Pitanja članova u vezi funkcioniranja foruma

Izrazite svoje prijedloge i kritike o našoj web stranici, pitajte što vam nije jasno...

Moderatori: F1NAC, Zweki, 47, gringo73, Scuderia, Cuky

Korisnički avatar
Toon
Veteran
Veteran
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren

Re: Pitanja članova u vezi funkcioniranja foruma

Postod Toon » 10 Tra 2017, 13:42

...kada ću se spremati umrijeti Saleta ću po svoju crnu gospođu poslati...napokon...novopečenima želim malo intervencija i puno godina druženja sa ostalima...
...sada kada napokon imamo moderatore molim ostale članove (kao što je ti i F1NAC negdje spomenuo) da šalju njima na PP dobre (i loše) ideje i sugestije kako bismo ovaj forum unaprijedili, mrvicu omasovili i nastavili dobro utabanim putevima strasti i korektnog navijačkog i znalačkog prepucavanja...
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"

Korisnički avatar
pospani gad
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Navijam za: Fernanda Alonsa
Kontakt:

Postod pospani gad » 10 Tra 2017, 15:35

Toon napisao:...kada ću se spremati umrijeti Saleta ću po svoju crnu gospođu poslati...napokon...novopečenima želim malo intervencija i puno godina druženja sa ostalima...
...sada kada napokon imamo moderatore molim ostale članove (kao što je ti i F1NAC negdje spomenuo) da šalju njima na PP dobre (i loše) ideje i sugestije kako bismo ovaj forum unaprijedili, mrvicu omasovili i nastavili dobro utabanim putevima strasti i korektnog navijačkog i znalačkog prepucavanja...

Neka novih moderatora. Neka bude malo uredovanja, kada krene po zlu sa IT tehnologijom, internetom, ažuriranjem.....

Ovdi je standardna ekipa koja je samodisciplinirana i uredno komunicira - neka moderatori testiraju strogoću na mladim ili novim članovima. Mlade treba treba naučiti poštovanju. OK? :bye:
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:

Korisnički avatar
Vuksa_KC
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Navijam za: Ferrari
Kontakt:

Postod Vuksa_KC » 10 Tra 2017, 16:08

Schumy.d napisao:Pa vidim da je i profil f1-hr na faceu danas živnuo nakon 5 godina. Ajde, lijepo za vidjeti ako ništa drugo... :thumbup:

Taj dio sam ja preuzeo, tako da prijedlozi za to također mogu na pp, tu u temu ili inbox.
Nećemo se sad natjecati sa lajkovima i sl. sa ostalima, imamo najjači forum i uglavnom sve će biti koncentrirano da ljudi dođu ovdje.
Najaktivniji forum jesmo, gp1 forum nema baš nešto aktivnosti ni ažurnosti, ostale iskreno ni ne znam. Ali dobro, kod njih se komentira odmah ispod članka.
Par objava tjedno, s linkom na rasprave, tu i tamo neka zanimljivost vezana uz F1.
Slika

Povratak na “Prijedlozi, kritike i pitanja”

Korisnika online

Korisnika: Nema registriranih članova i 1 gost