Lewis Hamilton [#44]

Novosti o vozačima i timovima, glasine...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2901
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la Vuksa_KC »

Stara priča, ništa novo, ništa neočekivano.
Avatar
Kranči
Test vozač
Test vozač
Postovi: 745
Pridružen/a: 21 pro 2012, 16:55
Ja sam: Vozač
Navijam za: Charles Leclerc

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la Kranči »

marcus je napisao/la:Dajte mu auto koji je najbolji na gridu i pobijedit će u 80% slučajeva.
Malo sam ti ispravio post. Sada je dobro.
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la pospani gad »

Kranči je napisao/la:
marcus je napisao/la:Dajte mu auto koji je najbolji na gridu i pobijedit će u 80% slučajeva.
Malo sam ti ispravio post. Sada je dobro.
=D> =D>

Zašto Lewis nije pobjeđivao 2014. kao iz p(uške)..... i razvalio Nicu Rosberga?
marcus je napisao/la:Dajte mu auto koji ispravno radi i pobijedit će u 80% slučajeva.
Zašto Lewis nije pobjeđivao 2013. kao bez hebem ti??!!

#-o #-o
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
Ćale od Lewisa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1595
Pridružen/a: 13 srp 2008, 11:40
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mercedes
Lokacija: Labin

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la Ćale od Lewisa »

Da je bila kazna +5 mjesta na gridu u konačnici bi rezultat bio isti, jednio što nebi bio grand chelem u tom slučaju.
Da mu nije zasmetao Grosejan bi startao deveti i završio opet 12. ili 13., ništa se ne mjenja.
slika
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2901
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la Vuksa_KC »

Odmaglili bi Ferrariji lijepo sa pole positiona, a Hamo derao gume (to mu inače dobro ide) kraj Verstappena i još kojeg sličnog pulena ako bi bio loš start pa bi se prema kraju utrke stvari drukčije odvijale. Ovako je i sam rekao da je naprijed lijepo kontrolirao potrošnju s tolkom prednošću i bez potrebe za prestizanjem nekog.
Avatar
Ćale od Lewisa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1595
Pridružen/a: 13 srp 2008, 11:40
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mercedes
Lokacija: Labin

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la Ćale od Lewisa »

Vuksa_KC je napisao/la:Odmaglili bi Ferrariji lijepo sa pole positiona, a Hamo derao gume (to mu inače dobro ide) kraj Verstappena i još kojeg sličnog pulena ako bi bio loš start pa bi se prema kraju utrke stvari drukčije odvijale. Ovako je i sam rekao da je naprijed lijepo kontrolirao potrošnju s tolkom prednošću i bez potrebe za prestizanjem nekog.
Oprosti samo Kimi je bio usamljen pa mu se raspala guma pa nije vozio ni najbrže krugove niti ga je tko preganjo. Ferrari je ovdje imao sam sa sobom problem, Mercedesi su na objema komponentama bili brži i izdržljiviji. Bottas je na istrošenim softicama bio brži nego Ferrariji na novim.
slika
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2901
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la Vuksa_KC »

Kimi nije Vettel, odavno potvrđeno. Problema oko puštanja napred ne bi ferrarijevski bilo.
A Hamilton je najveći potrošač guma od vodećih.

Ha dobro, šbbkbb.
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la Dani »

Haha Hamilton najveći potrošač guma. Svašta. Dva kruga nakon Vettelove promjene guma ( 18. krug ) Lewis vozi 1:32.19 na 22 kruga starim supersoft gumama dok vettel ima 2 kruga stare soft. Lewis na supersoftu vozi sve do 25. kruga i odmah nakon toga na softu vozi 1:31.5 . Konstantno vozi bolja vremena od svih osim ponekad Bottasa. Čak u 48. krugu vozi najbrži krug 1:30.621 i to na 23. kruga starim gumama. Toliko o tvojoj teoriji. Jednostavno je na ovoj stazi bio nedodirljiv, a to dokazuje Bottasovo vrijeme u istome 48. krugu na supersoftu od 1:30.965 koje je bilo njegovo najbolje vrijeme.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la F1NAC »

Dani je napisao/la:Haha Hamilton najveći potrošač guma. Svašta. Dva kruga nakon Vettelove promjene guma ( 18. krug ) Lewis vozi 1:32.19 na 22 kruga starim supersoft gumama dok vettel ima 2 kruga stare soft. Lewis na supersoftu vozi sve do 25. kruga i odmah nakon toga na softu vozi 1:31.5 . Konstantno vozi bolja vremena od svih osim ponekad Bottasa. Čak u 48. krugu vozi najbrži krug 1:30.621 i to na 23. kruga starim gumama. Toliko o tvojoj teoriji. Jednostavno je na ovoj stazi bio nedodirljiv, a to dokazuje Bottasovo vrijeme u istome 48. krugu na supersoftu od 1:30.965 koje je bilo njegovo najbolje vrijeme.
Vjerovatno kolega misli kad se nalazi u prljavom zraku. Laganica je kad si naprijes. Cruise control on i via.
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la Dani »

Možda ali bacimo oko na Austriju i vidimo da ni ti opet nije istina jer je tamo napravio darmar sa blisteriranim supersoft gumama. Recimo tamo od 54 kruga on uredno vozi najbrža vremena, a u 32. krugu je ušao po supersoft. Dakle 3 kruga prije Vettela i 10 prije Bottasa, a 13. prije Kimija. I to još uzima mekaniju komponentu. U 69. krugu, na 37 krugova starim supersoft , on vozi najbrži krug utrke od 1:07.411. tako da opet ta teorija ne drži vodu. Možda kolega misli tako jer je Hamilton bio poznat po potrošnji guma, ali čini mi se da su nakon Monaka intenzivno radili na razumijevanju guma u simulatoru.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
marcus
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1127
Pridružen/a: 13 lip 2011, 12:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la marcus »

Loše. Loše. Loše. Trebao nam je barem P3.
Cijeli vikend nije najbolji, ali onda je u Q2 pokazao kako ipak može. Izgleda je to bio izuzetak kojim je možda uzeo previše života iz trkaćih guma. Nakon toga je Q3 za brzi zaborav i okretanje prema trci. Jedina pozitiva je dobra brzina na softu, ali sa istom strategijom kao svi, na stazi na kojoj Mercedes teško ikoga može prestići......postolje će biti damage limitation.
Sutra ovo Vettel dobiva sa pola snage.
Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics: Even if you win, you’re still retarded.
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2901
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la Vuksa_KC »

Nek malo osjeti sad kak se rejsati sa Verstapenom i njegovim samo njemu dopuštenim potezima.
gjoko-mkd
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1621
Pridružen/a: 03 lip 2012, 22:49
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferari

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la gjoko-mkd »

Ali biće problema za Mercedese ako se mora ići sa 2 pit stopa.....imaju samo po jedan komplet žutih guma. Ako bude 2 pitstopa...moraju ići ili SS-S-SS ili SS-M

slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la F1NAC »

gjoko-mkd je napisao/la:Ali biće problema za Mercedese ako se mora ići sa 2 pit stopa.....imaju samo po jedan komplet žutih guma. Ako bude 2 pitstopa...moraju ići ili SS-S-SS ili SS-M

slika
Negative! Mala je deg. Bit ce 1 stop. RedBull mi mozda sa SS mogao iskemijat nesto da poremeti vodece. Zapravo uvjeren san da ce bar jedan RedBull bit na 2 stopa
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
elder
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1888
Pridružen/a: 07 kol 2007, 14:51
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton
Lokacija: Krapina

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la elder »

Evo sad nek mrzitelji Hamiltona vele da nije bio posten i vratio poziciju. Zanima me dali bi Vettel napravio ovo napravio, mozda bude prilike da vidimo
Darkness rises when silence dies
Avatar
speedy56
Legenda
Legenda
Postovi: 4566
Pridružen/a: 18 stu 2012, 14:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: FAlonso ALotterer
Lokacija: gdje me sunce grije

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la speedy56 »

Ja sam fakat mislil da neće vrati poziciju, pogotovo nakon kaj je top 3 odmaglio od Bottasa i kaj je Verstappen ulovio Bottasa
Svaka čast =D>
slika
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2901
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la Vuksa_KC »

elder je napisao/la:Evo sad nek mrzitelji Hamiltona vele da nije bio posten i vratio poziciju. Zanima me dali bi Vettel napravio ovo napravio, mozda bude prilike da vidimo
Nema šanse. Tj. ne bi ni bilo obećavanja da će se vraćati pozicije.
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la Slash »

Da, di su sad oni hejteri, ''prljave igrice hamiltona'', ''svi znaju da je prljav vozač'' itd itd.
Možda zbog ovog izgubi naslov, ali zato navijače neće nikad!
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2901
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la Vuksa_KC »

Idi na gp1.hr, tamo su već osudili da je ovo režija za pridobivanja fanova xD
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la vidc »

Ispade faca il sta vec zato sto je napravio ono se od njega ocekivalo.
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la Slash »

OD tvojeg pulena se očekivao multi-21 pa svi znamo kako je to završilo.
Nekima je bitan i način pobjeđivanja, njemcima očito nije to u krvi.
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2901
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la Vuksa_KC »

Da, zato imaju daleko najviše pobjeda u F1.
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la Slash »

Kao što rekoh, radije bi da Lewis ostane na svoja 3 naslova kao gospodin, nego da osvoji još 2 u ilegalnom autu i zabijanjem u protivnike u zadnjoj utrci kao ovi koji imaju daleko najviše pobjeda u F1.
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2901
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la Vuksa_KC »

Ha čuj, njegov najveći idol je to radio, nadam se da on ipak onda neće.
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16009
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la Cuky »

da, Hamilton je inače veliki gospodin...kukanje da ga kažnjavaju "jer je crn" iako je radio greške za kaznu, vožnja 2008. u bolidu na koji su utjecali ukradeni podaci Ferrarija, nelegalna testiranja guma 2013. sa Mercedesom, namjerno usporavanje i štopanje momčadskog kolege u zadnjoj utrci kako bi ga možda suparnici pretekli i tako mu donijeli naslov...al da, gospodin je.... al eto, učio je od svog idola...
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Odgovori