Strani nogomet

Rasprave o sportovima koji nemaju veze s auto-moto utrkama

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73,luka_kimi

Odgovori

Bundesligu/Premiership,Primeru/La Championat/ Seriu A osvaja

Bayern München
15
17%
Borussia Dortmund
2
2%
Schalke 04
0
Nema glasova.
Bayer Leverkusen
0
Nema glasova.
Wolfsburg
1
1%
Arsenal London
4
5%
Manchester United
4
5%
Manchester City
1
1%
Liverpool
5
6%
Chelsea
3
3%
Atlethic Bilbao
1
1%
Atletico Madrid
2
2%
Real Madrid
9
10%
Barcelona
6
7%
Sevilla
0
Nema glasova.
Monaco
2
2%
PSG
14
16%
Lille
0
Nema glasova.
Olympique de Lyon
0
Nema glasova.
Marseille
0
Nema glasova.
Montpellier
0
Nema glasova.
AC Milan
2
2%
Juventus
11
13%
Inter Milano
2
2%
SS Napoli
1
1%
AS Roma
2
2%
 
Ukupno glasova: 87

Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Scuderia »

Upravo dosao s posla i vidio da je Bayern pobjedio ( nista posebno oko cega bi trebao dici frku) , a ono sto me sokiralo je to da je Herr Käpitan Gospodin Philip Lahm zabio dva gola na utakmici. :D

To su mu ujedno prva dva gola koja je zabio otkako igra u BL. Hahaha.

Alonso zabio prvijenac, Götze polako ali sigurno dolazi na radnu temperaturu.

Zuti izgubili, gledam ljestvicu,proslo je sedmo kolo, zaostaju 13 bodova za Bayernom. Malo imaju i srece sto su ispod njih propali klubovi ala Stuttgart, HSV, Freiburg pa se ne moraju brinuti za opstanak.

Vjerojatno ce uloviti vlak za Europu, jer ne vjerujem da Gladbach, Hoffenheim, Mainz mogu izdrzati ovakav tempo do samog kraja.

Zanima me samo kako to da mediji bilo engleski, njemacki, hrvatski nista ne pisu o navodnom cudotvorcu Kloppu i njegovom negativnom nizu ?

Kada je osvajao naslove, bio je bog, sada je nastala tisina. Sjecam se kako su popljuvali Juppa nakon vice sezone.

O Kloppu ni rijeci. Mozda ipak nije toliki cudotvorac i magicar koliko ga se prije prikazivalo.
slika
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Toon »

Scuderia je napisao/la:Zanima me samo kako to da mediji bilo engleski, njemacki, hrvatski nista ne pisu o navodnom cudotvorcu Kloppu i njegovom negativnom nizu ?
Kada je osvajao naslove, bio je bog, sada je nastala tisina. Sjecam se kako su popljuvali Juppa nakon vice sezone.O Kloppu ni rijeci. Mozda ipak nije toliki cudotvorac i magicar koliko ga se prije prikazivalo.
Klopp je i dalje "čudotvorac" samo što nemože on toliko izmagijati koliko vi možete kupiti...tu ste ipak jači od njih :) (smail čisto jer bi ti inače opet pomislio da te netko osobno napada)...a novine pišu, kako ne, barem hrvatske...nedavno je bio neki članak u SN o tome - nešto kao dobro u LP a slabo u Bundesligi jer nema dovoljno "široku klupu"...ali da su jako "loši" ove sezone to stoji svakako"...englezi normalno da ne pišu o tome jer se zabavljaju svojom ligom a njemačke baš ne čitam jerbo ih slabo razumijem...
I za rubriku "vjerovali ili ne" - NUFC je napokon nekoga pobjedio u EPL nakon samo pet i pol mjeseci koliko je prošlo od posljednje pobjede...sad je "genijalac na klupi miran još nekoliko utakmica...
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Alonso-champ »

QPR-Liverpool

Alonsista hasta la muerte..
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Dani »

Ovakvom igrom nemamo kaj tražiti u Ligi prvaka. Obarana i dalje katastrofalna, a za to krivim Rodgersa i postavljanje igre. nekako mi se čini da ova 4-3-3 formacija ostavlja krila šuplja, jednako kao i prostor od nekih 30-40 metara od našeg gola. Sve lopte se odbijaju protivničkim igračima. Čak i sa ovako lošom igrom smo u igri za Ligu prvaka.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Alonso-champ »

Dani jbt kako Real melje petardom sve po redu,bas mi je frka sta ce biti...
Jesi vidio Balonju sta maši?? lol
Alonsista hasta la muerte..
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Dani »

Balonji upregnuti plug i neka ore malo po njivama. Ili kramp u ruke. To ti je kad seljačina afričkog podrijetla koja ima od malih nogu sve još dobije status nedodirljivog. I onda dobiješ ovakvog balvana.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Scuderia »

Toon je napisao/la: Klopp je i dalje "čudotvorac" samo što nemože on toliko izmagijati koliko vi možete kupiti...tu ste ipak jači od njih :) (smail čisto jer bi ti inače opet pomislio da te netko osobno napada)
A jbg sad, ispada da smo im kupili pola kluba ( sto i mozemo, jer smo financijski sila ), a kad u stvarnosti izgleda vrlo jednostavno ; Götzea kupili, platili posteno , a Lewandowski sam dosao za 0 DOJCE MARK ...
Toon je napisao/la:a novine pišu, kako ne, barem hrvatske...nedavno je bio neki članak u SN o tome - nešto kao dobro u LP a slabo u Bundesligi jer nema dovoljno "široku klupu"...ali da su jako "loši" ove sezone to stoji svakako"...englezi normalno da ne pišu o tome jer se zabavljaju svojom ligom a njemačke baš ne čitam jerbo ih slabo razumijem...
Moram priznati da nisam vidio clanke, tako da.... jbg. :|


Hm, e onda se postavlja pitanje, gdje su nofci od transfera ( Götze, Sahin, Kagawa ) ?

Ili, pazi ovo, moze biti da su kupovali nizerazredna pojacanja ?

Pazi ovo, imas 37 miljki od Götzea, s tim novcima mozes kupiti odlicno mlado pojacanje, oni se odluce potrositi lovu na Aubameyanga koji nikad nije igrao nogomet na visokoj razini, onog Armenca koji je vecinu svoje karijere igrao po pasnjacima Istocne Europe i sl. i odjednom bum. Nema rezultata, nema nista.

Odlaskom Reusa ( ja osobno ga zelim vidjeti sto dalje od Münchena, a ako se sezona nastavi u ovakvom tonu, odlazak je izvjestan vec sljedece godine ), Gündögana i Hummelsa, Dortmund ce se vratiti tamo gdje je i pripadao prije.... sredina tablice. A onda ce opet biti kmecanja, Bayern je kriv.
slika
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Toon »

Scuderia je napisao/la: A jbg sad, ispada da smo im kupili pola kluba ( sto i mozemo, jer smo financijski sila ), a kad u stvarnosti izgleda vrlo jednostavno ; Götzea kupili, platili posteno , a Lewandowski sam dosao za 0 DOJCE MARK ...
Odlaskom Reusa ( ja osobno ga zelim vidjeti sto dalje od Münchena, a ako se sezona nastavi u ovakvom tonu, odlazak je izvjestan vec sljedece godine ), Gündögana i Hummelsa, Dortmund ce se vratiti tamo gdje je i pripadao prije.... sredina tablice. A onda ce opet biti kmecanja, Bayern je kriv.
Eh sada da ne ulazim u veće dubioze i objašnjavanja pogledaj samo ovu tablicu koja pokazuje razliku u prihodima i rashodima od transfera ova dva kluba, ovo su podaci 2012 godine:
slika

te još ovo što pokazuje načine prihoda:
slika

Ja znam da ćeš ti uživati i svim tim pobjedama i dokazivanjima nadomoći no to nikako nije dobro za njemačku ligu koju ćete (po meni) uništiti i pretvoriti u današnji HNL gdje se zna pobjednik slijedećih deset godina ako pravna država ne napravi nešto u međuvremenu...
...ne ulazim i ne znam dovoljno o svim putevima novca i načinim dobijanja istih pa ne bih o tome koliko ste vi financijski moćni a što se u stvari sve krije iza toga...
...na svijetu postoje tri kluba za koja ja nikako i nikada ne bih mogao navijati: Real, Barcelona i Bayern pa da u njima igra moje djete - zašto? ne znam jednostavno je tako, ne volim to...uvijek ću uživati u njihovim međusobnim utakmicama jer volim taj sport ali ako igraju protiv bilo kojeg kluba na svijetu sigurno će moja naklonost ići k tom klubu...
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Scuderia »

Sto se tice prihoda i rashoda po pitanju transfera, treba napomenuti kod Bayerna sljedece.
Bayern je zadnji puta prodao " masno " svog igraca prije 7 godina ( Hargreaves 25 milijuna eura - United )
Pogledaj samo izlazne transfere, vidjet ces da je doslovno sve ispod cijene prodano.

Sto se tice sponzora, tj. razlike izmedju Bayerna i BvB

3 najjaca sponzora u Dortmundu : Evonik, Signal Iduna Park, Puma
3 najjaca sponzora u Bayernu : Audi, Adidas, Allianz

-Primjecujes li razliku

Tko je kriv Dortmundu sto nemaju jace sponzore, pogotovo nakon double sezone ? Bayern ?

Ako gledamo pak na internacionalnom nivou... jedan United ce dobiti puno vise od Adidasa za razliku od Bayerna, a nisu u vlasnickoj strukturi . No, nema kmecanja.

Dortmund ima srece sto je u doba onih mracnih njemackih vremena prosao "neokrznut" za razliku od Bayerna.

Ugl-

Jednostavno je Klopp odradio nesposobne ulazne transfere kod Dortmunda, rezultati se vide.

Samo su mediji jos blagi prema njemu.
slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Alonso-champ je napisao/la: Jesi vidio Balonju sta maši?? lol
Jao, kad se susretnu na terenu zajedno Pepe, Ramos i Balotelli. *ebote, kakav će to biti obračun moždanih stanica! :lol:
Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Alonso-champ »

Schumy d....dobra :-)

Nadajmo se da ce i "big boys" veceras odigrati kao njihove mladje kolege :-)
FULL-TIME: #LFC U19s secure a memorable victory over Real Madrid thanks to that crucial late winner by Harry Wilson 3-2
Alonsista hasta la muerte..
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Kakva dominacija!! :biggrin:
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Dani »

Najžalosnije je da smo izgubili od ovakvog reala. Ta tri komična gola i nakon toga ništa. Balonja više ne bi smio uopće igrati važne utakmice, kao i Allen. Can i Lalana unijeli svježinu. Ali vidi se neuigranost koja se nastavlja i premiershipa. Mialim da ovakav real kojem je ovakav liverpool stvorio nekoliko izglednih šansi nema baš previše šanse protiv barce u subotu.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Dani je napisao/la:Najžalosnije je da smo izgubili od ovakvog reala. Ta tri komična gola i nakon toga ništa. Balonja više ne bi smio uopće igrati važne utakmice, kao i Allen. Can i Lalana unijeli svježinu. Ali vidi se neuigranost koja se nastavlja i premiershipa. Mialim da ovakav real kojem je ovakav liverpool stvorio nekoliko izglednih šansi nema baš previše šanse protiv barce u subotu.
Daj mi reci da se šališ...

Pa drugo poluvrijeme Real odigrao s pola gasa i opet su mogli zabiti 2 gola. Da ne govorim da smo igrali s pola obrane.
A na koje to Liverpoolove šanse misliš? Jedino vrijedno na cijeloj utakmici bila je Coutinhova stativa. Prvih 10-15 minuta dobro, a nakon toga ste nestali s radara.

Slažem se da će s Barcom trebati bolje jer su bolji za koplje od Liverpoola. Ali, po ovome šta si ti sad napisao, kao da si gledao onu utakmicu iz 2009. :lol:
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Dani »

Igra reala nije donijela ovakav rezultat vec katastrofalna obrana liverpoola. J sam se pomirio sa tim da trenutno bolje ne mogu. Međutim kad spominjes samo stativu mogu se samo nasmijati. Ocito nisi gledao tekmu onda. Velis sa pola gasa. Ja bi prije rekao da je veza redsa pocela igrati kako treba , a to je agresivno na vezne, realovi veznjaci su gubili loptu i stvarali sanse iz kontri. I ocito je da to ne pase realu. Ako barca odigra agresivno definitivno sa kvalitetom koju ima u napadu ce rijesiti utakmicu.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Dani je napisao/la:Igra reala nije donijela ovakav rezultat vec katastrofalna obrana liverpoola. J sam se pomirio sa tim da trenutno bolje ne mogu. Međutim kad spominjes samo stativu mogu se samo nasmijati. Ocito nisi gledao tekmu onda.
Slažem se da je obrana mogla bolje, ali moraš priznati da je prvi gol bio odličan, lijepa akcija koju je Ronaldo završio perfektno. Tu obrana nije mogla puno bolje.
A koje su te silne šanse Liverpoola, daj mi molim te navedi?

Real je zabio 3 gola i još je CR u drugom poluvremenu fulao mrtvaca 1 na 1 koje zabija inače na žmirečki. O kojoj ti to utakmici pričaš?
Dani je napisao/la: Velis sa pola gasa. Ja bi prije rekao da je veza redsa pocela igrati kako treba , a to je agresivno na vezne, realovi veznjaci su gubili loptu i stvarali sanse iz kontri. I ocito je da to ne pase realu. Ako barca odigra agresivno definitivno sa kvalitetom koju ima u napadu ce rijesiti utakmicu.
Pa da, rekao bih s pola gasa. Igrali su koliko im je trebalo da održavaju rezultat. Nije im bilo potrebno više riskirati. A vezna linija je odigrala toliko agresivno i dobro da su Khedira i Illarra morali u igru, a CR van u 70. minuti. :biggrin:
I još Luka kaže da su mislili već na Barcelonu u 2. poluvremenu.

Barca s ovom utakmicom nema veze i smiješno je uopće ovo uspoređivati jer će Real igrati vjerojatno potpuno drugačije, a i Barcelonina igra je noć i dan razlika u odnosu na Liverpoolovu.

Mislim, sve OK, navijački razmišljaš, ali treba bit malo i realan. Prvih 20 minuta ste odigrali odlično, ali s igrom nakon toga nećete ni Ludogorec dobiti. ;)
Gledao sam lani daleko bolji Liverpool.
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16009
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Cuky »

A možda on kao prilike računa sve one promašene mrtvace koji se na kraju nisu ni računali jer su bili zaleđa? :badgrin:

Ono što me razočaralo najviše sinoć su bili zapravo navijači Liverpoola. Priča se o nekoj velikoj atmosferi na Anfieldu, kao toga nema nigdje...i onda se cijelu utakmicu čuje ona grupica Realovih navijača iza gola, a Liverpoolove navijače samo YNWA na početku i na kraju.
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Alonso-champ »

Moram se sloziti sa kolegom Schumy d. (sorry Dani :-)) pobjeda je bila,necu reci sa pola snage al malo jace,odradjena..nasa odbrana je katastrofa,kod prvog gola Lovren maši cjelu loptu,doduse jes bio u nezgodnom polozaju al ne moze i ne smije masiti loptu...BaLOLteli mene ubi..mislim da ce mu biti sve teze,jer ga sad i polako psiha ubija...

Prvih 20.minuta sam bio i optimist da mozemo nesto izvuci al poslje dve gore i gore..steta za Coutinhovu stativu..
Nesto se mora promjeniti u Liverpoolovoj igri..pod hitno..inace necemo ni u UEFA kup
Alonsista hasta la muerte..
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Dani »

Cuky je napisao/la:A možda on kao prilike računa sve one promašene mrtvace koji se na kraju nisu ni računali jer su bili zaleđa? :badgrin:

Ono što me razočaralo najviše sinoć su bili zapravo navijači Liverpoola. Priča se o nekoj velikoj atmosferi na Anfieldu, kao toga nema nigdje...i onda se cijelu utakmicu čuje ona grupica Realovih navijača iza gola, a Liverpoolove navijače samo YNWA na početku i na kraju.
http://www.goal.com/en/match/liverpool- ... 613/report" onclick="window.open(this.href);return false;
"Liverpool je u samoj završnici prvog poluvremena imao dvije vrlo dobre prilike, ali je udarac Allena otišao pokraj gola, a Coutinhovu bombu s 25 metara zaustavila je vratnica.
U nastavku utakmice prilika je bilo na obje strane, a pomalo je nestvaran promašaj Ronalda iz 64. minute kada se imao priliku izjednačili s Raulom na vrhu vječne ljestvice Lige prvaka, ali je njegov udarac iz blizine obranio Mignolet."

Zaleđa ne bi bilo da idiot allen nije dirao loptu koja je neometana išla prema liverpoolovom igraču koji nije bio u zaleđu. Sve u svemu sretna/spretna pobjeda reala. Vidi se nedostatak Sturridgea.

alonso-champ
Po meni problem je sredina terena jer svojim neodgovornim ponašanjem ostavljaju obranu na cijedilu. Ulaskom Cana se malo popravilo i on definitivno mora igrati umjesto hendersona. Igra sa 1 napadačem kod ovakvog liverpoola nema smisla. Pod obavezno uvesti Borrinija sa malim Sterlingom.

Mignolet
Manquilo-Škrtel-Lovren-Moreno
Can
Gerrard/Marković- Coutinho/Gerrard-Allen/Coutinho
Borrini/Sturidge-Sterling
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Toon »

e hebay ga Dani...tvrdoglav ko i inače...nažalost Real je igrao s pola gasa i s mislima na subotu, a Liverpool je tu gdje je - daleko, daleko od Reala...na početku sezone sam napisao da ste totalno krive kupovine bacili - puno love potrošili i umjesto dva vrhunska igrača doveli -doveli ste gomilu "poluanonimusa"...Real je rutinski bez previše trošenja uzeo po što je došao...da nije ove subote (koju uzgred rećeno jeeeedvaaa čekam) mogli su vas silovati...a subota, ljudi moji, koja će to utakmica biti...
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Dani je napisao/la: Sve u svemu sretna/spretna pobjeda reala. Vidi se nedostatak Sturridgea.
:lol:
Ajd neka ti bude... Mislio sam da je Scud subjektivan... :biggrin:

Pa imali ste 2 udarca u okvir na cijeloj utakmici (od toga je jedan Gerrardov pokušaj s 35m, a drugi mlaka lopta po sredini gola koju je Iker komotno mogao i uhvatiti). I ta stativa je bila najbliža pogotku. Ali, ako ti kažeš da je to sreća, onda neka bude sreća. 8)

Zanimljiva je i borba Messija i Ronalda tko će prvi skinuti Raula s liste top strijelaca. Ronaldu fali gol, Messiju 2.
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Scuderia »

Guardiola prima " hvalospjeve " za taktiku protiv Rome.
Gledao sam utakmicu, ofc. Igrao je u nekakvoj 3-4-2-1.
Ono sto sam uspio primjetiti da je odbacio ono masturbiranje lopte, i presao je na "okomito dodavanje".

Hm, vracam se malo unazad, i nije li isto tako igrao Don Jupp ?

Odgovor, jeste, igrao je. Znaci Guardiola nije nista novog izmislio, vec je malkice kopirao taktiku Don Juppa.

Da je bio pametniji i netvroglaviji, da je igrao takvu taktiku protiv Reala, bila bi to bolesna dobra utakmica, a ne utakmica u jednom smjeru.

No, ok.

@Toon Zaboravih ti napisati, meni je BL postala nevazna, kao i kup, lijepo je to osvojiti, no ja zelim samo sada LP.
slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Rutinski odrađeno... :faca:

još jedna sretna pobjeda! :biggrin:
Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Alonso-champ »

Svaka cast Realu...Kroos i Modrić kapa do poda a Suareza ceka Torresova sudbina :-)
Alonsista hasta la muerte..
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Scuderia »

Dortmund se vratio tamo gdje i pripada, u donji dom BL.
slika
Odgovori