Lewis Hamilton [#44]

Novosti o vozačima i timovima, glasine...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16009
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la Cuky »

jbg Hamilton je izgleda svojim radom dosegao vrhunac popularnosti i ako želi više mora se početi koristiti "politički korektnim" razmišljanjima i postupcima...a danas je to u svakoj mogućoj situaciji spominjati zaštitu okoliša, zahtjevati da se pomaže izbjeglicama (iako oni koji za to navijaju sami ne poduzimaju ništa, kao vjerojatno najveći primjer toga J.K. Rowling) i protestirati protiv Trumpa
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
marcus
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1127
Pridružen/a: 13 lip 2011, 12:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton

Re: Max Verstappen

Post Postao/la marcus »

Vettelu je ove godine puno lakše nego Lewisu lani. Toliko lakše da je čak i ostvarivo.
Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics: Even if you win, you’re still retarded.
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Max Verstappen

Post Postao/la F1NAC »

jaoooooooooo kako ga ..... :D Lewis lani je imao opoziciju samo u vidu Rosberga. Vettel ima 2 Mercedesa i čak RB može sitnu greškicu iskoristit. Molim vas nemojte se tako downplayat. Počinje već bit tragikomično kako se vode razgovori kao da su završili van bodova. Lewis ima već jednu ruku na peharu. i to će mu bit jedan od lakših naslova (poput 2015)

Plus Vettel će 80% popušit kaznu tako da suzuku možemo pripisati lewisu. Ako se to dogodi onda je Lewisu dosta u svakoj trci nakon završit 3. i bit će prvak
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2901
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la Vuksa_KC »

Kak se on nastoji svima sviditi, ko neki srednjoškolac je. #-o

https://blackflag.jalopnik.com/lewis-ha ... 1819078349
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la vidc »

Ma razumijem ja njega u potpunosti...samo ce ispast pizda ako to sad ne napravi.
Avatar
marcus
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1127
Pridružen/a: 13 lip 2011, 12:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton

Re: Max Verstappen

Post Postao/la marcus »

Nije baš prava grupa za ovo "prepucavanje", ali kasno je i .....kasno je.

Da, Lewis ima jednu ruku na peharu i ako osvoji ovo prvenstvo bit će vjerojatno najteže osvojeno i najviše zasluženo. Ajmo skratiti dileme:

Krenut ćemo sa usporedbom preostalih 5 utrka ove sezone sa zadnje 4 utrke 2016. Zašto je Vettelu "danas" jednostavnije i lakše nego Lewisu lani. U preostale 4 utrke Lewis je ušao sa zaostatkom od 33 boda i bilo je jasno da mu 4 pobjede neće pomoći osim ako u barem 2 utrke Rosberg završi na 3. ili lošijem mjestu. Znamo kako se rasplelo - 4 čiste pobjede uz 4 kukavičje/srećkovićke Rosbergove vožnje koje su mu bile dovoljne za četiri 2. mjesta. Mercedes je bio toliko dominantan da Lewis nikako nije mogao računati da će Rosbergu itko oteti to 2. mjesto. Nije imao pomoć ekipe, nije imao "pomoć" protivničkih ekipa, nije dobio "pomoć" niti od momčadskog kolege. Znači nakon Japana je bilo jasno da samo Rosbergov DNF omogućava naslov. Lewis 2016. nije imao skoro ništa - Vettel 2017. ima skoro sve.

Ove godine je Vettelu dovoljno, dakle "gospodar je svoje sudbine", da pobjedi u preostalih 5 utrka i sigurno je svjetski prvak. Čak i bez ičije pomoći, ili ičije nesreće. Ali, to nije sve - on na kraju ove godine:

1. ima ekipu iza sebe 1000%
2. ima momčadskog kolegu koji će mu maksimalno pomoći
3. ima dodatnu ekipu (Red Bull ako nekome nije jasno) koja je više nego dovoljno brza da otkine koje mjesto na postolju glavnom protivniku
4. ima glavnog protivnika koji ne vozi identičan bolid, nego čak vozi i bolid koji je sveukupno gledajući malčice sporiji
4a. ima protivničku momčad koja se potpuno izgubila u razvoju bolida
5. ima glavnog protivnika čiji je momčadski kolega u banani do neba i nazad
6. zasigurno je ispucao svu lošu sreću - iako je i u nesreći imao dosta sreće
7. diskutabilno - ali od preostalih 5 staza većina ih odgovara njegovom bolidu

Jedini, naglašavam jedini problemčić koji ima jest to da mu je glavni suparnik Lewis Hamilton - ne Mercedes, već #44. Trenutno sam mišljenja, a nadam se kako će me vrijeme ispraviti, kako Lewisu još jedna pobjeda neće biti dovoljna.

Slobodno me pokušajte argumentima pobiti u bilo kojoj gore nabrojanoj točci. Nećete uspjeti. Ma, Ferrarijevi fanovi mogu i to, oni mogu sve, osim biti pozitivni.
Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics: Even if you win, you’re still retarded.
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Max Verstappen

Post Postao/la F1NAC »

marcus je napisao/la:Nije baš prava grupa za ovo "prepucavanje", ali kasno je i .....kasno je.

Da, Lewis ima jednu ruku na peharu i ako osvoji ovo prvenstvo bit će vjerojatno najteže osvojeno i najviše zasluženo. Ajmo skratiti dileme:

Krenut ćemo sa usporedbom preostalih 5 utrka ove sezone sa zadnje 4 utrke 2016. Zašto je Vettelu "danas" jednostavnije i lakše nego Lewisu lani. U preostale 4 utrke Lewis je ušao sa zaostatkom od 33 boda i bilo je jasno da mu 4 pobjede neće pomoći osim ako u barem 2 utrke Rosberg završi na 3. ili lošijem mjestu. Znamo kako se rasplelo - 4 čiste pobjede uz 4 kukavičje/srećkovićke Rosbergove vožnje koje su mu bile dovoljne za četiri 2. mjesta. Mercedes je bio toliko dominantan da Lewis nikako nije mogao računati da će Rosbergu itko oteti to 2. mjesto. Nije imao pomoć ekipe, nije imao "pomoć" protivničkih ekipa, nije dobio "pomoć" niti od momčadskog kolege. Znači nakon Japana je bilo jasno da samo Rosbergov DNF omogućava naslov. Lewis 2016. nije imao skoro ništa - Vettel 2017. ima skoro sve.

Ove godine je Vettelu dovoljno, dakle "gospodar je svoje sudbine", da pobjedi u preostalih 5 utrka i sigurno je svjetski prvak. Čak i bez ičije pomoći, ili ičije nesreće. Ali, to nije sve - on na kraju ove godine:

1. ima ekipu iza sebe 1000%
2. ima momčadskog kolegu koji će mu maksimalno pomoći
3. ima dodatnu ekipu (Red Bull ako nekome nije jasno) koja je više nego dovoljno brza da otkine koje mjesto na postolju glavnom protivniku
4. ima glavnog protivnika koji ne vozi identičan bolid, nego čak vozi i bolid koji je sveukupno gledajući malčice sporiji
4a. ima protivničku momčad koja se potpuno izgubila u razvoju bolida
5. ima glavnog protivnika čiji je momčadski kolega u banani do neba i nazad
6. zasigurno je ispucao svu lošu sreću - iako je i u nesreći imao dosta sreće
7. diskutabilno - ali od preostalih 5 staza većina ih odgovara njegovom bolidu

Jedini, naglašavam jedini problemčić koji ima jest to da mu je glavni suparnik Lewis Hamilton - ne Mercedes, već #44. Trenutno sam mišljenja, a nadam se kako će me vrijeme ispraviti, kako Lewisu još jedna pobjeda neće biti dovoljna.

Slobodno me pokušajte argumentima pobiti u bilo kojoj gore nabrojanoj točci. Nećete uspjeti. Ma, Ferrarijevi fanovi mogu i to, oni mogu sve, osim biti pozitivni.
1. Isto vrijedi za Lewisa
2.Lewisov momcadski kolega je odigrao 2. Kljucne uloge za Lewisa ove godine. Spanjolska i Malezija (mozemo stavit o Rusiju i Austriju). Vettel nema takav luksuz
3.isto vrijedi za Lewisa (pazi sad kad aero paket magicno proradi u Suzuki
4. Ok. Malezija je bila Ferrarijeva (vidit cemo kad dodemo u hladnije krajeve s manje vlaznosti)
4a. Jbt promasili su sa.setupom, mozda nije optimiziran za onakve uvjete sto se guma tice. Jedna utrka = izgubljeni u razvoju...
5. Tocno ako mislis na Vettela. Nemoj zaborabit da je Bottas spasio guzicu Hamiltonu u Maleziji
6. Stvarno? Sto je sreca u nesreci? Na stazi di je merc dokazano trebao bit najlosiji od vodece trojke vettel se dovodi u situaciju gdje i in i kolega odlaze sa 0 bodova. Sljedeca staza ispostavila se istom pricom. Glavni konkurent u race paceu ipak nema briljantan paket. Tvoj momcadski kolega koji ga moze skinut ne dozivi ni prvi zavoj, a ti fino moras sa zacelja krenuti. Plus secer na kraju neiskusni noob ti potencijalno NAKON utrke unisti mjenjac
7. Ne srljajmo u maglu jos no?

Nakon utrke u Maleziji ima prostora za optimizan ali nekako sam filinga da je ova staza bila nesto tipa singapur 2016. Sindrom. Suzuka bi ttebala bit ok

Dosta OT. Sljedeci odgovor u temi LH ;)
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
marcus
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1127
Pridružen/a: 13 lip 2011, 12:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton

Re: Max Verstappen

Post Postao/la marcus »

Malo smo se pobrkali. Ja sam uspoređivao situaciju koju je Lewis ima lani sa onom koju Vettel ima ove godine. Kao što sam i rekao u postu ranije "Vettelu je ove godine puno lakše nego Lewisu lani. Toliko lakše da je čak i ostvarivo."

Samo sam povlačio paralele "iz povijesti" da vidimo što bi nam moglo pomoći oko "prognoze bliske budućnosti".
Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics: Even if you win, you’re still retarded.
Avatar
mrd
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 993
Pridružen/a: 20 vel 2011, 18:11
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Berlin

Re: Max Verstappen

Post Postao/la mrd »

marcus je napisao/la:Nije baš prava grupa za ovo "prepucavanje", ali kasno je i .....kasno je.
Da, Lewis ima jednu ruku na peharu i ako osvoji ovo prvenstvo bit će vjerojatno najteže osvojeno i najviše zasluženo.
marcus je napisao/la:Vettelu je ove godine puno lakše nego Lewisu lani. Toliko lakše da je čak i ostvarivo.
E sad ga stvarno pretjera :roll: Hamilton je u prednosti, jedini kome je tesko od njih dvojice je Vettel, taman krene nesto se desi (i njegovom a i tudjom krivicom). To sto sezona ne ide ko podmazana na sto ste navikli do sada nije razlog za kukanje.

Ok, to da je Rosbergu prosle godine bilo lakse nego Hamiltonu ove godine je logicno jer su se borili sami sa sobom ali to ne govori nista ni o Nici ni o Lewisu.
slika
Avatar
marcus
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1127
Pridružen/a: 13 lip 2011, 12:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton

Re: Max Verstappen

Post Postao/la marcus »

Nitko ovdje ne kuka osim Ferrarijevih fanova.
Meni iznošenje realnih činjenica nije kukanje. Prema svemu prikazanome ove godine, Vettel ima puno više šanse dostići Lewisa, nego što je Lewis imao lani za dostići Barbiku. Točka.
Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics: Even if you win, you’re still retarded.
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Max Verstappen

Post Postao/la vidc »

Razlika je sto Vettel mora sve pobjedit a nema dominantan bolid i mora se borit sa mercedesima i red bullovima. Prosle godine hamilton je vozio dominantan bolid i borio se samo protiv rosberga koji nije bio zainteresiram za pobjede i laganice je uzimao druga mjesta. U sustini, rosberg je hamiltonu pustio pobjede, lewis nije u situaciji da sad moze pustit vettelu da pobjedjuje i naravno da ce se borit i samim time ce vettelu bit teze
Avatar
marcus
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1127
Pridružen/a: 13 lip 2011, 12:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton

Re: Max Verstappen

Post Postao/la marcus »

Hm....što je teže? Pobijediti nekoga tko vozi identičan bolid (daleko najbrži na gridu)? Ili pobijediti nekoga tko ima sporiji bolid od tebe?

Ferrari je bio (naj)brži u 3 od zadnje 4 utrke. Dovoljno da se može uzeti kao trend na osnovi kojega se donose zaključci.

Fascinira me kako već više od pola godine ne možete priznati kako je ovogodišnji Ferrari "overall" bolji i brži bolid od Mercedesa.
Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics: Even if you win, you’re still retarded.
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Max Verstappen

Post Postao/la vidc »

marcus je napisao/la:Hm....što je teže? Pobijediti nekoga tko vozi identičan bolid (daleko najbrži na gridu)? Ili pobijediti nekoga tko ima sporiji bolid od tebe?

Ferrari je bio (naj)brži u 3 od zadnje 4 utrke. Dovoljno da se može uzeti kao trend na osnovi kojega se donose zaključci.

Fascinira me kako već više od pola godine ne možete priznati kako je ovogodišnji Ferrari "overall" bolji i brži bolid od Mercedesa.
izuzetno je lako pobjediti nekoga tko vozi identičan bolid ako taj vozač apsolutno nije zainteresiran za pobjedu i ne treba mu
dmarijon
Legenda
Legenda
Postovi: 4903
Pridružen/a: 21 vel 2007, 09:21

Re: Max Verstappen

Post Postao/la dmarijon »

Ja ne znam kakve su droge ovdje u igri. Ferrari je izjednačen s mercom kada je navijen da "šerafi lete iz njega". Nekad mu ni to ne pomaže. Na jednoj trećini staza je ukupno, istina, i malo bolji. Ali to je iznimka.
Čak i kada bi vettel bio 15 bodova ispred, situacija bi bila slična. Nijednom fanu F1 se neće sviđati što kažem (inače ne bi bio fan), ali kažem - jednostavno zato - jer se mercedes NE SMIJE pobijediti.
na kraju ... pobogu - razumijem da ljudi vole ferrari, maclaren, pa williams, pa i toro rosso, pa čak i red bull donekle, ali mercedes??
Sorry, bez uvrijede ikome - ali navijati za mercedes :) ... ne znam, valjda je do mene, ali osobno ne kužim. Pa čak i da mi tata tetka i striko voze mercedes.... ne pomaže.
Samo neka se trkaju.
Avatar
marcus
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1127
Pridružen/a: 13 lip 2011, 12:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la marcus »

Ajd u ovome ću se djelomično i složiti (u teoriji).....kako bih mogao ponoviti koja je pi..ica ispao i jest Rosberg, i nije mi nimalo žao što ga zovu Barbika i što je otišao iz F1. Nikome ne nedostaje. Ne znam kada ga je netko u prijenosu spomenuo. Svjetski prvak koji niti smrdi, niti miriši - kao i njegov otac.
Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics: Even if you win, you’re still retarded.
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la vidc »

Hamilton je mogao pobjedit u maleziji ali je kalkulirao i pustio verstappena ne želeći ulazit u imalo riskantan dvoboj. da je 2-3 kruga koristio punu snagu motora na pravcima, verstappen bi odustao od preticanja...morao bi se odmaknut da hladi motor...gume bi trpile itd.
ziheraški vozi, više od tog mu ni ne treba i to će mu bit dovoljno za naslov. Rosberg 2016. style :D
Avatar
marcus
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1127
Pridružen/a: 13 lip 2011, 12:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la marcus »

Složit ćemo se da se ne slažemo. U Maleziji Mercedes nije imao šanse za pobjedu. Da nije prošlo pretjecanje upalio bi ili undercut ili overcut. Jednostavno su bili prespori (čak i problem sa tim famoznim "derateom") - kao u Australiji. Kako god okrenuli kako je tamo pobjedio Vettel tako je ovdje pobjedio Max.

Tamo gore je netko usporedio Lewisa i Rosberga. Pa Lewis još ni blizu nije (bodovno) da si dopusti tako nešto, a kamoli da je tako nešto već radio. Pa ne možeš doći do 7 pobjeda u ovako izjednačenoj sezoni sa "vozim koliko mi treba". OK, Monza je iznimka.
Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics: Even if you win, you’re still retarded.
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la vidc »

nije ni blizu, fale mu 2 boda hahaha
naravno da neće cijelu sezonu vozit tako, al sad kad se bliži kraj i ima ogromnu bodovnu prednost, jasno je da će vozit ziheraški. ako već prozivaš rosberga, ni rosberg nije vozio tako do pred kraj sezone. čak je u abu dhabiju pokazao ogromna muda preticanjem verstappena...istog verstappena kojeg se hamilton boji
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16009
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la Cuky »

marcus je napisao/la:Tamo gore je netko usporedio Lewisa i Rosberga. Pa Lewis još ni blizu nije (bodovno) da si dopusti tako nešto, a kamoli da je tako nešto već radio. Pa ne možeš doći do 7 pobjeda u ovako izjednačenoj sezoni sa "vozim koliko mi treba". OK, Monza je iznimka.
Ma ne uopće nije blizu da si dopusti tako nešto...jedini suparnik je negdje dole iza, prednost se povećava bio on pobjedio ili ne...samo je razlika da ako se bori za pobjedu može se dogoditi da pogriješi/sudari se/pokvari se pa se prednost smanji...ovako vozi koliko treba da ostane ispred Vettela i skuplja bodove za naslov
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Ćale od Lewisa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1595
Pridružen/a: 13 srp 2008, 11:40
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mercedes
Lokacija: Labin

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la Ćale od Lewisa »

mi svi gledamo utrke kroz razilčite oči i zatiremo činjenice. Koliko je najbržih krugova odvezao Hamilton, jeli postavio rekord staze? Ništa od toga iako je iza maxa na plus 9 sec imao čistu stazu, mogao je pokazat sve svoje vještine a ne vozit sekudnu pa pola sekudne sporije od Ricciarda čak i čekat kad će ga Ricci ulovit ili undercutat. Imao je samo jedan najbrži krug, tj drugi krug odmah iz boksa na friškim gumama. Pa sam Max je izjavio da je lakoćom odgovorio na svaki njegov brži krug. Znači bikovi su ovaj put bili bolji, kapa dole (to što nije i Ricci uspio može zahvalit svom strategu). Mercedes nije imao dobar setup ovaj vikend niti su mogli kontrolirat gume. Jbg dođe i takav dan. Čak ni na Monacu u ovakvom stanju nebi zadržali prvu poziciju jer bi Max undercutao. Da je bila kišna utrka, onda bi sam očitao Hamiltonu na slaboj vožnji. Biti sekudnu brži od brzine samog bolida na žalost ne može nitko.
slika
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Max Verstappen

Post Postao/la Dani »

dmarijon je napisao/la:Ja ne znam kakve su droge ovdje u igri. Ferrari je izjednačen s mercom kada je navijen da "šerafi lete iz njega". Nekad mu ni to ne pomaže. Na jednoj trećini staza je ukupno, istina, i malo bolji. Ali to je iznimka.
Čak i kada bi vettel bio 15 bodova ispred, situacija bi bila slična. Nijednom fanu F1 se neće sviđati što kažem (inače ne bi bio fan), ali kažem - jednostavno zato - jer se mercedes NE SMIJE pobijediti.
na kraju ... pobogu - razumijem da ljudi vole ferrari, maclaren, pa williams, pa i toro rosso, pa čak i red bull donekle, ali mercedes??
Sorry, bez uvrijede ikome - ali navijati za mercedes :) ... ne znam, valjda je do mene, ali osobno ne kužim. Pa čak i da mi tata tetka i striko voze mercedes.... ne pomaže.
Na kojim si ti drogama?
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la F1NAC »

TO se svi pitamo :lol: :pijan:
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
dmarijon
Legenda
Legenda
Postovi: 4903
Pridružen/a: 21 vel 2007, 09:21

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la dmarijon »

Oćete malo?
Pazi, toliko su dobre da već mogu vidjeti scenarij gdje se preporođeni Valtteri bori za naslov svjetskog prvaka 2018. s izvrsnim lewisom, prvakom 2017. (!) Zamislivo?
Na kraju krajeva, čemu forum nego za razbibrigu.
Samo neka se trkaju.
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la Dani »

Ma ne znam kaj je ili nije dobro, ali kada veliš da mercedes nije ekipa na razini williamsa, ferrarija ili mclarena jer kao nisu sudjelovali us vim utrkama/sezonama , onda slutim da nešto nije u redu s tobom. Zašto? Pa recimo , mercedes je bio među prvim ekipama u formuli 1 , te je zbog užasne nesreće napustio f1. Ne zato što su bili loši, dapače, dominirali su. Pored toga, mislim da je mercedes motor sa najviše pobjeda po broju odvoženih utrka. To ga već svrstava u legende f1.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
marcus
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1127
Pridružen/a: 13 lip 2011, 12:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la marcus »

Kriza koja je trajala 2 utrke je za sada prijeđena. Samo da start dobro prođe i imat ćemo procesiju.
Možda bi jedna "kišica" 15ak krugova prije kraja dobro došla za ikakvo uzbuđenje.

Očito Mercedesu ne odgovaraju više temperature i SS gume. Tko zna što će biti dogodine kada će gume biti još stupanj mekše.
Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics: Even if you win, you’re still retarded.
Odgovori