Formula 1 team - McLaren

Novosti o vozačima i timovima, glasine...

Moderatori: F1NAC, Zweki, 47, gringo73, Scuderia, Cuky

Korisnički avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Formula 1 team - McLaren

Postod F1NAC » 08 Kol 2017, 15:34

gjoko-mkd napisao:Verovatno Mklr napušta brak....a Honda cilja na Toro Roso...i verovatno ovo je poruka njima

2018. je McL zicer i dalje na hondi. Nekako mi je sad kasno (osim ako već davno nisu ispregovarali s nekim, pa se ceka samo dan potvrde medijima) za dizajniranje šasije oko novog motora
Slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION :D 2011

Korisnički avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Navijam za: Ferrari
Kontakt:

Postod Cuky » 10 Kol 2017, 16:49

iz Honde kažu da su uspjeli sa zadnjim nadogradnjama dohvatiti razinu performansi koje su očekivali na predsezonskim testiranjima...drugim riječima, za svojim planovima kasne otprilike pola godine

http://www.racer.com/f1/item/143033-hon ... nce-target
Slika
Slikax4

"A gravel trap which you can drive out of, is a rubbish gravel trap" - Martin Brundle

Korisnički avatar
popeye
Test vozač
Test vozač
Navijam za: spanac

Postod popeye » 10 Kol 2017, 17:16

Od Honde nista vise ne citam, samo cekam rezultate na stazi.

F1NAC napisao:
gjoko-mkd napisao:Verovatno Mklr napušta brak....a Honda cilja na Toro Roso...i verovatno ovo je poruka njima

2018. je McL zicer i dalje na hondi. Nekako mi je sad kasno (osim ako već davno nisu ispregovarali s nekim, pa se ceka samo dan potvrde medijima) za dizajniranje šasije oko novog motora

Kad je Brawn GP preso na Mercedes?

Korisnički avatar
F1NAC
Moderator
Moderator

Postod F1NAC » 10 Kol 2017, 18:47

popeye napisao:Od Honde nista vise ne citam, samo cekam rezultate na stazi.

F1NAC napisao:

Kad je Brawn GP preso na Mercedes?

Brawn je morao raditi modifikacije na sasiji. To je jedan od razloga zbog cega su morali propustit dobar dio testiranja. Tada se testiralo vec u 1. Mjesecu a oni su se pojavilo tek u 3.. Danas da izgubis jedno testiranje gotovo je.
Slika

Korisnički avatar
speedy56
Veteran
Veteran
Navijam za: FAlonso ALotterer

Postod speedy56 » 10 Kol 2017, 20:39

I citao sam negde da je zbog toga na kraju bolid cijelu 2009. sezonu bio hendikepiran (gubitak xyz desetinki po krugu)
Slika

Korisnički avatar
F1NAC
Moderator
Moderator

Postod F1NAC » 10 Kol 2017, 20:48

speedy56 napisao:I citao sam negde da je zbog toga na kraju bolid cijelu 2009. sezonu bio hendikepiran (gubitak xyz desetinki po krugu)

normalno. DDD ih je spasio. Nije jednostavno para bilo. Čim su ostali ulovili foru (McL, RB i ostali) počeli su zaostajat. Prvi dio sezone im je donio titulu.

Naravno ne treba zaboraviti da je Brawn GP imao kroz cijelu sezonu samo 3 šasije!! Za oba vozača po jedna, dok je Rubens morao za Singapur koristit novu šasiju zbog oštećenja na prethodnoj. Button je cijelu sezonu odvozio sa istom šasijom i sreća da ju nije nigdje oštetio.
Slika

Povratak na “Aktualnosti”

Korisnika online

Korisnika: Nema registriranih članova i 1 gost