Strani nogomet

Rasprave o sportovima koji nemaju veze s auto-moto utrkama

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73,luka_kimi

Odgovori

Bundesligu/Premiership,Primeru/La Championat/ Seriu A osvaja

Bayern München
15
17%
Borussia Dortmund
2
2%
Schalke 04
0
Nema glasova.
Bayer Leverkusen
0
Nema glasova.
Wolfsburg
1
1%
Arsenal London
4
5%
Manchester United
4
5%
Manchester City
1
1%
Liverpool
5
6%
Chelsea
3
3%
Atlethic Bilbao
1
1%
Atletico Madrid
2
2%
Real Madrid
9
10%
Barcelona
6
7%
Sevilla
0
Nema glasova.
Monaco
2
2%
PSG
14
16%
Lille
0
Nema glasova.
Olympique de Lyon
0
Nema glasova.
Marseille
0
Nema glasova.
Montpellier
0
Nema glasova.
AC Milan
2
2%
Juventus
11
13%
Inter Milano
2
2%
SS Napoli
1
1%
AS Roma
2
2%
 
Ukupno glasova: 87

Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Alonso-champ »

Alonsista hasta la muerte..
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Dani je napisao/la: Pa super mi je ovo gdje se ne mogu sastati ekipe iz iste države , pa zatim ove iz iste skupine i sl. Bolje onda nek naprave onu foru kao na svjetskom ili europskom prvenstvu gdje se raspored zna unaprijed.
Pa zapravo je to i cilj ovog natjecanja koji mi se čini dosta dobar i pošten.
Ovo je zapravo europsko prvenstvo klubova i cilj je da se susretnu protivnici iz različitih liga, u tome i je draž natjecanja.
Taman da u skupini igraju Barca, Real, Atletico i Bilbao npr.
Meni prvom bi to bilo bezveze.
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16009
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Cuky »

čuda se događaju ovih dana... evo Casillas u dvije uzastopne utakmice obranio penal... što su njemu dali za ručak da mi je samo znat :D
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Dani »

Schumy.d je napisao/la:
Dani je napisao/la: Pa super mi je ovo gdje se ne mogu sastati ekipe iz iste države , pa zatim ove iz iste skupine i sl. Bolje onda nek naprave onu foru kao na svjetskom ili europskom prvenstvu gdje se raspored zna unaprijed.
Pa zapravo je to i cilj ovog natjecanja koji mi se čini dosta dobar i pošten.
Ovo je zapravo europsko prvenstvo klubova i cilj je da se susretnu protivnici iz različitih liga, u tome i je draž natjecanja.
Taman da u skupini igraju Barca, Real, Atletico i Bilbao npr.
Meni prvom bi to bilo bezveze.
Ma lako za skupinu, ali ovo je dirigirano. Čakje na eurosportu bila statistika kolike su šanse da tko igra sa kim.
@alonso
Slažem se sa ovim videom. Čeh i Šakiri su neophodni kao i obrambeni:
https://uk.eurosport.yahoo.com/video/5- ... 13197.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Cuky je napisao/la:čuda se događaju ovih dana... evo Casillas u dvije uzastopne utakmice obranio penal... što su njemu dali za ručak da mi je samo znat :D
Čovjek više ne sjedi na klupi, novine ga ne stavljaju više na naslovnice i čovjek se smirio u glavi.
Mourinho ga je mogao koštati možda i prekida karijere.
Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Alonso-champ »

@Dani..
Absolutno se slazem..nesto mora kupiti,nek pogleda ovaj video,ima dosta pametnog..
Alonsista hasta la muerte..
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16009
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Cuky »

Schumy.d je napisao/la:
Cuky je napisao/la:čuda se događaju ovih dana... evo Casillas u dvije uzastopne utakmice obranio penal... što su njemu dali za ručak da mi je samo znat :D
Čovjek više ne sjedi na klupi, novine ga ne stavljaju više na naslovnice i čovjek se smirio u glavi.
Mourinho ga je mogao koštati možda i prekida karijere.
Mislim da čak nije ni to što ne sjedi na klupi koliko to da ga više ne opsjedaju sa svih strana gdje će, što će, zašto ne igra i slično...uhvatio je ritam i vratio se u formu. I uz sve to još i Navas i Pacheco uspiju dobiti koju utakmicu na golu (Navas u LP i prvenstvu, Pacheco u kupu).

Kad se govorilo da dolazi Ancelotti nisam baš bio presretan, ali čovjek stvarno zna svoj posao. Prošle sezone od grube i prgave momčadi napravi stroj koji gazi sve pred sobom. Kroz ljeto mu predsjednik proda 2 skoro pa najvažnija kotačića iz tog stroja i kupi igrače koji mu nisu bili nužni, ali koji silom prilika moraju igrati...i on bez puno promjene u filozofiji igre napravi od njih još ubojitiji stroj. A ne treba ni spominjati kako nema više nigdje napisa da oni koji manje igraju nisu zadovoljni minutažom i sl...svi dobiju svoje minute, netko više a netko manje i svi izgledaju (bar za vrijeme utakmice) zadovoljni, sretni i puni samopouzdanja.
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Marc Marquez
Postovi: 102
Pridružen/a: 12 stu 2013, 23:40
Navijam za: Ferrari

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Marc Marquez »

Schumy.d je napisao/la:
Cuky je napisao/la:čuda se događaju ovih dana... evo Casillas u dvije uzastopne utakmice obranio penal... što su njemu dali za ručak da mi je samo znat :D
Čovjek više ne sjedi na klupi, novine ga ne stavljaju više na naslovnice i čovjek se smirio u glavi.
Mourinho ga je mogao koštati možda i prekida karijere.
Iker je konačno zašutio, prestao lajat. Trenira, šuti i brani penale. I to je Iker kakvog volim i pamtim.
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Scuderia »

Reus mora platit 540 000 eura kazne jer je godinama vozio sa krivotvorenom vozackom. :lol:
Biser
slika
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Toon »

Znači Real protiv San Lorenza u finalu...omiljen klub NUFC-ovog kapetana...fantastični navijači...
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Istina da je sporedno natjecanje, ali neka su i službeno prvaci svijeta!! Još jedan trofej ide u vitrine... :biggrin: =D>

Još 2 teške tekme do svjetskog rekorda.
Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Alonso-champ »

Dani..
Nisam gledao tekmu ali kad pogledam statistiku opet smo trebali pobjediti al opet sve ode pored gola...cccc
Alonsista hasta la muerte..
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Dani »

Gol za 1:1 je bio čisti prekšaj na Škretlu. Ali opet, dobiti gol u 47. je smiješno.
slika
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Šta je Redsi, malo bi Benzemu kupili? :biggrin: [-X
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Dani »

Ma mi kupujemo sve.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Dani »



Teško ćemo više ikada imati takvog kapetana. Pravda je ponekad slijepa. Nažalost i u ovome slučaju.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Alonso-champ »

Pobjeze nam Šaćiri u Inter a izgleda da smo se rjesili Balonje..ode u Olympiakos..valjda
Alonsista hasta la muerte..
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Toon »

O izboru za Zlatnu loptu...jedno odlično razmišljanje Tonya Mahoneya...tekst u linku je prijevod sa goal.com hrvatska...vrijedi pročitati....
Ronaldo, Messi i Neuer - pogrešna trojka u užem izboru za Zlatnu loptu
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Toon je napisao/la:O izboru za Zlatnu loptu...jedno odlično razmišljanje Tonya Mahoneya...tekst u linku je prijevod sa goal.com hrvatska...vrijedi pročitati....
Ronaldo, Messi i Neuer - pogrešna trojka u užem izboru za Zlatnu loptu
Pa ne slažem se baš s tim.

Recimo Messi i Ronaldo zabijaju preko 50 golova u sezoni i to je za njih već normalno. Ali to je jedna zapravo fantastična brojka koja je nedostižna za sve ostale. A njima se to gleda kao normalno.
I Ronaldo je zabio (mislim) 18 golova u ligi prvaka lani. To neće još dugo vremena nitko skinuti (osim možda Messija).
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Toon »

Schumy.d je napisao/la: Pa ne slažem se baš s tim.
Recimo Messi i Ronaldo zabijaju preko 50 golova u sezoni i to je za njih već normalno. Ali to je jedna zapravo fantastična brojka koja je nedostižna za sve ostale. A njima se to gleda kao normalno.
I Ronaldo je zabio (mislim) 18 golova u ligi prvaka lani. To neće još dugo vremena nitko skinuti (osim možda Messija).
Ne moraš se složiti...nije to niti bio cilj...meni osobno je jako prihvatljiv način razmišljanja dotičnog novinara...nitko ne osporava golove jednog, drugog ili trećeg...ovdje se govori o tome da se nažalost bira Miss simpatičnosti i popularnosti a ne onaj tko je ovu nagradu (kako je prvotno zamišljeno) stvarno zaslužio...i to je tako već nekoliko posljednjih godina...posebno su tu oštećeni igrači Bayerna koji nisu toliko razvikani niti "popularni"...da li se bira najbolji strijelac (individualno) ili najbolji igrač godine (tu bi kriteriji ipak morali biti drugačiji)....
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16009
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Cuky »

slažem se da se nebi trebalo birati po popularnosti. Ali se nikako ne slažem da bi se nastup na SP-u trebao gledati kao najvažniji u izboru za igrača godine. To je natjecanje koje traje mjesec dana, ako dođeš do finala imaš maksimalno 7 utakmica ako se ne varam...mislim da je ipak za nagradu "igrač godine" važnije to kako je taj igrač igrao kroz cijelu godinu, kroz tih 40+ utakmica, a ne tih 7 utakmica u mjesec dana. Za to postoji nagrada za najboljeg igrača SP-a
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Toon »

Cuky je napisao/la:Ali se nikako ne slažem da bi se nastup na SP-u trebao gledati kao najvažniji u izboru za igrača godine.
...jedan od najvažnijih kriterija...tri su navedena (s tim da bih ja onaj o "najligi" ipak preoblikovao na Englesku, Španjolsku i Njemačku - možda još Francusku i Italiju) - pa Cuky igra se svake četiri godine i sigurno je najpopularnije, najjače i još stotinu naj na planeti - kako to ne može biti kriterij, pa da je i glavni?
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16009
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Cuky »

pa kao što sam rekao, to je mjesec dana - 7 utakmica...a bira se najbolji igrač godine. Koliko puta smo vidjeli igrača da je fenomenalan na SP-u, a prije i poslije ga nema nigdje (ili obratno). A što je sa fantastičnim igračima koji eto nemaju sreće pa su u repki koja ne uspije izboriti SP...zašto bi i oni bili podređeni nekome tko je mjesec dana unutar te godine odradio fenomenalno ako je on ostatak godine bio nedodirljiv?
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Toon je napisao/la:
Schumy.d je napisao/la: Pa ne slažem se baš s tim.
Recimo Messi i Ronaldo zabijaju preko 50 golova u sezoni i to je za njih već normalno. Ali to je jedna zapravo fantastična brojka koja je nedostižna za sve ostale. A njima se to gleda kao normalno.
I Ronaldo je zabio (mislim) 18 golova u ligi prvaka lani. To neće još dugo vremena nitko skinuti (osim možda Messija).
Ne moraš se složiti...nije to niti bio cilj...meni osobno je jako prihvatljiv način razmišljanja dotičnog novinara...nitko ne osporava golove jednog, drugog ili trećeg...ovdje se govori o tome da se nažalost bira Miss simpatičnosti i popularnosti a ne onaj tko je ovu nagradu (kako je prvotno zamišljeno) stvarno zaslužio...i to je tako već nekoliko posljednjih godina...posebno su tu oštećeni igrači Bayerna koji nisu toliko razvikani niti "popularni"...da li se bira najbolji strijelac (individualno) ili najbolji igrač godine (tu bi kriteriji ipak morali biti drugačiji)....
Igrači Bayerna su osporavani jer su osvojili prvenstvo?
A igrači Reala bi trebali biti iza njih iako su osvojili Decimu i porazili taj isti Bayern s 5:0?

Zašto nitko recimo ne spominje igrače Atletica koji su osvojili prvenstvo i igrali finale LP, zašto su oni osporavani? ;)
Ako se gleda samo SP, onda zlatnu loptu treba dati Jamesu. Po meni pokazao više od Mullera. I bira se pojedinac godine, NE MOMČAD. A moraš priznati da nije isto osvojiti SP recimo s Njemačkom i s Portugalom.

Najbolji igrač godine je po meni ili Ronaldo ili Messi jer ne vidim nijednog koji može s njima dvojicom u istu rečenicu već godinama. Ta 2 igrača su jednostavno obilježili ovaj duži nogometni period. Ima još igrača koji su odigrali dobro prošlu sezonu, ali činjenica da su ova dvojica zabili preko 50 golova i porušili sve žive rekorde mi je itekako dobar argument za najboljeg pojedinca u prošloj sezoni. Da ne govorim koliko znače Barci i Realu njih dvojica.
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Toon »

Schumy.d je napisao/la: Igrači Bayerna su osporavani jer su osvojili prvenstvo?
ovo ne razumijem :?
Schumy.d je napisao/la:A igrači Reala bi trebali biti iza njih iako su osvojili Decimu i porazili taj isti Bayern s 5:0?
joj daj me podsjeti tko je prošle i pretprošle godine osvajao ligu prvaka a tko osvajao zlatne lopte
Schumy.d je napisao/la:Zašto nitko recimo ne spominje igrače Atletica koji su osvojili prvenstvo i igrali finale LP, zašto su oni osporavani? ;)
- da si pročitao tekst znao bi da se spominje igrač Atletica koji nije među ova tri
Schumy.d je napisao/la:Ako se gleda samo SP, onda zlatnu loptu treba dati Jamesu. Po meni pokazao više od Mullera. I bira se pojedinac godine, NE MOMČAD. A moraš priznati da nije isto osvojiti SP recimo s Njemačkom i s Portugalom.
- ne gleda se samo SP, ali bi on definitivno u godinama kad se odigrava trebao i morao biti jedan od glavnih kriterija
Cuky je napisao/la:pa kao što sam rekao, to je mjesec dana - 7 utakmica...a bira se najbolji igrač godine. Koliko puta smo vidjeli igrača da je fenomenalan na SP-u, a prije i poslije ga nema nigdje (ili obratno). A što je sa fantastičnim igračima koji eto nemaju sreće pa su u repki koja ne uspije izboriti SP...zašto bi i oni bili podređeni nekome tko je mjesec dana unutar te godine odradio fenomenalno ako je on ostatak godine bio nedodirljiv?
yep u stvari bi nagradu trebao dobiti igrač iz Zimbabwea Obiku Mikele koji je u svojoj prvoj ligi zabio 328 golova (ovo pišem glupost i izmišljam ime ali tko zna možda i ima takav "negdje tamo")...još jednom - samo jedan od glavnih kriterija...
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Odgovori