Ostali sportovi...

Rasprave o sportovima koji nemaju veze s auto-moto utrkama

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73,luka_kimi

Odgovori

Zgodnija je...

Julia Mancuso
5
14%
Lindsey Vonn
21
57%
Ne volim žene
2
5%
Zgodnija mi je neka treća
9
24%
 
Ukupno glasova: 37

Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Armanini »

po 100ti put vidjeno.. nemogu se nacudit nikad.. uvijek iste greske i gluposti..
igras fantastican turnir, rasturas sve utakmice i svakakve ekipe i onda protiv francuza ides mjenjat igru i izmisljat neznam sta..

i opet balic ne igra kad treba (a to je cijelu utakmicu) i sto je jos ludje, cupic ne igra - cupic top3 strijelca turnira.. svaka cast horvatu, sve mi je bolji, al nema logike..

a francuzi.. igrali koliko treba.. bili mirni i pametni dok mi ne mozemo 5 golova zabit u 15 min..
sreca da je goluza barem maknuo mirka jer bi bio grozan rezultat. venio je bio odlican!

jedino sto me veseli je sto je ovo konacno zadnji put, zabari su gotovi, i nek im je zlato za odlazak..
nasi imaju sva sljedeca natjecanja..
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
Bibi
HNL kladionica velemajstor
HNL kladionica velemajstor
Postovi: 1538
Pridružen/a: 24 srp 2009, 14:31
Ja sam: Vozač
Navijam za: Marc Marquez
Lokacija: Samobor
Kontakt:

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Bibi »

Imas primjer Francuza kao rodenih sampiona i imas primjer nas luzera u zavrsnicama.

Pa da li je moguce da komentator Drago Cosic prvi put nije okrivio suce za poraz :klanjanje:
Bilo je lijepo dok je trajalo...

24.7.2009-5.5.2013
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Dani »

Bibi je napisao/la:Imas primjer Francuza kao rodenih sampiona i imas primjer nas luzera u zavrsnicama.

Pa da li je moguce da komentator Drago Cosic prvi put nije okrivio suce za poraz :klanjanje:
SP u Portugalu te demantira. Da je Losert branio od početka, mi ne bi bili u zaostatku i ne bi se uvukla nervoza u igrače. Zar nije on branio kada smo osvojili zadnje zlato? I ne bih rekao da imamo loše golmane. Kroz zadnje 2-3 godine smo se usrali sa forsiranjem Alilovića, dok nam Šego i ekipa mlađih trune.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Bibi
HNL kladionica velemajstor
HNL kladionica velemajstor
Postovi: 1538
Pridružen/a: 24 srp 2009, 14:31
Ja sam: Vozač
Navijam za: Marc Marquez
Lokacija: Samobor
Kontakt:

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Bibi »

2012-EP poraz od Srba polufinale
2010-EP poraz od Francuske polufinale
2008-EP poraz od Danske polufinale
2006-EP poraz u polufinalu od Francuske,za trece mjesto od Spanjolske
2004-EP poraz od Slovenije u polufinalu,za trece mjesto od Danske
2009-SP-poraz od Francuske finale
2007-SP-poraz od Francuske cetvrtfinale
2005-SP-poraz od Spanjolske finale
2008-OI-poraz od Francuske polufinale i poraz od Spanjolaca za trece mjesto
2012-OI-Poraz od Francuske polufinale

Od zadnjih 8 godina 6 puta smo izgubili od Francuza u zavrsnicama i ti onda meni napises hebeni portugal,pa moramo i mi nesto dobit.

I to nije stvar u cementu Alilovicu ili Losertu jednostavno kada treba odigrat najbolje nas nigdje nema za razliku od Francuza.Da smo igrali jos 3 sata ne bi ih stigli.

Ne bi se zacudio da izgubimo od Madarske.
Bilo je lijepo dok je trajalo...

24.7.2009-5.5.2013
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Slash »

Zadnje zlato koje smo osvojili bilo je u Ateni. Zašto? Zato što je to bilo zadnje natjecanje za koje je ekipu pripremao IRFAN SMAJLAGIĆ, pravi trener, koji je stvorio tu ekipu. Nakon toga Červar je sa njegovom ekipom pobirao vrhnje, ali nikad nije imao rukometne pameti za taj korak više, i uvijek je gubio ključne utakmice. Isto kao i Goluža. Da je Smajlagić bio izbornik imali bismo još barem 4 zlata, što olimpijska, što svjetska, što europska. Ali, Smajlagić je, naravno, najuren iz prezentacije jer se počelo shvaćati tko je ZAPRAVO stvorio tu ekipu, a to je bio prevelik udarac za štićenog Červara. Naravno to je sve posljedica Gobca (rukometnog Mamića) i HDZ-ovog kadra u HRS-u (i Goluža i Červar), kad Jovanović već čisti močvaru u nogometu, mogao bi malo baciti pogled i na rukomet...
Dok se to ne počisti, nema zlata za Hrvatsku.
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Dani »

Pa bibi ako smatraš da je izgubiti u polufinalu i finalu luzerski neka ti je. Ja mislim da bi se recimo Rusi i Šveđani rado mijenjali sa nama. Ali činjenica je da nas vode priučeni treneri kao što je schumy.d napisao.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Schumy.d »

Jednog dana kad završi igračku karijeru, Ivano Balić će biti čovjek koji će voditi ovu mladu reprezentaciju i koja će harati svijetom. Zapamtite ovo šta sam rekao. ;)
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Slash »

Schumy.d je napisao/la:Jednog dana kad završi igračku karijeru, Ivano Balić će biti čovjek koji će voditi ovu mladu reprezentaciju i koja će harati svijetom. Zapamtite ovo šta sam rekao. ;)
Sumnjam, Balić je preflegma da bi bio izbornik/autoritet.
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Schumy.d »

Slash je napisao/la: Sumnjam, Balić je preflegma da bi bio izbornik/autoritet.
Ako je netko autoritet, onda je to Balić. ;)

Mislim da njega igrači više cijene čak i od Goluže. Pogledaj jednog Dušebajeva, odličan igrač i još bolji trener.

Btw. čestitke našima na bronci, bravo!! =D>
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la F1NAC »

Slash je napisao/la:
Schumy.d je napisao/la:Jednog dana kad završi igračku karijeru, Ivano Balić će biti čovjek koji će voditi ovu mladu reprezentaciju i koja će harati svijetom. Zapamtite ovo šta sam rekao. ;)
Sumnjam, Balić je preflegma da bi bio izbornik/autoritet.
ova zadnja recenica ti ne stoji :biggrin: . Bar ne s ovim videom :D

slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Bibi
HNL kladionica velemajstor
HNL kladionica velemajstor
Postovi: 1538
Pridružen/a: 24 srp 2009, 14:31
Ja sam: Vozač
Navijam za: Marc Marquez
Lokacija: Samobor
Kontakt:

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Bibi »

Dani je napisao/la:Pa bibi ako smatraš da je izgubiti u polufinalu i finalu luzerski neka ti je. Ja mislim da bi se recimo Rusi i Šveđani rado mijenjali sa nama. Ali činjenica je da nas vode priučeni treneri kao što je schumy.d napisao.
Nije to luzerski rezultat dapace,ali u zavrsnicama smo zesci chokeri (ovo je valjda bolji naziv... :D )
Bilo je lijepo dok je trajalo...

24.7.2009-5.5.2013
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la luka_kimi »

Bibi je napisao/la:
Dani je napisao/la:Pa bibi ako smatraš da je izgubiti u polufinalu i finalu luzerski neka ti je. Ja mislim da bi se recimo Rusi i Šveđani rado mijenjali sa nama. Ali činjenica je da nas vode priučeni treneri kao što je schumy.d napisao.
Nije to luzerski rezultat dapace,ali u zavrsnicama smo zesci chokeri (ovo je valjda bolji naziv... :D )
Jest da je off, ali Bibi, avatar ti je zakon. :biggrin:
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Schumy.d »

luka_kimi je napisao/la: Jest da je off, ali Bibi, avatar ti je zakon. :biggrin:
Hvala!! :lol:
Avatar
Ferrari-BiH
Veteran
Veteran
Postovi: 3300
Pridružen/a: 27 ruj 2008, 00:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Tešanj

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Ferrari-BiH »

Schumy.d je napisao/la:
luka_kimi je napisao/la: Jest da je off, ali Bibi, avatar ti je zakon. :biggrin:
Hvala!! :lol:
Hvala :biggrin:
¡oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs ˙oןıq ǝɾ oʇs oɐʞ ǝɾıu ǝsıʌ ɐʇsıu
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Schumy.d »

Ne znam da li pratite SP u futsalu.
Danas je Brazil razbio Panamu u 1/16 finala sa čak 16:0.
Ali zanimljivo je bilo, Falcao je upisao prve minute na turniru i odigrao fantastično.
Pred sam kraj utakmice, kod rezultata 13:0 za Brazil, Panamci su se počeli za*ebavati sa Brazilcima i cilj im je bio samo da prodaju tunel i da ih pokušaju bar u tome nadmašiti. Međutim, to je razbjesnilo Falcaa i evo šta je napravio u jednoj minuti Panamcima (odmah nakon jednog uspješnog driblinga panamskog igrača):


Kakav kralj!! :biggrin:
Mislim da je on uvjerljivo najbolji igrač malog nogometa ikada.

EDIT:
Brazil osvojio futsal svjetsko prvenstvo!! =D>

Odlično finale protiv Španjolaca, užitak za oči. Najprije su Brazilci poveli 1:0, onda u roku od minute Španjolska dolazi do vodstva 2:1, a Falcao izjednačuje utakmicu 3 minute prije kraja na 2:2.
Odigrala su se 2 produžetka i 20 sekundi prije kraja drugog Brazilci zabijaju za 3:2, Španjolci zapucaju odličnu priliku 2 sekunde prije kraja i to je to - Brazil svjetski prvak, a Falcao po meni igrač turnira (iako je igrao malo jer je imao paralizirano lice).

Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Toon »

Ja sam znao škicunti poneku tekmu i finale. Sve u svemu očekivano finale (mislim na sudionike) - dvije najjače reprezentacije trenutno (u stvari već dugo vrijeme). Da su pobijedili i Španjolci ne bi bilo nezasluženo. A što se tiče Falcao-a najbolji ikada definitivno (bar koliko ja to pratim).
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Schumy.d »

Toon je napisao/la:Ja sam znao škicunti poneku tekmu i finale. Sve u svemu očekivano finale (mislim na sudionike) - dvije najjače reprezentacije trenutno (u stvari već dugo vrijeme). Da su pobijedili i Španjolci ne bi bilo nezasluženo. A što se tiče Falcao-a najbolji ikada definitivno (bar koliko ja to pratim).
Nebi bilo nezasluženo, ali ipak smatram da je finale trebalo biti Brazil - Rusija (brazil 2 :D )
Rusi su imali Španjolce na konopcima, ali ih nisu uspjeli dokrajčiti.
Avatar
wolfman
HNL kladionica super velemajstor
HNL kladionica super velemajstor
Postovi: 933
Pridružen/a: 26 ožu 2010, 21:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Vettel
Lokacija: Croatian Zagorje, Desinić City

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la wolfman »

čudno još ni jednog posta o rukometu,da gubimo već bi naspamali tri stranice :D kako vi vidite odabir "težeg" puta,osobno mislim da nije toliko strašno,a može i poslužiti kao dobra isprika goluži za eventualno ispadanje :)
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Armanini »

a nauceni ljudi vec na pobjede, sve ispod finala je za njih podbacaj :/

samo.. navodnici su zbilja nepotrebni :/

put ne da je tezak, nego se mnogi kunu da je nemoguc..

ja sam osobno zadovoljan, nek gazimo dok ide.. ako ce nas povijest ucit, opet je nase 5. mjesto, al ja nisam bas toliko gold whore da mi je toliko vazna statistika medalja, draza mi je cinjenica da mi mali imamo najbolji score od svih repki, nekih 75% dobivenih tekmi sto je crazy..

uvijek cu birat radije njemacku 2006, nego recimo dansku sa proslog europskog.. takvo zlato za mene nema nikakav sjaj..

ovo prvenstvo nismo ni blizu favoriti, cilj je bio zapravo prolazak grupe, imali 2 tjedna priprema, prvi put nakon dugog vremena da nema velikih ocekivanja (osim naravno od naseg sveznajuceg naroda) pa sto bude nek bude..

mislim da definitivno imamo kvalitetu, zelju i snagu za gazit sve, ukoliko se nastavi ovakva igra..
danas su dosle do izrazaja i neke mane, al ovo je bila ipak spanjolska, pa nek prica tko oce da su taktizirali, ja to ne pusim nakon pogledane utakmice.. ako jesu, svaka cast rivieri na glumi, jbno kockanje sa +3 prednosti, sucima koji su bez pardona iskljucili pol momcadi na kraju, svaka cast na ciljanju stative..

nek nam dodje tko god, nema potrebe za ikakvim respektom..

danci su mozda i najopasniji, oni jedini imaju "potrebu" opravdat zlato sa eu i osvjetlat obraz od zadnje utakmice gdje smo ih posramili.. svi kazu da su u odlicnoj formii da igraju odlicni.. ja jos nisam vidio ni jednu njihovi tekmu, al svejedno.. -

strlek otpao, malo gusto, bilo bi dobro da lac bude sposoban igrat, kopljar je konacno igracina i pol, cupko je stroj kakvog nema na ovom svijetu, mirko se cini sve stabilniji, dule moze vodit ekipu, samo nadam se da ce se i ivano spustit sa tribina jer ebes utakmicu protiv francuske bez ivano vs karabatak.. pa sve i da na klupi sjedi..
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Schumy.d »

Ma dođe nam na kraju na isto. Ja vam kažem da će se Španjolci opeći sa Srbima već u osmini finala, a isto tako ni Island nije mačji kašalj za Francuze. Nek se bore pa ćemo vidjeti dokle mogu. Danas su odigrali odlično i uz ovakvog Alilovića smo spremni za velike stvari.
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Armanini »

ma tako nekako i ja mislim..

ok, jasno je da ovaj put toliko tezi.. al opet s druge strane - mi imamo prvo bjeloruse koji bi trebali bit puno slabija momcad od srbije, doduse i srbi su prilicno losi, al bi se puno vise namucili sa srbima, i morali igrat sa udarnom postavom sasvim sigurno, dok sa bjelorusima izoloramo rutenku i to je 80% dobivene tekme.. mozemo osigurat rezultat rano i rotirat igrace, ne samo zbog odmaranja, vec i zbog ovih retardiranih ozljeda koje nam se dese..

a i makni sve iz jednadzbe - bolje nam je doc na francuze prije zavrsetka turnira, jer ako se nije promjenilo puno toga u glavama nasih - opet bi bilo isto.. nema veze kod nas s kim igramo, vec kad..
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Armanini »



:D
a zasto kara batic vara
ko da nema dosta para

to je valjda ona stara
prilika lopova stvara

PUJ!
prejako :)

idemo danas razgulit tu antipaticnu ekipu, vrijeme je!!
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Schumy.d »


:flag:
Kakva brutala, strašno... :shock:
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Schumy.d »

Medvešćak ušao u KHL!! =D>

Jedva čekam da Traktor (najdraža mi momčad iz KHL-a) dođe u Zagreb.
Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Alonso-champ »

svaka cast...meni najdraza ekipa SKA iz ST.Petersburga,vrlo mlada ekipa,bice uzitak gledat drugu najacu ligu na svijetu
Alonsista hasta la muerte..
Odgovori