Novosti - Arhiva

Novosti o vozačima i timovima, glasine...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Zaključano
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: NOVOSTI - Prosinac 2016

Post Postao/la popeye »

Cuky je napisao/la:
popeye je napisao/la:Jesi li ti gledao te sezone? Jel su oni dominirali kao Mercedes sada? Jel se unapred znao pobednik trka?
Ne zna se u američkim serijama pobjednik unaprijed (znam iz iskustva praćenja IndyCar-a te po onome što u iRacingu vidim iz NASCAR-a), no to je opet poprilično umjetno.
Jedino sto je u Nascaru umjetno su neke zute zastave eto slazem se za to al i bolje to nego ovo sa gumama i DRS. U Nascaru barem gledam prirodna preticanja. I ne gledam dominaciju jednog tima i 2 vozaca.
U F1 imamo fuš gume, u americi imamo FCY za svaku nezgodicu i ako se potrefilo da si bio u boksu (ili nekad nisi bio) taman prije FCY cijela ti trka padne u vodu. I to ne zbog tvoje greške, ne zbog toga što je suparnik bolji nego zato što je suparnik imao sreće da je otišao u boks krug prije FCY. To kao nije umjetno?
Rekao sam iznad.
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: NOVOSTI - Prosinac 2016

Post Postao/la Cuky »

Promjene u pravilima vezanim uz kvačilo za 2017. Zabranjene su dvije poluge na volanu i biti će zamijenjene jednom i većom kako bi vozači mogli imati bolji osjećaj. Također, biti će zabranjeno bilo kakvo označavanje idealne pozicije poluge kvačila. I ono najvažnije, poluga neće direktno upravljati kvačilom nego će pozicijom poluge vozači ECU-u "govoriti" kakav je njihov zahtjev za okretajima motora u tom trenutku, dok će onda ECU odrediti odgovarajući položaj kvačila.

http://www.f1technical.net/news/21124?s ... 5a5f292f6a
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
gjoko-mkd
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1621
Pridružen/a: 03 lip 2012, 22:49
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferari

Re: NOVOSTI - Prosinac 2016

Post Postao/la gjoko-mkd »

Znači " drive by wire" sistem i na kvačilu
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: NOVOSTI - Prosinac 2016

Post Postao/la F1NAC »

Ocekujem od Hamiltona da pada na startu. Cisto da ne razocara :D
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: NOVOSTI - Prosinac 2016

Post Postao/la Toon »

Cuky je napisao/la: I ono najvažnije, poluga neće direktno upravljati kvačilom nego će pozicijom poluge vozači ECU-u "govoriti" kakav je njihov zahtjev za okretajima motora u tom trenutku, dok će onda ECU odrediti odgovarajući položaj kvačila.
...zdravoseljački rečeno položaj određuje snagu, vozač "mora sam osjetiti" koliko momenta snage želi prenijeti na papučicu gasa (ispravi me ako griješim)...češće će doći do padanja snage motora (lošiji start) ili će se izvrtjeti kotači (stražnji)...ukomponirano u nova pravila o startovima nakon SC to su vjerojatno jedini trenuci gdje ćemo gledati pretjecanja koja nisu uz pomoć DRS...pa ovo je urota protiv Hamiltona, mučki ga tuku u njegovu ahilovu petu...
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: NOVOSTI - Prosinac 2016

Post Postao/la popeye »

Da mi je znati ko je izmislio to glupo pravilo da posle cautiona ponavljaju startove jos jedna glupost i vestacki.
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: NOVOSTI - Prosinac 2016

Post Postao/la popeye »

Sezona formule 1 je završena, ali jedna za drugom stižu vesti iz ovog sporta koje ne ostavljaju ravnodušnim ljubitelje najbržeg cirkusa.

Poslednja je da novi vlasnici Formule planiaraju velike promene u takmičenju, kao i da je sin legendarnog Mihaela Šumaher, Mik na domak mesta u bolidu ovog takmičenja.

Mnogi su jedva čekali da Berni Eklston napusti kormilo Formule 1 nakon decenijske strahovlade, a kada se to dogodilo shvatili su, kako to inače biva da je "pre ipak bilo bolje".

Kako sada stvari stoje, američka kompanija "Liberti medija" će preuzeti kontrolni paket akcija najbržeg cirkusa do kraja prvog kvartala 2017. godine i odmah planira da krene sa promenama. Po svemu sudeći, najviše će ih interesovati izmene samog trkačkog vikenda, gde se petkom ne bi održavali trenizi, dok bi se subotom vozio sprint, a nedeljom klasična trka. Veoma slično mnogim automobilskim takmičenjima u SAD.

Godinama unazad Eklston je pokušavao da promeni šemu trkačog vijkenda, ne bi li ga što više prilagodio TV gledateljima i medijima uopšte, ali nikada nije dobio podršku timova. Videćemo da li će tako moći i sa američkim gazdama.

Sin Mihaela Šumahera, Mik će od iduće sezone početi da se takmiči u evropskoj Formuli 3. Mladi Nemac je ove godine vozio u italijanskoj i nemačkoj Formuli 4, završivši kao viceprvak u oba šampionata. Njegovu drugu godinu od kako je prešao u klasične bolide, Mik je "ukrasio" sa 10 pobeda i čak 22 podijuma.

Stručnjaci predviđaju svetlu budućnost 17-godišnjem Šumaheru, koji će ostati vozač ekipe Prema Pauertim. Formula 3 je jedna od najvažnijih i poslednjih etapa u razvoju vozača koji stremi ka Formuli 1.
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: NOVOSTI - Prosinac 2016

Post Postao/la F1NAC »

Ja ti tu niš ne razumin. daj to na gugl translejt
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

NOVOSTI - Siječanj 2017.

Post Postao/la F1NAC »

Za početak jedna vijest koja će imat utjecaja na razvoj bolida. Zabranjen je hidraulični tzv "treći element" u ovjesu napred
Craig Scarborough ‏@ScarbsTech 2h2 hours ago
FIA bans Mercedes trick 'energy recovery' suspension introduced mid 2016 as having primarily an aerodynamic influence
Čini se osim Ferrarija koji je uputio pismo FIA-i vezano za razjašnjenje oko tog sistema, Mercedes također zatražio potvrdu pošto je ovo područje vjerovatno najnedefiranije od ostalih dijelova i tako shebali RB koji je praktički napravio sustav koji bi bio spreman za 2017.
This could be a big blow for the team expected by many (us included) te be the anti-Mercedes in next year's F1 championship
From what was gathered in the last days by the FUnoAnalisiTecnica team, roughly 15 days ago all F1 teams have received a letter from the FIA signed by Charlie Whiting which explained some "grey" areas from the 2017 technical regulations, more precisely in the suspensions department (chapter 10 of 2017's regulations).
This explanation was requested by a team (supposedly Mercedes) that was aware of a "regulation hole" and wanted to know more to assess if a solution thought for their own car was to be considered legal or not (to avoid complaints from other teams in the first phases of next season) and at the same time avoid that some other team would take advantage from it.
Supposedly, these new clarifications from the FIA have troubled mainly the Red Bull Team, which from informations gathered by FUnoAnalisiTecnica is redesigning a good part of the 2017 RB13's front and rear mechanics. Red Bull started to work on the 2017 project well in advance, so much so that, after a careful and last check of the details by Adrian Newey, most of the new car's parts were already in production at the end of November. Therefore a project in a very advanced state will now have to be greatly revised due to the new directive from Charlie Whiting; this is causing a delay in the already very busy schedule of Red Bull. Not to mention that if a car is born with a certain mechanical solution, now banned by the FIA, it could be difficult to find another one just as effective and competitive, considering we are already just 2 months away from pre-season testing.
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
gjoko-mkd
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1621
Pridružen/a: 03 lip 2012, 22:49
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferari

Re: NOVOSTI - Siječanj 2017.

Post Postao/la gjoko-mkd »

Jedna zabrana nekih sustava može potpuno izbaciti neki plan u kontenjer, i tako umanjiti šansu za dobar i balansirani bolid
dmarijon
Legenda
Legenda
Postovi: 4903
Pridružen/a: 21 vel 2007, 09:21

Re: NOVOSTI - Siječanj 2017.

Post Postao/la dmarijon »

Ja imam možda malo čudno pitanja, e potaknule me rasprave s ovog foruma :)
Pa ako bi tko znao: prolaze li bolidi kakav eko test?
Ako uz isti protok imaš veću snagu, to možeš postići boljom iskoristivošću motora, do jedne granice. Mislim da je negdje pisalo da je sada iskoristivost već nekih 47 %.
Ferrari piše o tih 1000 konja i šta će oni sve promjeniti da bi to dobili. Mislim, realno, jedno je ono što svi puštaju prema van (tehničke reklame itd) a uvijek drugo ono što im zbilja vrijedi, a što skrivjau od konkurencije, a možda i od FIE.
Možeš puno djelovati na još jedna način. Poremetiti lambda omjer tako da forsiraš puno više zraka u odnosu na gorivo (npr. VW afera).
Rekao bih da ipak postoji neko mjerenje, logično mi je. Ako ne - to je divlji zapad za ovo područje
Samo neka se trkaju.
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: NOVOSTI - Siječanj 2017.

Post Postao/la F1NAC »

dmarijon je napisao/la:Ja imam možda malo čudno pitanja, e potaknule me rasprave s ovog foruma :)
Pa ako bi tko znao: prolaze li bolidi kakav eko test?
Ako uz isti protok imaš veću snagu, to možeš postići boljom iskoristivošću motora, do jedne granice. Mislim da je negdje pisalo da je sada iskoristivost već nekih 47 %.
Ferrari piše o tih 1000 konja i šta će oni sve promjeniti da bi to dobili. Mislim, realno, jedno je ono što svi puštaju prema van (tehničke reklame itd) a uvijek drugo ono što im zbilja vrijedi, a što skrivjau od konkurencije, a možda i od FIE.
Možeš puno djelovati na još jedna način. Poremetiti lambda omjer tako da forsiraš puno više zraka u odnosu na gorivo (npr. VW afera).
Rekao bih da ipak postoji neko mjerenje, logično mi je. Ako ne - to je divlji zapad za ovo područje
Eko testa nema. Koliko ja znam nema nikakvih restrikcija vezanih za emisije i te gluposti. Iskoristivost motora je tesko postić. Mercedes je čini mi se jednom (tj Andy Cowell) izjavio da su oni na 45% s tim da je svaki daljni postotak jako teško dobit.

Druga stvar je gorivo koje timovi imaju moraju proć striktne FIA-ine testove
All fuels must comply with strict requirements, and prior to each event the teams must submit two separate five-litre samples to the FIA for analysis and approval. Fuel samples will also be taken during an event to ensure the fuel being used is legal.
i jos nešto. Ferrari ništa nije napisao, to su sve špekulacije kao i svake godine ala tresla se brda rodio se miš.

Ferrari je 2015 imao neki trik navodno da nakon što gorivo prođe onaj senzor za mjerit protok da bi nekako uspjeli nakon njega nabildat tlak i tako nadoknadit taj limit, ali je FIA ubrzo nakon toga ubacila jos mjerenja gdje bi tlak morao bit konstantan nakon senzora.

Što se tiče ovog sa Lambda sondom. Dodavanjem više zraka sprječavaš gorivo da se upali i dižeš temperaturu unutar cilindra (zbog viših tlakova) i time praktički smanjuješ efikasnost i snagu koju bi dobivali kotači ne?
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
dmarijon
Legenda
Legenda
Postovi: 4903
Pridružen/a: 21 vel 2007, 09:21

Re: NOVOSTI - Siječanj 2017.

Post Postao/la dmarijon »

Kako je svima u autoindustriji cilj da imaju što više snage sa manje potrošnje, rado bi išli u tom smjeru. Sprečavaju ih eko testovi. Otuda i VW afera.
Koliko znam, u jednoj mjeri to se može mjenjat na način da se povećava zrak u odnosu na gorivo (možda ima smisla zbog ograničenog protoka). Sa današnjom tehnologijom, ubrizgavanjima i kvalitetom materijala ovo što ti kažeš vjerojatno samo djelomično stoji.
p.s. koliko god to sada zvučalo kao "gluposti", rekao bi da je sasvim moguće da će i u F1 uskoro uvesti eko testove
Samo neka se trkaju.
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: NOVOSTI - Siječanj 2017.

Post Postao/la F1NAC »

dmarijon je napisao/la:Kako je svima u autoindustriji cilj da imaju što više snage sa manje potrošnje, rado bi išli u tom smjeru. Sprečavaju ih eko testovi. Otuda i VW afera.
Koliko znam, u jednoj mjeri to se može mjenjat na način da se povećava zrak u odnosu na gorivo (možda ima smisla zbog ograničenog protoka). Sa današnjom tehnologijom, ubrizgavanjima i kvalitetom materijala ovo što ti kažeš vjerojatno samo djelomično stoji.
p.s. koliko god to sada zvučalo kao "gluposti", rekao bi da je sasvim moguće da će i u F1 uskoro uvesti eko testove
Ali kod turbomotora ako dodaješ više zraka zbog povećanja gustoće zraka dižeš pritisak unutar cilindra i može ti doći do samozapaljenja smjese odnosno knockinga. Mislim da nema smisla dizat znatno više od stehiometrijskog omjera kod benzinskih motora. Kod Dizela su ti omjeri malo veći.
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: NOVOSTI - Siječanj 2017.

Post Postao/la F1NAC »

Silverstone u financijskim problemima. Navodno bi ove godine mogli aktivirat klauzulu iz ugovora koja im omogućuje raskid ugovora na kraju 2019. Trenutno su na onom ugovoru iz 2009 koji je potpisan na 17 godina, do 2026.
Silverstone’s owner, the British Racing Drivers’ Club (BRDC), says it is serious about the possibility of activating a break clause to drop the British Grand Prix.

The clause allows Silverstone to end its deal to host the British GP at the end of 2019 – but Formula 1 supremo Bernie Ecclestone needs to be informed about the plan ahead of this year’s race.
Bernie se ne zamara očito toliko s tim jer se navodno javljaju drugi koji bi zamjenili Silverstone za VN V. Britanije
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: NOVOSTI - Siječanj 2017.

Post Postao/la popeye »

Meni se Silverston kao staza uopste ne svidja, nadam se da ce je zameniti nekom boljom.
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: NOVOSTI - Siječanj 2017.

Post Postao/la Cuky »

bolje da ostane Silverstone, a izbace Monaco
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: NOVOSTI - Siječanj 2017.

Post Postao/la popeye »

Monako je najbolja trka u F1 kalendaru i jedna od 'Triple Crown' motorsporta.
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: NOVOSTI - Siječanj 2017.

Post Postao/la Cuky »

Monaco je, barem meni, najgora utrka u sezoni već zadnjih 10-ak godina
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: NOVOSTI - Siječanj 2017.

Post Postao/la popeye »

Kad bi izbacio Monako iz F1 to je kao Nascar bez Daytone ili IndyCar bez Indijanapolisa.
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: NOVOSTI - Siječanj 2017.

Post Postao/la Cuky »

razlika je u tome da su utrke u Daytoni i Indy 500 fenomenalne, dok se Monaco niti ne može zvati utrkom
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
wolfman
HNL kladionica super velemajstor
HNL kladionica super velemajstor
Postovi: 933
Pridružen/a: 26 ožu 2010, 21:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Vettel
Lokacija: Croatian Zagorje, Desinić City

Re: NOVOSTI - Siječanj 2017.

Post Postao/la wolfman »

Cuky je napisao/la:razlika je u tome da su utrke u Daytoni i Indy 500 fenomenalne, dok se Monaco niti ne može zvati utrkom
Game! Set! Match!

mislim da Monaco nikad neće otići iz kalendara, ostaje nam nada da će brži i fizički zahtjevniji bolidi pružiti više kaosa :D
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: NOVOSTI - Siječanj 2017.

Post Postao/la popeye »

Cuky je napisao/la:razlika je u tome da su utrke u Daytoni i Indy 500 fenomenalne, dok se Monaco niti ne može zvati utrkom
Meni je prosle godine najbolja trka bila u Monaku. Fantastican okrsaj Hama i Rika za pobedu.
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: NOVOSTI - Siječanj 2017.

Post Postao/la F1NAC »

popeye je napisao/la:
Cuky je napisao/la:razlika je u tome da su utrke u Daytoni i Indy 500 fenomenalne, dok se Monaco niti ne može zvati utrkom
Meni je prosle godine najbolja trka bila u Monaku. Fantastican okrsaj Hama i Rika za pobedu.
Okrsaj? mislis onaj wnb pokusaj kad je lewis skratio šikanu i nakon toga odmaglio? wau fajta.. :)

Prošlogodišnju trku je spasila kiša. To je jedina mogućnost kad Monako može bit highlight.
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
speedy56
Legenda
Legenda
Postovi: 4566
Pridružen/a: 18 stu 2012, 14:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: FAlonso ALotterer
Lokacija: gdje me sunce grije

Re: NOVOSTI - Siječanj 2017.

Post Postao/la speedy56 »

Meni je Silverstone super, em mi je fantastično gledati bolide kroz Copse i Maggots-Becckets-Chapel, em je staza dobro složena za utrkivanje (to se vidi i u GP2)
Bilo bi mi žao da odustanu od utrke
slika
Zaključano