Strani nogomet

Rasprave o sportovima koji nemaju veze s auto-moto utrkama

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73,luka_kimi

Odgovori

Bundesligu/Premiership,Primeru/La Championat/ Seriu A osvaja

Bayern München
15
17%
Borussia Dortmund
2
2%
Schalke 04
0
Nema glasova.
Bayer Leverkusen
0
Nema glasova.
Wolfsburg
1
1%
Arsenal London
4
5%
Manchester United
4
5%
Manchester City
1
1%
Liverpool
5
6%
Chelsea
3
3%
Atlethic Bilbao
1
1%
Atletico Madrid
2
2%
Real Madrid
9
10%
Barcelona
6
7%
Sevilla
0
Nema glasova.
Monaco
2
2%
PSG
14
16%
Lille
0
Nema glasova.
Olympique de Lyon
0
Nema glasova.
Marseille
0
Nema glasova.
Montpellier
0
Nema glasova.
AC Milan
2
2%
Juventus
11
13%
Inter Milano
2
2%
SS Napoli
1
1%
AS Roma
2
2%
 
Ukupno glasova: 87

Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Dani »

Uf sretna pobjeda. Penal mislim da nije bio.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Strani nogomet

Post Postao/la F1NAC »

Koji smijeh je gledat fail tiki taku u bayernovoj izvedbi haha
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Jedna dobra vijest za nas Realovce: Varane produžio do 2020.
=D>
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16010
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Cuky »

je to sam baš vidio jutros na instagramu...nisam zadnja dva dana bio baš u toku sa novostima pa hvatam sad...u svakom slučaju, više nego dobra vijest...još samo kad bi dobivao veću minutažu
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Strani nogomet

Post Postao/la F1NAC »

Hahha lol Toon. Ajmo udri po njemu :D


http://sackpardew.com" onclick="window.open(this.href);return false;
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Dani »

Još samo fali Che i revolucija može početi.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

CR i ekipa se raspucali. Stradao Deportivo sa 8:2.

Bilo je stvarno lijepih golova:
James:
slika

Chicharito:
slika
Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Alonso-champ »

Dani,ovo vise meni ne lici na "potrebno uigravanje ekipe",ajde,drugo poluvrijeme bolje od prvog koji je bio katastrofan i iz tekme u tekmu gubim neku nadu,da mozemo nesto uraditi sa tom ekipom,mozda je prerano ali mislim da mozemo tesko i do onog cetvrtog mjesta,kazem jos je rano za prognozu ali kad pogledam kakva nam je ekipa...u napadu igra Borini jbt i onda ga izvadi i ubaci Lambreta..pa jbt ne znas koji je veci panj..Stturidge dolazi odmah !!!!

Jos drugi vikend nam dolazi Everton.
Alonsista hasta la muerte..
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Dani »

Ma užas. Ali nije problem napad , već obrana i vezni red. A mi kupovali obratno. Nadam se da je istina da pregovaraju oko Isca. Ne kužim kaj čekaju sa Origijem?
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16010
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Cuky »

Casillas danas protiv Elchea u prvenstvenoj utakmici seli na klupu...Navas će debitirati u službenoj utakmici u dresu Reala
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Alonso-champ »

Sinoc Redsi dobili Midlzbru u kupu nakon jedanasteraca 14:13 (2:2) lol
Alonsista hasta la muerte..
Avatar
Marc Marquez
Postovi: 102
Pridružen/a: 12 stu 2013, 23:40
Navijam za: Ferrari

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Marc Marquez »

Madridisti, evo ako ima zainteresiranih za učlanjenje. Postoji Klub navijača Real Madrid Hrvatska službeno priznat 10. travnja 2013. od Real Madrida pod imenom Peña madridista Real Madrid de Croacia (http://www.realmadrid.com/aficion/penas ... e-croacia-).

Kako postati član i što dobivate članstvom: http://realmadrid.hr/promoted/postani-clan/

Facebook stranica: https://www.facebook.com/RealMadridHrvatskaKlubNavijaca
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Dani »

Netko je sluzbeni clan Liverpoola :)
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16010
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Cuky »

Marc Marquez je napisao/la:Madridisti, evo ako ima zainteresiranih za učlanjenje. Postoji Klub navijača Real Madrid Hrvatska službeno priznat 10. travnja 2013. od Real Madrida pod imenom Peña madridista Real Madrid de Croacia (http://www.realmadrid.com/aficion/penas ... e-croacia-).

Kako postati član i što dobivate članstvom: http://realmadrid.hr/promoted/postani-clan/

Facebook stranica: https://www.facebook.com/RealMadridHrvatskaKlubNavijaca

Sve je to lijepo, neko vrijeme sam i pratio njihovu fb stranicu...kužim da je klub navijača, ali onoliko nezrelosti kao kod njih (ne samo komentari na postove nego i njihovi postovi) nisam često sretao...

Jednog dana kad budem na svojoj sigurnoj mjesečnoj plaći ću se učlaniti u Real na službenoj stranici, a ne u RMHR.
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Marc Marquez
Postovi: 102
Pridružen/a: 12 stu 2013, 23:40
Navijam za: Ferrari

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Marc Marquez »

Cuky je napisao/la:
Marc Marquez je napisao/la:Madridisti, evo ako ima zainteresiranih za učlanjenje. Postoji Klub navijača Real Madrid Hrvatska službeno priznat 10. travnja 2013. od Real Madrida pod imenom Peña madridista Real Madrid de Croacia (http://www.realmadrid.com/aficion/penas ... e-croacia-).

Kako postati član i što dobivate članstvom: http://realmadrid.hr/promoted/postani-clan/

Facebook stranica: https://www.facebook.com/RealMadridHrvatskaKlubNavijaca

Sve je to lijepo, neko vrijeme sam i pratio njihovu fb stranicu...kužim da je klub navijača, ali onoliko nezrelosti kao kod njih (ne samo komentari na postove nego i njihovi postovi) nisam često sretao...

Jednog dana kad budem na svojoj sigurnoj mjesečnoj plaći ću se učlaniti u Real na službenoj stranici, a ne u RMHR.
Klub navijača može dobiti po povoljnijoj cijeni određeni broj ulaznica, a kao pojedinačni član Reala možeš dobit samo jednu :) Što se nezrelosti tiče, mislim da je to uklonjeno sa stranice jer imamo dosta kvalitetan tim ljudi koji ju održava ;)

Evo jedna zgoda s ulaznicama i povezanosti nas s Real Madridom. Dakle član našeg kluba navijača je otputovao u Madrid prije zadnjeg ligaškog El Clasica i javio nam to tek dan kada je krenuo i naravno ulaznica nigdje. Vrh KN-a je kontaktirao Real i dva dana prije EL CLASICA su uspjeli za nas 'male' Hrvate osigurat tu jednu ulaznicu iako je navala ogromna bila. Nadalje, dečki su išli i u Munchen na uzvrat polufinala LP, a u planu je ići i na tekmu protiv Ludogoretza te grupni odlazak na Bernabeu.
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Dani »

slika
alonso-champ jel imaš i ti?
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Alonso-champ »

Dani nista mi ne pokazuje,daj ponovi il mi posalji na PP molim te,bas me zanima..
Alonsista hasta la muerte..
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Dani »

Alonso-champ je napisao/la:Dani nista mi ne pokazuje,daj ponovi il mi posalji na PP molim te,bas me zanima..
Desni klick na sličicu i "otvori u novoj kartici".
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Alonso-champ »

Dani je napisao/la:
Alonso-champ je napisao/la:Dani nista mi ne pokazuje,daj ponovi il mi posalji na PP molim te,bas me zanima..
Desni klick na sličicu i "otvori u novoj kartici".
Dobijo sam..svaka ti cast..ja nemam :-( al vec dugo mislim postati clan,al sve,danas sutra...
Alonsista hasta la muerte..
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Dani »

Međunarodno članstvo nije skupo. Košta 18 funti .
slika
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Ne znam koliko se isplati biti njihov član u HR. Ionako ne idem svaki dan u Madrid/Liverpool.

Jedino ako ti je do te kartice. :biggrin:
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Dani »

10% popusti na online kupnju. Imaju fenomenalne i kvalitetne stvari, a isporuka je u 2-3 dana. Uostalom kakav si navijac ako nisi clan i aktivno pomazes klubu? A svake godine kod produljenja clanstva dobijes poklon paket.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Dani je napisao/la:10% popusti na online kupnju. Imaju fenomenalne i kvalitetne stvari, a isporuka je u 2-3 dana. Uostalom kakav si navijac ako nisi clan i aktivno pomazes klubu? A svake godine kod produljenja clanstva dobijes poklon paket.
Ma sve je to OK, ali 450 kn samo za dres (samo majicu)? Meni je to primjerice puno davati svake godine. ;)
Preživjet će i bez mene.

Taj dres ne vrijedi pola tih novaca, budimo realni.
Da sam u Španjolskoj/Engleskoj, odmah bih se učlanio zbog pogodnosti na utakmicama, ali ovako mi to nema puno smisla.
Prvenstveno je to i bit tih članarina.

Samo zato kažem da nisam siguran koliko se to ovdje sve isplati...
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Dani »

http://store.liverpoolfc.com/" onclick="window.open(this.href);return false; pogledaj kaj ima
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Marc Marquez
Postovi: 102
Pridružen/a: 12 stu 2013, 23:40
Navijam za: Ferrari

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Marc Marquez »

Evo još malo reklame "mojih"

Što je Klub navijača Real Madrida Hrvatska?

Ljubav prema najvećem svjetskom nogometnom klubu se ne može opisati riječima. Za njega se navija, njega se redovito gleda na televiziji, on se prati po utakmicama.

Mi smo ljubav prema Realu odlučili dovesti na višu razinu pa smo stoga posvetili ove web stranice Los Blancosima, i tako postali PRVI portal takve vrste u Hrvatskoj, a kasnije smo se profesionaliziralii osnivanjem udruge građana Klub Navijača Real Madrid Hrvatska. Dugogodišnje druženje po internetu i “drukanje” za Real, jedne ljetne večeri prilikom prijenosa finala Lige prvaka navelo je nekoliko hrvatskih Madridista na ideju da osnuje nekakvu udrugu ili klub navijača Reala u Hrvatskoj.

Klub Navijača Real Madrid Hrvatska osnovan je 16. rujna 2012. godine, a službeno je priznat od strane Republike Hrvatske prema Zakonu o udrugama, kao udruga građana, 25. listopada 2012. godine pod registarskim brojem 21009672 .


afernandez_20130410_093524_001_Page_1-600x800

Dana 10.04.2013. dobili smo priznanje od Real Madrida i postali njihov službeni klub navijača u Hrvatskoj pod imenom Peña Madridista “Real Madrid de Croacia”

Za zastupanje Kluba navijača Real Madrid Hrvatska ovlašteni su Ivan Anić (predsjednik) i Držislav Krasić (tajnik), a u Upravnom odboru su još i Ivor Koren (dopredsjednik) i Ante Anić (blagajnik)

Real Madrid Hrvatska (RMH) ima slijedeće ciljeve:

okupljanja navijača te zajedničko gledanje utakmica Real Madrida s ciljem što boljeg upoznavanja i povezivanja članova kluba
u suradnji sa svojim partnerima organizirati odlaske na utakmice Reala na Bernabeu svojim članovima
organizirati odlaske na utakmice Reala u susjednim državama
olakšati nabavu Realovih rekvizita
rekreacija uz druženje i zabavu, međusobno ili protiv drugih klubova navijača.

Nadamo se da ćemo u suradnji s Vama uspjeti u ostvarivanju ovih ciljeva i zadavati si nove ciljeve.



U nešto više od godinu i pol aktivnog rada, Klub navijača je napravio neke velike korake. Od samog početka nastojimo okupiti što veći broj Madridista na zajedničkim gledanjima utakmica Reala u više gradove u Hrvatskoj (slike). Zasad smo utakmice pratili zajedno u Zagrebu, Osijeku i Splitu, ali na tome nećemo stati.

Sudjelovali smo na dva malonogometna turnira navijača iz Hrvatske, a na drugom smo osvojili i prvo mjesto. Također, u suradnji sa kolegama-navijačima iz Slovenije, bili smo i na pikniku u Slovenskoj Bistrici te smo uz puno dobre zabave, roštilj i nogomet podijeliti iskustva o Real Madridu.

Prešli smo brojku od 150 aktivnih članova Kluba navijača iz cijele Hrvatske, a među njima su i oni počasni poput Luke Modrića, Davora Šukera, Roberta Jarnija i Roberta Prosinečkog. Ni tu nismo stali, Klub navijača je prošle sezone otišao po prvi puta otišao na utakmicu Real Madrida i to onu u Munchenu gdje je Real slavio sa 5-0 protiv Bayerna, nije moglo bolje.

Nakon pola godine rada, otvorili smo i facebook stranicu koja danas broji više od 15 000 “lajkova”. Kako bi što bolje informirali sve navijače Reala sa područja Hrvatske i šire, otvorili smo i web-stranicu na kojoj radi nekoliko urednika (volontera) te nastoji prenijeti sve najbitnije novosti iz svijeta Madridista.

Prošle sezone na finalu Lige prvaka bilo je organizirano gledanje utakmice u Osijeku i Zagrebu, a u glavnom gradu RH održana je i tombola u kojoj su se mogle osvojiti vrijedne nagrade poput originalnog dresa Reala, šalice i sličnog. Ono najbitnije jeste da je sav prihod od tombole doniran za pomoć ljudima koji su pogođeni strašnim poplavama na području Slavonije.

Naravno, nećemo stati na ovome, idemo dalje, a za to ste nam potrebni Vi te se već danas učlanite u Klub navijača i skupa ćemo biti najjači!
Odgovori