Nico Hulkenberg [#27]

Povijesne utrke, vozači, timovi, bolidi...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Nico Hulkenberg

Post Postao/la Dani »

Ajde ne pricaj gluposti. Upropastio je Hamiltonu utrku i McLarenu bodove. Izgleda da uvijek ima jedna usijana glava.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
dmarijon
Legenda
Legenda
Postovi: 4903
Pridružen/a: 21 vel 2007, 09:21

Re: Nico Hulkenberg

Post Postao/la dmarijon »

Dani je napisao/la:Ajde ne pricaj gluposti. Upropastio je Hamiltonu utrku i McLarenu bodove. Izgleda da uvijek ima jedna usijana glava.
Točno ti je Slash (neemotivno) odgovorio.
Mislim, toliko se toga izmješalo i mjenjalo da uopće nema smisla govoriti što bi bilo kad bi bilo.
Samo neka se trkaju.
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Nico Hulkenberg

Post Postao/la pospani gad »

Odličan posao Nice Hulkenberga na današnjim kvalama za VN KIne. Postajem razočaran sa Estebanom Guitterezom,..... :-k
Drago mi je da su se u Sauberu riješili Sergia Pereza. Taj mali je toliko nezreo, da će to cijela ova sezona, 2013.-a, pokazati. Veselim se danu, kada će ga izbaciti iz McLarena.

Da se vratim Nici i Sauberu. Odlična ideja da njega angažiraju. Esteban je dobar, treba se dokazati, iako je tu završio zbog meksičke love, a Kamui izvisio.

Hulkenberg-Kobayashi-Sauber. Bila bi to strašna ekipa!
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Nico Hulkenberg

Post Postao/la Chuck Norris »

pospani gad je napisao/la:Odličan posao Nice Hulkenberga na današnjim kvalama za VN KIne. Postajem razočaran sa Estebanom Guitterezom,..... :-k
Drago mi je da su se u Sauberu riješili Sergia Pereza. Taj mali je toliko nezreo, da će to cijela ova sezona, 2013.-a, pokazati. Veselim se danu, kada će ga izbaciti iz McLarena.

Da se vratim Nici i Sauberu. Odlična ideja da njega angažiraju. Esteban je dobar, treba se dokazati, iako je tu završio zbog meksičke love, a Kamui izvisio.

Hulkenberg-Kobayashi-Sauber. Bila bi to strašna ekipa!
Koliko god cjenim Kobayashia mislim da je Perez pokazao da je bolji vozač.Za sada mu ne ide u Mclarenu ali treba mu dati vremena

Što se tiče Hulkenberga dečko zaslužuje bolju momčad od Saubera
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Nico Hulkenberg

Post Postao/la K1M1 »

pospani gad je napisao/la:Odličan posao Nice Hulkenberga na današnjim kvalama za VN KIne. Postajem razočaran sa Estebanom Guitterezom,..... :-k
Drago mi je da su se u Sauberu riješili Sergia Pereza. Taj mali je toliko nezreo, da će to cijela ova sezona, 2013.-a, pokazati. Veselim se danu, kada će ga izbaciti iz McLarena.
Slažem se ovo za Pereza, iako nebih rekao da je nezreo nego da jednostavno nije dovoljno dobar za top ekipu. Naravno, samo moje mišljenje, možda me razuvjeri. ;) Nekako mi je krivo što je dobio mjesto u top ekipi, dok je u isto vrijeme jednako dobar (a atraktivniji i zanimljiviji) Kobayashi ostao bez mjesta u F1.. :|
Što se tiče Gutierreza, slabo zasad, očekivao sam više... Al ima još vremena, tek je 3. utrka..
Ono što ja čekam u Sauberu je njihov 3. vozač, Robin Frijns. ;)
slika
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Nico Hulkenberg

Post Postao/la Scuderia »

Nico Hülkenberg fährt weiterhin für Sauber, hat aber keinen Vertrag mehr, weil das Schweizer Team sein Gehalt nicht mehr zahlen kann
I dalje vozi za Sauber iako nema vise ugovor s njima, jer ga ne mogu placati.
Navodno ce voziti sve do kraja sezone, i ako se otvori u kojoj ekipi mjesto, mogao bi uskociti i napustiti Sauber.
Lotus ( zamjena za Raikkonena ) i mozda Ferrari ( zamjena za Massu ) se spominju kao sljedece destinacije
slika
Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: Nico Hulkenberg

Post Postao/la Alonso-champ »

volio bi ga vidjeti do godine u Ferrariju sa Alonsom
Sauberov vozač Nico Hulkenberg je u četvrtak izjavio da je spreman za izazov u slučaju da dobije mjesto u Ferrariju za 2014. 26-godišnjeg Nijemca, koji je ove sezone prešao iz Force Indije u Sauber, zatekao je bolid sporiji od očekivanog, te je u dosadašnjih deset startova (u Australiji nije startao zbog tehničkog problema) skupio samo sedam bodova. Također je, zbog Sauberovog neplaćanja, aktivirana klauzula u njegovom ugovoru koja mu omogućava da prestane voziti za Sauber s trenutačnim učinkom.

Njemački Welt pisao je da Ferrari pregovara sa Hulkenbergom, dok je istovremeno britanski Guardian pisao da će se u sljedeća dva tjedna, odnosno u pauzi između Velikih Nagrada Belgije i Italije, u Ferrariju donijeti odluka o Felipeu Massi i produljenju njegovog ugovora.

Kad je u četvrtak upitan za glasine, Hulkenberg je izjavio:

“Osjećao bih se spreman i osjećam se spreman.”

Također je potvrdio pregovore sa više ekipa:

“Ne bih prozvao Ferrari glavnim ciljem, ali očito je to velika ekipa sa velikom poviješću. Trenutno ne bih nikoga isključio, pregovaramo sa više ekipa i procjenjujemo mogućnosti, a kada dođe vrijeme odlučit ćemo što je najbolje za moju budućnost.”

Trenutna situacija sugerira da je ključna osoba vozačkih transfera za 2014. Kimi Raikkonen, koji je povezivan sa Red Bullom, Ferrarijem i Lotusom.

No Hulkenberg inzistira da vozačko tržište nije ovisno samo o Raikkonenu.
Pročitajte još neke članke...
Izvor:GP1.hr
Alonsista hasta la muerte..
Avatar
Domi
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1381
Pridružen/a: 30 ožu 2009, 23:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumacher - Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: Nico Hulkenberg

Post Postao/la Domi »

Bravo Nico !! 10 bodova, više nego dosadašnjih 7 u cijeloj sezoni za Sauber =D>
"Life is about passions. Thank you for sharing mine" - Michael Schumacher, Brazil GP 2012
Avatar
Domi
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1381
Pridružen/a: 30 ožu 2009, 23:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumacher - Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: Nico Hulkenberg

Post Postao/la Domi »

Junačka vožnja danas opet. :)
"Life is about passions. Thank you for sharing mine" - Michael Schumacher, Brazil GP 2012
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Nico Hulkenberg

Post Postao/la pospani gad »

Odličan Nico Hulkenberg na VN Koreje. Ovo je uspjeh u F1, kakav su radili Alain Prost, Ayrton Senna, Michael Schumacher, Nelson Piquet, Fernando Alonso i slični, preko trnja do zvijezda. A ne kao Lewis Hamilton i Jacques Villeneuve, odmah u pobjedničke bolide, a poslije truba.
Predviđam odličnu F1 karijeru za Hulka. Nadam se da će završiti u Mclarenu. Pri tome vjerovatno, to neće štimati povratku Fernanda u McLaren, stoga će Nico završiti u Lotusu. Najvjerovatnije.
Ali, ponoviti ću; bolja opcija je McLaren.
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Nico Hulkenberg

Post Postao/la Dani »

pospani gad je napisao/la:Odličan Nico Hulkenberg na VN Koreje. Ovo je uspjeh u F1, kakav su radili Alain Prost, Ayrton Senna, Michael Schumacher, Nelson Piquet, Fernando Alonso i slični, preko trnja do zvijezda. A ne kao Lewis Hamilton i Jacques Villeneuve, odmah u pobjedničke bolide, a poslije truba.
Predviđam odličnu F1 karijeru za Hulka. Nadam se da će završiti u Mclarenu. Pri tome vjerovatno, to neće štimati povratku Fernanda u McLaren, stoga će Nico završiti u Lotusu. Najvjerovatnije.
Ali, ponoviti ću; bolja opcija je McLaren.
Nije ni Alonso ništa bolji. Nakon dominantnih bolida renaulta nema ni jedan naslov više. Jel si na to mislio? Jer i jedan i drugi imaju po 13 pobjeda nakon svojih naslova ( naravno Alonso ima onu crashgate pobjedu). Zanimljivo. Ili misliš da je jednako loše biti bodovno izjednačen na kraju sezone sa aktualnim dvostrukim svjetskim prvakom. Koliko mi je poznato Hulk je kasnio za nekim tamo Rubensom u svojoj rookie sezoni 25 bodova ( 47/22)!?
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2899
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Nico Hulkenberg

Post Postao/la Vuksa_KC »

Alonso -> Minardi
Hulkenberg -> Sauber
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Nico Hulkenberg

Post Postao/la Dani »

Krivo si shvatio vuksa. Moj komentar se odnosi na usporedbu hulka i hamiltona. Uostalom u Minardiju je bio tek toliko da skupi iskustvo jer je bio Briatoreov štićenik i mjesto mu je bilo osigurano u renaultu.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2899
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Nico Hulkenberg

Post Postao/la Vuksa_KC »

Ali to je ovo trnje koje spominje kolega Pospani.
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Nico Hulkenberg

Post Postao/la Dani »

Koje trnje? Bolid je bio koma. Ali poznato je kako se gledaju mladi vozači. Moraš pobijediti timskog kolegu. Koga je dobio hamilton, a koga alonso u svojoj rookie sezoni? Tarso Marques i Alex Yoong. Jedanko tako se može reći i za Loeba. Odmah u pobjednički automobil.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
speedy56
Legenda
Legenda
Postovi: 4566
Pridružen/a: 18 stu 2012, 14:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: FAlonso ALotterer
Lokacija: gdje me sunce grije

Re: Nico Hulkenberg

Post Postao/la speedy56 »

Malo gledam po Sauberovom Storeu cijene:
Nico kapa - 12€, Esteban kapa - 30€
Nico trenirka - 36€, Estebam trenirka - 90€
Nico majca - 15€, Esteban majca - 37€

Malo čudno. Žele li se riješiti Nicove robe s lagera jer će on otiči?
slika
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Nico Hulkenberg

Post Postao/la Dani »

Možda. Ali i mclaren ima još uvijek nešto hamiltonovih stvari za prodati.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Nico Hulkenberg

Post Postao/la F1NAC »

speedy56 je napisao/la:Malo gledam po Sauberovom Storeu cijene:
Nico kapa - 12€, Esteban kapa - 30€
Nico trenirka - 36€, Estebam trenirka - 90€
Nico majca - 15€, Esteban majca - 37€

Malo čudno. Žele li se riješiti Nicove robe s lagera jer će on otiči?
ne kuzim sto je tu cudno. pa on je jos prije raskinuo ugovor sa sauberom
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Nico Hulkenberg

Post Postao/la pospani gad »

Vuksa_KC je napisao/la:Ali to je ovo trnje koje spominje kolega Pospani.
Upravo tako, kolega Vuksa_KC.
Dani je napisao/la:Koje trnje? Bolid je bio koma. Ali poznato je kako se gledaju mladi vozači. Moraš pobijediti timskog kolegu. Koga je dobio hamilton, a koga alonso u svojoj rookie sezoni? Tarso Marques i Alex Yoong. Jedanko tako se može reći i za Loeba. Odmah u pobjednički automobil.
OT:

O čemu ti tupiš, Dani?
Renault, tj, Benetton do 2002. je bio u silaznoj putanji od 1996. sve dok ga Renault nije financijski podmazao/kupio. Ono što su 2001. Giancarlo i Jenson vozili 2001., da ne spominjem prijašnje godine, a 2002. vozili Jenson Button i Jarno Trulli je bilo nešto kao današnja FI ili STR. Renault je tek trebao dostići svoj vrhunac, i to se dogodilo 2005.

Ono što su imali Jacques 1996. u Williamsu i Lewis 2007. u McLarenu, to su rijetki dobijali kroz F1 povijest. Pobjednički auto. Zato su i imali meteorski uspjeh u prvoj afirmacijskoj F1 godini. S tim da je Ron Dennis debelo podržavao upravo svog pulena, nauštrb Fernanda i njegovih prava. Ovo je stara priča, i ja je ne namjeravam ponovno započinjati.....

Neka se Fernando vrati u McLaren i neka dobije ono što je zaslužio tamo 2007. i nadalje,......
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
elder
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1888
Pridružen/a: 07 kol 2007, 14:51
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton
Lokacija: Krapina

Re: Nico Hulkenberg

Post Postao/la elder »

Pospani ima "pravo" Lewis Hamilton i Jacques Villeneuve sve mogu zahvaliti nadmocnim bolidima samo je pitanje zasto onda njihovi timski kolege nisu osvojili naslove u istim bolidima. A Sto se tice Hulkenberg-a nije los on vozac ali neka dođe u neku jacu momcad gde bude imal jaceg timskog kolegu pa budemo ga onda vidili kak bude sve to fukcioniralo. Ovakav bolid kakav je vozil Hulkenberg u Koreji moje misljenje da bi Chilton pa i ostali lako zadrzali i Alonsa i Hamiltona iza sebe.
Darkness rises when silence dies
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Nico Hulkenberg

Post Postao/la Armanini »

Ovakav bolid kakav je vozil Hulkenberg u Koreji moje misljenje da bi Chilton pa i ostali lako zadrzali i Alonsa i Hamiltona iza sebe.
imao je i gutierez takav bolid i iza sebe slabije polovice - massu and company pa nije zadrzao..
nemojmo stbkb vec ono sto je bilo..


a lewis.. da.. jasno da je dosao u pobjednicki bolid i nije imao razvoj i uspon kao recimo alonso, al nije slucajno dobio takvu mogucnost.. nije kimi slucajno dosao bez licence, nije vettel slucajno u tom rbru itd..
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Nico Hulkenberg

Post Postao/la Dani »

Fala qrcu da je netko i to rekao arma. Vidim da pospani nije komentirao moju usporedbu sa Loebom. Ili je i njemu bilo lako u brutalnom citroenu ili ogieru isto tako.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Nico Hulkenberg

Post Postao/la Cuky »

Dani je napisao/la:Fala qrcu da je netko i to rekao arma. Vidim da pospani nije komentirao moju usporedbu sa Loebom. Ili je i njemu bilo lako u brutalnom citroenu ili ogieru isto tako.
Vezano za Loeba...Xara u početku nije bila dominantan auto, to su bili Peugeot 206 i Ford Focus, pa čak i Mitsubishi sa Lancerom prije povlačenja. Izašao je Lancer, 206 je došao do vrhunca razvoja, Ford se pogubio, a Xara je i dalje imala prostor za razvoj i tu je krenula dominacija. Kasnije se i Peugeot i Mitsubishi gube sa 307 i sa novim Lancerom, Citroen razvija brutalno dobar C4, a sad i brutalno dobar DS3...
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Nico Hulkenberg

Post Postao/la Dani »

Krivo. Xsara je od početka brutalno brz auto sa Sainzom i McReaeom glavnim vozačimo koji su i razvijali taj auto. Citroen počinje sa pripremama ranije u s2000 seriji sa Xsaraom gdje dominiraju.
In 1998, following its withdrawal from Rally raid competition, Citroën Sport began competing in rallying with the Xsara Kit Car. Equipped with a 2L engine developing 280 hp more than 8 000 rpm, this car started competing in the French Rally Championship in 1998. At the wheel, Philippe Bugalski won drivers titles in 1998 and 1999, and Sébastien Loeb won the driver title in 2001.
Kasnije se natječu u 8 od 16 utrka kao priprema za potpuni ulazak u wrc seriju.
For the 2002 season, Citroën contested 8 of the 14 Championship rounds.[1] Sébastien Loeb and co-driver Daniel Elena provisionally won the season-opening Monte Carlo Rally but due to an illegal tyre change, received a time penalty demoting him to second. He later won his first rally at Rallye Deutschland.[1] The team also got a third place finish on the Safari Rally with Thomas Radstrom.[1]
For 2003, Citroën entered their first full year in the World Rally Championship. They signed former World Champions Colin McRae and Carlos Sainz from Ford. Bugalski was also entered in a fourth car on asphalt rallies. The team won the first event of the season, Rallye Monte Carlo, with a 1–2–3 finish,[1] with Loeb winning ahead of McRae and Sainz.[1] Loeb also won Rallye Deutschland and Rallye Sanremo. Sainz won the Rally of Turkey. In their first full year, the team took the Manufacturers' championship,[1] while Loeb finished second to Petter Solberg in the Drivers' championship. Sainz finished third and McRae was seventh.
Poznato od nekud. Kompetitivan auto kao i mclaren? Ili je to bio tamo neki Hyundai ili tadašnja Škoda Octavia?
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Nico Hulkenberg

Post Postao/la Cuky »

moje isprike onda, morat ću malo ponoviti povijest
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Odgovori