Strani nogomet

Rasprave o sportovima koji nemaju veze s auto-moto utrkama

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73,luka_kimi

Odgovori

Bundesligu/Premiership,Primeru/La Championat/ Seriu A osvaja

Bayern München
15
17%
Borussia Dortmund
2
2%
Schalke 04
0
Nema glasova.
Bayer Leverkusen
0
Nema glasova.
Wolfsburg
1
1%
Arsenal London
4
5%
Manchester United
4
5%
Manchester City
1
1%
Liverpool
5
6%
Chelsea
3
3%
Atlethic Bilbao
1
1%
Atletico Madrid
2
2%
Real Madrid
9
10%
Barcelona
6
7%
Sevilla
0
Nema glasova.
Monaco
2
2%
PSG
14
16%
Lille
0
Nema glasova.
Olympique de Lyon
0
Nema glasova.
Marseille
0
Nema glasova.
Montpellier
0
Nema glasova.
AC Milan
2
2%
Juventus
11
13%
Inter Milano
2
2%
SS Napoli
1
1%
AS Roma
2
2%
 
Ukupno glasova: 87

Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Alonso-champ »

Stejt druze strejt,100%,da vidis sta zene ili djevojke rade na CR7 frizuru :biggrin:
Alonsista hasta la muerte..
Avatar
wolfman
HNL kladionica super velemajstor
HNL kladionica super velemajstor
Postovi: 933
Pridružen/a: 26 ožu 2010, 21:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Vettel
Lokacija: Croatian Zagorje, Desinić City

Re: Strani nogomet

Post Postao/la wolfman »

ma pusti toon-a lak je na obaraću od kad su svrake počele obarati rekorde :D
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Pa ako je CR gay, ne znam na koju foru ima sina. Vjerojatno vanmaterična trudnoća... :biggrin:
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Toon »

Schumy.d je napisao/la:Pa ako je CR gay, ne znam na koju foru ima sina. Vjerojatno vanmaterična trudnoća... :biggrin:
...evo ga, pa tko je rekao da je CR gay? On je samo sexualni objekt požude nekih...ili nije, jer kao nije ništa loše malo se upicaniti i baciti metrofurku... :)
wolfman je napisao/la:ma pusti toon-a lak je na obaraću od kad su svrake počele obarati rekorde :D
...već smo ih oborili...za nevjerovati je da navijam za ispadanje iz lige samo kako bi đubre ogavno pohlepno izgubilo novac i prodalo klub...ispadanje bi bio spas za klub i navijače...jako tužno (ovo sam nažalost jako ozbiljan)...
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
wolfman
HNL kladionica super velemajstor
HNL kladionica super velemajstor
Postovi: 933
Pridružen/a: 26 ožu 2010, 21:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Vettel
Lokacija: Croatian Zagorje, Desinić City

Re: Strani nogomet

Post Postao/la wolfman »

Toon je napisao/la: ...već smo ih oborili...za nevjerovati je da navijam za ispadanje iz lige samo kako bi đubre ogavno pohlepno izgubilo novac i prodalo klub...ispadanje bi bio spas za klub i navijače...jako tužno (ovo sam nažalost jako ozbiljan)...
ispadanje zna bit jako terapeutsko za klub,samo se nadam da nećete past dva razreda prije nek se probudite
a i nemaš se kaj brinut,championship je najzanimljivija i ponajblja liga na svijetu :biggrin:
Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Alonso-champ »

Dani,Ovi nasi ko da se takmicu ko ce vise puta pucati pored gola..
Alonsista hasta la muerte..
Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Alonso-champ »

CR7 juce vidjen samo u poluvremenu kad je promjenio kopacke :-)

Schumy..pricaj mi
Alonsista hasta la muerte..
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Alonso-champ je napisao/la:CR7 juce vidjen samo u poluvremenu kad je promjenio kopacke :-)

Schumy..pricaj mi
Lagano postajem razočaran u nogomet. :|

Nakon onoliko izrađenih šansi primiš onakav gol i doviđenja. I to već 2 utakmice zaredom i izgubiš 2 eventualna trofeja.
Nemam komentara...

Radije bih da su izgubili 3:0 nego ovo.
U finalu stavljam 100 kn na Barcu.
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16010
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Cuky »

pored ovog i onaj gostujući rozi Reala iz tek završene sezone izgleda ok. Koga boli k za tradiciju
slika
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Alonso-champ »

Danas nikog vise ne zanima tradicija,samo lova,samo lova...kao sto kazes,koga boli karina...

Nego,mi danas u zadnjoj tekmi da fino ispratimo Stevija popušismo šest komada...
Rodgers out Klopp in !!!!!!
Alonsista hasta la muerte..
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Dani »

Ma brate vrijeme je da Rodgers odstupi. Danas primam jednu šamarčinu za drugom. Dobro Liverpool je barem saluženo izgubio.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Kad smo već kod dresova, ovo bi trebala biti Realova garnitura za iduću sezonu:
slika

Meni se sviđaju, klasični bijeli najljepši i vraća se plava boja.

Šta se tiče ostalih dresova, moram priznati da su ovdje zastupljeni klubovi uglavnom odradili dobar posao s tim. Liverpoolovi su mi dobri, pogotovo crna garnitura, Bayernovi također dobro izgledaju, Newcastleov domaći s plavim uzorkom mi je jedan od ljepših. Jedino taj Barcin stvarno bode u oči i stvarno ne znam šta su htjeli s tim. Da su ostavili vertikalne linije bilo bi to puno ljepše. Gostujući mi je solidan (iako će takav biti i Valencijin), a treći mi je gori od prvog.
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Toon »

Schumy.d je napisao/la:Meni se sviđaju, klasični bijeli najljepši i vraća se plava boja.
Šta se tiče ostalih dresova, moram priznati da su ovdje zastupljeni klubovi uglavnom odradili dobar posao s tim. Liverpoolovi su mi dobri, pogotovo crna garnitura, Bayernovi također dobro izgledaju, Newcastleov domaći s plavim uzorkom mi je jedan od ljepših. Jedino taj Barcin stvarno bode u oči i stvarno ne znam šta su htjeli s tim. Da su ostavili vertikalne linije bilo bi to puno ljepše. Gostujući mi je solidan (iako će takav biti i Valencijin), a treći mi je gori od prvog.
Ovaj Barcin s vodoravnim linijama je dobar za one poput mene, posebno će istaknuti pivski trbuh a možda i pupak proviri...znam da je stvar ukusa ali meni je stvarno loš...crni liverpoolov je lijep i slažem se da je Realova domaća garnitura baš o.k. prava onako klasična bijela bez puno kića a opet posebna - barem to kad su sve ostalo usrali ove sezone...a NUFC-ov je tako-tako meni osobno malo previše plave boje a kad ga pogledam iza onda to prelazi i u lagan sram i loš osječaj...
slika

...inače da upoznate vlasnika NUFC - čovjek je jučer prije utakmice dao PRVI interwiew otkako je vlasnik kluba (od 23.05.2007.) - samo pogledajte kako lete oči i kako besramno laže i izmišlja odgovore u letu...
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=ougRi9N ... redirect=1[/youtube]
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

E jbg... sad tek vidim tu zadnju stranu. :doubt:
Sprijeda su daleko ljepši, ovo su malo usrali.
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16010
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Cuky »

opet je to daleko bolje od 3. dresa koji je puma pripremila Arsenalu
slika
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Dani »

Mike Ashley interview on Sky Sports News 'not selling till we win something'
Znači nikada neće prodati klub. Jel se to odnosi i na njegove nasljednike?
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Toon »

Dani je napisao/la:Mike Ashley interview on Sky Sports News 'not selling till we win something'
Znači nikada neće prodati klub. Jel se to odnosi i na njegove nasljednike?
joooooooooooj ne pitaj, ali siguran sam da bi taj psihopata i patološki lažov, kockar i manipulator prodao klub čim bi netko ponudio dobru (ali baš dobru) lovu....inače da vas losserpoolovce malo razveseslim i učinim ponosnim...i dalje ste u prosjeku zadnjih pedeset godina klub koji ima najbolju prosječno mjesto na tablici - to ipak govori da ste i dalje pravi klub...
slika
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Cuky je napisao/la:opet je to daleko bolje od 3. dresa koji je puma pripremila Arsenalu
:lol: #-o

A definitivno najljepši dres iduće sezone imat će Marseille:
slika

Predobar je! =D>

Btw., Carlo je i službeno bivši. :(
Idući tjedan bit će objavljen novi trener. Najvjerojatnije Benitez.
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16010
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Cuky »

Benitez? #-o #-o
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Strani nogomet

Post Postao/la F1NAC »

Bwahahahah lose vam se pise onda :D. Bolje Kloppa uzmite
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Toon »

Šteta Ancelottija...on će gospodski odšutjeti da ga je Perez ponizio sa ovom nogom u dupe...mislim da je ovo dosta loš potez a vidim da ni navijači nisu baš oduševljeni s tim...a sad Benitez (vjerojatno) jer je Perez rekao da bi volio trenera koji govori španjolski hmmm... teško će taj sa zvijezdama Reala...a i nema (izuzev Kloppa) baš slobodnih dobrih stručnjaka...možda onaj iz Bayerna dobije otkaz pa ode u Madrid, a čujem da je i Bilić slobodan :D ...no svakako loš potez, baš loš...
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16010
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Cuky »

pa totalno...sad će doć gljiva Benitez, gore od njega bi vjerojatno bio neki od naših stručnjaka...

Ovo je jedino što mi se ne sviđa u Realu...trener si posloži momčad, al onda se predsjednik na kraju sezone nađe prodat mu 2-3 igrača i dovede neke nove zvijezdice koje jednostavno moraju igrat. Onda kad pate rezultati kriv je trener, a ne taj isti predsjednik.
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Cuky je napisao/la:pa totalno...sad će doć gljiva Benitez, gore od njega bi vjerojatno bio neki od naših stručnjaka...

Ovo je jedino što mi se ne sviđa u Realu...trener si posloži momčad, al onda se predsjednik na kraju sezone nađe prodat mu 2-3 igrača i dovede neke nove zvijezdice koje jednostavno moraju igrat. Onda kad pate rezultati kriv je trener, a ne taj isti predsjednik.
Dobro, ali ne možeš opet tako. Carlu je Perez osigurao dobra pojačanja i ipak je on krivac za neuspjeh momčadi, pogotovo ovakve.
Ali, slažem se da nema trenera baš na tržištu koji mogu voditi Real i da je bilo najbolje da Carlo ostane. Međutim, i sam Carlo je naglasio da ima problema sa zdravljem i da mora na operaciju zbog koje će pauzirati godinu dana. Možda i zbog toga odlazi... :?:

Iako nisam baš oduševljen, ali Klopp se nameće kao najbolje rješenje trenutno. Benitez je stara želja Pereza jer je već bio u pogonima Reala svojedobno, a budimo realni, s Valenciom je čuda radio. Kaže Perez da bi nekoga tko zna jezik, tako da je vjerojatno Rafa taj.

Da se mene pita, ja bih radije Emerya doveo. Čovjek ima karizmu i sa Sevillom radi fantastičan posao, igra napadački i lijep nogomet tako da vjerujem da bi se uklopio u Realovu filozofiju igre (ako nebi pukao pod pritiskom).

Ali, kad sam vidio da neki mediji povezuju i Mancinija s klupom, onda može i Rafa! :biggrin:

I na kraju bih prodao Balea bilo kome tko ponudi 100 milijuna i dao bih sve ako treba za Pogbu. Ne treba više nikoga dovoditi.

P.S.
Nemoj mi Guardiolu spominjati s Realom. Da dođe u Real, ne bih gledao nijednu tekmu... iz protesta.
Neka njega u Bayernu, Cityu ili gdje već...
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16010
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Cuky »

Naravno, doveo mu je solidna pojačanja. Ali doveo je igrače koji mu, u onoj momčadi koja je završila prošlu sezonu, jednostavno nisu bili potrebni. Ok, Kroos se pokazao dobar, James također...ali otišli su Xabi, Di Maria, Morata...a to su sve igrači koji bi jako dobro došli u slučaju kakav je bio sredinom ove sezone kada su zaredale ozljede.


Što se trenera tiče, nebih htio Kloppa...on je Ok trener, ali mi se čini da je pomalo cirkusant (bar ono malo što sam ga gledao), kao neka blaža verzija Simeonea ili Mourinha, a to mislim da Realu ne treba. Benitez mi nikad nije bio baš nešto, a kad bi Mancini bio trener vjerojatno bih se izrigao od muke.

Što se Balea tiče, navodno bi ga Manchester United htio dovesti i navodno su spremni ponuditi 120 milijuna €...što se mene tiče neka ga nose, još bi mu na Perezovom mjestu ja platio avionsku kartu. Kad bi on otišao na njegovo mjesto može odmah Jese ili James, a ako tamo ode James onda u sredinu može Isco...a po meni su i James i Jese i Isco više timski igrači i više se trude nego Bale
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Cuky je napisao/la:Naravno, doveo mu je solidna pojačanja. Ali doveo je igrače koji mu, u onoj momčadi koja je završila prošlu sezonu, jednostavno nisu bili potrebni. Ok, Kroos se pokazao dobar, James također...ali otišli su Xabi, Di Maria, Morata...a to su sve igrači koji bi jako dobro došli u slučaju kakav je bio sredinom ove sezone kada su zaredale ozljede.
Ne znam za tebe, ali ja Di Mariu sigurno ne bih plaća preko 300 000 eura tjedno. ;)

Xabi je izjavio nekoliko puta da je odlazak iz Madrida bila isključivo njegova želja.
A Morata? Morati je odlazak u Juve bio najbolje rješenje. Da je ostao u Realu, ne bi se naigrao i ostao bi panj. Ovako je igrao često i razvio se u nekakvog igrača.
Ako ostane Bale, budimo realni, to je i Jeseu najbolja solucija - posudba ili odlazak.
Odgovori