Lewis Hamilton [#44]

Novosti o vozačima i timovima, glasine...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2899
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la Vuksa_KC »

Tipičan otočki kompleks, za sve loše u F1 su im krivi Nijemci. Nema veze kaj su Hamilton i Button sve kaj su osvojili, osvojili sa Mercedesovim motorima.
Avatar
elder
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1888
Pridružen/a: 07 kol 2007, 14:51
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton
Lokacija: Krapina

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la elder »

Zabimljiva bude situacija ako Hamilton prede u Ferrari (nadam se da se to nikad nece desiti) svi ti koji sad pljuju po njemu ce ga velicat.
Darkness rises when silence dies
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la vidc »

Slash je napisao/la:OD tvojeg pulena se očekivao multi-21 pa svi znamo kako je to završilo.
Nekima je bitan i način pobjeđivanja, njemcima očito nije to u krvi.
Vettel nikad nije rekao da nece napast i utrkivat se s webberom :P
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la Cuky »

elder je napisao/la:Zabimljiva bude situacija ako Hamilton prede u Ferrari (nadam se da se to nikad nece desiti) svi ti koji sad pljuju po njemu ce ga velicat.
nadam se da do toga ne bude došlo... a ako je vjerovati pisanjima slijedeće bar još 3 godine neće
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la popeye »

Pustanje Botasa pred ciljem meni govori da je Mercedes optimistican za nastavak sezone. Iznenadio bi se kad Ham ne bi uzo titulu.
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2899
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la Vuksa_KC »

elder je napisao/la:Zabimljiva bude situacija ako Hamilton prede u Ferrari (nadam se da se to nikad nece desiti) svi ti koji sad pljuju po njemu ce ga velicat.
Neizbježno po meni. Samo bi trebao paziti da mu se tamo za tih par godina ne pojavi Leclerc kao timski kolega i zasjeni njega kao starca tada već.
Isto ti ga dođe, kako će onda Hamiltonovci moći pljuvati po Ferrariju??
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la vidc »

slika
:D
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2899
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la Vuksa_KC »

I onda netko tvrdi da je momčadski naslov bitniji od vozačevog.
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la Slash »

Ček ne kužim kad je to bilo? Na kraju kad je L pustio B?

Laudina faca dok ovaj divlja - neprocjenjivo :D :D
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la Toon »

Svjestan sam toga da je Ferrarijevim navijačima teško shvatiti što se dogodilo pa bi ih molimo da se niti ne trude pročitati što je dotični rekao...

But Wolff claims there was never any question that Bottas would not be allowed back through.
"We could lose a championship because of those three points," Wolff said.
"But this spirit has made us win three championships and it will make us win more. We did it with full consciousness.
“This is the ethos that we have not only on track, not only with the drivers, but also with the team.
"It's one of the most difficult calls we had to make in the last couple of years because Verstappen was so close to Valtteri that we couldn't possibly know that it would work.
“But we took the risk because it is important to stick to your word.
"Maybe one day somebody will say we were naive in Budapest and that's why we lost the championship it I still believe that the values are important non which you operate, and we stand by those.
"It plays to their advantage but at the moment this is the way we want to continue. If there was a situation after the European races where one driver has a clear advantage and the other one hasn't, we would make that call also.
It is just by now both have a real chance of the championship and we don't want to take it away.
"Valtteri moved over because we wold him we were going to reverse and that's what Lewis did.
“I really have to take my hat off to both of them."

Fellow board member Niki Lauda added that he felt it was important to let the two race when they wanted to, but the good of the team was important to factor in as well.
“We said we are fair to both drivers,” Lauda said.

A vi (ferraoljupci) se nastavite čuditi i pljuvati po ovom fantastičnom potezu....znam da ste naučili drugačije i kad vam netko pokaže da se može i ovako treba to omalovažavati i tražiti dlake u jajetu, grimase, kolutanja očima i slična sranja...
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la vidc »

tko se čudi i pljuje po ovom potezu?
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2899
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la Vuksa_KC »

Baš to, ne vidim baš da je netko pljuvao po tom potezu na ovom forumu, za druge nisam stigao pročitati. Više su antiferrarijevci raspoloženi raditi strku oko toga da li bi se to (a ne bi) desilo u Ferrariju.
Naglasak je na Hamiltonovoj bezvoljnosti za borbom.
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la F1NAC »

Tuzno je to sto britanci cijelo vrijeme pisu da je to njegov poklon Bottasu. A zaboravljaju da je Bottas prvotno njemu poklonio poziciju na stazi
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
dmarijon
Legenda
Legenda
Postovi: 4903
Pridružen/a: 21 vel 2007, 09:21

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la dmarijon »

Ni meni ni portalići nisu jasni. Ja sam (ajte kao) Ferrarijevac, ali odma mogu reći: potez je pragmatična, jednostavan i u stvari - dobar. Čudi me da se netko prije toga nije sjetio. Za razliku od nekih sličnih ferrari situacija, npr. kada se schumi kaao čudi "jer je samo htio postavit bolid da bar i on prođu linijom u isto vrijeme :D"
Al nisu mi zato portalići glupavi, već iz jednostavnog razloga. Tako su se dogovorili tako su napravili i to je to. Ham nije na nijedan način velik ili poseban nit je išta poklonio Bottasu. Samo pragmatičan. Šta ih je mogao zeznuti? Bezveze i dugoročno neisplativo, pa logično je da nije tolio kontra tima.
Jedino... bilo bi zabavno vidjeti što bi se događalo da je u međuvremenu Bottas izgubio poziciju ili dvije :D ...
Samo neka se trkaju.
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la vidc »

dmarijon je napisao/la:Ni meni ni portalići nisu jasni. Ja sam (ajte kao) Ferrarijevac, ali odma mogu reći: potez je pragmatična, jednostavan i u stvari - dobar. Čudi me da se netko prije toga nije sjetio. Za razliku od nekih sličnih ferrari situacija, npr. kada se schumi kaao čudi "jer je samo htio postavit bolid da bar i on prođu linijom u isto vrijeme :D"
Al nisu mi zato portalići glupavi, već iz jednostavnog razloga. Tako su se dogovorili tako su napravili i to je to. Ham nije na nijedan način velik ili poseban nit je išta poklonio Bottasu. Samo pragmatičan. Šta ih je mogao zeznuti? Bezveze i dugoročno neisplativo, pa logično je da nije tolio kontra tima.
Jedino... bilo bi zabavno vidjeti što bi se događalo da je u međuvremenu Bottas izgubio poziciju ili dvije :D ...
za ovo nikad nisam čuo...
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la Cuky »

kako ne? VN SAD-a 2002 u Indianapolisu...Ferrari je izdominirao utrku i Schumacher je htio da prođu linijom zajedno (kao neki dokaz nadmoći bla bla)...i eto nisu se najbolje uskladili pa je Rubens odnio pobjedu sa prednošću od 0.011 sekundi.
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la vidc »

pa dobro, šumi mu vratio za austriju, svima jasno kao dan. gledam video upravo,čovjek se smješka,samo što ne namigne haha
Avatar
marcus
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1127
Pridružen/a: 13 lip 2011, 12:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la marcus »

Ne mogu vjerovati kako neki još izvlače Abu Dhabi 2016.!?!?
Štovateljima Ferrarija, Schumachera i Vettela nikako nije jasno zašto Lewis nije probao Rosberga izbaciti iz utrke sudarom pa ako ima sreće Rosberg će odustati, a Lewis ne. Dakle, Lewis je pokušao jedinu legitimnu stvar koju je mogao - jedinog suparnika za naslov svjetskog prvaka (nebitno što su u istoj ekipi - momčadski naslov su osvojili 3-4 utrke ranije) usporiti i nekako postići da ga drugi suparnici prestignu i oduzmu mu koji bod.
Do zadnjeg zavoja zadnjeg kruga je pokušavao nemoguće. Vettel bi se još dan danas vozio iza Barbike i ne bi svojeg zemu niti pokušao prestići.
Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics: Even if you win, you’re still retarded.
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la vidc »

Zasto bi itko htio sudjelovat u Hamiltonovom cirkusu?
Avatar
marcus
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1127
Pridružen/a: 13 lip 2011, 12:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la marcus »

Što se tiče Mađarske sve je bilo jasno nakon kvalifikacija. Lewis je pogriješio i umjesto P2 ili P3 dobio je što je dobio. Trebao je već naučiti kako Bottas prerano koči u prvi zavoj......mogao ga je tako prijeći umjesto snažnog kočenja da ga ne napuca čime je pustio ludog Maxa naprijed.

Šlag na tortu lošeg vikenda je bio prekid radio komunikacije.....da su ostavili Lewisa duže na SSu i/ili da su ga odmah pustili ispred Bottas čak ni pobjeda ne bi bilo veliko iznenađenje.

Puštanje Bottasa u zadnjem zavoju je glup i častan potez. Nitko, nema šanse da bi itko drugi, jedino Majka Tereza da se bavila F1, napravio to što je Lewis. Usporiti 7-8 sekundi u zadnjem krugu, jednom protivniku dati 3 boda te drugom dozvoliti da poveća prednost za još 3......zaista ludost.

A opet toliko mi je drago što se tako na kraju dogodilo. Sport općenito je skoro u potpunosti dehumaniziran. Pogledajte samo sapunicu oko Neymara. Kuda ide ovaj svijet?!! Kakve poruke šaljemo djeci???

Englez će uvijek ostati Englez. Džentlmen. Da vani pljušti kiša, a ti Englezu kažeš prekrasno sunčano vani, neće ti reći kretenu ćoravi, već "da zaista, lovely weather". Ne možeš neke stvari nama Balkanci pojasniti.....zaista je ponekada važnije sudjelovati, a ne pobjediti.
Sada samo Lewis mora rasturiti Vettela do kraja i ovakvi potezi će imati smisla inače će razbojničko ponašanje (Vettel u Bakuu) ponovo vladati sportom.
Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics: Even if you win, you’re still retarded.
Avatar
marcus
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1127
Pridružen/a: 13 lip 2011, 12:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la marcus »

Hamiltonov cirkus? Ne razumijem i ne shvaćam, a možda je samo jako kasno i jako vruće.
Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics: Even if you win, you’re still retarded.
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la vidc »

Pa da, Hamilton je u abu dhabiju 2016. igrao igru. Sasvim legitimno je usporavao Rosberga što u suštini nije definicija utrkivanja jer po defatultu nitko ne želi imat protivnika blizu sebe. Isto tako Vettel sasvim legitimno nije htio preteć Rosberga i pomoć Hamiltonu što isto nije definicija utrkivanja.
Pogrešno sam se izrazio ustvari. Vettel jest sudjelovao u Hamiltonovom cirkusu, ali ne na način kako je Hamilton htio
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la vidc »

marcus je napisao/la:Što se tiče Mađarske sve je bilo jasno nakon kvalifikacija. Lewis je pogriješio i umjesto P2 ili P3 dobio je što je dobio. Trebao je već naučiti kako Bottas prerano koči u prvi zavoj......mogao ga je tako prijeći umjesto snažnog kočenja da ga ne napuca čime je pustio ludog Maxa naprijed.

Šlag na tortu lošeg vikenda je bio prekid radio komunikacije.....da su ostavili Lewisa duže na SSu i/ili da su ga odmah pustili ispred Bottas čak ni pobjeda ne bi bilo veliko iznenađenje.

Puštanje Bottasa u zadnjem zavoju je glup i častan potez. Nitko, nema šanse da bi itko drugi, jedino Majka Tereza da se bavila F1, napravio to što je Lewis. Usporiti 7-8 sekundi u zadnjem krugu, jednom protivniku dati 3 boda te drugom dozvoliti da poveća prednost za još 3......zaista ludost.

A opet toliko mi je drago što se tako na kraju dogodilo. Sport općenito je skoro u potpunosti dehumaniziran. Pogledajte samo sapunicu oko Neymara. Kuda ide ovaj svijet?!! Kakve poruke šaljemo djeci???

Englez će uvijek ostati Englez. Džentlmen. Da vani pljušti kiša, a ti Englezu kažeš prekrasno sunčano vani, neće ti reći kretenu ćoravi, već "da zaista, lovely weather". Ne možeš neke stvari nama Balkanci pojasniti.....zaista je ponekada važnije sudjelovati, a ne pobjediti.
Sada samo Lewis mora rasturiti Vettela do kraja i ovakvi potezi će imati smisla inače će razbojničko ponašanje (Vettel u Bakuu) ponovo vladati sportom.
ja vjreujem da bi 99% vozača da su na team radio obećali da će vratit mjesto kolegi ako ne uspiju preteć protivnika to i uradili. jednostavno, sramota bi bila ogromna da to ne urade. i ovaj hamiltonov potez je normalan i pošten, ne razumijem zašto ga se veliča zato što je uradio nešto sasvim normalno?? zar bi se stvarno trebali divit ovakvim stvarima?
zašto Hamilton nije Rosbergu u monacu prošle godine vratio poziciju? iz prostog razloga što nije ništa obećao pa nije ni bilo govora o tom
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2899
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la Vuksa_KC »

marcus je napisao/la:Vettel bi se još dan danas vozio iza Barbike i ne bi svojeg zemu niti pokušao prestići.
Da li bi to bio častan ili nečastan potez?
Avatar
marcus
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1127
Pridružen/a: 13 lip 2011, 12:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la marcus »

Kako za koga....časno nečasno jasno je bilo da ga neće prestići tako da je ta rasprava nepotrebna. Da je postojala neka druga mogućnost, ajde, ali zaista, nikada, pa niti tada Vettel ga ne bi prestigao.
Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics: Even if you win, you’re still retarded.
Odgovori