Formula 1 team - McLaren F1 Team [MCL36]

Novosti o vozačima i timovima, glasine...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
McLewis
Veteran
Veteran
Postovi: 3123
Pridružen/a: 29 svi 2007, 21:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren i Mercedes
Lokacija: ispred monitora

Re: Formula 1 team - McLaren

Post Postao/la McLewis »

Kako puca po njima alonso... ali s razlogom... tri godine za nista... ja bi bio i gori vjerojatno hahahah
McLaren u <3
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Formula 1 team - McLaren

Post Postao/la F1NAC »

McLaren ce u suradnji s Amazonon napravit dokumentarac vezan za ovogodisnju sezonu.
McLaren will work with Amazon Prime Video to create a new multi-part documentary series about the team’s 2017 season in Formula 1.
Oh boy.
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Formula 1 team - McLaren

Post Postao/la Toon »

odmah mi je lakše....to je u stvari to...imaju u pripremi pravi i dobar motor, ovo je sve zavaravanje...kroz dokumentarac će se postići dojam filmske priče u kojoj herojstvom, timskim radom i genijalnim idejama, od predmeta ismijavanja, čuđenja i očaja postaju najuspješniji tim 2017 godine...kako bi sve još malo začinili holiwoodskim duhom oba naslova će osvojiti u zadnjem zavoju posljednje utrke, možda ubace i ljubavnu priču sa sretnim završetkom (nekog ing, mehaničara ili vozača) - zadnja scena - njih dvoje zagrljeni a u pozadini zalazak sunca i silueta moćnog bolida...radni naslov cijelog projekta je FROM BOTTOM TO TOP
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
zonelsk
Veteran
Veteran
Postovi: 2956
Pridružen/a: 07 lis 2012, 08:44
Ja sam: Vozač
Navijam za: FA

Re: Formula 1 team - McLaren

Post Postao/la zonelsk »

mislis from top to bottom :P
I like to race, not to do laps alone.
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2899
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Formula 1 team - McLaren

Post Postao/la Vuksa_KC »

Fernando mora ići.
Većina udjela razloga tog odlaska je u tome da su radi njega svi nervozni jer ih pritišće, sili, blati i proziva zbog bolida. Razumljivo je to naravno, ali ne bi ni on bil tak glasan da ga malo ne gaze godine i propusti u Ferrariju.
Mislim da se bez njega i nekom mlađom postavom mogu mirnije i laganije koncentrirati na razvoj bolida i motora, a ne žuriti i forsirati promjene radi raznih pritisaka da se čim prije dođe do nekog pomaka i to onda na sreću očito.

A sad, drugi dio razloga je naravno da ode jer zaslužuje bolid kojim može pobjeđivati.
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Formula 1 team - McLaren

Post Postao/la pospani gad »

Toon je napisao/la:odmah mi je lakše....to je u stvari to...imaju u pripremi pravi i dobar motor, ovo je sve zavaravanje...kroz dokumentarac će se postići dojam filmske priče u kojoj herojstvom, timskim radom i genijalnim idejama, od predmeta ismijavanja, čuđenja i očaja postaju najuspješniji tim 2017 godine...kako bi sve još malo začinili holiwoodskim duhom oba naslova će osvojiti u zadnjem zavoju posljednje utrke, možda ubace i ljubavnu priču sa sretnim završetkom (nekog ing, mehaničara ili vozača) - zadnja scena - njih dvoje zagrljeni a u pozadini zalazak sunca i silueta moćnog bolida...radni naslov cijelog projekta je FROM BOTTOM TO TOP
Hehe..... legendarno..... samo neće biti njih dvoje zagrljeni u pozadini...... već njih dvojica ( Zak i Fernando ) zagrljeni, a u pozadini zalazak sunca i silueta moćnog bolida - i negdje poskriven 'ta 'trane ljubomorni i zavidno jadni napaćeni čika Ron Dennis - kad je sudbina teška šuperda...... McLaren- Honda - Ron = to je sudbina.
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Formula 1 team - McLaren

Post Postao/la F1NAC »

Duplo T krilo kod McLarena

slika


vjesalica za kombinezon

slika
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Formula 1 team - McLaren

Post Postao/la Cuky »

čudan je ovogodišnji bolid McLarena...čim u utrci izgubi poziciju u atraktivnom dvoboju odmah se u manje od kruga zaustavlja sa kvarom...kao da kaže "oke, dali smo navijačima nešto atraktivno, sad možemo doma"
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Formula 1 team - McLaren

Post Postao/la F1NAC »

Cuky je napisao/la:čudan je ovogodišnji bolid McLarena...čim u utrci izgubi poziciju u atraktivnom dvoboju odmah se u manje od kruga zaustavlja sa kvarom...kao da kaže "oke, dali smo navijačima nešto atraktivno, sad možemo doma"
što je najbolje taj dio koji se razbio (lijevi driveshaft) je bio promijenjen skupa sa uprightom tijekom parc fermea
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
marcus
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1127
Pridružen/a: 13 lip 2011, 12:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton

Re: Formula 1 team - McLaren

Post Postao/la marcus »

http://www.bbc.com/sport/formula1/39589767

Jenson Button set to replace Fernando Alonso for McLaren at Monaco Grand Prix!
Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics: Even if you win, you’re still retarded.
Avatar
King iCool
Veteran
Veteran
Postovi: 3096
Pridružen/a: 07 svi 2008, 14:07
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Planet Zemlja
Kontakt:

Re: Formula 1 team - McLaren

Post Postao/la King iCool »

Ja se samo nadam da će Mcl i honda raskinut ugovor jer ovo više nema smisla. Japanska go*na su nesposobna i nemaju šta trsžiti u F1. Sramotiju sebe i Mclaren
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Formula 1 team - McLaren

Post Postao/la F1NAC »

Slika vrijedi 1000 rijeci

slika
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Formula 1 team - McLaren

Post Postao/la vidc »

jedan bolid ne starta utrku uopće. žalosno
Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: Formula 1 team - McLaren

Post Postao/la Alonso-champ »

Šibica i završite priču
Alonsista hasta la muerte..
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Formula 1 team - McLaren

Post Postao/la Cuky »

znači u ovom trenutku su i službeno najlošija ekipa u F1 prvenstvu...čak je i Sauber ispred njih
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Formula 1 team - McLaren

Post Postao/la F1NAC »

Naletio na odličan troll
GP2 DECIDED TO CHANGE ITS NAME TO FORMULA 2 BECAUSE THEY WERE TOO EMBARASSED BY ALONSO COMPARING HIS SHIT HONDA ENGINE TO THEIR ONE.
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: Formula 1 team - McLaren

Post Postao/la Alonso-champ »

Ovaj Zak dosta realan...ne kenja puno

https://youtu.be/EBt9UyaxD9g
Alonsista hasta la muerte..
Avatar
McLewis
Veteran
Veteran
Postovi: 3123
Pridružen/a: 29 svi 2007, 21:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren i Mercedes
Lokacija: ispred monitora

Re: Formula 1 team - McLaren

Post Postao/la McLewis »

"Dorađeni" motor danas krepo nakon 2 kruga... e *ebes mi sve ak ovi znaju sta rade....
McLaren u <3
Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: Formula 1 team - McLaren

Post Postao/la Alonso-champ »

McLewis je napisao/la:"Dorađeni" motor danas krepo nakon 2 kruga... e *ebes mi sve ak ovi znaju sta rade....
Sad su se bas pogubili..sad vise ne znaju ni gdje je lijevo ni gdje desno
Alonsista hasta la muerte..
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Formula 1 team - McLaren

Post Postao/la pospani gad »

Alonso-champ je napisao/la:
McLewis je napisao/la:"Dorađeni" motor danas krepo nakon 2 kruga... e *ebes mi sve ak ovi znaju sta rade....
Sad su se bas pogubili..sad vise ne znaju ni gdje je lijevo ni gdje desno
Gotovi su. Totalka. Možda da se vrate na staru shemu?
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Formula 1 team - McLaren

Post Postao/la Cuky »

koliko kužim Hondi novac nije problem...trebali su nastaviti kroz zimu sa razvojem prošlogodišnje PU jer su prema kraju sezone dohvatili kakvu-takvu pouzdanost. Kroz zimu i ovu sezonu je možda trebalo nastaviti sa izvlačenjem više snage i još bolje pouzdanosti iz te PU, a paralelno razvijati novu verziju da bude spremna za zimska testiranja 2018...time bi imali sada PU koja je snažnija i pouzdanija od aktualne, a usput i godinu dana više da srede sve probleme sa novom za 2018
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
ivancina
Početnik
Početnik
Postovi: 222
Pridružen/a: 31 svi 2010, 21:10
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Formula 1 team - McLaren

Post Postao/la ivancina »

Pa kad im novac nije problem nek plate nekom ko zna napravit motor, jer ocito oni sami ne znaju i samo si rade antireklamu vec trecu godinu
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Formula 1 team - McLaren

Post Postao/la pospani gad »

Cuky je napisao/la:koliko kužim Hondi novac nije problem...trebali su nastaviti kroz zimu sa razvojem prošlogodišnje PU jer su prema kraju sezone dohvatili kakvu-takvu pouzdanost. Kroz zimu i ovu sezonu je možda trebalo nastaviti sa izvlačenjem više snage i još bolje pouzdanosti iz te PU, a paralelno razvijati novu verziju da bude spremna za zimska testiranja 2018...time bi imali sada PU koja je snažnija i pouzdanija od aktualne, a usput i godinu dana više da srede sve probleme sa novom za 2018
Baš. Upravo to. Di im je bila pamet? Ovaj Hasegawa, ili kako već, je neki hazarder?
Las Vegas - majka, ondje mu je mjesto - možda mu krene na kocki.
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Formula 1 team - McLaren

Post Postao/la F1NAC »

pospani gad je napisao/la:
Cuky je napisao/la:koliko kužim Hondi novac nije problem...trebali su nastaviti kroz zimu sa razvojem prošlogodišnje PU jer su prema kraju sezone dohvatili kakvu-takvu pouzdanost. Kroz zimu i ovu sezonu je možda trebalo nastaviti sa izvlačenjem više snage i još bolje pouzdanosti iz te PU, a paralelno razvijati novu verziju da bude spremna za zimska testiranja 2018...time bi imali sada PU koja je snažnija i pouzdanija od aktualne, a usput i godinu dana više da srede sve probleme sa novom za 2018
Baš. Upravo to. Di im je bila pamet? Ovaj Hasegawa, ili kako već, je neki hazarder?
Las Vegas - majka, ondje mu je mjesto - možda mu krene na kocki.
Nije hazarder. Pritišće ih McLaren. Navodno i većinski dioničar progovorio o trenutnom stanju i ne zvuči dobro.

slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: Formula 1 team - McLaren

Post Postao/la Alonso-champ »

F1
More Honda trouble after just two laps of Bahrain Formula 1 test
By Jonathan Noble
Published on Tuesday April 18th 2017

Share on
Honda's troubles in the Bahrain heat continued on Tuesday when McLaren's Formula 1 testing programme was interrupted by a reliability problem after just two laps.

McLaren's Bahrain Grand Prix weekend was plagued by run of failures with Honda's MGU-H.

But despite McLaren development driver Oliver Turvey managing to get out on track as soon as testing got under way on Tuesday morning, he was only able to complete two installation laps before being confined to the garage with a problem.

Honda engineers had discovered a water leak in the Energy Recovery System and there was no option but to make an engine change.


Work on the switch was taking place on Tuesday lunchtime in the hope of getting Turvey back on track later in the day.

It is understood that the engine being used was a new test specification that had been shipped from Honda's Sakura facility in Japan.

The replacement unit will also be of this type.



Honda had said ahead of the test that it wanted to trial some new ideas to help improve its performance, and potentially look at cures for its problems from the race weekend.

Investigation of the cause of the latest water leak is ongoing, and it is unclear if the issue that has stopped Turvey is related to the earlier Bahrain MGU-H failures.

Stoffel Vandoorne suffered two breakages in Friday practice, while Fernando Alonso's MGU-H broke during a qualifying lap and damaged an internal combustion engine too.

Ahead of the race, Vandoorne also suffered another failure when water pressure dropped, with initial suspicions surrounding a repeat failure of the MGU-H. The Belgian was unable to start the grand prix.

Honda's F1 chief Yusuke Hasegawa flew back to Honda's headquarters in Japan after the race to help work on the investigation into the Sakhir problems, and help push forward development plans for the rest of the season.

One theory is that the hot temperatures in Bahrain have contributed to Honda's troubles, but a definite answer will not be known until later this week when the broken parts have been stripped down and analysed.
Kako sam skapirao opet water leak..

Zanima me me kako neka tv kuca,npr.SKY ne nadje nekog iz Honde da ga malo ispitaju pred kamerama...uvijek intervju daje neko iz Mclarna
Alonsista hasta la muerte..
Odgovori