Sebastian Vettel [#5]

Novosti o vozačima i timovima, glasine...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16009
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la Cuky »

Toon je napisao/la:Ma koliko god da je degutantno ponašanje većeg dijela SKYevih novinara (a o tome smo davno uspostavili koncnezus bez obzira kojem taboru pripadali)....još je degutantnije ovo "skakanje i branjenje" crvenih na svaku rečenicu kontra...vidim da su se čak ni pokojnicima ne da mir kako bi se Vettel pretvorio u sveca...ma eto vam ga – imate ga i nitko ne smije riječ protiv njega jer eto, sad je u Ferrariju a Ferrari je veći od svega, veći od sporta, veći od Fair playa veći od svih FIA-inih zakona i praksi...i svatko tko misli drugačije nije ništa drugo nego vještac i na lomaču s njim – za sve što je prije i što sada radi i priča kontra bezgriješnih od Boga danih talijana...gadi mi se sve ovo...neću više....a nisam pijan ni drogiran...samo do srži ogorčen ovolikom količinom zasljepljenosti i jednoumlja - i spominjanjem pokojnika...

Zašto nebi tog određenog pokojnika spomenuli kao primjer gdje za još goru i opasniju stvar ne da ga se nije napadalo nego ga se čak i uzdiže jer "on se borio za poštenje"...kako on nije diskvalificiran iz tog prvenstva kojeg je osvojio izbacivanjem protivnika, a to je još i unaprijed najavio jer su jadnome premjestili stranu za pole?
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la vidc »

Cuky je napisao/la: Zašto nebi tog određenog pokojnika spomenuli kao primjer gdje za još goru i opasniju stvar ne da ga se nije napadalo nego ga se čak i uzdiže jer "on se borio za poštenje"...kako on nije diskvalificiran iz tog prvenstva kojeg je osvojio izbacivanjem protivnika, a to je još i unaprijed najavio jer su jadnome premjestili stranu za pole?
ispravka netočnog navoda. nisu mu premjestili nego su odbili premjestit na stranu na koju je on htio.
to što je Senna pokojni ne znači da se nikad nigdje ne smiju spominjat njegovi potezi. lik je bio neprevaziđeni genije za volanom, ali nitko nije bez grijeha pa ni on.
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2901
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la Vuksa_KC »

vidc je napisao/la:previše si osjetljiv :P
Toon je neutralan, tako se bar izjasnio :D
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16009
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la Cuky »

Toon je navijač McLarena i on ne može biti neutralan kada se radi o Ferrariju...jbg, to je navijačima McLarena urođeno u krvi...baš kao što je i nama crvenima urođeno da nedamo na crvene tko god da je sa druge strane
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la Alonso-champ »

Malo je grazie,nego treba da castis
Alonsista hasta la muerte..
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la F1NAC »

Alonso-champ je napisao/la:Malo je grazie,nego treba da castis
Ne sekiraj se, bude ;)
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la vidc »

nitko ne spominje kako je čovjek skoro cijelu utrku odvozio s felerom na upravljačkom sistemu. u sportu gdje je preciznost volana krucijalna, ovaj lik je bez greške odvozio i pobjedio.
Majstorski
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la Toon »

vidc je napisao/la:nitko ne spominje kako je čovjek skoro cijelu utrku odvozio s felerom na upravljačkom sistemu. u sportu gdje je preciznost volana krucijalna, ovaj lik je bez greške odvozio i pobjedio.
Majstorski
...ne želim umanjiti njegovo majstorstvo (da me krivo ne shvatiš ipak si ti ferrarijevac) - imao je sreće ovaj put (valjda se vratilo malo zbog onog sranja prošlu trku) jer se to dogodilo na stazi gdje je bilo nemoguće pratiti ili preteći bolid...da je isto ovo sranje imao na stazama koje dozvoljavaju pretjecanja i gdje se bolidi "mogu pratiti" završio bi peti...ali svakako da je pokazao smirenost i koncentriranost, majstorstvo nije upitno....
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la vidc »

ali takve staze bi možda imale manje vezanih zavoja kao u mađarskoj pa bi i sam gubitak vremena bio manji...
Avatar
marcus
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1127
Pridružen/a: 13 lip 2011, 12:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la marcus »

Sreća? Status 1. vozača momčadi ga je spasilo. Pa bio je spor kao puž!
U kojem bi inače normalnom svemiru Alonso imao najbrži krug više od 6 desetini brži od božanstva Vettela.

Nikada nisam (nimalo) volio Kimija, ali sada mi ga je već pomalo i žao.
Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics: Even if you win, you’re still retarded.
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la vidc »

Da je bio toliko sporiji Hamilton bi rijesio Kimija za krug-dva. Vozio je dovoljno brzo da ga Kimi ne moze pretec cak i da je htio. Kimi jest bio brzi ali nedovoljno brzi da u jednoj madjarskoj moze napast i pretec sto se vidjelo na slucaju Hamiltona koji je jedan od najboljih u preticanju, na stazi na kojoj je standardno dobar i s boljim top speedom. S takvim tehnickim problemom vettel je vozio brze od bottasa.
Ne znam u kojim uvjetima je alonso postavio najbrzi krug utrke,ali je zavrsio
70 sekundi iza ferrarija
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la F1NAC »

marcus je napisao/la:Sreća? Status 1. vozača momčadi ga je spasilo. Pa bio je spor kao puž!
U kojem bi inače normalnom svemiru Alonso imao najbrži krug više od 6 desetini brži od božanstva Vettela.

Nikada nisam (nimalo) volio Kimija, ali sada mi ga je već pomalo i žao.
Dogadala se ista stvar kao i u abu dhabiju. Stopas vozaca u zavojitijim dijelovima i onda odmaglis na ravnici. Kimi ubiti nikad nije dosao do napada. Isto tako ni Hamilton nikad nije dosao do napada
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16009
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la Cuky »

Horner upozorava Mercedesa da je Vettel kad je ovako fokusiran kao ove godine opasniji što je pritisak na njega veći
http://www.crash.net/f1/news/872171/1/f ... ure-horner
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la popeye »

Ja sam video da se Fetel gubi pod pritiskom (Baku).
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
dmarijon
Legenda
Legenda
Postovi: 4903
Pridružen/a: 21 vel 2007, 09:21

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la dmarijon »

Cuky je napisao/la:Horner upozorava Mercedesa da je Vettel kad je ovako fokusiran kao ove godine opasniji što je pritisak na njega veći
http://www.crash.net/f1/news/872171/1/f ... ure-horner
Dobro rečeno, baš taj tip vozača ...
Samo neka se trkaju.
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la vidc »

Ma da, inace ovaj Horner nema pojma o Vettelu
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16009
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la Cuky »

Vettel produžio sa Ferrarijem, doduše nepoznato je na koliko dugo
http://www.skysports.com/f1/news/12433/ ... ky-sources

EDIT: Potpisao je do 2020.
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la F1NAC »

slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la vidc »

Katastrofa kvalifikacije. Uz duzno postovanje prema raikkonenu, nikad nije bio neki vozac po kisi. Vettel je cesto bio dobar po kisi a opet je danas zavrsio iza kimija. Jako lose, totalno zakazao. Sutra ako bude puno srece treba prezivjet prvi zavoj i probat doc do podijuma, ali nisam optimistican.
dmarijon
Legenda
Legenda
Postovi: 4903
Pridružen/a: 21 vel 2007, 09:21

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la dmarijon »

Bio je dobar na interm. Izvlačio je baš 105%. I onda na kraju - nisam gledao, ali vidim po rezultatu da se na wetu pogubio
a za sutra- skoro pa sve od nule. on će prestizat kroz prve krugove, kimi će zaglavit. a onda dalje kroz nastavak trke vidjet ćemo tko od timvoa ima bolji ritam
Samo neka se trkaju.
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la vidc »

ma ako preživi prvi zavoj može se bogu zahvalit.
dmarijon
Legenda
Legenda
Postovi: 4903
Pridružen/a: 21 vel 2007, 09:21

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la dmarijon »

Meni se i dalje ne čini katastrofa. Danas je novi dan. Trka je duga. Ne znam zašto ne bi preživio. Nije valjda baš takav baksuz (na kraju, može i ham loše startat pa ga tinejđer stroll pokupit :) )
Kao i valjda i većina ljudi - smatram da je ham bez sumnje favorit. Al svejedno. Nagađao bi da će biti - ham - vettel - bottas - kimi. I dalje nedovoljno za ferrarijeve apetite. Ali možda bude i zabavnije ....
I zanimljivo mi je kako kad ham odvozi brzi krug svi njemu plješču, kad vettel odvozi isti takva, svi plješću - timu.
Samo neka se trkaju.
Avatar
marcus
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1127
Pridružen/a: 13 lip 2011, 12:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la marcus »

Vettel danas na postolju.....
Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics: Even if you win, you’re still retarded.
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la Toon »

dmarijon je napisao/la:I zanimljivo mi je kako kad ham odvozi brzi krug svi njemu plješču, kad vettel odvozi isti takva, svi plješću - timu.
...samo imaš takav dojam...svatko tko volli Vettela više nego momčad plješće njemu i obratno...isto kod Hamiltona - samo što za njega vjerojatno navijaju veće sirovine pa su malo glasnije :badgrin: - ali čisto sumnjam da većina švaba plješće Hamiltonu više nego Mercedesu...
marcus je napisao/la:Vettel danas na postolju.....
...samo ako plava Miljacka mostove odnese...
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la vidc »

Hamilton je odvozio 2,3 sekunde brze od bottasa u istom bolidu, nije u zadnjem krugu napravio nikakvu gresku a pritisak je bio ogroman, od drugoplasiranog je bio preko sekundu brzi. Ako to nije za pljesak onda ne znam sta je tako da. Ok,mozda ferrari je imao poteskoca pa vettel nije mogao kao hamilton, ali definitivno je trebao bit puno brzi od raikkonena. Danas mora vozit na noz i bez greske,jedini nacin da se iskupi za fijasko u kvalifikacijama.
Odgovori