Hamilton prešao u drugi tim? Jel Senna pederski kad se pokupio iz McLarena u Williams?

Na temelju čega već nakon 1 utrke možeš zaključiti da je W08 zabrljan bolid? i već spominjat dominaciju Ferrarija? W08 je i dalje superiorniji bolid kao cijeli paket na gridu.
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Ferrari-BiH
Veteran
Veteran
Postovi: 3300
Pridružen/a: 27 ruj 2008, 00:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Tešanj

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la Ferrari-BiH »

Vettel, Alonso, Schumacher su sve dobili a Hamilton je zaradio.


I da, TC i ABS nemaju ni ovi....
¡oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs ˙oןıq ǝɾ oʇs oɐʞ ǝɾıu ǝsıʌ ɐʇsıu
Odgovori