JA SAM REALAN

Izrazite svoje prijedloge i kritike o našoj web stranici, pitajte što vam nije jasno...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Avatar
Adriana Lima fan
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2350
Pridružen/a: 07 lis 2007, 13:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Gracac

Re: JA SAM REALAN

Post Postao/la Adriana Lima fan »

Krscho je napisao/la:Moze se lijepo banat te likove koji pisu postove tipa Luis is the best, ovo je forum o F1, F1 je tehnicki sport i ako clan foruma nije u stanju napisat vise od jednog nesuvlisnog posta ovdje mu nije mejsto
Sve si rekao ovim. Tebi je rijesenje problema spamanja da se maknu svi McLarenovci i sve bi bilo lijepo fino. Mislim forum je mjesto diskusije al sta bi sve trebalo stat na McLarenovcima da se ne obaziru na provokacije o Lewisu koje su mora se priznat daleko cesce nego na oba Ferrarijeva vozaca skupa.
Avatar
47
Moderator
Moderator
Postovi: 3448
Pridružen/a: 22 ožu 2005, 18:35
Ja sam: Vozač
Navijam za: Crveno
Lokacija: Žabjak
Kontakt:

Re: JA SAM REALAN

Post Postao/la 47 »

Adriana Lima fan je napisao/la: Sve si rekao ovim. Tebi je rijesenje problema spamanja da se maknu svi McLarenovci i sve bi bilo lijepo fino. Mislim forum je mjesto diskusije al sta bi sve trebalo stat na McLarenovcima da se ne obaziru na provokacije o Lewisu koje su mora se priznat daleko cesce nego na oba Ferrarijeva vozaca skupa.
nemoj ti počinjat opet!

Čovjek je dao primjer, nigdje nije spomenuo McLarenovce. To što si se ti prepoznao i osjetio prozvanim, zadrži za sebe i poštedi nas melodrame!
slika
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: JA SAM REALAN

Post Postao/la Scuderia »

Adriana Lima fan je napisao/la:
Mislim forum je mjesto diskusije al sta bi sve trebalo stat na McLarenovcima
Da, forum je mjesto diskusije, ali....Kakva je to diskusija od 25 stranica u kojem se pljuje Ferrarijev vozac.
Adriana Lima fan je napisao/la:
u na provokacije o Lewisu koje su mora se priznat daleko cesce nego na oba Ferrarijeva vozaca skupa.
Ma nemoj. Ne znam tko prvi pocinje s provokacijama. Mi ( Ferrarijevi navijaci) ili neki Mclarenovci
slika
Avatar
Adriana Lima fan
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2350
Pridružen/a: 07 lis 2007, 13:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Gracac

Re: JA SAM REALAN

Post Postao/la Adriana Lima fan »

Sam znam da se topic novootvoreni koji kritizira Ham tako brzo napunio?
Leuis is best,a sta to zanci?
Daj mi tu stranicu di se Ferrarijev vozac pljuje 25 stranica i usporedi je sa topicom o Hamiltonu i nis netrebamo vise pricat.
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: JA SAM REALAN

Post Postao/la Scuderia »

Nemam ti ja sta pricat. Tema: Felipe Massa: Koliko je stvarno dobar. Kreni od 90 stranice pa na dalje. To je to.
slika
Avatar
Adriana Lima fan
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2350
Pridružen/a: 07 lis 2007, 13:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Gracac

Re: JA SAM REALAN

Post Postao/la Adriana Lima fan »

Scuderia je napisao/la:Nemam ti ja sta pricat. Tema: Felipe Massa: Koliko je stvarno dobar. Kreni od 90 stranice pa na dalje. To je to.
Pa ja sam od pocetka te stranice bio da se izbrise al vi Ferrarijevci ste je prihvatili kao legitimnu stranicu komentiranja Masse. Trebali ste je odmah promjenit eto i sad neka se promjeni ime stranice sadrzaj ce biti opet isti,a to je blag naspram onog o Hamiltonu. Ovo sto je Maestro napisao smatram kao kompliment :D
Avatar
Ferrari4ever
Test vozač
Test vozač
Postovi: 628
Pridružen/a: 21 lip 2008, 20:07
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Ferrari - Massa
Lokacija: DALMACIJA

Re: JA SAM REALAN

Post Postao/la Ferrari4ever »

Mislim da je malo ekipe koja je relana na forumu ( ali zato rado pročitam njihove postove ) ... dokaza kao u priči ... dajte se malo ohladite i prije nego kliknete na " pošalji " pročitajte šta ste napisali , zvučite kao djeca NHF
... Forza Massa ...
Avatar
MP4don
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1004
Pridružen/a: 01 ožu 2008, 11:49
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren - Mercedes
Lokacija: Paragon

Re: JA SAM REALAN

Post Postao/la MP4don »

Kad nešto pratiš sa žarom tako da jedva čekaš kad će sljedeći trening/utrka i još kad k tome podržavaš neku momčad/vozača teško je, gotovo nemoguće biti potpuno realan... Npr. za sebe mogu reći da sam realan što se tiče HNL-a, ne navijam ni za Dinamo ni za Hajduk, ne pada mi na pamet dubinski pratit našu ligu (inače, veliki sam fan Engleske lige)... realan sam i mogu reći da oba dvije prve naše momčadi nisu nešto posebno i u svakom trenutku mogu pobjediti jedna drugu, ali sve dalje od naše lige za njih je san i velika doza sreće, jer u pravom nogometnom svijetu još, nažalost, nema mjesta za nas... :( Možemo se provući, kao što trenutno radi Dinamo, ali nemojmo si mazati oči... ;)
...::: // Hamilton United \\ :::...

Ti koji ovo čitaš, odi zuri u sunce ili tako nešto!!!

DOKAZ DA JE SCHUMY LEGENDA:

http://www.youtube.com/watch?v=Y2J_zxn6Sts" onclick="window.open(this.href);return false;

LOL
Avatar
Adriana Lima fan
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2350
Pridružen/a: 07 lis 2007, 13:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Gracac

Re: JA SAM REALAN

Post Postao/la Adriana Lima fan »

Ovo nije tema o nogometu i nisi tu nimalo realan po pitanju nogometa.
Avatar
MP4don
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1004
Pridružen/a: 01 ožu 2008, 11:49
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren - Mercedes
Lokacija: Paragon

Re: JA SAM REALAN

Post Postao/la MP4don »

Adriana Lima fan je napisao/la:Ovo nije tema o nogometu i nisi tu nimalo realan po pitanju nogometa.
Vidim da si ti prilično realan i sigurno navijaš za jedan od ova dva kluba... inače se ne bi javljao... ;) Sami sebi mažemo oči... :D

btw, ovo je bila neka vrsta testa... toliko o realnosti... :^o
...::: // Hamilton United \\ :::...

Ti koji ovo čitaš, odi zuri u sunce ili tako nešto!!!

DOKAZ DA JE SCHUMY LEGENDA:

http://www.youtube.com/watch?v=Y2J_zxn6Sts" onclick="window.open(this.href);return false;

LOL
Avatar
Adriana Lima fan
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2350
Pridružen/a: 07 lis 2007, 13:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Gracac

Re: JA SAM REALAN

Post Postao/la Adriana Lima fan »

MP4don je napisao/la:
Adriana Lima fan je napisao/la:Ovo nije tema o nogometu i nisi tu nimalo realan po pitanju nogometa.
Vidim da si ti prilično realan i sigurno navijaš za jedan od ova dva kluba... inače se ne bi javljao... ;) Sami sebi mažemo oči... :D

btw, ovo je bila neka vrsta testa... toliko o realnosti... :^o
Smatram da je pojam realnosti među Hrvatima zbilja smjesan pojam. Cim se neka stvar kritizira onda se smatras realnim. Ne samo u sferi nogometa pa sta bi ti da nasi klubovi igraju u rangu Chelsea ili? Za br. stanovnika smo solidni moze bolje ali ok. Isto tako svatko ko ne kritizira svog pulena nije realan.
Avatar
MP4don
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1004
Pridružen/a: 01 ožu 2008, 11:49
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren - Mercedes
Lokacija: Paragon

Re: JA SAM REALAN

Post Postao/la MP4don »

Samo želim reći to da je jaaako teško očekivati neku relanost na forumima ovakvog tipa... Bilo to kod nas ili negdje drugdje u svijetu... pa nije ovo neki forum o cvječarstvu ili kuhanju... :D

Svatko tko dolazi na ovaj forum prati F1, a taj tko intenzivno prati F1 (ne gledajući trke samo hoće li vidjeti neki crash) sigurno ima nekog favorita... ;) Tako da nemože biti potpuno realan... [-X
...::: // Hamilton United \\ :::...

Ti koji ovo čitaš, odi zuri u sunce ili tako nešto!!!

DOKAZ DA JE SCHUMY LEGENDA:

http://www.youtube.com/watch?v=Y2J_zxn6Sts" onclick="window.open(this.href);return false;

LOL
Avatar
Krscho
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1160
Pridružen/a: 31 kol 2008, 08:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1HR TMNF Team

Re: JA SAM REALAN

Post Postao/la Krscho »

Po meni si ovdje fulo smisao, smisao je nest drugo.

Znaci isitna svatko ima svog favorita ali ljudi kad navijaju recimo za Luisa kazu "Hamilton je najbolji svi ostali su luzteri i nemaju jajca ..." to je problem, problem je sta ljudi ne argumentiraju svoje posteve, neka argumentiraju zasto smatraju da je njihov favorit najbolji a ne da sam vele on je najbolji i tocka, treba argumentirat svoja stajalista
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: JA SAM REALAN

Post Postao/la Dani »

Ja znam da nisam realan ponekad( ili uglavnom ). I nema na ovome forumu, niti bilo kojem drugome forumu člana koji je uvijek realan.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: JA SAM REALAN

Post Postao/la Scuderia »

Zapravo htio sam otvorit novu temu, ali ne da mi se, pa evo ovdje cu napisat.


Htio bi postavit pitanje : DO KADA? :arrow: :|

O cemu se radi?
Trudim se da ne reagiram na svaciji post, ali ovo je vec preslo svaku mjeru. !
Do kada ce se tolerirati onakva ponasanja pod Aktualnostima? :roll:


Kada ce se nesto pravo poduzeti, ali bas pravo. Jer kao sto se da vidjeti, od upozorenja nema ama bas nista. Neki ce i dalje po svome. Da ne ispadne da se pravim pametan, ali jbga naslov teme je takav. :|

Zar vrijedi zrtvovat forum zbog par ljudi koji se ne pridrzavaju pravila?
Ne vidim nikakvu svrhu toga, jer jbga samo clanovi mogu otici. :|

Eto, toliko.

Pozz
slika
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: JA SAM REALAN

Post Postao/la schuey »

Scuderia je napisao/la:Zapravo htio sam otvorit novu temu, ali ne da mi se, pa evo ovdje cu napisat.


Htio bi postavit pitanje : DO KADA? :arrow: :|

O cemu se radi?
Trudim se da ne reagiram na svaciji post, ali ovo je vec preslo svaku mjeru. !
Do kada ce se tolerirati onakva ponasanja pod Aktualnostima? :roll:


Kada ce se nesto pravo poduzeti, ali bas pravo. Jer kao sto se da vidjeti, od upozorenja nema ama bas nista. Neki ce i dalje po svome. Da ne ispadne da se pravim pametan, ali jbga naslov teme je takav. :|

Zar vrijedi zrtvovat forum zbog par ljudi koji se ne pridrzavaju pravila?
Ne vidim nikakvu svrhu toga, jer jbga samo clanovi mogu otici. :|

Eto, toliko.

Pozz
još malo,radim upravo na tome,neki članovi su i dobili opomene upravo a neke stvari sam prebrisavo/preuređivo itd. ;)
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Odgovori