Fernando Alonso [#14]

Novosti o vozačima i timovima, glasine...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Fernando Alonso

Post Postao/la F1NAC »

Alonso bi mogao odraditi 24h Daytone u sijecnju. To bi mu bila priprema za Le Mans. Trostruka kruna i dalje je cilj. Ali Indy 500 nece vozit iduce godine.

EDIT:

JOš malo novosti na ovu temu. Trebao bi voziti za United Autosports što je Zak Brownova momčad. Auto bi trebao dijeliti Landom Norrisom i nekim likom. Također sestrinski auto bi vozio Paul Di Resta
Less than a year after his impressive Indy 500 outing in a McLaren-backed Andretti entry, Alonso will make his sportscar debut as United Autosports returns to Daytona for the first time since 2011. The Spaniard – who recently signed a McLaren contract extension – will share a car with fellow McLaren driver Lando Norris in Zak Brown's team.
Prvi testovi su u tjedan prije VN AbuDhabija
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Fernando Alonso

Post Postao/la pospani gad »

F1NAC je napisao/la:Alonso bi mogao odraditi 24h Daytone u sijecnju. To bi mu bila priprema za Le Mans.

Prvi testovi su u tjedan prije VN AbuDhabija
Jedva čekam..... :driver:
Ono na Indy 500 je bilo.... spektakularno. :driver:
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: Fernando Alonso

Post Postao/la Alonso-champ »

On kao da malo isprobava sta ce raditi nakon F1
Alonsista hasta la muerte..
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Fernando Alonso

Post Postao/la F1NAC »

Alonso-champ je napisao/la:On kao da malo isprobava sta ce raditi nakon F1
Cilj je triple crown
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Fernando Alonso

Post Postao/la pospani gad »

Alonso-champ je napisao/la:On kao da malo isprobava sta ce raditi nakon F1
Mudriijaš Fernando. Naš mudrijaš. Bistar momak, nakon svega. Vozač i pol. F1 vozačina.
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: Fernando Alonso

Post Postao/la Alonso-champ »

Danas, prvi puta nakon tri godine, možemo biti poprilično sigurni da smo imali najbolji bolid na stazi,” izjavio je Alonso.
Sta kazete??

Jel moguce,da lupa gluposti,ili ima nesto na tome?
Alonsista hasta la muerte..
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Fernando Alonso

Post Postao/la Toon »

...ako ignoriramo motor...možda i nije daleko od istine...
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Fernando Alonso

Post Postao/la F1NAC »

Alonso-champ je napisao/la:
Danas, prvi puta nakon tri godine, možemo biti poprilično sigurni da smo imali najbolji bolid na stazi,” izjavio je Alonso.
Sta kazete??

Jel moguce,da lupa gluposti,ili ima nesto na tome?
mix oboje. najbolji sigurno nisu jer to je bio Q1 dok su više manje vodeći u laganini. On je vozio na kako se kaže "full beans". ali da su najbolji od ostatka to sigurno.Ali sa tendencijom ka RBu odnosno više bliže Rbu nego Force Indiji
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
zonelsk
Veteran
Veteran
Postovi: 2956
Pridružen/a: 07 lis 2012, 08:44
Ja sam: Vozač
Navijam za: FA

Re: Fernando Alonso

Post Postao/la zonelsk »

IMHO, RB ima daleko najbolju sasiju.
Ferrari i McLaren i Merc (tim redosljedom) su tu negdje, i ovisno o stazi netko dolazi do izdrazaja..

Oni najbolje znaju kolko Honda zaostaje, cak i iza Renaulta (buduci da su ih zamjenili uz ogorman gubitak novaca).
Treba vidjeti kak ce ta šasija sljedece godine raditi sa Renaultom.
I like to race, not to do laps alone.
Avatar
speedy56
Legenda
Legenda
Postovi: 4566
Pridružen/a: 18 stu 2012, 14:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: FAlonso ALotterer
Lokacija: gdje me sunce grije

Re: Fernando Alonso

Post Postao/la speedy56 »

Najbolja ili ne (vjerojatno ne), činjenica je da su sa šasijom napravili solidan korak naprijed. Dovoljno govori razlika Alonso-Štofel nakon novog prednjeg krila
slika
Avatar
marcus
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1127
Pridružen/a: 13 lip 2011, 12:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton

Re: Fernando Alonso

Post Postao/la marcus »

Brate mili stvarno si pod stare dane poblesavio:
"McLaren driver Fernando Alonso says Lewis Hamilton's path to a fourth world title this season was "very easy" as the Mercedes man had "no opponents"."
Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics: Even if you win, you’re still retarded.
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Fernando Alonso

Post Postao/la Cuky »

je i nije...zna on točno što priča, to on podbada Ferrari i Vettela kao što radi od kad je otišao iz Ferrarija. I dalje sam sebe tješi da je odlazak bio dobra odluka. Ako ništa bila je dobra za Ferrari
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Ćale od Lewisa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1595
Pridružen/a: 13 srp 2008, 11:40
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mercedes
Lokacija: Labin

Re: Fernando Alonso

Post Postao/la Ćale od Lewisa »

Sljedeće sezone ako ne bude McL Renault imao brzinu da pobjede bit će najvjerojatnije kraj Alonsa u F1. Mercedes i Ferrari ga ne žele, RB ima također vozača br1 u slučaju takve potrebe, McL mu je zadnja nada. Vjerujem da će i McL odahnut ako ih napusti, ne zaradi toga da nije vrijedan niti ima slabe rezultate već financijski. Lakše je plaćati "minimalca" mlađeg vozača dok momočad ne stane na noge koji će završavati od 8-12 pozicije, nego Alonsa koji nema strpljenja a na račun svog talenta i brzine će završiti možda koji put 6. ili 7.
slika
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Fernando Alonso

Post Postao/la Toon »

Cuky je napisao/la:je i nije...zna on točno što priča, to on podbada Ferrari i Vettela kao što radi od kad je otišao iz Ferrarija. I dalje sam sebe tješi da je odlazak bio dobra odluka. Ako ništa bila je dobra za Ferrari
...glumiš ribiča i bacaš udice pa ko se ulovi...nikad se mentalitet Ferrarijevih navijača neće promjeniti...dobro za Ferrari?...sa ovako konkurentnim bolidom bi Alonso bio prvak ili bi pružio puno jači otpor Hamiltonu...može vam samo biti žao što mu je bio pun k. talijanske nesposobnosti, lijenosti i bezidejnosti...
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Fernando Alonso

Post Postao/la Cuky »

uh sorry, ispravit ću se: predobro za Ferrari...on je bio nezadovoljan, otišao je i na njegovo mjesto došao je mlađi i jednako brz, ako ne i brži vozač koji čak i kad loše ide ne kritizira, barem ne javno, momčad.
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Fernando Alonso

Post Postao/la F1NAC »

Toon je napisao/la:
Cuky je napisao/la:je i nije...zna on točno što priča, to on podbada Ferrari i Vettela kao što radi od kad je otišao iz Ferrarija. I dalje sam sebe tješi da je odlazak bio dobra odluka. Ako ništa bila je dobra za Ferrari
...glumiš ribiča i bacaš udice pa ko se ulovi...nikad se mentalitet Ferrarijevih navijača neće promjeniti...dobro za Ferrari?...sa ovako konkurentnim bolidom bi Alonso bio prvak ili bi pružio puno jači otpor Hamiltonu...može vam samo biti žao što mu je bio pun k. talijanske nesposobnosti, lijenosti i bezidejnosti...
Sreca pa se ugnijezdio kod anglojapanske sposobnosti.....
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
zonelsk
Veteran
Veteran
Postovi: 2956
Pridružen/a: 07 lis 2012, 08:44
Ja sam: Vozač
Navijam za: FA

Re: Fernando Alonso

Post Postao/la zonelsk »

Cuky je napisao/la:je i nije...zna on točno što priča, to on podbada Ferrari i Vettela kao što radi od kad je otišao iz Ferrarija. I dalje sam sebe tješi da je odlazak bio dobra odluka. Ako ništa bila je dobra za Ferrari
Vidim, cim je otisao, postali ste odmah prvaci.....

Mozda da ste Kimija zamjenili sa Vettelom a ne Alonsa, danas bi mogli pricati o konstruktorskom naslovu Ferrarija...

Ali ocito su Kimi "nisam ovu sezonu ni došao" Raikkonen i Sebastian "pucam po šavovoma di stignem" Vettel bila doboljna kombinacija da su svi drugi krvi sto niste prvaci.
I like to race, not to do laps alone.
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2899
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Fernando Alonso

Post Postao/la Vuksa_KC »

A vidimo i Alonsa, čim je otišao u McLaren, ovaj...natrag u Renault, tj. Ferrari pa opet McLaren odmah je postao prvak.
Tko je za to kriv?
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Fernando Alonso

Post Postao/la F1NAC »

zonelsk je napisao/la:
Cuky je napisao/la:je i nije...zna on točno što priča, to on podbada Ferrari i Vettela kao što radi od kad je otišao iz Ferrarija. I dalje sam sebe tješi da je odlazak bio dobra odluka. Ako ništa bila je dobra za Ferrari
Vidim, cim je otisao, postali ste odmah prvaci.....

Mozda da ste Kimija zamjenili sa Vettelom a ne Alonsa, danas bi mogli pricati o konstruktorskom naslovu Ferrarija...

Ali ocito su Kimi "nisam ovu sezonu ni došao" Raikkonen i Sebastian "pucam po šavovoma di stignem" Vettel bila doboljna kombinacija da su svi drugi krvi sto niste prvaci.
Jer alonso nikad nije napravio glupost i uvijek je bio uzoran. Daj molin te. Alonso si je sam zelio izrezirar odlazak iz Ferrarija i pustit ih u govnima. Srecom preduhitrili su ga.
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: Fernando Alonso

Post Postao/la Alonso-champ »

Samo se smijem..vama crvenim naravno...
Alonsista hasta la muerte..
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Fernando Alonso

Post Postao/la F1NAC »

A smij se što ćeš. Jedino to vam je i preostalo... dosadno je čovječe, ove sezone pogotovo. Vettel napravi nešto... i odmah nakon toga , Alonso bi to već jednom rukom osvojio bla bla bla bla. Tlaka..
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: Fernando Alonso

Post Postao/la Alonso-champ »

F1NAC je napisao/la:A smij se što ćeš. Jedino to vam je i preostalo... dosadno je čovječe, ove sezone pogotovo. Vettel napravi nešto... i odmah nakon toga , Alonso bi to već jednom rukom osvojio bla bla bla bla. Tlaka..
Pa mozda i bi..

ali istina je da se je Hamilton prosle godine borio do zadnje trke za prvenstvo i izgubio a ove godine je dobio,skoro pa tri trke pred kraj...
Alonsista hasta la muerte..
Avatar
zonelsk
Veteran
Veteran
Postovi: 2956
Pridružen/a: 07 lis 2012, 08:44
Ja sam: Vozač
Navijam za: FA

Re: Fernando Alonso

Post Postao/la zonelsk »

Vuksa_KC je napisao/la:A vidimo i Alonsa, čim je otišao u McLaren, ovaj...natrag u Renault, tj. Ferrari pa opet McLaren odmah je postao prvak.
Tko je za to kriv?
Nisam rekel da je Alonso čudotvoran.
Nisam napisal da je preporodio novu momcad. Nego komentiram kak je ocito Ferrari se preporodio kad je problematicni Alonso otisel.
I like to race, not to do laps alone.
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Fernando Alonso

Post Postao/la F1NAC »

Alonso-champ je napisao/la:
F1NAC je napisao/la:A smij se što ćeš. Jedino to vam je i preostalo... dosadno je čovječe, ove sezone pogotovo. Vettel napravi nešto... i odmah nakon toga , Alonso bi to već jednom rukom osvojio bla bla bla bla. Tlaka..
Pa mozda i bi..

ali istina je da se je Hamilton prosle godine borio do zadnje trke za prvenstvo i izgubio a ove godine je dobio,skoro pa tri trke pred kraj...
SBBKBB

A sto ako je Alonso nebi mogao stavit taj bolid na pole di ga je Vettel stavio?

Mozemo se slozit da je od Monze nadalje posralo poprilicno Hamiltona
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Fernando Alonso

Post Postao/la Toon »

F1NAC je napisao/la:Mozemo se slozit da je od Monze nadalje posralo poprilicno Hamiltona
...ili da su se on i mercedes posrali po Ferrariju...i da je poznata dugodišnja talijanska kvaliteta i pristup stvarima isplivala na površinu..i da se prestanemo prepucavati...moja reakcija je bila na onaj Cukyev bezobrazan dio o Alonsu - apsolutno nepotreban....
...Ferrari i njegove dobre odluke? - pa navedi mi ozbiljniju momčad koja je imala toliko loših odluka i toliko diletantskih grešaka zadnjih desetak i više godina od njih...
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Odgovori