prijedlog za pogadjanje rezultata utrka

Izrazite svoje prijedloge i kritike o našoj web stranici, pitajte što vam nije jasno...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: prijedlog za pogadjanje rezultata utrka

Post Postao/la K1M1 »

evo kopirat ću i ovdje onaj moj prijedlog, još 7 dana do početka sezone, pa bi molio svih da napišu koji im prijedlog najviše odgovara: prijedlog od maminha_, zmago_ferrarija ili ovaj moj.... također ako netko ima neki svoj prijedlog, neka ga napiše ovdje...

ovako, ja imam prijedlog da gađamo samo prvih 10 i 3 DNF-a. Mislim da bi to bilo logičnije jer šta mi znači pogađat tamo nekog 17, 18.
i da se za pogodak pobjednika utrke dobiva 2 ili 3 boda, jer ipak je to najvažnije pogodit. za sve ostale pogotke 1 bod.
dakle listić bi izgledao npr. ovako:
1 massa
2 lewis
3 kimi
4 rosberg
5 heiki
6 trulli
7 kubica
8 button
9 alonso
10 piquet
DNF -sutil
DNF -fisico
DNF -glock
-dakle prvih deset i tri dnf-a
- ako netko tko je u kvalama bio 15 ili slabiji bude među prvih 10, onaj tko ga je dakle u svom listiću stavio među prvih 10 dobiva još jedan bod (bez obzira pogodio njegovu točnu poziciju ili ne)..... i ako je netko u kvalama bio među prvih 5 a ne završi utrku, a vi ste ga napisali pod dnf, također dobivate još jedan dodatan bod

eto, mislim da bi to bilo najpoštenije i najzanimljivije..
pa se izjasnite ako se slažete s ovim prijedlogom...
slika
Zmago_Ferrari
Početnik
Početnik
Postovi: 258
Pridružen/a: 13 vel 2009, 14:52
Ja sam: Vozač
Navijam za: puno postova

Re: prijedlog za pogadjanje rezultata utrka

Post Postao/la Zmago_Ferrari »

@ Chuck Norris

Može, ako obećaš da ćeš biti redovan. 8) Inače imaš dobar nick, pa eto jedan razlog više. :D Dakle, Zmago_Ferrari i Chuck Norris su novi tim. Za ime ćemo se dogovoriti, Chuck daj već prijedlog ako imaš.

@ spojler

Da, to stoji. Ali daj bilo koje drugo pravilo koje će zamjeniti moje predloženo?? Kako bi ti odredio tko je prije nekog na ljestvici? Još ako voze za isti tim. Jedino da se gleda tko je pogodio pobjednika, ali kad bude više natjecatelja, biti će vjerojatno i identičnih rezultata. Ovo je jedini pravi i mislim najjednostavniji način formiranja tog pravila. Tako da tko prije posta će imati prednost u slučaju izjednačenog rezultata. A to pravilo sam susretao i na nekim drugim forumskim sportskim kladionicama, dakle, ono drži vodu.

@ K1M1

U suštini mi se sviđa tvoja ideja, ali mislim da prednost ima maminho_, jer njegova ideja se podosta razlikuje od tvoje, a u biti moj prijedlog je samo usavršavanje njegovih pravila. Tj. pojednostavljeno ono što je on napisao, i dodano samo ono oko dva ili više izjednačenih "vozača". Ako će ostati pri svome, onda je na njemu samo da vidi što će uzeti od mog prijedloga, možda nešto, možda sve, a možda samo neki dio.
Iako je meni tvoja ideja bliža, dakle prvih 10 + 3 DNF.
Sviđa mi se i da se za pobjednika dobije 2 ili 3 boda (po mome 3), jedino mi se ne sviđa ovo za dodatne bodove, smatram da je prekomplicirano i da će pogotovo komplicirano biti onome tko bude zbrajao.

Samo, gdje je maminho_??
slika

slika
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Re: prijedlog za pogadjanje rezultata utrka

Post Postao/la sale »

Zmago_Ferrari je napisao/la:Samo, gdje je maminho_??
maminho_ je jučer dobio 7-dnevni ban zbog neprimjerenog rječnika. Srećom, ban mu istječe taman pred australski GP vikend :)
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: prijedlog za pogadjanje rezultata utrka

Post Postao/la Scuderia »

A da stvar bude bolja, nema zamjenika za ovo.
slika
Avatar
Krscho
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1160
Pridružen/a: 31 kol 2008, 08:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1HR TMNF Team

Re: prijedlog za pogadjanje rezultata utrka

Post Postao/la Krscho »

Scuderia je napisao/la:A da stvar bude bolja, nema zamjenika za ovo.
barem se covjek trudi
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: prijedlog za pogadjanje rezultata utrka

Post Postao/la Chuck Norris »

Nemaš problema Zmago bit ću redovan.Evo moj prijedlog za naziv je The Fast and the Furious.Ali ako ti imaš slobodno bolji prijedlog nema problema.Samo nadam se da će se maminho vratit na vrijeme
...put u raj nije posut ružama...
Zmago_Ferrari
Početnik
Početnik
Postovi: 258
Pridružen/a: 13 vel 2009, 14:52
Ja sam: Vozač
Navijam za: puno postova

Re: prijedlog za pogadjanje rezultata utrka

Post Postao/la Zmago_Ferrari »

Chuck Norris je napisao/la:...moj prijedlog za naziv je The Fast and the Furious...

:klanjanje:

Odlično, ionako ja nisam imao ideje. Dogovoreno.
slika

slika
Avatar
spojler
Početnik
Početnik
Postovi: 212
Pridružen/a: 13 vel 2009, 19:08
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Pula

Re: prijedlog za pogadjanje rezultata utrka

Post Postao/la spojler »

Zmago_Ferrari je napisao/la:@ Chuck Norris
Da, to stoji. Ali daj bilo koje drugo pravilo koje će zamjeniti moje predloženo?? Kako bi ti odredio tko je prije nekog na ljestvici? Još ako voze za isti tim. Jedino da se gleda tko je pogodio pobjednika, ali kad bude više natjecatelja, biti će vjerojatno i identičnih rezultata. Ovo je jedini pravi i mislim najjednostavniji način formiranja tog pravila. Tako da tko prije posta će imati prednost u slučaju izjednačenog rezultata. A to pravilo sam susretao i na nekim drugim forumskim sportskim kladionicama, dakle, ono drži vodu.
a vidi,razumijem te ja,ali jednostavno nemaju svi pristup internetu tako brzo.ja nemam prijedloga,možda i nešto smislim,ali mislim da ovo nije fer.
slika
Zmago_Ferrari
Početnik
Početnik
Postovi: 258
Pridružen/a: 13 vel 2009, 14:52
Ja sam: Vozač
Navijam za: puno postova

Re: prijedlog za pogadjanje rezultata utrka

Post Postao/la Zmago_Ferrari »

Evo ovako, sa salinom dozvolom, ponajprije zbog odsustva maminha, ćemo ovu kladionicu voditi ja i K1M1. Pravila će biti izmjenjena, malčice kompliciranija i zanimljivija. Biti će te obavješteni na vrijeme, ne brinite. Također, navodno je maminho ovakve kladionice pootvarao na raznim forumima, i pošto još ovo nije bila službena ni definirana kladionica, nego kladionica u nastanku koju je on trebao voditi, mislim da neće biti pretjerane ljutnje s njegove strane kad se vrati, a velikim dijelom je sam kriv što se doveo u situaciju da bude baniran ovoliko dana pred sam početak sezone.

Dakle, sve će do sutra navečer biti riješeno, pravila i sve to, a prijavljivati ekipe možete sve do petka/subote, imate tjedan dana još.

@ spojler

Našli smo nekoliko rješenja, i po novim pravilima biti će puno više bodova i manje šansi za jednakim rezultatima. Ali ne može se naći ništa što bi 100% moglo odlučiti kome prednost, pa će ovo pravilo ostati kao zadnja opcija.
slika

slika
Avatar
spojler
Početnik
Početnik
Postovi: 212
Pridružen/a: 13 vel 2009, 19:08
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Pula

Re: prijedlog za pogadjanje rezultata utrka

Post Postao/la spojler »

to je super,neko pravilo kao npr. ako 2 igrača pogode 4 točne pozicije,a prvi je pogodio 1.,2.,3. i 5. mjesto,a drugi 1.,2.,3. i 4. mjesto da ovaj koji je drugi ima prednost.
slika
Zmago_Ferrari
Početnik
Početnik
Postovi: 258
Pridružen/a: 13 vel 2009, 14:52
Ja sam: Vozač
Navijam za: puno postova

Re: prijedlog za pogadjanje rezultata utrka

Post Postao/la Zmago_Ferrari »

Uvažit ćemo tvoj prijedlog.

Inače, tek početkom sljedećeg tjedna (ponedjeljak/utorak) ćemo K1M1 i ja posta(vi)ti kompletna pravila i službeno u novoj temi, a možda i u novom podforumu ako Bog (čitaj:admin) da. :D
slika

slika
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Re: prijedlog za pogadjanje rezultata utrka

Post Postao/la sale »

Zmago_Ferrari je napisao/la:a možda i u novom podforumu ako Bog (čitaj:admin) da. :D
Ništa od podforuma. Sve ćete obavljati kroz svega par tema (kao kod kviza - na primjer, jedna tema za rezultate, druga za aktualnu kladionicu i treća za prijedloge i žalbe) ;)
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: prijedlog za pogadjanje rezultata utrka

Post Postao/la K1M1 »

sale je napisao/la:Ništa od podforuma. Sve ćete obavljati kroz svega par tema (kao kod kviza - na primjer, jedna tema za rezultate, druga za aktualnu kladionicu i treća za prijedloge i žalbe) ;)
da, tako sam i ja mislio. Bit će nam dovoljne tri, četiri teme, isto kao što imaju scuderia i almeida u hnl kladionici. ;)
btw. još zmago_ferrari i ja moramo sredit i dogovorit neke detalje oko pravila i postavit ćemo to najkasnije u ponedjeljak, utorak.
slika
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: prijedlog za pogadjanje rezultata utrka

Post Postao/la Chuck Norris »

Ostaju li već dogovorene ekipe?
...put u raj nije posut ružama...
Zmago_Ferrari
Početnik
Početnik
Postovi: 258
Pridružen/a: 13 vel 2009, 14:52
Ja sam: Vozač
Navijam za: puno postova

Re: prijedlog za pogadjanje rezultata utrka

Post Postao/la Zmago_Ferrari »

Chuck Norris je napisao/la:Ostaju li već dogovorene ekipe?
Ostaju. A mogu se i prijavljivati nove još par dana, ali izgleda nema više zainteresiranih.


Update 1

Kao što je i rečeno, večeras do 23:59 će biti riješeno sve što treba. Teme će biti otvorene. Rok za prijave je istekao, prvenstveno što već tjedan dana nema zainteresiranih, i malena je mogućnost da će se netko sad prijaviti. Imali su svi vremena. Dakle kad postamo teme koje trebamo, prijava više nema.

@ K1M1
Evo brzo ću.

Update 2

Ispravak, prijavljivati se možete do petka navečer. Teme su otvorene, pravila napisana, pogledajte sami. Također ovu temu više nećemo koristiti, tako da što se mene tiče, slobodno može pod lock. Nek admini/modovi odluče.
slika

slika
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Re: prijedlog za pogadjanje rezultata utrka

Post Postao/la Zweki »

Na zahtjev maminho_ tema je odključana.
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Odgovori