Daniel Ricciardo [#3]

Novosti o vozačima i timovima, glasine...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
wolfman
HNL kladionica super velemajstor
HNL kladionica super velemajstor
Postovi: 933
Pridružen/a: 26 ožu 2010, 21:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Vettel
Lokacija: Croatian Zagorje, Desinić City

Re: Daniel Ricciardo

Post Postao/la wolfman »

McLewis je napisao/la:35 bodova iza lewisa... svaka cast!!!
di se dva rogata...:biggrin: nek se srebrni samo izbacuju,Vettlu daju kanister RedBulla da vozi bolje i blokira preostalog Merca i naslov je tu :biggrin:
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Daniel Ricciardo

Post Postao/la Dani »

Baš je dobar taj moj imenjak. Ima nešto štocte tjera da navijaš za nj3ga.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Daniel Ricciardo

Post Postao/la vidc »

mali je stvarno vrhunski vozač,pogotovo što se tiče utrke. kapa dolje majstore
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Daniel Ricciardo

Post Postao/la F1NAC »

Sto je prodao vettelu. Svaka cast :)
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Daniel Ricciardo

Post Postao/la Cuky »

Meni se čini da je Vettel malo popustio na kočenju za tu 2. šikanu...vidjelo se onboard da Ricci počinje kočiti ranije i onda je odjednom ispred...vjerojatno je dogovor da se ne zadržavaju ako je velika razlika u brzini (a Ricci je oko sekundu brži trenutno bio)...svejedno lijep potez.
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
wolfman
HNL kladionica super velemajstor
HNL kladionica super velemajstor
Postovi: 933
Pridružen/a: 26 ožu 2010, 21:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Vettel
Lokacija: Croatian Zagorje, Desinić City

Re: Daniel Ricciardo

Post Postao/la wolfman »

neznam što su stavili u taj bolid,čovjek najbrži na speed trapu :shock:
odličan proboj čini se da je majstor štednje ovih guma =D>
Avatar
speedy56
Legenda
Legenda
Postovi: 4566
Pridružen/a: 18 stu 2012, 14:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: FAlonso ALotterer
Lokacija: gdje me sunce grije

Re: Daniel Ricciardo

Post Postao/la speedy56 »

Pa da, kad je 5 krugova kasnije ušao i imao je 5 krugova novije gume

Po meni vozač utrke
slika
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Daniel Ricciardo

Post Postao/la vidc »

7 krugova... mada bi vjerojatno isto napravio i da nije tako. odlična utrka,iako je start bio vrlo loš i prvi stint nije baš napredovao... ali čim je prešao na tvrđe gume čovjek je poletio
dmarijon
Legenda
Legenda
Postovi: 4903
Pridružen/a: 21 vel 2007, 09:21

Re: Daniel Ricciardo

Post Postao/la dmarijon »

Ma ako samo ovako nastavi, po meni je vozač sezone.
Samo neka se trkaju.
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Daniel Ricciardo

Post Postao/la Cuky »

na presici danas je predstavio novi look
slika
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Daniel Ricciardo

Post Postao/la vidc »

slika
hahaha.
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Daniel Ricciardo

Post Postao/la Cuky »

:badgrin:
slika
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Daniel Ricciardo

Post Postao/la vidc »

ne znam šta je u pitanju, možda mu nekako ovaj bolid super leži,možda mu gume odgovaraju ali dečko stvarno vozi fantastično. u dvobojima je užitak gledat ga, koristi fazone koje nismo dugo vidjeli i to vrlo precizno i odmjereno. vozi odličnu sezonu, nadam se da će ovako i nastavit. F1 je definitivno dobila još jednog top vozača.
preostaje da vidimo kako se nosi s pritiskom osvajanja naslova.
Avatar
McLewis
Veteran
Veteran
Postovi: 3123
Pridružen/a: 29 svi 2007, 21:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren i Mercedes
Lokacija: ispred monitora

Re: Daniel Ricciardo

Post Postao/la McLewis »

vidc je napisao/la:ne znam šta je u pitanju, možda mu nekako ovaj bolid super leži,možda mu gume odgovaraju ali dečko stvarno vozi fantastično. u dvobojima je užitak gledat ga, koristi fazone koje nismo dugo vidjeli i to vrlo precizno i odmjereno. vozi odličnu sezonu, nadam se da će ovako i nastavit. F1 je definitivno dobila još jednog top vozača.
preostaje da vidimo kako se nosi s pritiskom osvajanja naslova.
Mislim da je decko ove godine imao jos veci pritisak u garazi pokraj svoje, i da ga je odlicno podnio!
McLaren u <3
Avatar
speedy56
Legenda
Legenda
Postovi: 4566
Pridružen/a: 18 stu 2012, 14:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: FAlonso ALotterer
Lokacija: gdje me sunce grije

Re: Daniel Ricciardo

Post Postao/la speedy56 »

Pa ako već tako gledamo ja bih prije rekao da je pritisak bio na Vettelu.
Ricciardo je doveden da bude zamjena Webberu, odn. da bude drugi vozač, Vettel ga je kao 4x prvak trebao dobiti.

Jel se sjećate one izjave Vettela iz 2013. da bi izgledao glupo ako ga Ricciardo dobije? Mislim da to govori sve o pritisku
slika
Avatar
McLewis
Veteran
Veteran
Postovi: 3123
Pridružen/a: 29 svi 2007, 21:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren i Mercedes
Lokacija: ispred monitora

Re: Daniel Ricciardo

Post Postao/la McLewis »

Je, ali ricci je promoviran u jednu od najboljih ekipa na gridu, i morao je pokazati sta zna, i ne dopustiti ponizavanje od strane vettela, sto ne da je uspio, vec je iznenadio sve skupa sa vettelom, hornerom, markom itd...
McLaren u <3
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Daniel Ricciardo

Post Postao/la vidc »

ne bih se složio...poraz od četverostrukog prvaka ne bi bila sramota. nitko nije očekivao od njega da bude bolji od Vettela... a bez očekivanja nema ni pritiska.
tako da... treba on ipak bit u situaciji da je pod pritiskom. možda već sljedeće godine protiv kvyata... ja očekujem da bude bolji od njega... vjerojatno i on sam od sebe to očekuje... to je već puno drugačija situacija nego ove godine
Avatar
McLewis
Veteran
Veteran
Postovi: 3123
Pridružen/a: 29 svi 2007, 21:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren i Mercedes
Lokacija: ispred monitora

Re: Daniel Ricciardo

Post Postao/la McLewis »

vidc je napisao/la:ne bih se složio...poraz od četverostrukog prvaka ne bi bila sramota. nitko nije očekivao od njega da bude bolji od Vettela... a bez očekivanja nema ni pritiska.
tako da... treba on ipak bit u situaciji da je pod pritiskom. možda već sljedeće godine protiv kvyata... ja očekujem da bude bolji od njega... vjerojatno i on sam od sebe to očekuje... to je već puno drugačija situacija nego ove godine
Pa naravno da nebi bilo sramota, ali ni ticciardo nije dosao tamo s ocekivanjima da ce ga vettel porazit? Jer ako su mu takva ocekivanja onda nije vozac.... A nevjerujem da je tako bilo, dosao je tamo zeljan dokazivanja, da ispuni ocekivanja ekipe, tako da sigurno mu nije lagodno kao sta predstavljate...
McLaren u <3
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Daniel Ricciardo

Post Postao/la vidc »

čovjek je došao i razmišljao: "idem sjest u bolid i dat sve od sebe... ako budem lošiji od vettela, nije problem, lik ima 4 naslova, 5 sezona vozi u ovom timu...a ako budem bolji super". vjerojatno su slična očekivanja i razmišljanja imali i šefovi i navijači.
Avatar
McLewis
Veteran
Veteran
Postovi: 3123
Pridružen/a: 29 svi 2007, 21:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren i Mercedes
Lokacija: ispred monitora

Re: Daniel Ricciardo

Post Postao/la McLewis »

vidc je napisao/la:čovjek je došao i razmišljao: "idem sjest u bolid i dat sve od sebe... ako budem lošiji od vettela, nije problem, lik ima 4 naslova, 5 sezona vozi u ovom timu...a ako budem bolji super". vjerojatno su slična očekivanja i razmišljanja imali i šefovi i navijači.
Mislis da bi red bull zadrzao vozaca koji je tek dosao i da ima nikakve rezultate? Nemozes reci da ga nije imao...
McLaren u <3
Avatar
speedy56
Legenda
Legenda
Postovi: 4566
Pridružen/a: 18 stu 2012, 14:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: FAlonso ALotterer
Lokacija: gdje me sunce grije

Re: Daniel Ricciardo

Post Postao/la speedy56 »

McLewis je napisao/la:
vidc je napisao/la:čovjek je došao i razmišljao: "idem sjest u bolid i dat sve od sebe... ako budem lošiji od vettela, nije problem, lik ima 4 naslova, 5 sezona vozi u ovom timu...a ako budem bolji super". vjerojatno su slična očekivanja i razmišljanja imali i šefovi i navijači.
Mislis da bi red bull zadrzao vozaca koji je tek dosao i da ima nikakve rezultate? Nemozes reci da ga nije imao...
Velika razlika ;)
slika
zizi
Test vozač
Test vozač
Postovi: 603
Pridružen/a: 18 lis 2007, 21:20
Ja sam: Vozač
Navijam za: Nikoga
Lokacija: zagreb

Re: Daniel Ricciardo

Post Postao/la zizi »

speedy56 je napisao/la:Pa ako već tako gledamo ja bih prije rekao da je pritisak bio na Vettelu.
Ricciardo je doveden da bude zamjena Webberu, odn. da bude drugi vozač, Vettel ga je kao 4x prvak trebao dobiti.

Jel se sjećate one izjave Vettela iz 2013. da bi izgledao glupo ako ga Ricciardo dobije? Mislim da to govori sve o pritisku


ispravak netočnog navoda :biggrin:

rekao je da će izgledati prilično glupo ako ricciardo osvoji naslov


naravno, tvoja poanta ostaje valjana
"Oh well, only cowboys stay in tune, anyway." JMH

You know we're sitting on four million pounds of fuel, one nuclear weapon and a thing that has 270,000 moving parts built by the lowest bidder. Makes you feel good, doesn't it? - Rockhound, Armageddon
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Daniel Ricciardo

Post Postao/la vidc »

McLewis je napisao/la:
vidc je napisao/la:čovjek je došao i razmišljao: "idem sjest u bolid i dat sve od sebe... ako budem lošiji od vettela, nije problem, lik ima 4 naslova, 5 sezona vozi u ovom timu...a ako budem bolji super". vjerojatno su slična očekivanja i razmišljanja imali i šefovi i navijači.
Mislis da bi red bull zadrzao vozaca koji je tek dosao i da ima nikakve rezultate? Nemozes reci da ga nije imao...
ne...al sigurno ga ne bi izbacili da ima 70-80 % bodova vozača koji je s red bullom osvojio 4 naslova. bila bi to jako dobra prva sezona u novom timu za mladog vozača...
ovako ovo što je napravio u ovoj sezoni je daleko iznad svih očekivanja. čovjek se stopio s tim bolidom. mada kažem treba ga vidjet kakav je kad vozi pod pritiskom, zasad je dojam fantastičan.
al nekako imam filing da će jednom loše procijenit u svom akrobatskom preticanju i napravit sranje....i svi će reć da bi ipak trebao malo smirit doživljaj :biggrin: :biggrin:
Avatar
speedy56
Legenda
Legenda
Postovi: 4566
Pridružen/a: 18 stu 2012, 14:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: FAlonso ALotterer
Lokacija: gdje me sunce grije

Re: Daniel Ricciardo

Post Postao/la speedy56 »

Da, istina, tnx
Iz članka
If he wins the championship, I'll look pretty stupid," he said, with the self-confidence four titles brings.
Svejedno, da bi osovjio naslov mora prvo Vettela dobiti
al nekako imam filing da će jednom loše procijenit u svom akrobatskom preticanju i napravit sranje....i svi će reć da bi ipak trebao malo smirit doživljaj :biggrin: :biggrin:
ovo je baš meni jučer palo na pamet nakon onoga prolaza Alonsa kad je Bottasa skoro pokupio.
Onaj prelaz Vettela u Monzi je isto mogao nesretno završiti, pogotovo jer me radi o mom. kolegama.
Tanka je linija između heroja i Maldonada :biggrin:

Iako se dosad po meni pokazao baš najbolji u tim dvobojima, ponajviše s Alonsom u Hockenheimu. Da nekome pokažeš tu snimku mislio bi da se radi o vozaču s 10god iskustva
slika
zizi
Test vozač
Test vozač
Postovi: 603
Pridružen/a: 18 lis 2007, 21:20
Ja sam: Vozač
Navijam za: Nikoga
Lokacija: zagreb

Re: Daniel Ricciardo

Post Postao/la zizi »

speedy56 je napisao/la:Da, istina, tnx
Iz članka
If he wins the championship, I'll look pretty stupid," he said, with the self-confidence four titles brings.
Svejedno, da bi osovjio naslov mora prvo Vettela dobiti
al nekako imam filing da će jednom loše procijenit u svom akrobatskom preticanju i napravit sranje....i svi će reć da bi ipak trebao malo smirit doživljaj :biggrin: :biggrin:
ovo je baš meni jučer palo na pamet nakon onoga prolaza Alonsa kad je Bottasa skoro pokupio.
Onaj prelaz Vettela u Monzi je isto mogao nesretno završiti, pogotovo jer me radi o mom. kolegama.
Tanka je linija između heroja i Maldonada :biggrin:

Iako se dosad po meni pokazao baš najbolji u tim dvobojima, ponajviše s Alonsom u Hockenheimu. Da nekome pokažeš tu snimku mislio bi da se radi o vozaču s 10god iskustva

naravno. zato sam i rekao da tvoja poanta vrijedi. ustvari mi ga je malo i žao jer mi se čini da je to izjavio sasvim iskreno bez ikakve namjere da omalovaži ricciarda

neminovno. desi se svima prije ili kasnije :D
"Oh well, only cowboys stay in tune, anyway." JMH

You know we're sitting on four million pounds of fuel, one nuclear weapon and a thing that has 270,000 moving parts built by the lowest bidder. Makes you feel good, doesn't it? - Rockhound, Armageddon
Odgovori