Prijenos utrka[Stream,kritike na prijenos]

Rasprave o događajima (ne)izravno vezanim uz Formulu 1

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
GT-R
Početnik
Početnik
Postovi: 326
Pridružen/a: 05 lis 2008, 10:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumacher i Massa
Lokacija: Zagreb

Re: NOVOSTI - ožujak 2010.

Post Postao/la GT-R »

Neznam jeli se igdje govorkalo po forumu, ako je oprostite nisam malo duže vrijeme bio ovdje, ali HRT će prenosit utrke!
Link: http://raspored.hrt.hr/?raspored=1&mrez ... 2010-03-14" onclick="window.open(this.href);return false;
Raspored za iduću nedjelju, HTV2:
13:25 Studio F1
13:50 Bahrain: F1 za Veliku nagradu Bahraina
15:40 Studio F1
slika
Sucker
Postovi: 59
Pridružen/a: 01 ožu 2010, 14:47
Navijam za: Ferrari

Re: NOVOSTI - ožujak 2010.

Post Postao/la Sucker »

GT-R je napisao/la:Neznam jeli se igdje govorkalo po forumu, ako je oprostite nisam malo duže vrijeme bio ovdje, ali HRT će prenosit utrke!
Link: http://raspored.hrt.hr/?raspored=1&mrez ... 2010-03-14" onclick="window.open(this.href);return false;
Raspored za iduću nedjelju, HTV2:
13:25 Studio F1
13:50 Bahrain: F1 za Veliku nagradu Bahraina
15:40 Studio F1

Ovo zvuči toliko predivno i nestvarno :D

Nakon više od 150 dana nova sezona .... ahhh


!!!Let the games begin!!! =D>
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: NOVOSTI - ožujak 2010.

Post Postao/la gringo73 »

GT-R je napisao/la:Neznam jeli se igdje govorkalo po forumu, ako je oprostite nisam malo duže vrijeme bio ovdje, ali HRT će prenosit utrke!
Link: http://raspored.hrt.hr/?raspored=1&mrez ... 2010-03-14" onclick="window.open(this.href);return false;
Raspored za iduću nedjelju, HTV2:
13:25 Studio F1
13:50 Bahrain: F1 za Veliku nagradu Bahraina
15:40 Studio F1
Malo nelogično jer bi trka trebala početi u 13:00 po našem vremenu?! I hvala HRT-u što prve kvalifikacije sezone neće dati uživo, nego snimku! :thumbdown:
slika
Avatar
GT-R
Početnik
Početnik
Postovi: 326
Pridružen/a: 05 lis 2008, 10:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumacher i Massa
Lokacija: Zagreb

Re: NOVOSTI - ožujak 2010.

Post Postao/la GT-R »

gringo73 je napisao/la:
GT-R je napisao/la:Neznam jeli se igdje govorkalo po forumu, ako je oprostite nisam malo duže vrijeme bio ovdje, ali HRT će prenosit utrke!
Link: http://raspored.hrt.hr/?raspored=1&mrez ... 2010-03-14" onclick="window.open(this.href);return false;
Raspored za iduću nedjelju, HTV2:
13:25 Studio F1
13:50 Bahrain: F1 za Veliku nagradu Bahraina
15:40 Studio F1
Malo nelogično jer bi trka trebala početi u 13:00 po našem vremenu?! I hvala HRT-u što prve kvalifikacije sezone neće dati uživo, nego snimku! :thumbdown:
A gle, bolje i to nego da nema uopće.. A snaći ćemo se nekako da gledamo kvalifikacije uživo preko interneta..
3. mjesec je, nekužim, još uvjek traje skijanje?? I zbog skijanja neće biti kvale uživo?? Bezveze..

Još tjedan danaa :D Jooj samo kad se sjetim kad je bilo 130 dana uffff :biggrin:
slika
Avatar
Igor18
Veteran
Veteran
Postovi: 2927
Pridružen/a: 22 stu 2007, 22:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumachera

Re: NOVOSTI - ožujak 2010.

Post Postao/la Igor18 »

dal zna neko oće dat kvale na hrt+ uživo
Michael is faster than you!!
Avatar
Piquet stari
Početnik
Početnik
Postovi: 190
Pridružen/a: 15 ruj 2009, 18:00
Ja sam: Vozač
Navijam za: Robert Kubica
Lokacija: Zagreb

Re: NOVOSTI - ožujak 2010.

Post Postao/la Piquet stari »

Nikako mi nije jasan taj raspored, je li moguće da je netko na HRT promašio vrijeme? Ili misle prenositi sve sa sat zakašnjenja... :roll:
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: NOVOSTI - ožujak 2010.

Post Postao/la Toon »

Piquet stari je napisao/la:Nikako mi nije jasan taj raspored, je li moguće da je netko na HRT promašio vrijeme? Ili misle prenositi sve sa sat zakašnjenja... :roll:
Možda ću bubnuti veliku glupost no kad se kod nas mijenja sat? Prelazaka na "ljetno računanje vremena? Unaprijed isprike ako je to u 4 5 ili 6 mjesecu.
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
Bibi
HNL kladionica velemajstor
HNL kladionica velemajstor
Postovi: 1538
Pridružen/a: 24 srp 2009, 14:31
Ja sam: Vozač
Navijam za: Marc Marquez
Lokacija: Samobor
Kontakt:

Re: NOVOSTI - ožujak 2010.

Post Postao/la Bibi »

GT-R je napisao/la:
gringo73 je napisao/la:
GT-R je napisao/la:Neznam jeli se igdje govorkalo po forumu, ako je oprostite nisam malo duže vrijeme bio ovdje, ali HRT će prenosit utrke!
Link: http://raspored.hrt.hr/?raspored=1&mrez ... 2010-03-14" onclick="window.open(this.href);return false;
Raspored za iduću nedjelju, HTV2:
13:25 Studio F1
13:50 Bahrain: F1 za Veliku nagradu Bahraina
15:40 Studio F1
Malo nelogično jer bi trka trebala početi u 13:00 po našem vremenu?! I hvala HRT-u što prve kvalifikacije sezone neće dati uživo, nego snimku! :thumbdown:
A gle, bolje i to nego da nema uopće.. A snaći ćemo se nekako da gledamo kvalifikacije uživo preko interneta..
3. mjesec je, nekužim, još uvjek traje skijanje?? I zbog skijanja neće biti kvale uživo?? Bezveze..

Još tjedan danaa :D Jooj samo kad se sjetim kad je bilo 130 dana uffff :biggrin:

Pa vise vaznost za hrvatsku ima skijanje nego f1 stoga me to uopce necudi :| Kao sto je klima rekao rtl prenasa kavlifikacije,a dsf treninge i stoga mirna Bosna :faca:
Bilo je lijepo dok je trajalo...

24.7.2009-5.5.2013
Avatar
Mansell
Test vozač
Test vozač
Postovi: 605
Pridružen/a: 14 lip 2008, 17:25
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mercedes
Lokacija: Prelog

Re: NOVOSTI - ožujak 2010.

Post Postao/la Mansell »

Ja inace gledam slobodne treninge uzivo preko satelitske na nova sport (češki i engleski audio) kanalu! ;)
TV program za snalazljive ;P
F1 FSONE 2009 DELO RACING LEAGUE CHAMP
HISTORIC GTC 2011 F1-HR LEAGUE CHAMP
Mercedes-Benz 190E Cup Legends 2012 F1-HR LEAGUE CHAMP
F3000 2013 F1-HR LEAGUE CHAMP
Race of Champions 2014 BSR LEAGUE CHAMP
Avatar
Piquet stari
Početnik
Početnik
Postovi: 190
Pridružen/a: 15 ruj 2009, 18:00
Ja sam: Vozač
Navijam za: Robert Kubica
Lokacija: Zagreb

Re: NOVOSTI - ožujak 2010.

Post Postao/la Piquet stari »

Toon Army je napisao/la:
Piquet stari je napisao/la:Nikako mi nije jasan taj raspored, je li moguće da je netko na HRT promašio vrijeme? Ili misle prenositi sve sa sat zakašnjenja... :roll:
Možda ću bubnuti veliku glupost no kad se kod nas mijenja sat? Prelazaka na "ljetno računanje vremena? Unaprijed isprike ako je to u 4 5 ili 6 mjesecu.
Na ljetno se prelazi 28. ožujka.
Avatar
ice_man
Početnik
Početnik
Postovi: 284
Pridružen/a: 12 svi 2007, 20:51
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: međugorje

Re: NOVOSTI - ožujak 2010.

Post Postao/la ice_man »

Ajde, preživjet ce se i to ako se kvalifikacije pogledaju sat kasnije :biggrin: ,
nemam ništa protiv skijanja ali ga je malo vec pun qrac ove zime.
Avatar
Igor18
Veteran
Veteran
Postovi: 2927
Pridružen/a: 22 stu 2007, 22:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumachera

Re: NOVOSTI - ožujak 2010.

Post Postao/la Igor18 »

A da, sat vremena više manje... preživjet ćemo nekak :)
pogledat skijanje, spremit kokice, udobno namjestit krevet/fotelju.. i napokon će počet sezona
Michael is faster than you!!
Avatar
Barry
Test vozač
Test vozač
Postovi: 733
Pridružen/a: 05 ožu 2010, 01:16
Navijam za: Ferrari

Re: NOVOSTI - ožujak 2010.

Post Postao/la Barry »

Mansell je napisao/la:Ja inace gledam slobodne treninge uzivo preko satelitske na nova sport (češki i engleski audio) kanalu! ;)
TV program za snalazljive ;P
apsolutno xD ccak i ne zvucci losse heheh xD uz to dsf poccne vazda pola sata ranije prije svega xD jest da je njemaccki al hajd xD usput u BiH Hayat tv vazda kvalifikacije prenosio sa satom zakasnjenja.. nekad i dva :D
Kimi Raikkonen: "I’m not interested in what people think about me. I’m not Michael Schumacher."
Felipe Massa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1569
Pridružen/a: 19 pro 2008, 17:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: Felipe Massa-Ferrari

Re: NOVOSTI - ožujak 2010.

Post Postao/la Felipe Massa »

Ma na DSF je najbolje sto se tice treninga.A utrke RTL(njemacki)
slika

Ayrtone nek ti je vječna slava i hvala.Bio si moj poslednji junak i idol.
Avatar
Barry
Test vozač
Test vozač
Postovi: 733
Pridružen/a: 05 ožu 2010, 01:16
Navijam za: Ferrari

Re: NOVOSTI - ožujak 2010.

Post Postao/la Barry »

klima je napisao/la:
Barry je napisao/la:
Mansell je napisao/la:Ja inace gledam slobodne treninge uzivo preko satelitske na nova sport (češki i engleski audio) kanalu! ;)
TV program za snalazljive ;P
apsolutno xD ccak i ne zvucci losse heheh xD uz to dsf poccne vazda pola sata ranije prije svega xD jest da je njemaccki al hajd xD usput u BiH Hayat tv vazda kvalifikacije prenosio sa satom zakasnjenja.. nekad i dva :D

Da su u minut nebih slusao one neznalice na HAYAT-u... Radije njemacki DSF.
ma znass kako se tu ljudi vode.. komentator jel.. hajd moRe.. inacce po profesiji agronom ili nessto ovako xD
Kimi Raikkonen: "I’m not interested in what people think about me. I’m not Michael Schumacher."
Sucker
Postovi: 59
Pridružen/a: 01 ožu 2010, 14:47
Navijam za: Ferrari

Re: NOVOSTI - ožujak 2010.

Post Postao/la Sucker »

Ništa čudno za HRT. Njima je sve uvijek bilo važnije nego formula1. Ove godine smo se nagledali vražijeg skijanja,pun ga je kruac više.

Nebi me čudilo da stvarno utrku počnu prenositi sa sat vremena zakašnjenja pa da Novak onak u čudu stane gledati i vrištat kako im je tamo u Bahreinu pao sustav sa vremenima i krugovima i da je nevjerojatno što to nitko ne kuži !
Avatar
Igor18
Veteran
Veteran
Postovi: 2927
Pridružen/a: 22 stu 2007, 22:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumachera

Re: NOVOSTI - ožujak 2010.

Post Postao/la Igor18 »

Ma dobro, ovo je završnica sezone u skijanju. A sigurno da neće odjebat skijanje radi treninga F1 koji mogu pustit sat vremena kasnije i nikom ništa.
I to je potpuno razumljivo, u skijanju imamo predstavnika(e) koji se bore za sam vrh poredka, a u F1 nema niti će bit iko od naših :)
Michael is faster than you!!
Sucker
Postovi: 59
Pridružen/a: 01 ožu 2010, 14:47
Navijam za: Ferrari

Re: NOVOSTI - ožujak 2010.

Post Postao/la Sucker »

Igor18 je napisao/la:Ma dobro, ovo je završnica sezone u skijanju. A sigurno da neće odjebat skijanje radi treninga F1 koji mogu pustit sat vremena kasnije i nikom ništa.
I to je potpuno razumljivo, u skijanju imamo predstavnika(e) koji se bore za sam vrh poredka, a u F1 nema niti će bit iko od naših :)

Stvar je u tome što je HRT u stanju pustiti snimku zadnje utrke F1 recimo Brazil 2007. god. radi izravnog prijenosa trećerazrednog HNL-a,koj sveukupno sa gledateljima na stadionu,onima u studiu na televiziji i gledateljima iste prati tisuću ljudi. :evil:

Završnica bilo čega je uvijek važnija od formul1,makar formula imala zandju utrku epskih razmjera :idea:

Off nemamo mi nikog da se bori za sam vrh u skijanju ,Ivica neće osvojiti 3 mjesto kako god neki htjeli i mislili,a o našim uber uspješnim curama netreba toršiti riječi.

Uvijek mogu pustiti snimku skijanja poslje F1.
Avatar
Krscho
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1160
Pridružen/a: 31 kol 2008, 08:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1HR TMNF Team

Re: NOVOSTI - ožujak 2010.

Post Postao/la Krscho »

Bolje da kasnije bude F1 snimka, ipak nebum stigo do 13h/14h doma, netko i radi subotama :D
Avatar
Bibi
HNL kladionica velemajstor
HNL kladionica velemajstor
Postovi: 1538
Pridružen/a: 24 srp 2009, 14:31
Ja sam: Vozač
Navijam za: Marc Marquez
Lokacija: Samobor
Kontakt:

Re: NOVOSTI - ožujak 2010.

Post Postao/la Bibi »

Off nemamo mi nikog da se bori za sam vrh u skijanju ,Ivica neće osvojiti 3 mjesto kako god neki htjeli i mislili,a o našim uber uspješnim curama netreba toršiti riječi.
Lol,koji komentar mogu se samo nasmijat :lol: :lol: :lol:
Bilo je lijepo dok je trajalo...

24.7.2009-5.5.2013
Avatar
Dr. DJ
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1520
Pridružen/a: 28 vel 2007, 13:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari-Massa
Lokacija: Stari Mikanovci / Rijeka

Re: NOVOSTI - ožujak 2010.

Post Postao/la Dr. DJ »

Ja se nadam da neće napraviti toliki GAF pa pustiti SNIMKU??? I to prve utrke sezone...tolika očekivanja...toliko napetosti...Svi gladni F1 a oni puste snimku...koja bi to bruka bila...haha...
1982 UCV 1919
Srebrena strjela
Postovi: 18
Pridružen/a: 19 lis 2008, 13:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: NOVOSTI - ožujak 2010.

Post Postao/la Srebrena strjela »

Ljudi ja ne znam sta da radim,ako mi budu skrembovali hrt na kablovskoj za vrjeme F1 nemam gdje da gledam.Ukinili su rtl a ako bude na atv moracu izvrsiti suicid.Bolje i to nego da slusam one kretene.KATASTROFA
Avatar
sunseeker
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1303
Pridružen/a: 02 lip 2007, 07:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Lokacija: Zagreb

Re: NOVOSTI - ožujak 2010.

Post Postao/la sunseeker »

Srebrena strjela je napisao/la:Ljudi ja ne znam sta da radim,ako mi budu skrembovali hrt na kablovskoj za vrjeme F1 nemam gdje da gledam.Ukinili su rtl a ako bude na atv moracu izvrsiti suicid.Bolje i to nego da slusam one kretene.KATASTROFA
net će onda biti jedino rješenje......

jel ima tko dobar link, pod dobar mislim da je kvaliteta videa barem solidna, za pratit f1 na netu?
Avatar
~IsR~Lux
Početnik
Početnik
Postovi: 272
Pridružen/a: 14 vel 2008, 17:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: V8
Lokacija: ovdje

Re: NOVOSTI - ožujak 2010.

Post Postao/la ~IsR~Lux »

kako su ukinuli rtl?njemacki rtl il neki tamo...:D
Srebrena strjela
Postovi: 18
Pridružen/a: 19 lis 2008, 13:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: NOVOSTI - ožujak 2010.

Post Postao/la Srebrena strjela »

Ma njemacki, skinuli ga sa kablovske,idioti.A svabe su bogovi,kod njih prenos pocinje dva sata ranije.Jos sad kad imaju i Sumahera i Vetela ,bice im f1 glavna tema.
Odgovori