Fernando Alonso [#14]

Novosti o vozačima i timovima, glasine...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Fernando Alonso

Post Postao/la F1NAC »

Kako je dosadan vec pomalo. Ako je vettel prosle sezone bio kmecavac ovo je another level
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
marcus
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1127
Pridružen/a: 13 lip 2011, 12:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton

Re: Fernando Alonso

Post Postao/la marcus »

Mene najviše živcira što se uvijek tako gnjevno dere na radio. Smiri se čovječe malo. Najplaćeniji vozač današnjice, a ispada najobičnija plačipi...a. Kako to da Stoffel šuti i vozi?!
Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics: Even if you win, you’re still retarded.
Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: Fernando Alonso

Post Postao/la Alonso-champ »

Zato sto Stofela boli ona stvar..pocetnik je..a ovaj hoce i zeli vise,to jest najvise sto se moze
Alonsista hasta la muerte..
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Fernando Alonso

Post Postao/la F1NAC »

Alonso-champ je napisao/la:Zato sto Stofela boli ona stvar..pocetnik je..a ovaj hoce i zeli vise,to jest najvise sto se moze
Sori ali kad su bile situacije kad je vettel krestao da mu verstappen mora vratit misto onda je bi pi*ka i sto sve ne, a kad je svemoguci Alonso onda je to jer hoce vise. Drek je tako. Da je tako nebi sparkirao u belgiji u garazu
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: Fernando Alonso

Post Postao/la Alonso-champ »

Kako ga ne razumijete..tri godine,tri godine vozi krsinu,pustimo sad pricu sam je kriv ovo-ono,i ne ide vam u glavu zastoi kako moze da pizdi..
Alonsista hasta la muerte..
canzve
Početnik
Početnik
Postovi: 151
Pridružen/a: 02 ruj 2012, 15:25
Navijam za: Alonsa

Re: Fernando Alonso

Post Postao/la canzve »

[quote="F1NAC"]Kako je dosadan vec pomalo. Ako je vettel prosle sezone bio kmecavac ovo je another level[/quot . Razlika je u tome sto je Vetel crvcao preko radija posle jedne sezone,a Alonso je sa razlogom besan nakon trece sezone (ostavimo po strani da li je dobro izabrao tim ili nije). Tako da mislim da je to poredjenje nepotrebno. Stavite se u njegovu situaciju...
canzve
Početnik
Početnik
Postovi: 151
Pridružen/a: 02 ruj 2012, 15:25
Navijam za: Alonsa

Re: Fernando Alonso

Post Postao/la canzve »

Ja koliko sam primerio svi se pomalo zale preko radija...i Kimi,i Rikardo,i Verstapen i tako dalje da ne nabrajam,pitanje je samo koga FIA pusti u etar,tj.ko im je zanimljiv. Ali nekako kada to Alonso radi onda je on placljivac. Da se razumemo,i ja ne opravdavam ali ono danas da je uradio Alonso njenu onda bi bilo i gorih porik preko radija....
Avatar
zonelsk
Veteran
Veteran
Postovi: 2956
Pridružen/a: 07 lis 2012, 08:44
Ja sam: Vozač
Navijam za: FA

Re: Fernando Alonso

Post Postao/la zonelsk »

Vuksa_KC je napisao/la:Preloše su to povezali, kakve veze ima McLaren 2007. i Toto Wolf u Mercedesu sada.
Ali da je Alonso upitnog ponašanja, to je istina.
dieter zetsche
I like to race, not to do laps alone.
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2899
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Fernando Alonso

Post Postao/la Vuksa_KC »

zonelsk je napisao/la:
Vuksa_KC je napisao/la:Preloše su to povezali, kakve veze ima McLaren 2007. i Toto Wolf u Mercedesu sada.
Ali da je Alonso upitnog ponašanja, to je istina.
dieter zetsche
Aaa brko, koja sjena pored svih njih :idea:
dmarijon
Legenda
Legenda
Postovi: 4903
Pridružen/a: 21 vel 2007, 09:21

Re: Fernando Alonso

Post Postao/la dmarijon »

Dobro, još se ne zna oće li na taj renault ili ne ... ?
Samo neka se trkaju.
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Fernando Alonso

Post Postao/la popeye »

Renault advisor Alain Prost said of the French supplier: "We are ready.

"But first, Toro Rosso, McLaren and Honda have to agree," he told Bild newspaper.
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Fernando Alonso

Post Postao/la vidc »

Mclaren renault- ne zvuci lose.ako red bull moze bit treci s tim motorom,nema razloga da mclaren ne bude za pocetak cetvrti, ako ubodu nesto s aerodinamikom mozda i bolji.
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Fernando Alonso

Post Postao/la popeye »

Bio bih srecan kad bi McLaren preso na Renault, i zbog Alonsa, i zbog toga sto bi imali 3 tima sa istim motorom i mogli bi ih usporedjivati. Jos ako Renault napravi konkurentan motor... :-"
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Fernando Alonso

Post Postao/la Cuky »

slika
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: Fernando Alonso

Post Postao/la Alonso-champ »

Nedaj Boze da Honda proradi do godine ako predje na Renault..

Covjek bi poludio
Alonsista hasta la muerte..
gjoko-mkd
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1621
Pridružen/a: 03 lip 2012, 22:49
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferari

Re: Fernando Alonso

Post Postao/la gjoko-mkd »

Alonso-champ je napisao/la:Nedaj Boze da Honda proradi do godine ako predje na Renault..

Covjek bi poludio
Lud nemože poludeti...on je već lud..... :biggrin:
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Fernando Alonso

Post Postao/la pospani gad »

gjoko-mkd je napisao/la:
Alonso-champ je napisao/la:Nedaj Boze da Honda proradi do godine ako predje na Renault..

Covjek bi poludio
Lud nemože poludeti...on je već lud..... :biggrin:
Jbg...... više ne može biti normalan, kao kada je vozio za Minardi ili Renault ( prije McLarena ). Ovo sa Hondom ga je sigurno dotuklo, koliko god se trudio javnosti prikazati.... normalan.

Zamislite samo Sebastiana ili Lewisa na njegovu mjestu - ne bi izdržali ni godinu dana u ovakvoj McLaren -Hondi.
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Fernando Alonso

Post Postao/la Cuky »

Vettel je imao loš i nepouzdqn bolid 2014....nije puno kukao na radio i u medijima nego je krajem sezone dobio priliku potpisati za Ferrari i aktivirao je klauzulu koja ga pušta iz Red Bulla u slučaju da se oatvare rezultati lošiji od određenih u klauzuli.

Hamilton je imao jako loš bolid 2009. te je na VN Turske čak na rqdio prigovorio da ne može držati tempo jednog Renaulta... on i momčad su radili cijele sezone bez puno drame na preko radia i u medijima i pred kraj sezone imali su bolid koji je konkurirao za pobjede

U slučaju McLarena, Honde i Alonsa samo se kuka sa svih strana i prebacuje krivnja na Hondu... a ja ne mogu dočekati da potvrde prelazak na Renault pa da dogodine i RB i Renault budu ispred njih... onda će se opravdavat da su kasno promijenili pa da su tu izgubili puno vremena za razvoj, a to je opet krivnja samo njih samih
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Re: Fernando Alonso

Post Postao/la Slash »

Dobro rečeno Cuky.
Druga zanimljiva stvar, ono što je rekao Palmeru na zadnjoj utrci ''karma'' se zapravo odnosi na njega.
U svim momčadima u kojima je bio se posvadio s nekim, eto vratilo mu se u obliku fantastičnog bolida.

Nego, i ovo za Renault skroz stoji, tu će frustracije biti još veće kad neće imat glavnog krivca za sve poraze.

A drugo što bi moglo biti zabavno je sljedeće. Ako Honda da motore Toro Rossu i ekšli uspije za koju godinu napravit respektabilan motor, Red Bull postane Hondina 'tvornička' momčad i počne opet pobjeđivat ko u vremenima 2009-2013 :D :D :D, a Alonso se bori za postoja u Renault-McLarenu :D :D :D .
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Fernando Alonso

Post Postao/la pospani gad »

Fernando se u Minardiju i Renaultu ( do 2007. ) nije s niti jednom osobom zakačio i posvađao.
Kada je došao u McLaren i kada Ron Dennis nije dao slobodu jednom dvostrukom svjetskom prvaku da ima podršku Lewisa Hamiltona, Fernando je "proradio" i napravio što je napravio.

Ako ćemo pravo, od tada niti Mclarenu ne cvjetaju ruže. I tu je prava karma. Znači Ron je sam sebe ( Mclaren ) shebao..... a i probudio je....
:gori: ....u Fernandu.
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Fernando Alonso

Post Postao/la Dani »

Osim što je mclaren imao prvaka sljedeće godine.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Fernando Alonso

Post Postao/la Cuky »

pospani gad je napisao/la:Fernando se u Minardiju i Renaultu ( do 2007. ) nije s niti jednom osobom zakačio i posvađao.
Kada je došao u McLaren i kada Ron Dennis nije dao slobodu jednom dvostrukom svjetskom prvaku da ima podršku Lewisa Hamiltona, Fernando je "proradio" i napravio što je napravio.

Ako ćemo pravo, od tada niti Mclarenu ne cvjetaju ruže. I tu je prava karma. Znači Ron je sam sebe ( Mclaren ) shebao..... a i probudio je....
:gori: ....u Fernandu.

Alonso se i u Renaultu posvađao sa momčadi pred kraj 2006. kad ih je javno preko radija napadao da su ga ostavili da se sam bori protiv Schumachera zato jer je objavio da ide u McLaren
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Fernando Alonso

Post Postao/la F1NAC »

Slash je napisao/la:Dobro rečeno Cuky.
Druga zanimljiva stvar, ono što je rekao Palmeru na zadnjoj utrci ''karma'' se zapravo odnosi na njega.
U svim momčadima u kojima je bio se posvadio s nekim, eto vratilo mu se u obliku fantastičnog bolida.

Nego, i ovo za Renault skroz stoji, tu će frustracije biti još veće kad neće imat glavnog krivca za sve poraze.

A drugo što bi moglo biti zabavno je sljedeće. Ako Honda da motore Toro Rossu i ekšli uspije za koju godinu napravit respektabilan motor, Red Bull postane Hondina 'tvornička' momčad i počne opet pobjeđivat ko u vremenima 2009-2013 :D :D :D, a Alonso se bori za postoja u Renault-McLarenu :D :D :D .
Well ako pređu na Renault onda su si sigurno do novih motora zabili posljednji čavao u lijes. Renault praktički od kad su nova pravila u igri nije uspio ulovit tempo vodećih, niti im je pouzdanost dobra. Samim prelaskom na Renault najbolje što im se može desit je da se popnu na gornji dio midfielda. Pobjede vjerovatno ostvarit neće. On je strašan vozač ali ruku na srce strašan je i u timskom okruženju. Top 3 momčadi ga upravo zbog posljednjeg vjerovatno neće potpisat uopće.

Nego jel uočio neko da su s njegovog twitter profila nestala bilo koja obiljezja McHonde? Jel to doviđenja?
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Fernando Alonso

Post Postao/la pospani gad »

Dani je napisao/la:Osim što je mclaren imao prvaka sljedeće godine.
To 2008. McLarenu je bio zadnji trzaj...... i to uz pomoć Glocka, kiše i sreće.
Ali da se razumijemo.... meni je McLaren OK - Senna je tu ostvario najveće uspjehe. I bolje im je da ostanu sa Hondom.
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Fernando Alonso

Post Postao/la popeye »

Pamet u glavu i preci na Renault. Dosta je bilo pacenja sa Hondom.
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Odgovori