P&O - Srpanj 2007

Mladen Jergović odgovara na vaša pitanja...
Zaključano
Avatar
zvjerko
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1589
Pridružen/a: 09 lip 2007, 23:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Pirelli i DRS

Post Postao/la zvjerko »

zvjerko je napisao/la:
Mladen Jergović je napisao/la:
zvjerko je napisao/la:

izvinjavam se... utrke u kojoj je ms "udario" Jacquesa
Da vam pravo kažem, ne sjećam se.
Ali, onda sam išao pogledati u ˝Autocourse ˝ godišnjak iz te sezone.
Veli ovako:
˝I just went for it and just braked late. I was surprised that he hadn't closed the door yet, but it was only a matter of seconds before he decided to turn in on me. But he didn't do it well enough, because he went out and I didn't.˝
ma ok, prošlo je desetak godina i same izjave nakon utrke se baš ne sjećam ali mislim da su baš prve riječi bile nešto poput "znao sam da će to napraviti" (gledao sam utrku) ali da je baš to rekao nigdje, naknadno, nisam našao potvrdu.
Hvala na odgovoru.
malo pojašnjenje za moje pitanje: po završetku utrke sam mislio o jacquesu sve ok, zaslužio je ali nakon onoga "znao sam..." baš i ne mislim (još uvijek) tako, prosto zato što ne volim block-pass poteze posebno ne tipa "ja ću proći a ti nećeš" . Draži su mi vozači koji razmišljaju na Collin McRae način:"No tactics, only victory counts" A sad pitanje za Vas: 2004-te Nürburgring, nakon Alonsovog preranog kočenja, DC je završio utrku u pijesku. Po izlasku iz bolida djelovao je vrlo ljutito, ali prva njegova izjava (koja je meni poznata) je bila:"racing incident". Zanima me Vaše mišljenje o Alonsovom potezu i znate li je li DC-u sugerirana izjava ili se možda prisjetio kišnog Spa prije par godina.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

Fiorano04 je napisao/la:
Mladen Jergović je napisao/la:
Mladen Jergović je napisao/la: Meni se isto čini da je imaju oba., i ne samo Ferrariji. Vidio sam to i kod Honde i još nekih. I moram vam priznati da ne znam čemu služi. (Nadao sam se da nitko neće pitati...) Ali, obećajem da ću saznati čim čim, i odgovoriti na to pitanje.
Dakle, upravo sam se telefonski čuo s Milošem Pavlovićem, vozačem u Renaultovoj Svjetskoj seriji (i, po svoj prilici, budućim F1 vozačem), koji puno zna o svim tim stvarima.
Odgovor je: ta rupica služi za dvije stvari. Prvo, bez obzira što je mala ona služi za hlađenje unutrašnjosti cockpita i, dakle, vozača. I drugo, ona služi za hlađenje nekih elektroničkih komponenti koje se nalaze u nosu auta.
Jedan sjajan detalj: prošle godine, u drugoj polovici sezone, Michael Schumacher je bio toliko nabrušen da poveća brzinu svog Ferrarija da je zatražio da se ta rupica zatvori, ne bi li se tako smanjio otpor zraka Ferrarija i, jasno, povećala njegova brzina na ravnim dijelovima staze! Dosta govori o ovom vozaču, zar ne?
Malo me zbunjuje ova priča sa rupama na nosu, čini mi se da ih Ferrari do ove godine nije koristio, no možda su bile smještene niže na nosu pa nisu bile toliko vidljive no sve u svemu nije ni bitno...

Imam jedno pitanje o animozitetu između Bernie-ja i Dennisa, da li on možda traje još iz vremena kad je Dennis bio zaposlen u Brabhamu? Znate li što je bio povod tome?
Službeno, tog animoziteta nema. Postoji veliki animozitet između Mosleya i Dennisa, i još veći između Briatorea i Dennisa, pa se onda izvlače zaključci da se niti Ecclestone i Dennis ne trpe. Privatno, znam da je tako, ali nigdje to nikada nećete to vidjeti na površini.
To nema veze s Brabhamom. Kad je Dennis bio zaposlen u Brabhamu, Ecclestone još nije bio vlasnik. On je kupio tu ekipu 1971., a tada je Dennis već bio na vlastitom putu.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

krizma je napisao/la:
Fiorano04 je napisao/la:
Mladen Jergović je napisao/la: Dakle, upravo sam se telefonski čuo s Milošem Pavlovićem, vozačem u Renaultovoj Svjetskoj seriji (i, po svoj prilici, budućim F1 vozačem), koji puno zna o svim tim stvarima.
Odgovor je: ta rupica služi za dvije stvari. Prvo, bez obzira što je mala ona služi za hlađenje unutrašnjosti cockpita i, dakle, vozača. I drugo, ona služi za hlađenje nekih elektroničkih komponenti koje se nalaze u nosu auta.
Jedan sjajan detalj: prošle godine, u drugoj polovici sezone, Michael Schumacher je bio toliko nabrušen da poveća brzinu svog Ferrarija da je zatražio da se ta rupica zatvori, ne bi li se tako smanjio otpor zraka Ferrarija i, jasno, povećala njegova brzina na ravnim dijelovima staze! Dosta govori o ovom vozaču, zar ne?
Malo me zbunjuje ova priča sa rupama na nosu, čini mi se da ih Ferrari do ove godine nije koristio, no možda su bile smještene niže na nosu pa nisu bile toliko vidljive no sve u svemu nije ni bitno...

Imam jedno pitanje o animozitetu između Bernie-ja i Dennisa, da li on možda traje još iz vremena kad je Dennis bio zaposlen u Brabhamu? Znate li što je bio povod tome?
Što se tiče otvora na samom vrhu nosa, Ferrari koristi tek od ove godine dok su prošle godine na nekim utrkama koristili jedan poseban otvor u području između antena i pitotove cijevi. Svrha tog otvora, pretpostavljam, je bila ista.
Danas je Massa za vrijeme kvalifikacija imao 'zakrpanu' rupicu, možda po naputcima Schumachera ;) , dok Kimi nije.
Ili je Massi dovoljno hladno, a Kimiju vruće...
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

Ivan 26 je napisao/la:POZDRAV gosp. Mladenu 8)

Mladene, zelo bih vas pitati (ako mozete stvoriti sliku ova dva bolida) dakle godina je 1995. LIGER JS41 i BENENETON B195 ta dva bolida su po meni pocetci kupovanja sasija (identičnih) ali nikada nista nije dokazano vlasnik obije ekipe bio je Flavio Briatore... meni se cine identčnim ali nikada nije nista poduzeto (koliko ja znam) ako imate informaciju vise i vase misljenje o ova dva bolida....
HVALA :D
Ne da vam se čini, nego su to bila dva identična auta. Znate kako se veli: takva su vremena bila. Briatore je bio vlasnik Ligiera i boss Benettona, pa, eto, tako. Prije 12 godina FIA i Charlie Whiting odbacili su sve primjedbe da se radi o identičnom autu.
Naravno da se taj slučaj i danas povlači, čim se otvori diskusija o Super Aguriju i Toru Rossu, jer se u sva tri slučaja radi o kršenju tadašnjeg i aktuelnog Concorde ugovora, koji izričito kaže da svaka F1 ekipa mora biti konstruktor (s isključivim initelektualnim pravima) auta s kojim se natječe. Upravo je zbog toga Colin Kolles tehnički u pravu kad se buni i kad je pokrenuo sudsku artitražu, i upravo zato Ecclestone neprestano pokušava pronaći izvansudsko rješenje, budući da zna da, pravno, Kolles ima pravo, i da ovaj spor nije dobar za F1 publicitet.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

Ivan 26 je napisao/la:I, jos jedno pitanje naravno ako nisam dosadan...
Zanima me jedan momak koji mi je upao u oko u jednom broju F1 Racinga a, zove se Brunao SENNA. Bilo je neke prasine oko njega ali se sve odjednom stišalo... Ima veliko prezima ali... znate li u kojoj se seriji utrkuje je li odradio iti jedan F1 test?????? :?
To je nećak Ayrtona Senne (sin njegove sestre), s kojim se Senna često utrkivao u kartingu na njihovoj privatnoj stazi dok je ovaj još bio mali klinac, i za kojeg je govorio da će jednom biti sjajan vozač-
Čovjek danas vozi u seriji GP2 i jučer je bio treći u Magny Coursu, a ove sezone već je pobijedio u Monzi.
Mislim da još nije testirao u Formuli 1.
Vjerojatno se radi o vrlo solidnom vozaču, ali nisam siguran - bar po dosadašnjoj karijeri - da se uistinu radi o najvišoj klasi.
Bilo bi lijepo da se varam.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

zvjerko je napisao/la:
zvjerko je napisao/la:
Mladen Jergović je napisao/la: Da vam pravo kažem, ne sjećam se.
Ali, onda sam išao pogledati u ˝Autocourse ˝ godišnjak iz te sezone.
Veli ovako:
˝I just went for it and just braked late. I was surprised that he hadn't closed the door yet, but it was only a matter of seconds before he decided to turn in on me. But he didn't do it well enough, because he went out and I didn't.˝
ma ok, prošlo je desetak godina i same izjave nakon utrke se baš ne sjećam ali mislim da su baš prve riječi bile nešto poput "znao sam da će to napraviti" (gledao sam utrku) ali da je baš to rekao nigdje, naknadno, nisam našao potvrdu.
Hvala na odgovoru.
malo pojašnjenje za moje pitanje: po završetku utrke sam mislio o jacquesu sve ok, zaslužio je ali nakon onoga "znao sam..." baš i ne mislim (još uvijek) tako, prosto zato što ne volim block-pass poteze posebno ne tipa "ja ću proći a ti nećeš" . Draži su mi vozači koji razmišljaju na Collin McRae način:"No tactics, only victory counts" A sad pitanje za Vas: 2004-te Nürburgring, nakon Alonsovog preranog kočenja, DC je završio utrku u pijesku. Po izlasku iz bolida djelovao je vrlo ljutito, ali prva njegova izjava (koja je meni poznata) je bila:"racing incident". Zanima me Vaše mišljenje o Alonsovom potezu i znate li je li DC-u sugerirana izjava ili se možda prisjetio kišnog Spa prije par godina.
Možda se DC stvarno prisjetio 1998. Ali, također, vrlo je teško dokazati da je čovjek ispred vas namjerno rano kočio, osobito u kasnoj fazi utrke (kao u ovom slučaju), kad su svima već kočnice malo potrošene, kad su vozači umorni itd. Također, vrlo je fina razlika između taktičke defanzivne vožnje - kada vozači namjerno koče mrvicu ranije, a baš je Alonso majstor u tim stvarima; sjetite se Imole 2005. - i namjerne želje da nasadite onog iza vas.
DC je vrlo iskusan vozač, vjerojatno su mu sve ove stavri prostrujale kroz glavu, i onda je odlučio ne čačkati mečku i reći da je to bio običan racing incident.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Re: Ferrari nesto ne funkcionise ko sa m.Shumachera

Post Postao/la Mladen Jergović »

ferrari_pz je napisao/la:Gosppodine JMladene pozdrav iz Prizrena .stop se desava to sa Ferrarijem,ima li kojih problema kako da su sporiji od Mclarena? i koju ulogu ima sad M.Shumacher koje mi pustio suza plako ko dijete kad je napustio f1-niti da se seti da mi posalje koju hiljadarku ,salim se ,,mala shala jes da sam plako to ne mogu poricati ,, konkrektno sta se desava sa FERRARIJEM ?????
Evo, ovih dana smo saznali da je Ferrari imao komletni kolaps svog aero-tunela i da više od dva tjedna uopće nisu mogli raditi na njemu. Ako znamo da danas ekipe koriste i po dva tunela i to 24 sata dnevno, onda možete zamisliti koliko je značilo za razvoj (tj. nedostatak rada na razvoju) ovogodišnjeg auta.
Sada tunel opet radi, i to se odmah vidi po formi Ferrarija u Francuskoj.
Ali, također, što se (škrtog) Schumachera tiče, sigurno je da u Ferrariju i te kako osjete njegovo otsustvo.
rs28
Postovi: 40
Pridružen/a: 17 tra 2007, 18:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: alonso
Lokacija: široki brijeg

Post Postao/la rs28 »

dobro jutro mladene imam pitanje za vas.
posto se ukida 2008 TC sto ce biti sa mjenjacima SEAMLESS jer sam procitao negdje da imaju ogranicen dotok snage a to je dosta slicno TC .
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

P&O - Srpanj 2007

Post Postao/la sale »

Od ovoga mjeseca sva pitanja postavljena našem kolegi i kolumnistu, Mladenu Jergoviću, svrstavat ćemo prema mjesecima.
Svako pitanje koje se bude postavilo izvan ove teme bit će izbrisano.

Po završetku mjeseca, ova tema bit će zaključana (čim budu odgovorena sva pitanja), a tema za novi mjesec bit će otvorena.

Napominjem, od sada će se provoditi nešto strože mjere "čistoće" tema na ovom podforumu, stoga će svi nepotrebni komentari na pitanja ili odgovor biti izbrisani, osim ako moderator/administrator ne procijeni suprotno.
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
frentzen
Postovi: 11
Pridružen/a: 12 lip 2007, 08:58
Navijam za: Nikoga
Lokacija: zagreb

Post Postao/la frentzen »

Jedno pitanje za Vas Mladene, puno ste pričali na ovom forumu da najviše problema sa prilagodbom na bridstone gume imaju kimi i kubica i da su zato sporiji od svojih momčadskih kolega iako su u principu brži vozači. Ovo je prva trka gdje su i kimi i kubica bili brži i pobjedili u momčadskim dvobojima. Da li to znači da je završila njihova prilagodba na bridstone gume i da li možemo očekivati da će od sada biti konstantno brži i bolje plasirani od masse i heifelda?
Avatar
LeoZGB
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 469
Pridružen/a: 15 svi 2007, 19:41
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la LeoZGB »

Mladene zanima me da li FIA ima kakve posebne odredbe sto se tice goriva koje momcadi koriste odnosno dali za vrijeme vikenda rade svojevrsnu doping kontrolu goriva za bolide?

Drugo pitanje je dali bi neka momcad smjela koristit dizel motor koji bi u potpunosti odgovarao ovim sadasnjim pravilima, jasno mi je da niti jedna momcad nece ici to radit nego me jednostavnop zanima dal smije to napravit pod uvjetom da se pridrzava svih pravila?

Hvala!!!
Sex is like hacking...U go In..U go out...and U pray that U didn´t left something behind

Bolje proliti malo s Parkinsonom, nego zaboraviti popiti s Alzheimerom.
slika
tg
Postovi: 24
Pridružen/a: 27 svi 2007, 18:39
Navijam za: Nikoga
Lokacija: crna gora

Post Postao/la tg »

Ferrari se vratio! Interesuje me vase misljenje sto se tice Kimijevih sansi za naslov? on je rekao da ce u Sivlerstonu imati jos neke nove komponente na bolidu, to znaci da bi trebali da budu u istoj formi u Engleskoj. zaostaje za Massom samo 5, a za Alonsom 8 bodova. Luis je daleko, ali nije nemoguce! Sta mislite?
Avatar
prljavi harry
Početnik
Početnik
Postovi: 238
Pridružen/a: 21 vel 2007, 20:41
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Pula

Post Postao/la prljavi harry »

Unaprijed se ispričavam ako diram u bolnu temu. Zanima me što mislite o vašem kolegi Goranu Dijakoviću koji sad (nažalost) ima kolumnu u F1 Racingu? Tip me izuzetno živcira, još od kad je komentirao utrke i tako nevjerojatno favorizirao Schumachera. Totalno neprofesionalno! Znam, reći ćete da on ima svoje mišljenje i da ne trebam čitati njegovu kolumnu, ali znate kakva je ljudska priroda...ne mogu odoliti a da ne pročitam kakve gluposti je sad napisao. Ne želim vrijeđati Dijakovića, ali bih stvarno želio da se izborite za svoju licencu i vratite u časopis (vjerujem da me većina foruma podržava glede vašeg povratka). A možda sam u startu totalno u krivu i kolumna mora izgledati kao subjektivno naklapanje...Moram se naučiti preskakati stranice.
Čovjek mora biti svjestan svojih ograničenja.
marko
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 361
Pridružen/a: 17 lis 2005, 18:07
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Karlovac

Post Postao/la marko »

Prvo pohvala za ovu zadnju kolumnu u vezi povijesti Formule 1.Po meni to je jedna(čak možda i najbolja) vaša kolumna na ovoj stranici od samog početka vašeg pisanja.Uglavnom imamo slična razmišljanja, premda sa nekim kolumnama se ne bi složio ali bože moj zato postoje različita razmišljanja.potpuno vas cijenim i vidim da ste stručnjak u svemu području što je najbitnije u svakom poslu.Naravno za razlike u razmišljanima uvijek postoje ARGUMENTIRANE rasprave.
No dobro da se vratim na zadnju vašu kolumnu, potpuno je točno šta ste napisali uvijek kod svih ljudi postoji žal za nekim starijim,"boljim" vremenima ali osobno mislim da je to više razlog opadanja zanimanja za F1 kod takvih individualaca nego što to ima bilo kakve veze sa sportom.Znači, uvijek je lakše reći pa da prije je bilo bolje,više pretjecanja,boljih vozača...Po meni obična glupost.
Što se tiče vozača u prošlosti, vrlo je teško uspoređivati, jel svaki vozač je vozio u specifičnom vremenu i imao specifične protivnike koje je trebalo pobijediti.Kad bi ovako površinski gledao(jel za dublje analize trebalo bi godine rasprava i proučavanja i onda bi rezultat bio upitan)po meni njajboljih 5 vozača bili su:1)Ayrton senna, 2)Jim clark, 3)Juan Manuel Fangio, 4)Gilles villneuve i možda će vas iznenadit 5)Stirling Moss. Sad dolazim do pitanja.Kakvim vi vozačem smatrate Mossa?Kako bi ocjenili njegov vozački stil?Evo toliko od mene, nadam se da vam moj post neće biti dosadan i radujem se vašem odgovoru.
Unaprijed hvala!
Avatar
M. Schumacher
Postovi: 31
Pridružen/a: 02 svi 2007, 13:45

Post Postao/la M. Schumacher »

prljavi harry je napisao/la:Unaprijed se ispričavam ako diram u bolnu temu. Zanima me što mislite o vašem kolegi Goranu Dijakoviću koji sad (nažalost) ima kolumnu u F1 Racingu? Tip me izuzetno živcira, još od kad je komentirao utrke i tako nevjerojatno favorizirao Schumachera. Totalno neprofesionalno! Znam, reći ćete da on ima svoje mišljenje i da ne trebam čitati njegovu kolumnu, ali znate kakva je ljudska priroda...ne mogu odoliti a da ne pročitam kakve gluposti je sad napisao. Ne želim vrijeđati Dijakovića, ali bih stvarno želio da se izborite za svoju licencu i vratite u časopis (vjerujem da me većina foruma podržava glede vašeg povratka). A možda sam u startu totalno u krivu i kolumna mora izgledati kao subjektivno naklapanje...Moram se naučiti preskakati stranice.
Pozdrav svima!
Evo i ja bih malo prokomentirao dijakovića,upravo sam pročitao njegovu kolumnu i u potpunosti se slažem s prljavim harryem,uopće nisam razumio što je "pisac htio reći"!?!?I Mladene stvarno bi bilo odlično da se vi ponovno uključite!!
I imam jedno pitanje zanima me,ako mi možete odgovoriti kako to da je wurz toliko lošiji od roseberga, ipak dosta iskusniji je,ali nico ga jede za doručak i to svaku utrku do sada??
Schumi KRALJ
Avatar
Marko FF
Postovi: 131
Pridružen/a: 05 svi 2007, 12:45
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Pula, 28g.

Post Postao/la Marko FF »

Evo Mladene na moje oduševljenje Kimi je napokon proradio i još me više veseli što je pobjedio a rekao je da je auto bio dobar ali ne odličan, zanima me vaše mišljenje, Massa tvrdi da ga je promet koštao 1. mjesta ja mislim da je Kimi bio brži i naravno imao dobru taktiku? Drugo pitanje tiče se Mclarena i Bmw-a, zašto je Hamilton tako lako prešao Kubicu a Alonso se mučio sa Heidfeldom, je li Hamilton bio spretniji ili Heidfeld bolje čuva poziciju, meni se čini da je Nick bolji vozač od Kubice, možda je Kubica brži ali ovaj drugi mi se čini kompletniji, ispravite me ako grješim?
tko drugom jamu kopa nos
stipest
Postovi: 22
Pridružen/a: 15 svi 2007, 22:01

Post Postao/la stipest »

Poštovani g.Jergović!

Pitanje je uz današnju trku.Kako objašnjavate da se Hamilton onako lako obračunao sa Kubicom( i efektno),a Alonso nije uspio to tijekom cijele trke sa Haifildom?Moram reći i da se ne slažem s Vama(bilo je i vrijeme da se jedanput ne složimo) sa prosudbom da Alonso nije htio preteći Fisica na kraju utrke.Pokušavao je ,ali nije nikako išlo.Možda zbog toga ,jer je bio na mekšim gumama od onih kad ga je uspio preći na stazi.Čuli smo i priču da momčadi smanjuju broj okretaja motora na kraju utrke,ali kako onda dva kruga prije kraja Kubica svoj BMW vrti na max. 19000 okretaja( vidilo se na tv-u pomoću grafike)?Što se tiče sistema bodovanja tu se 100% slažem sa Vama da se ne nagrađuju pobjednici.Idealno bi bilo bodovati prvih 8 po sistemu 15-10-7-5-4-3-2-1,pa bi se onda i te kako svi tukli za svako mjesto na postolju.Vaše mišljenje ili je ovo preradikalno?
Hvala na odgovorima
Jelena
Postovi: 7
Pridružen/a: 27 tra 2007, 19:30
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Bosnia

Post Postao/la Jelena »

Pozdrav Mladenu.Ako moze kratak komentar danasnje Kimijeve voznje i pobjede,ustvari najvise me zanima da li ste pogledali live timing,kakva su bila Kimijeva vremena u tom drugom stintu,u odnosu na Massu?narocito me zanima koliko brzo je odvozio ona tri kruga prije svog drugog stopa.
Massa je na presici samo pricao o guzvi u prometu i da ga je to kostalo pobjede,meni se ipak cini da je Kimi ipak danas bio onaj stari-Fantastican!
:D
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

rs28 je napisao/la:dobro jutro mladene imam pitanje za vas.
posto se ukida 2008 TC sto ce biti sa mjenjacima SEAMLESS jer sam procitao negdje da imaju ogranicen dotok snage a to je dosta slicno TC .
Moram priznati da se tek moram malo podrobnije informirati o svim začkoljicama ovim mjenjača. Njihova je primarna funkcija, naravno, što neosjetniji i brži prelazak iz jedne brzine u drugu (uz pomoć sekundarnog zupčanika koji se počne vrtiti ranije, onda dođe u identičnu brzinu onog prethodnog točno u trenutku šaltanja, pa je ona pauza između jedne i druge brzine svedena, praktički na nulu).
Ali, također ima još nekih drugih stvari vezanih upravo na ovo što velite - kao što je snage na poluosovinama, a puno je toga vezano i uz diferencijal. Dakle, zajednička (za sve ista) elektronska kontrolna jedinica (ECU), kad god došla, neće izravno utjecati na ove stvari. To znači da će, opet, FIA-i biti iznimno teško kontrolirati kako svaka pojedina ekipa dostavlja snagu motora na gume.
FIA uvijek ima taj problem - kaskanja za ingenioznošću inženjera Formule 1 - jednostavno zato jer su u Formuli 1 zaposleni (i sjajno plaćeni) neki od najvećih genijalaca u svjetskoj automobilskoj inženjerijskoj i softveraškoj industriji.

Ali, kažem, ovo je još uvijek malo sivo područje (bar za mene). Obećajem da ću se ovih dana o tome malo više interesirati i dostaviti vam konkretniji odgovor.
Ali, kažem,
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

frentzen je napisao/la:Jedno pitanje za Vas Mladene, puno ste pričali na ovom forumu da najviše problema sa prilagodbom na bridstone gume imaju kimi i kubica i da su zato sporiji od svojih momčadskih kolega iako su u principu brži vozači. Ovo je prva trka gdje su i kimi i kubica bili brži i pobjedili u momčadskim dvobojima. Da li to znači da je završila njihova prilagodba na bridstone gume i da li možemo očekivati da će od sada biti konstantno brži i bolje plasirani od masse i heifelda?
Teško je, zapravo, reći. Jer, objektivno, Räikkönen je bio nešto malo brži od Masse, posebno između dva stopa u boksovima, ali u ovoj utrci zaista je imao i bolji razvoj prometa ispred sebe. Naročito je ovo bilo prisutno u ona tri kruga nakon massinog prvog stopa. Dakle, ako smo stvarno super-objektivni, Kimi još nije baš otpuhao Massu. Ali, čini se da definitivno preboljuje svoje probleme s gumama i novim autom.

Isto tako, Robert Kubica je u Francuskoj bio u posve drugom kvalitativnom razredu od Nicka Heidfelda (i na kraju kasnio za boljim McLarenom manje od 10 sekundi!), ali, opet, znamo da je Heidfeld cijeli tjedan imao prilično ozbiljnih problema s leđima, i da je vozio pod pain-killerima.
Osobno, mislim da je Kubica nešto bolji vozač od Heidfelda, ali njegov stil vožnje (kao i Alonsov i Räikkönenov) bio je totalna anti-teza onom što zahtijevaju ove Bridgestone gume, i nisam sto posto siguran da je on taj problem posve riješio. Kad ovo velim, onda mislim, da bi od Kubice zapravo trebali očekivati više nego što je pokazao čak i u ovoj utrci.

Dakle, konkretni odgovor na vaše pitanje je da nisam siguran da će Räikkönen i Kubica od sada na dalje biti konstantno brži od Masse i Heidfelda.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

LeoZGB je napisao/la:Mladene zanima me da li FIA ima kakve posebne odredbe sto se tice goriva koje momcadi koriste odnosno dali za vrijeme vikenda rade svojevrsnu doping kontrolu goriva za bolide?

Drugo pitanje je dali bi neka momcad smjela koristit dizel motor koji bi u potpunosti odgovarao ovim sadasnjim pravilima, jasno mi je da niti jedna momcad nece ici to radit nego me jednostavnop zanima dal smije to napravit pod uvjetom da se pridrzava svih pravila?

Hvala!!!
Benzin službeno mora biti identičan (u osnovnim parametrima) onom komercijalnom s benzinskih pumpi, premda je ponešto obogaćem raznim dozvoljenim dodacima koji mu povećavaju efikasnost sagorijevanja. FIA na svakoj utrci radi ekstremno striktnu i sofisticiranu ˝doping˝ kontrolu benzina.

Diesel benzin je trenutno pravilima zabranjen u Formuli 1, što ne znači da se to neće promijeniti. Za ova pravila 2011. govorilo se da će propisati diesel turbo motore, ali onda su svi proizvođači toliko graknuli da se čini kako će to biti prvi prijedlog koji će biti izbačen kroz prozor.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

tg je napisao/la:Ferrari se vratio! Interesuje me vase misljenje sto se tice Kimijevih sansi za naslov? on je rekao da ce u Sivlerstonu imati jos neke nove komponente na bolidu, to znaci da bi trebali da budu u istoj formi u Engleskoj. zaostaje za Massom samo 5, a za Alonsom 8 bodova. Luis je daleko, ali nije nemoguce! Sta mislite?
Naravno da mislim da nije nemoguće. Hamilton ima vrlo udobno vodstvo, ali ne smijemo zaboraviti da čovjek nije ove sezone bio nikad slabiji od trećeg mjesta. To je fenomenalno, ali ne mora nužno biti do kraja sezone. On treba samo jedno nulu (ili dvojku), i situacija će se znatno zakomplicirati. Jer svi njegovi izravni rivali imali su bar po jedan slabiji rezultat do sada, ne nužno uvijek njihovom krivicom.
S druge strane, sadašnji sistem bodovanja toliko je glup da Kimi može pobijediti u idućih pet utrka, a Hamilton biti uvijek treći, i još uvijek će Hamilton voditi u prvenstvu.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

prljavi harry je napisao/la:Unaprijed se ispričavam ako diram u bolnu temu. Zanima me što mislite o vašem kolegi Goranu Dijakoviću koji sad (nažalost) ima kolumnu u F1 Racingu? Tip me izuzetno živcira, još od kad je komentirao utrke i tako nevjerojatno favorizirao Schumachera. Totalno neprofesionalno! Znam, reći ćete da on ima svoje mišljenje i da ne trebam čitati njegovu kolumnu, ali znate kakva je ljudska priroda...ne mogu odoliti a da ne pročitam kakve gluposti je sad napisao. Ne želim vrijeđati Dijakovića, ali bih stvarno želio da se izborite za svoju licencu i vratite u časopis (vjerujem da me većina foruma podržava glede vašeg povratka). A možda sam u startu totalno u krivu i kolumna mora izgledati kao subjektivno naklapanje...Moram se naučiti preskakati stranice.
Točno, tema je jako bolna.
Točno, kolumna nije ništa drugo nego subjektivno naklapanje. Jadno, nekvalitetno subjektivno naklapanje.
Točno, licencu sam ja donio u Hrvatsku (na Goranovu inicijativu).
Ali, ne želim se (iz)boriti natrag za tu licencu jer bi to značilo spuštati se na nivo tipovima koji sad izdaju F1 Racing i koji su u očaju i uzeli Gorana da bi pokazali ˝kako u ovoj zemlji nema samo jedan stručnjak za Formulu 1˝ (da parafraziram njihove riječi).
Koja glupost. Ako sam išta naučio radeći odogovore na vaša pitanja, onda je to činjenica da kod nas ima stvarno puno ljudi koji su pravi, istinski stručnjaci za Formulu 1. Svi vi, po svojem znanju i strastvenoj privrženosti ovom sportu, ovdje i sada, doktori ste nauka za ljude koji trenutno vode F1 Racing, a pogotovo za ovog koji je dobio prostor za laprdanje gluposti.
Ali, točno, vi to ne morate čitati.
Ja sam napisao što o tome mislim, i u svojoj kolumni na ovom websiteu, ali, u krajnjoj liniji, ako netko misli da će tako privući F1 čitaoce, onda, prije svega, potcjenjuje njihovu inteligenciju, i pili granu na kojoj sjedi.
Dakle, be my guest.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

marko je napisao/la:Prvo pohvala za ovu zadnju kolumnu u vezi povijesti Formule 1.Po meni to je jedna(čak možda i najbolja) vaša kolumna na ovoj stranici od samog početka vašeg pisanja.Uglavnom imamo slična razmišljanja, premda sa nekim kolumnama se ne bi složio ali bože moj zato postoje različita razmišljanja.potpuno vas cijenim i vidim da ste stručnjak u svemu području što je najbitnije u svakom poslu.Naravno za razlike u razmišljanima uvijek postoje ARGUMENTIRANE rasprave.
No dobro da se vratim na zadnju vašu kolumnu, potpuno je točno šta ste napisali uvijek kod svih ljudi postoji žal za nekim starijim,"boljim" vremenima ali osobno mislim da je to više razlog opadanja zanimanja za F1 kod takvih individualaca nego što to ima bilo kakve veze sa sportom.Znači, uvijek je lakše reći pa da prije je bilo bolje,više pretjecanja,boljih vozača...Po meni obična glupost.
Što se tiče vozača u prošlosti, vrlo je teško uspoređivati, jel svaki vozač je vozio u specifičnom vremenu i imao specifične protivnike koje je trebalo pobijediti.Kad bi ovako površinski gledao(jel za dublje analize trebalo bi godine rasprava i proučavanja i onda bi rezultat bio upitan)po meni njajboljih 5 vozača bili su:1)Ayrton senna, 2)Jim clark, 3)Juan Manuel Fangio, 4)Gilles villneuve i možda će vas iznenadit 5)Stirling Moss. Sad dolazim do pitanja.Kakvim vi vozačem smatrate Mossa?Kako bi ocjenili njegov vozački stil?Evo toliko od mene, nadam se da vam moj post neće biti dosadan i radujem se vašem odgovoru.
Unaprijed hvala!
Uopće me iznenađuje što ste Stirlinga Mossa uvrstili u svoju listu. Taj je čovjek bio čisti vozački genije, jedini gotovo ravnopravan Juanu Fangiju (koji ga je, također, jako respektirao).
S druge strane, Moss je bio (i još jest) malo čudan tip, prvi F1 vozač s pravim komercijalnim ambicijama, koji je koristio svaku priliku da zgrabi što više novaca. Nije to nešto strašno, jer je bio svjestan koliko vrijedi i koliko su vozači tada bili slabo plaćeno za ono što su ulagali u sport, i riskirali.
S Mossom nikad nisam napravio jedan od onih velikih TV intervjua, upravo iz razloga iz prethodnog paragrafa. Razgovarao sam s njim na telefon radi ugovaranja intervjua. Onda je on pitao koliko ćemo platiti. Bio sam malo zatečen, jer me nitko od svih silnih ljudi koje sam intervjuirao nije to pitao. Rekao sam da nemamo običaj plaćati za to. Onda je on rekao ˝Onda ništa od intervjua.˝ i spustio slušalicu.
Ali, nema veze. Moss je sigurno jedan od najvećih vozača svih vremena, čovjek koji je dokazao da ne morate postati svjetski prvak da biste bili na toj najelitnijoj listi.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

M. Schumacher je napisao/la:
prljavi harry je napisao/la:Unaprijed se ispričavam ako diram u bolnu temu. Zanima me što mislite o vašem kolegi Goranu Dijakoviću koji sad (nažalost) ima kolumnu u F1 Racingu? Tip me izuzetno živcira, još od kad je komentirao utrke i tako nevjerojatno favorizirao Schumachera. Totalno neprofesionalno! Znam, reći ćete da on ima svoje mišljenje i da ne trebam čitati njegovu kolumnu, ali znate kakva je ljudska priroda...ne mogu odoliti a da ne pročitam kakve gluposti je sad napisao. Ne želim vrijeđati Dijakovića, ali bih stvarno želio da se izborite za svoju licencu i vratite u časopis (vjerujem da me većina foruma podržava glede vašeg povratka). A možda sam u startu totalno u krivu i kolumna mora izgledati kao subjektivno naklapanje...Moram se naučiti preskakati stranice.
Pozdrav svima!
Evo i ja bih malo prokomentirao dijakovića,upravo sam pročitao njegovu kolumnu i u potpunosti se slažem s prljavim harryem,uopće nisam razumio što je "pisac htio reći"!?!?I Mladene stvarno bi bilo odlično da se vi ponovno uključite!!
I imam jedno pitanje zanima me,ako mi možete odgovoriti kako to da je wurz toliko lošiji od roseberga, ipak dosta iskusniji je,ali nico ga jede za doručak i to svaku utrku do sada??
Što se F1 Racinga i Dijakovića tiče, vidi odgovor malo gore, ili moju posljednju kolumnu na ovoj websiteu.

Alex Wurz, jednostavno, nije dovoljno brz. Kažu da je sjajan test-vozač, ali mislim da je sada posve očito da se knjiga F1 utrka za njega polako zatvara. Šteta, jer je super-lik, jako simpatičan i iskren. Ali, naravno, to nisu ključne stvari da biste bili vrhunski F1 vozač.
Po meni, bit će čudo ako ostane u ekipi uz Rosberga do kraja sezone, i znak izuzetne tolerancije Williamsa.
Zaključano