Sebastian Vettel

Novosti o vozačima i timovima, glasine...

Moderatori: F1NAC, Zweki, 47, gringo73, Scuderia, Cuky

Korisnički avatar
Toon
Veteran
Veteran
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren

Re: Sebastian Vettel

Postod Toon » 17 Lip 2017, 12:19

...ma sve o.k. gospon F1NAC - svatko ovo objašnjenje doživi na svoj način - ti kao potvrdu svojih riječi a ja otprilike ovako: pouzdali smo se u ono što smo vidjeli na računalima i nitko nije želio dići guzicu sa stolice i pogledati bolid na stazi...možda se ne bi ništa vidjelo ali se barem moglo pogledati...i još jednom to što se na fotografijama ne vidi ne znači da se ne bi dalo primijetiti na bolidu koji je u pokretu (da male su brzine ali bi to možda doneslo postolje)...dozvoli mi da ostanem "začuđen" jer nitko nakon kontakta nije našao za shodno barem kontaktirati vozača i pitati ga je li sve u redu...
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"

Korisnički avatar
vidc
Veteran
Veteran
Navijam za: Scuderia Ferrari
Kontakt:

Postod vidc » 17 Lip 2017, 20:19

Ja sam 99% siguran da se direktno u prijenosu,za vrijeme SC-a, vidjelo da je krilo osteceno i da landara

Korisnički avatar
mrd
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Navijam za: McLaren

Postod mrd » 18 Lip 2017, 03:37

vidc napisao:Ja sam 99% siguran da se direktno u prijenosu,za vrijeme SC-a, vidjelo da je krilo osteceno i da landara

Takođe, odmah se vidjelo da desna strana landara.
Slika

Korisnički avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Navijam za: Ferrari
Kontakt:

Postod Cuky » 24 Lip 2017, 11:18

izgleda da je potpis novog ugovora sa Ferrarijem samo pitanje vremena
There’s an interview in Gazzetta dello Sport with Sebastian Vettel this morning which is worth noting.

In it he talks about his voracious reading of books about Enzo Ferrari, seeking an understanding of the man who created the Ferrari myth. He also says that he is happy at Ferrari and that there will be no surprises in his next contract.

https://www.jamesallenonf1.com/2017/06/ ... l-jackson/
Slika
Slikax4

"A gravel trap which you can drive out of, is a rubbish gravel trap" - Martin Brundle

Korisnički avatar
F1NAC
Moderator
Moderator

Postod F1NAC » 25 Lip 2017, 20:22

KOliko god me oduševio zadnju utrku toliko je danas sve to uništio. Idiotski potez je uopce bio ić bočno od Hamiltona. Na takve poteze se nesmije nasjedati. ovako pucanje si nesmije dozvolit
Slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION :D 2011

Korisnički avatar
F2004_the_best_ever
Svjetski prvak
Svjetski prvak

Postod F2004_the_best_ever » 25 Lip 2017, 20:25

Počeo je da puca, mora da se smiri, nije odvezao kvalifikacije bez greške ni u Barceloni, ni u Monaku ni u Kanadi.
Slika
Ferrari forever!!!
M. Schumacher:"I will always have a part of Ferrari inside me; a part of my heart will always be red."

Korisnički avatar
F2004_the_best_ever
Svjetski prvak
Svjetski prvak

Postod F2004_the_best_ever » 25 Lip 2017, 20:37

Vettel dobio 3 kaznena poena, ukupno ih sada ima 9 ako sakupi 12 mora jednu utrku pauzirat, posle Austrije samanjit će mu se kazneni bodovi za 2 boda.
Slika
Ferrari forever!!!
M. Schumacher:"I will always have a part of Ferrari inside me; a part of my heart will always be red."

Korisnički avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Kontakt:

Postod Schumy.d » 25 Lip 2017, 20:59

F2004_the_best_ever napisao:Vettel dobio 3 kaznena poena, ukupno ih sada ima 9 ako sakupi 12 mora jednu utrku pauzirat, posle Austrije samanjit će mu se kazneni bodovi za 2 boda.

Ma neka je udario onog :cenzura: , pa makar ga koštalo 3 boda.

A kad vidim Hamiltonovu facu poslije na izjavama, moram odmah na wc. :doubt:

Korisnički avatar
Domi
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Navijam za: Schumacher - Kimi

Postod Domi » 25 Lip 2017, 22:06

I dobro da ga je lupio :biggrin:

dmarijon
Legenda
Legenda

Postod dmarijon » 25 Lip 2017, 22:21

Uopće nisam siguran da je psihološki više izgubio od haamija. Rekao bi čak da je hami frustriraniji.
Kad je kao dolazio kod ferrarijevog boksa, pa nešto vježba vrat, pre pre smiješno
Samo neka se trkaju.

Korisnički avatar
marcus
Test vozač
Test vozač
Navijam za: Lewis Hamilton

Postod marcus » 26 Lip 2017, 03:14

Vidi se kako mu je MS uzor u svemu. Dobrom, ali i lošem. Prljavo lošem. Kao i Rosbergu ( Monaco 2014.).
Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics: Even if you win, you’re still retarded.

gjoko-mkd
Test vozač
Test vozač
Navijam za: Ferari

Postod gjoko-mkd » 26 Lip 2017, 08:58

Iskren da budem....da sam ja bio na mestu Fetela...uradio bih lošiju stvar....najmanje bih ga udario po glavu..ili zakucao bolid u njega..

To je priroda...j..ga(zov divljine :oops: )

Korisnički avatar
pospani gad
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Navijam za: Fernanda Alonsa
Kontakt:

Postod pospani gad » 26 Lip 2017, 09:04

gjoko-mkd napisao:Iskren da budem....da sam ja bio na mestu Fetela...uradio bih lošiju stvar....najmanje bih ga udario po glavu..ili zakucao bolid u njega..

To je priroda...j..ga(zov divljine :oops: )

Točno - čisti iskonski nagon, bez imalo civilizacijskog finog pristupa, ili što ti reče zov divljine.
Ili što bi na Balkanu reklu; hebo ***** svoju, ne'š ti mene h****, sada ćeš dobit' po *****.
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:

Korisnički avatar
marcus
Test vozač
Test vozač

Postod marcus » 26 Lip 2017, 09:31

Dobro je Lewis rekao....pa gledaju nas mladi vozači i kakvu im poruku ovime šaljemo.

Jasno da je to sladunjavo politički korektna poruka kojom se skupljaju poeni, ali ruku na srce, jednostavno je u pravu, a Vettel je u krivu i najbolje bi bilo da se javno ispriča, pregrize govno i gotovo. U sebi neka misli što hoće.
Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics: Even if you win, you’re still retarded.

Korisnički avatar
Ferrari-BiH
Veteran
Veteran
Kontakt:

Postod Ferrari-BiH » 26 Lip 2017, 12:20

marcus napisao:Dobro je Lewis rekao....pa gledaju nas mladi vozači i kakvu im poruku ovime šaljemo.

Jasno da je to sladunjavo politički korektna poruka kojom se skupljaju poeni, ali ruku na srce, jednostavno je u pravu, a Vettel je u krivu i najbolje bi bilo da se javno ispriča, pregrize govno i gotovo. U sebi neka misli što hoće.

Da sram da bude Vettela [-X
Sta je sljedece od njega, da nece slucajno traziti da timski kolega koji je 2 mjesta ispred, sa realnim sansama da napreduje za jos jedno mjesto, saceka njega i propusti ga. Tacno ovaj Vettel nema nimalo srama [-X
¡oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs ˙oןıq ǝɾ oʇs oɐʞ ǝɾıu ǝsıʌ ɐʇsıu

Korisnički avatar
marcus
Test vozač
Test vozač

Postod marcus » 26 Lip 2017, 12:35

Lewis je samo ispitivao situaciju. Nije ništa zahtjevao. Lijepo su mu rekli sorry, ali neće moći ove noći. I to je to. Naravno da ispituje sve postojeće mogućnosti. Što on zna koliko je Bottas blizu ili daleko od drugoplasiranog.

Korisnički avatar
Vuksa_KC
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Kontakt:

Postod Vuksa_KC » 26 Lip 2017, 12:44

marcus napisao:Dobro je Lewis rekao....pa gledaju nas mladi vozači i kakvu im poruku ovime šaljemo.

Hah, mladi vozači, daj ih pogledaj, krš i lom gdi god se okreneš, boli njih za slike Hamiltona ili Vettela.
Slika

Korisnički avatar
vidc
Veteran
Veteran
Kontakt:

Postod vidc » 26 Lip 2017, 13:05

Lewis Hamilton - brižni starješina formule 1, vječito fin i pošten, nikad prljav i prefrigan.
daaaavno biješe taj abu dhabi 2016.
valjda konta dječica će se možda furat na Luku Modrića i počet selektivno zaboravljat :P

Korisnički avatar
Ferrari-BiH
Veteran
Veteran
Kontakt:

Postod Ferrari-BiH » 26 Lip 2017, 13:10

marcus napisao:Lewis je samo ispitivao situaciju. Nije ništa zahtjevao. Lijepo su mu rekli sorry, ali neće moći ove noći. I to je to. Naravno da ispituje sve postojeće mogućnosti. Što on zna koliko je Bottas blizu ili daleko od drugoplasiranog.

Tvojom logikom mogao je pitati da neko snajperom busi gume protivnicima, jer jbg i to je ispitivanje mogucnosti
¡oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs ˙oןıq ǝɾ oʇs oɐʞ ǝɾıu ǝsıʌ ɐʇsıu

Korisnički avatar
pospani gad
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Navijam za: Fernanda Alonsa
Kontakt:

Postod pospani gad » 26 Lip 2017, 13:40

Ferrari-BiH napisao:
marcus napisao:Lewis je samo ispitivao situaciju. Nije ništa zahtjevao. Lijepo su mu rekli sorry, ali neće moći ove noći. I to je to. Naravno da ispituje sve postojeće mogućnosti. Što on zna koliko je Bottas blizu ili daleko od drugoplasiranog.

Tvojom logikom mogao je pitati da neko snajperom busi gume protivnicima, jer jbg i to je ispitivanje mogucnosti

Dobro, ti jesi malo sa ovom izjavom zahvatio SF..... ali Lewis će sve učiniti da osvoji ovogodišnje prvenstvo. Kako bih volio da Bottas proradi i razvali Lewisa do kraja ove sezone - i to je jedna od mogućnosti. Samo, činjenica je da je ovo tek Bottasova osma utrka u Mercedesovom bolidu - fali mu nešto iskustva. Ali ako se stvori prilika, eto Bottasa za vratom, Hamiltonu. :biggrin:
Ima još 12 utrka do kraja sezone. :driver:
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:

Korisnički avatar
marcus
Test vozač
Test vozač

Postod marcus » 26 Lip 2017, 14:45

U čemu je problem sa zadnjom utrkom lani? Lewis je radio jedinu legalnu stvar koju je mogao da osvoji prvenstvo. Nije nikog lupio, nije nikome sabotirao bolid......bez ikakve pomoći od ekipe pokušao je sve, do zadnjeg zavoja zadnjeg kruga sezone. Da nije Vettel bio iza Rosberga možda bi mu upalilo. Ipak nije htio sjebati svog "zemu".

Je li to bilo kurvanjski, podlo, pokvareno, nesportski.....svašta se pisalo. Jest pomalo. Ali ovako su gledatelji dobili uzbudljivu završnicu sezone, do samog kraja te samim time savršen uvod za slijedeću. Ok, Barbika je sve zajebala.
Što je "gazdama" unosnije - da Lewisu nije otišao motor u Maleziji bio bi prvak u Brazilu ili ovakva "nailbiting" završnica u Abu Dhabiju. Trebaju njemu dati 100 milijuna nečega, a ne Ferrariju. Lewis je apsolutno glavni svjetski promotor F1 danas i žao mi je ako se to (većini) nekome ne sviđa.

Korisnički avatar
vidc
Veteran
Veteran
Kontakt:

Postod vidc » 26 Lip 2017, 14:49

marcus napisao:U čemu je problem sa zadnjom utrkom lani? Lewis je radio jedinu legalnu stvar koju je mogao da osvoji prvenstvo. Nije nikog lupio, nije nikome sabotirao bolid......bez ikakve pomoći od ekipe pokušao je sve, do zadnjeg zavoja zadnjeg kruga sezone. Da nije Vettel bio iza Rosberga možda bi mu upalilo. Ipak nije htio sjebati svog "zemu".

Je li to bilo kurvanjski, podlo, pokvareno, nesportski.....svašta se pisalo. Jest pomalo. Ali ovako su gledatelji dobili uzbudljivu završnicu sezone, do samog kraja te samim time savršen uvod za slijedeću. Ok, Barbika je sve zajebala.
Što je "gazdama" unosnije - da Lewisu nije otišao motor u Maleziji bio bi prvak u Brazilu ili ovakva "nailbiting" završnica u Abu Dhabiju. Trebaju njemu dati 100 milijuna nečega, a ne Ferrariju. Lewis je apsolutno glavni svjetski promotor F1 danas i žao mi je ako se to (većini) nekome ne sviđa.

ali ali aliii...šta će na to reć mala djeca koja voze kartinge??

dmarijon
Legenda
Legenda

Postod dmarijon » 26 Lip 2017, 15:04

vidc napisao:
marcus napisao:U čemu je problem sa zadnjom utrkom lani? Lewis je radio jedinu legalnu stvar koju je mogao da osvoji prvenstvo. Nije nikog lupio, nije nikome sabotirao bolid......bez ikakve pomoći od ekipe pokušao je sve, do zadnjeg zavoja zadnjeg kruga sezone. Da nije Vettel bio iza Rosberga možda bi mu upalilo. Ipak nije htio sjebati svog "zemu".

ali ali aliii...šta će na to reć mala djeca koja voze kartinge??

:D :D :D :D :D :D
Samo neka se trkaju.

Korisnički avatar
marcus
Test vozač
Test vozač

Postod marcus » 26 Lip 2017, 16:07

Ponavljam legalno, dopušteno, u pravilima, bez kazne. Savjest je mirna.
Je li zadržavanje lopte i izležavanje na terenu kada vodiš sa 1 razlike u nogometu, a 85. minuta je, dopušteno ili ne? Jest. Nije baš lijepo, ali je u sklopu igre. Uklizati nekome u noge nije, i zato dobiješ crveni karton.

Poanta Abu Dhabija je....ne odustaj do zadnjeg zavoja. Igraj svoju igru, poštuj protivnika. Iskoristi sve što ti pravila i suci dopuštaju.

Korisnički avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Kontakt:

Postod Schumy.d » 26 Lip 2017, 22:53

Daj molim te... Ako već djeca gledaju, onda je Hamilton pri dnu liste koga bi trebali gledati šta se toga tiče.
Ovaj potez je po pravilima regularan, ali p*derski, to se jednostavno ne radi. A ponovljeni start isto vrh. =D>

Povratak na “Aktualnosti”

Korisnika online

Korisnika: Nema registriranih članova i 1 gost