Prijedlozi za "Virtualnu kladionicu"

Izrazite svoje prijedloge i kritike o našoj web stranici, pitajte što vam nije jasno...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

Pero Perilica je napisao/la:
schuey je napisao/la:
Pero Perilica je napisao/la:ovo s dva listića mislim da ne bu išlo. ipak se ovdje lovi samo repa a ne prave pare! 30-40 oklada?? može!! Ali trebamo volontere!!!!!!! :D

Dal se slaže Sale da njega uplaćujemo repu i kak bu to izgledalo kad nas 30 nahrupi na njegov profil!!?!!????
ja sam rekao da bum dao svoj doprinos toj ideji a nadalje,mislim da je pametnije da se na postu gdje stavljamo listić napišemo i koliko ulažemo,te jedan onda samo zbroji i saletu preda da se oduzmu ti bodovi!jer pazi, to nebu nikak pregledno kad netko otvori saletovu repu nakon 3 utrke,no to je moj prijedlog...
tak sam i ja razmišljal ali sam došel do drugog problema..., onda bu sale moral baš kod svakoga(cca.30-40), i njima oduzeti ili dodati reputaciju!
Mislim da bi bilo najbolje da on to odluči!!!
naravno neka on odluči,no po meni je jednostavnije da mu samo predamo popis po redu kojim su postani listići i on samo ide po topicu i dodaje ili oduzima... ;)
Avatar
Marlboro
Početnik
Početnik
Postovi: 230
Pridružen/a: 26 ruj 2005, 11:29
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Negdje

Post Postao/la Marlboro »

Pero Perilica je napisao/la:Traži se:1) čovjek koji bude sastavljal ponudu na našoj kladionici

2)više njih koji budu pregledavali "listiće"(množili koef. i uplatu) te onaj koji bu o dobitnim listićima obavijestil administratora koji bude sretnim dobitnicima i "isplatil" dobivenu reputaciju !

....ja se javljam za posel pod rednim brojem 1. i za dio posla pod rednim brojem 2.
Ideja je dobra i glasujem za tebe vezano za posao br. 1
slika
slika
Avatar
Adriana Lima fan
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2350
Pridružen/a: 07 lis 2007, 13:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Gracac

Post Postao/la Adriana Lima fan »

Javljam se za posao. Ako bude nedostajalo ljudi recite samo da ce svako ko bude radio na ovome dobit par bodova na reputaciji i nahrlit ce ljudi :D
Btw. jel 5 bodova najmanja moguca oklada jel ja primjerice nemam ni tolko bodova pa........
Avatar
Magic Alonso
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1622
Pridružen/a: 25 kol 2006, 10:37
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Fernanda

Post Postao/la Magic Alonso »

Adriana Lima fan je napisao/la:Javljam se za posao. Ako bude nedostajalo ljudi recite samo da ce svako ko bude radio na ovome dobit par bodova na reputaciji i nahrlit ce ljudi :D
Btw. jel 5 bodova najmanja moguca oklada jel ja primjerice nemam ni tolko bodova pa........
Evo sad se i ti možeš kladiti :D !
A mislim da ne treba potkupljivati s tim bodovima, onda će opet svi htjeti i neće se znati ko šta radi. Naći će nas se 5, 6 za taj posao, a to je dovoljno ;) !
"Together, we have made a dream come true." Fernando Alonso
Avatar
Pero Perilica
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 478
Pridružen/a: 04 kol 2007, 10:05
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Croatia

Post Postao/la Pero Perilica »

Magic Alonso je napisao/la:
Adriana Lima fan je napisao/la:Javljam se za posao. Ako bude nedostajalo ljudi recite samo da ce svako ko bude radio na ovome dobit par bodova na reputaciji i nahrlit ce ljudi :D
Btw. jel 5 bodova najmanja moguca oklada jel ja primjerice nemam ni tolko bodova pa........
Evo sad se i ti možeš kladiti :D !
A mislim da ne treba potkupljivati s tim bodovima, onda će opet svi htjeti i neće se znati ko šta radi. Naći će nas se 5, 6 za taj posao, a to je dovoljno ;) !
dobro zboriš "međik"! 5-6 ljudi bude čist dosta!
Evo, po mojoj računici tu su: gattuso87, magic alonso, schuey, adriana lima fan i moja malenkost... još bi bilo lijepo da se jave 1-2 osobe....Keith??????
Anything you can do, I can do better!
Avatar
Adriana Lima fan
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2350
Pridružen/a: 07 lis 2007, 13:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Gracac

Post Postao/la Adriana Lima fan »

Pero Perilica je napisao/la:
Magic Alonso je napisao/la:
Adriana Lima fan je napisao/la:Javljam se za posao. Ako bude nedostajalo ljudi recite samo da ce svako ko bude radio na ovome dobit par bodova na reputaciji i nahrlit ce ljudi :D
Btw. jel 5 bodova najmanja moguca oklada jel ja primjerice nemam ni tolko bodova pa........
Evo sad se i ti možeš kladiti :D !
A mislim da ne treba potkupljivati s tim bodovima, onda će opet svi htjeti i neće se znati ko šta radi. Naći će nas se 5, 6 za taj posao, a to je dovoljno ;) !
dobro zboriš "međik"! 5-6 ljudi bude čist dosta!
Evo, po mojoj računici tu su: gattuso87, magic alonso, schuey, adriana lima fan i moja malenkost... još bi bilo lijepo da se jave 1-2 osobe....Keith??????
Ma nece nas ni tolko trebat. Sta je za 4-5 osoba pregledat mozda 50 uplata. Ja mislim da nece biti puno vise plata od 50. cak je i to optimisticna najava. A kako ce se odredit tko ce sta pregledat. Po meni bi svaki clan trebao pregledat 1 stranicu pa kako koga pogodi. Netko ce mozda pregledat 15 uplata,a netko 4.
Avatar
Pero Perilica
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 478
Pridružen/a: 04 kol 2007, 10:05
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Croatia

Post Postao/la Pero Perilica »

Adriana Lima fan je napisao/la:
Pero Perilica je napisao/la:
Magic Alonso je napisao/la: Evo sad se i ti možeš kladiti :D !
A mislim da ne treba potkupljivati s tim bodovima, onda će opet svi htjeti i neće se znati ko šta radi. Naći će nas se 5, 6 za taj posao, a to je dovoljno ;) !
dobro zboriš "međik"! 5-6 ljudi bude čist dosta!
Evo, po mojoj računici tu su: gattuso87, magic alonso, schuey, adriana lima fan i moja malenkost... još bi bilo lijepo da se jave 1-2 osobe....Keith??????
Ma nece nas ni tolko trebat. Sta je za 4-5 osoba pregledat mozda 50 uplata. Ja mislim da nece biti puno vise plata od 50. cak je i to optimisticna najava. A kako ce se odredit tko ce sta pregledat. Po meni bi svaki clan trebao pregledat 1 stranicu pa kako koga pogodi. Netko ce mozda pregledat 15 uplata,a netko 4.
Al dobro da nas ipak ima.. ak je slučajno neko spriječen tak da imamo nekoga ko bu uskočil!!
Anything you can do, I can do better!
Avatar
Mobil 1
Početnik
Početnik
Postovi: 249
Pridružen/a: 22 pro 2007, 12:36
Navijam za: Nikoga
Kontakt:

Post Postao/la Mobil 1 »

Ljudi jedino bi vas htel upozoriti da se zamarate s tim da će biti puno uloga , pogotovo ne za prvu utrku.
Za nju imajte tri osobe , a onda ćete dalje vidjet.
To vam govorim zato jer nema šanse da ću se ja kladit u prvoj utrci . A tako će vjerojatno i većina mislit.
Nakon prve utrke vidjet ćete je li vas tri dovoljno , ako nije onda si uzmite još dvije osobe od povjerenja.

I da napomenem da nemam volje izračunavat stoga me nemojte ni tražit da to učinim.
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Post Postao/la Slash »

Pero Perilica je napisao/la:
dobro zboriš "međik"! 5-6 ljudi bude čist dosta!
Evo, po mojoj računici tu su: gattuso87, magic alonso, schuey, adriana lima fan i moja malenkost... još bi bilo lijepo da se jave 1-2 osobe....Keith??????
Ja sam tu ako me trebate. 8)
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
FICHO
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1257
Pridružen/a: 10 ožu 2006, 10:40
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari Marlboro
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Post Postao/la FICHO »

Pardon Pero što ti ovako upadam ali vidio sam na nekim forumima slične stvari, virtualne dućane, kafiće, među njima i "Virtual Bet" dio gdje je kladionica kompjuterski rješena. Ista je fora, mislim na dio s plaćanjem.
Ne znam dali se to ovdje može tako riješiti, to nek' nam sale kaže. slika
Zadnja izmjena: FICHO, dana/u 05 sij 2008, 14:53, ukupno mijenjano 1 put.
slika
>>>>>>>>>>> Forza Ferrari! ~ Sempre Ferrari! <<<<<<<<<<
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

FICHO je napisao/la:Pardon Pero što ti ovako upadam ali vidio sam na nekim forumima slične stvari. virtualne dućane, kafiće, među njima i "Virtual Bet" dio gdje je kladionica kompjuterski rješena.
Ne znam dali se to ovdje može tako riješiti, to nek' nam sale kaže. slika
imaš možda neki link da bacimo pogled na to :?:
ak imaš zahvaljujem ;)
FICHO
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1257
Pridružen/a: 10 ožu 2006, 10:40
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari Marlboro
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Post Postao/la FICHO »

Evo, prvi koji mi je napamet pao. -> KLJIIK! (Forumerov support inače, ali nije sada bitno)
Većina stvari je pod fStore Menu. slika

Ako se sjetim još kojeg, puknem link tu. slika

P.S. E sad, ono je vBulletin, a ovaj naš phpBB forum...nisam siguran baš koliko je to izvedivo (ako je uvelike bi olakšalo ovaj prijedlog), ali neka mi sale oprosti ako sam podcijenio phpBB. slika
slika
>>>>>>>>>>> Forza Ferrari! ~ Sempre Ferrari! <<<<<<<<<<
Avatar
Adriana Lima fan
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2350
Pridružen/a: 07 lis 2007, 13:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Gracac

Post Postao/la Adriana Lima fan »

Samo da zahvalim Magic Alonso na bodovima. Cim osvojim par bodova vratit cu ti trostruko :D
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

Iznos "uplate" u bodovima se neće slati na moj reputacijski račun. Ako se dogovorite oko svih detalja vezanih u kladionicu, otvorit ćemo poseban podforum gdje će se slati samo "uplate".

Što se same uplate tiče, ona će morati sadržavati redni br. oklade, vrstu oklade (ili kako se već zovu onaj 1, X...) i na kraju iznos u rep. bodovima.

Nakon utrke, otvorit ćemo posebnu temu gdje će se dobitnici javiti s linkom na svoj "dobitni" post. Dobrovoljci koji su se javili za pregledavanje uplata pregledat će samo prijavljene dobitne uplate (bolje ovako nego da pregledavaju sve - dobitne i nedobitne - uplate).

Nakon pregledanih dobitnih uplata (odnosno valjanosti prijavljenih dobitaka), u istoj temi će se objaviti dobitni i gubitni rezultati u rep. bodovima (znači: ovaj je zaradio 20 bodova, onaj je izgubio 5 bodova, ona je zaradila 25 boda...), nakon čega ću ja (ravnajući se po tim rezultatima) oduzeti ili dodati određen broj rep. bodova svima koji su se kladili ;)

Što se tiče sigurnosti, jednom poslane uplate više se neće moći ni mijenjati ni brisati ;)

Nadam se da sam dobro objasnio svoju ideju slanja i obrade uplata :)


P.S: Ficho, mislim da si, ipak, podcjenio phpBB :D Bio sam malo tražio ako postoji nekakva gotova kladionica za naš forum, ali čini se da nema ništa od toga :(
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
Adriana Lima fan
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2350
Pridružen/a: 07 lis 2007, 13:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Gracac

Post Postao/la Adriana Lima fan »

sale je napisao/la:Iznos "uplate" u bodovima se neće slati na moj reputacijski račun. Ako se dogovorite oko svih detalja vezanih u kladionicu, otvorit ćemo poseban podforum gdje će se slati samo "uplate".

Što se same uplate tiče, ona će morati sadržavati redni br. oklade, vrstu oklade (ili kako se već zovu onaj 1, X...) i na kraju iznos u rep. bodovima.

Nakon utrke, otvorit ćemo posebnu temu gdje će se dobitnici javiti s linkom na svoj "dobitni" post. Dobrovoljci koji su se javili za pregledavanje uplata pregledat će samo prijavljene dobitne uplate (bolje ovako nego da pregledavaju sve - dobitne i nedobitne - uplate).

Nakon pregledanih dobitnih uplata (odnosno valjanosti prijavljenih dobitaka), u istoj temi će se objaviti dobitni i gubitni rezultati u rep. bodovima (znači: ovaj je zaradio 20 bodova, onaj je izgubio 5 bodova, ona je zaradila 25 boda...), nakon čega ću ja (ravnajući se po tim rezultatima) oduzeti ili dodati određen broj rep. bodova svima koji su se kladili ;)

Što se tiče sigurnosti, jednom poslane uplate više se neće moći ni mijenjati ni brisati ;)

Nadam se da sam dobro objasnio svoju ideju slanja i obrade uplata :)


P.S: Ficho, mislim da si, ipak, podcjenio phpBB :D Bio sam malo tražio ako postoji nekakva gotova kladionica za naš forum, ali čini se da nema ništa od toga :(
Mozel se i ovaj topic prebacit u neki prilagodnij podforum?
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Post Postao/la Slash »

Adriana Lima fan je napisao/la:Mozel se i ovaj topic prebacit u neki prilagodnij podforum?
Da, idemo sad otvarati 700000 podforuma pa da imamo lijepi nepregledni forum :!: :!:
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
Avatar
Pero Perilica
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 478
Pridružen/a: 04 kol 2007, 10:05
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Croatia

Post Postao/la Pero Perilica »

sale je napisao/la:Iznos "uplate" u bodovima se neće slati na moj reputacijski račun. Ako se dogovorite oko svih detalja vezanih u kladionicu, otvorit ćemo poseban podforum gdje će se slati samo "uplate".

Što se same uplate tiče, ona će morati sadržavati redni br. oklade, vrstu oklade (ili kako se već zovu onaj 1, X...) i na kraju iznos u rep. bodovima.

Nakon utrke, otvorit ćemo posebnu temu gdje će se dobitnici javiti s linkom na svoj "dobitni" post. Dobrovoljci koji su se javili za pregledavanje uplata pregledat će samo prijavljene dobitne uplate (bolje ovako nego da pregledavaju sve - dobitne i nedobitne - uplate).

Nakon pregledanih dobitnih uplata (odnosno valjanosti prijavljenih dobitaka), u istoj temi će se objaviti dobitni i gubitni rezultati u rep. bodovima (znači: ovaj je zaradio 20 bodova, onaj je izgubio 5 bodova, ona je zaradila 25 boda...), nakon čega ću ja (ravnajući se po tim rezultatima) oduzeti ili dodati određen broj rep. bodova svima koji su se kladili ;)

Što se tiče sigurnosti, jednom poslane uplate više se neće moći ni mijenjati ni brisati ;)

Nadam se da sam dobro objasnio svoju ideju slanja i obrade uplata :)


P.S: Ficho, mislim da si, ipak, podcjenio phpBB :D Bio sam malo tražio ako postoji nekakva gotova kladionica za naš forum, ali čini se da nema ništa od toga :(
Odlična ideja! =D> Ipak si ti admin, ne? ;)
Anything you can do, I can do better!
Avatar
Adriana Lima fan
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2350
Pridružen/a: 07 lis 2007, 13:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Gracac

Post Postao/la Adriana Lima fan »

Keith je napisao/la:
Adriana Lima fan je napisao/la:Mozel se i ovaj topic prebacit u neki prilagodnij podforum?
Da, idemo sad otvarati 700000 podforuma pa da imamo lijepi nepregledni forum :!: :!:
Pa u neki vec postojeci.
Avatar
Pero Perilica
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 478
Pridružen/a: 04 kol 2007, 10:05
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Croatia

Post Postao/la Pero Perilica »

Vidim da ste svi zabrijali za kladionicu konačnog poretka,(iskreno, mislim da da je tu teško nekaj prognozirati, svi imate iste favorite i autsjadere, a i nema nekog adrenalina, a bodove možete očekivati tek u 11. mjesecu), zato vas podsjećam na Virtualnu kladionicu, svaki vikend svježa ponuda, isplata u roku, live betting, i sve ostale pogodnosti naše,vaše, Virtualne kladionice!
...
....kladionica počinje s radom u 3.mjesecu!
jel tak, kolege pomagači, administratori i drugo osoblje?!?(nije vrag da ste već zaboravili na to!) :o :D
Anything you can do, I can do better!
Avatar
Adriana Lima fan
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2350
Pridružen/a: 07 lis 2007, 13:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Gracac

Post Postao/la Adriana Lima fan »

Pero Perilica je napisao/la:Vidim da ste svi zabrijali za kladionicu konačnog poretka,(iskreno, mislim da da je tu teško nekaj prognozirati, svi imate iste favorite i autsjadere, a i nema nekog adrenalina, a bodove možete očekivati tek u 11. mjesecu), zato vas podsjećam na Virtualnu kladionicu, svaki vikend svježa ponuda, isplata u roku, live betting, i sve ostale pogodnosti naše,vaše, Virtualne kladionice!
...
....kladionica počinje s radom u 3.mjesecu!
jel tak, kolege pomagači, administratori i drugo osoblje?!?(nije vrag da ste već zaboravili na to!) :o :D
Ja brojim jelda? A i tvoja klad. ce biti za pojedine utrke.
Avatar
Magic Alonso
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1622
Pridružen/a: 25 kol 2006, 10:37
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Fernanda

Post Postao/la Magic Alonso »

Pero Perilica je napisao/la: ....kladionica počinje s radom u 3.mjesecu!
jel tak, kolege pomagači, administratori i drugo osoblje?!?(nije vrag da ste već zaboravili na to!) :o :D
Naravno da nismo zaboravili!
Pa ja jedva čekam sredinu 3. mjeseca ne zbog početka sezone nego zbog početka kladionice :lol: ...
"Together, we have made a dream come true." Fernando Alonso
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

ja sam već sisteme počel izmišljat koliko ju očekujem :D

naravno da će trebat,samo mi moraš javit kaj sve očekuješ od mene u obnašanju kladioničarskih dužnosti.
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

rope,jesu počele pripreme?kad bumo dogovore nabacili?
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
Pero Perilica
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 478
Pridružen/a: 04 kol 2007, 10:05
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Croatia

Post Postao/la Pero Perilica »

schuey je napisao/la:rope,jesu počele pripreme?kad bumo dogovore nabacili?
...još nisam naletel na nikakvu ponudu! vjerojatnu budu došle tek tjedan dana prije trke!

možda da bacimo kakvu test okladu čisto da vidimo kak bu to sve funkcioniralo?
Anything you can do, I can do better!
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

Pero Perilica je napisao/la:
schuey je napisao/la:rope,jesu počele pripreme?kad bumo dogovore nabacili?
...još nisam naletel na nikakvu ponudu! vjerojatnu budu došle tek tjedan dana prije trke!

možda da bacimo kakvu test okladu čisto da vidimo kak bu to sve funkcioniralo?
može,može,al ti moramo repu izvuć da i ti nabaciš neku okladu,ili ako sale ima neku pametnu ideju.
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Odgovori