Sebastian Vettel [#5]

Novosti o vozačima i timovima, glasine...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2899
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la Vuksa_KC »

F1NAC je napisao/la:Čini se da tu jos nije kraj. Dalje se istražuje incident

slika
Zadovoljavanje otočkih kmečavaca, tek tolko da se nešt kao radi, neće bit ništa jer bi već bilo.
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la Cuky »

ne znam je li Villeneuve Vettelov fan ili nešto, mislim da je ovo prvi put da sam naletio da on nekog brani za neki postupak
http://www.autosport.com/news/report.php/id/130410
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la vidc »

i to baš on koji je "nastrado" od strane schumija.
inače, Vettel zaslužuje da ga se malo osramoti, da ga se još više kazni ali DSQ ili race ban sumnjam da će bit. Natjerat ga da se javno ispriča svima i dobra financijska kazna
dmarijon
Legenda
Legenda
Postovi: 4903
Pridružen/a: 21 vel 2007, 09:21

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la dmarijon »

vidc je napisao/la:i to baš on koji je "nastrado" od strane schumija.
inače, Vettel zaslužuje da ga se malo osramoti, da ga se još više kazni ali DSQ ili race ban sumnjam da će bit. Natjerat ga da se javno ispriča svima i dobra financijska kazna
Da.
S druge, strane masu ljudi će nakon ovog još više biti uz njega - porast će mu broj franova.
Isto kao uz Rossija nakon što nije dopustio da ga Markuez zajebava (s time da je rossi bio neusporedivo žešći)
Samo neka se trkaju.
Avatar
King iCool
Veteran
Veteran
Postovi: 3096
Pridružen/a: 07 svi 2008, 14:07
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Planet Zemlja
Kontakt:

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la King iCool »

Izgleda da će bit DSQ za Azerbajdžan.
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la F1NAC »

King iCool je napisao/la:Izgleda da će bit DSQ za Azerbajdžan.
nije valjda da se oslanjas na vijesti koje plasiraju Mirror i the Sun... Neće biti ništa danas sigurno. Danas je samo razgovor između Todta i Vettela i danas će bit odlučeno ide li se dalje na sud.
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la Slash »

No further action jer će se ispričati hahahahhahahahhahahahaha. Repeat od prosle godine. Izgleda da uz ispriku sve prolazi...
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2899
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la Vuksa_KC »

Kak sam i rekel, PR bullshit.
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la Cuky »

i Hamilton se samo ispričao kad je iz utrke u Kanadi 2008. izbacio Raikkonena koji se zaustavio na crveno svjetlo u boksu za razliku od Hamiltona...Hamilton tada isto nikakve kazne nije dobio...

Uostalom, F1 gledaju i djeca i kakav im to primjer Hamilton daje? da se ne moraju zaustavljati na crveno?


hahahahaha
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2899
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la Vuksa_KC »

Da, i Ricciardu se ispričao za Bahrein na ulasku u boks jer djeca gledaju kako se treba ponašati na stazi.
Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la Alonso-champ »

Pa dobro ispricao se,vjerovatno se sjetio kakav je potez napravio,jer za vrijeme trke nije mu bilo jasno zasto je dobio stop n go...
Alonsista hasta la muerte..
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la Slash »

Naglo mu se probistrilo pamćenje kad je vidio sa je to jedino kak se može spasit - da prizna.
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
Avatar
ivancina
Početnik
Početnik
Postovi: 222
Pridružen/a: 31 svi 2010, 21:10
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la ivancina »

Jel to Ferrari International Assitance odlučio o kazni?
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2899
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la Vuksa_KC »

Da, čak su i svetu vodicu po svima štrcnuli jer Hamo mora biti #blessed.
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la F1NAC »

Zbog Britanaca koji su napuhali cijeli slucaj bas mi je drago.. Ja mislim da nema osobe na Festival of Speed u Goodwoodu a da nisu ispitali za ovaj slučaj i dali Vettel zasluzuje vecu kaznu.

Presuda je donesena i idemo dalje. Ocekuje nas ocito jos napetija sezona i igra zivaca. Vec vidim da ce bit neka specijalna reportaza na Skyu prije utrke..

Znaci izjasne se vozaci poput Buttona, Stewarta, Brundlea itd da je dobio kaznu i da idemo dalje, a mediji ostali napuhavati. Jedino me sad brine da ako dode do kontakta usred borbe opet se sve svodit na neko vođenje pred sud i DQ čim je Vettel u tome. Nadam se da Britanci nisu uspjeli u naumu da ga psihicki unistavaju .

Nego zanima me ovi koji se smiju...

Rosberg je za incident u Austriji prošle godine dobio 10 sekundi dodanog vremena za kraj trke. Niko nije kmečao ni niš zato jer je Hamilton pobjedio. Da headrest nije olabavio nebimo uopce imali diskusiju ovdje. Ispada da bi Vettela trebalo kaznit samo da se ublaži greška Mercedesa
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
dmarijon
Legenda
Legenda
Postovi: 4903
Pridružen/a: 21 vel 2007, 09:21

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la dmarijon »

Ako se ispričao to znači "da stvarno to misli" i "da je uvidio da je pogriješio". Sto posto je to rekao zato što to misli.
Mislim pogriješio je, ajde, ali ispričao se zato što je to formalnost. Šta on misli, druga priča.
Idemo dalje. Tresla se brda.
Samo neka se trkaju.
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la Slash »

Ja se smijem cijeloj farsi i cirkusu nepotrebnom. Nisu trebali ni glumit da će neš pokrenut. Kazna je takva kakva je, istina bilo bi manje buke sa svih strana da je HAM pobjedio. Ipak, glupost ga je koštala 13 bodova.

Samo kažem da me nervira ovaj lažni moral FIA-e. Tobože jako ih je zabrinuo incident, ali eto kad se tak iskreno ispričao sve je ok. Teatar apsurda. Samo još da su u službeno priopćenje stavili "taking into account other factors, such as that it is mr. Vettels birthday today, we decided to take no further action". #-o
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
Avatar
elder
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1888
Pridružen/a: 07 kol 2007, 14:51
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton
Lokacija: Krapina

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la elder »

Mislim da ce biti jos toga :) da ce se namjerno sudarat pogotvo kad mozes proci nekaznjeno
Darkness rises when silence dies
Avatar
King iCool
Veteran
Veteran
Postovi: 3096
Pridružen/a: 07 svi 2008, 14:07
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Planet Zemlja
Kontakt:

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la King iCool »

Hahahaha ova maFIA opet briljira...kako se samo ligavac izvukao. Zapravo,nije ni čudo kad se sjetim tko je predsjednik maFIA-e...
gjoko-mkd
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1621
Pridružen/a: 03 lip 2012, 22:49
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferari

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la gjoko-mkd »

King iCool je napisao/la:Hahahaha ova maFIA opet briljira...kako se samo ligavac izvukao.
Misliš na Luisa???? :biggrin:
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la F1NAC »

Imate rjecnik na razini petogodisnjaka. Covjek je dobio kaznu koja mu je uzela pobjedu... 25 bodova ljudi. Lewis moze jos zahvalit Sebu sto je bio tako glup i zavrsio samo mjesto ispred lewisa u odnosu da si ugrabi 25.
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la Toon »

F1NAC je napisao/la:Covjek je dobio kaznu koja mu je uzela pobjedu... 25 bodova ljudi. Lewis moze jos zahvalit Sebu sto je bio tako glup i zavrsio samo mjesto ispred lewisa u odnosu da si ugrabi 25.
..."čovjek" je trebao biti diskvalificiran tako da mu nije uzeto ništa nego mu je poklonjeno...znači sad imamo sve uključujući priznanje djela i pokajanje zbog učinjenog - to su valjda olakotne okolnosti...legitimno ću prihvatiti kaznu iako smatram da je izuzetno preblaga s obzirom na sve...ja ću uvijek biti pošten prema poštenima, biti ću pošten i prema nepoštenima - da bih ostao pošten...ovo nije lakrdija ni cirkus ni nepravda - ovo je FIA-ino provođenje pravde - sve ovo neće značiti ništa ako to ne zapamtimo...ovo su stvari koje se ne smiju zaboraviti...
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2899
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la Vuksa_KC »

Sve odluke ove godine su ok, dosta toga je bilo samo racing incident.

A sad opet, teško shvatiti Hamiltonovcima, nije Vettel kriv što je ovaj završio tek peti pa se prisiljavanjem Vettelove diskvalifikacije nastoji umanjiti greška zbog ovratnika, dodatnog boksa i promašene čiste pobjede.
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la Slash »

The FIA says in its statement that it is “deeply concerned by the wider implications of the incident, firstly through the impact such behaviour may have on fans and young competitors worldwide and secondly due to the damage such behaviour may cause to the FIA’s image and reputation of the sport”.

But it is not deeply concerned enough to do anything about it…
:lol: :lol: Točno to.
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
Avatar
zonelsk
Veteran
Veteran
Postovi: 2956
Pridružen/a: 07 lis 2012, 08:44
Ja sam: Vozač
Navijam za: FA

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la zonelsk »

Vuksa_KC je napisao/la:Sve odluke ove godine su ok, dosta toga je bilo samo racing incident.

A sad opet, teško shvatiti Hamiltonovcima, nije Vettel kriv što je ovaj završio tek peti pa se prisiljavanjem Vettelove diskvalifikacije nastoji umanjiti greška zbog ovratnika, dodatnog boksa i promašene čiste pobjede.
Nisam "Vettelovac" a bome ni "Hamiltonovac".... I smatram da je za ovo Vettel preblago kažnjen BEZ OBZIRA što je Hamilton napravio prije. Odnosno je li Hamilton napravio nešto, pogrešno, namerno ili ne... Vettel se ponio totalno nesportski, i po meni je najveci problem opravdavanje njegovih poteza kroz ono što su napravili drugi...
I like to race, not to do laps alone.
Odgovori