Ostali sportovi...

Rasprave o sportovima koji nemaju veze s auto-moto utrkama

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73,luka_kimi

Odgovori

Zgodnija je...

Julia Mancuso
5
14%
Lindsey Vonn
21
57%
Ne volim žene
2
5%
Zgodnija mi je neka treća
9
24%
 
Ukupno glasova: 37

Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Schumy.d »

Domagoj Duvnjak najbolji rukometaš svijeta u 2013. godini!!

Bravo majstore! :klanjanje:
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la F1NAC »

a dzabe mu to kad nam je reprezentaciju u kurcu. Na istu shemu smo izgubili i od francuza i od danaca i danas od spanjolske. Ja neznam vise ko nesto vidi u Igoru Voriju koji nije sposoban ni gol dat. Fascinira me tekma protiv danaca. 2 igraca vise nijedan gol. mislin WTF i onda ljudi placu da su suci krivi. Pa u neku ruku i znaju usrat situaciju ali i mi smo je usrali svojom igrom.
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Schumy.d »

F1NAC je napisao/la:a dzabe mu to kad nam je reprezentaciju u kurcu. Na istu shemu smo izgubili i od francuza i od danaca i danas od spanjolske. Ja neznam vise ko nesto vidi u Igoru Voriju koji nije sposoban ni gol dat. Fascinira me tekma protiv danaca. 2 igraca vise nijedan gol. mislin WTF i onda ljudi placu da su suci krivi. Pa u neku ruku i znaju usrat situaciju ali i mi smo je usrali svojom igrom.
Dal ti ozbiljno? :shock: :roll:
Avatar
wolfman
HNL kladionica super velemajstor
HNL kladionica super velemajstor
Postovi: 933
Pridružen/a: 26 ožu 2010, 21:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Vettel
Lokacija: Croatian Zagorje, Desinić City

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la wolfman »

nismo sposobni dobro odigrat na pivota,to da ali izjavit da je vori loš je glupost,uostalom nije da imamo dobru zamjenu za njega ;)
a razlozi poraza,posebno protiv danske,su bezvezno forsiranje pucanja,to je među ostalim krivo i za ona tri zaredom promašaja čupića,ko je gledao finale danas vidio je kako je to smireno riješila francuska
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Toon »

Gobac i Goluža su jedini krivci zašto mi nemamo barem dvije zlatne ili barem srebrne medalje. Neki igrači nisu reprezentativci zbog sukoba sa Gopcem a drugi su unutra samo zato jer su očigledno dobri ljubavnici pa kćer forsira tatu da zove obavezno dragog...Goluža sam sebi ne želi priznati da njegovo znanje o rukometu ne doseže dalje od onoga što je kao igrač učio, vidio i nešto malo od toga i zapamtio...pravi rukometni strateg će znati prepoznati što nije dobro i povući će poteze s kojima će to promijeniti ili barem pokušati promijeniti a ovaj naš će svaki put poput ovna ili bika lupati glavom u zid i neće shvatiti da se tuda ne može...ova generacija (većina pozvanih i nepozvani) je toliko dobra da bi vjerojatno pod vodstvom bilo koga sa ovog foruma na svakom takmičenju bili najmanje četvrti...no usrani smo zbog struke koja to nije i malog Mamića koji drži sve konce...
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la F1NAC »

Schumy.d je napisao/la:
F1NAC je napisao/la:a dzabe mu to kad nam je reprezentaciju u kurcu. Na istu shemu smo izgubili i od francuza i od danaca i danas od spanjolske. Ja neznam vise ko nesto vidi u Igoru Voriju koji nije sposoban ni gol dat. Fascinira me tekma protiv danaca. 2 igraca vise nijedan gol. mislin WTF i onda ljudi placu da su suci krivi. Pa u neku ruku i znaju usrat situaciju ali i mi smo je usrali svojom igrom.
Dal ti ozbiljno? :shock: :roll:
pa dao je samo jedan gol na utakmici, i pri kraju utakmice u obrani odgurnuo je španjolskog igrača na Duvnjaka koji je onda dobio 2 min. I još nesto to nikad necu skuzit kod goluže, zasto kad imamo igrača više znaci minutu jos treba da se protivnicki igrac vrati, ZAŠTO on ide mjenjat igrače i zaustavljat protok igre bezveze. U takvim situacijama treba nasrnut na njih
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Schumy.d »

F1NAC je napisao/la: pa dao je samo jedan gol na utakmici, i pri kraju utakmice u obrani odgurnuo je španjolskog igrača na Duvnjaka koji je onda dobio 2 min. I još nesto to nikad necu skuzit kod goluže, zasto kad imamo igrača više znaci minutu jos treba da se protivnicki igrac vrati, ZAŠTO on ide mjenjat igrače i zaustavljat protok igre bezveze. U takvim situacijama treba nasrnut na njih
Samo mi reci koji je to bolji pivot od Vorija u Hrvatskoj i to je to.

Zabio je 1 gol, istina. Iz 2 prilike. :|
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la F1NAC »

Schumy.d je napisao/la:
F1NAC je napisao/la: pa dao je samo jedan gol na utakmici, i pri kraju utakmice u obrani odgurnuo je španjolskog igrača na Duvnjaka koji je onda dobio 2 min. I još nesto to nikad necu skuzit kod goluže, zasto kad imamo igrača više znaci minutu jos treba da se protivnicki igrac vrati, ZAŠTO on ide mjenjat igrače i zaustavljat protok igre bezveze. U takvim situacijama treba nasrnut na njih
Samo mi reci koji je to bolji pivot od Vorija u Hrvatskoj i to je to.

Zabio je 1 gol, istina. Iz 2 prilike. :|
pa nema boljeg al kazem da ovo prvenstvo se nije proslavio. Uostalom cijela reprezentacija je kiksala, nakon tekme protiv Danske nismo zasluzili ni 4. mjesto.
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Schumy.d »

F1NAC je napisao/la: pa nema boljeg al kazem da ovo prvenstvo se nije proslavio. Uostalom cijela reprezentacija je kiksala, nakon tekme protiv Danske nismo zasluzili ni 4. mjesto.
Ajde budi malo manje kritičan. Može i Vori odigrati jednom malo slabije nego inače.
A mi smo i Francuze i Dance imali u šaci. Nijanse su presudile tako da zaslužujemo i više od ovog 4. mjesta.
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la F1NAC »

Schumy.d je napisao/la:
F1NAC je napisao/la: pa nema boljeg al kazem da ovo prvenstvo se nije proslavio. Uostalom cijela reprezentacija je kiksala, nakon tekme protiv Danske nismo zasluzili ni 4. mjesto.
Ajde budi malo manje kritičan. Može i Vori odigrati jednom malo slabije nego inače.
A mi smo i Francuze i Dance imali u šaci. Nijanse su presudile tako da zaslužujemo i više od ovog 4. mjesta.
sa 2 igrača vise i nijedan pogodak postignut baš smo zasluzili da NHF
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Schumy.d »

Hrvatska futsal repka na euru odigrala 3:3 sa europskim prvacima Španjolskom!! Bravo dečki!! To je otprilike uspjeh kao da bi Dinamo odigrao neriješeno s Barcelonom!
:klanjanje:
Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Alonso-champ »

Schumy.d je napisao/la:Hrvatska futsal repka na euru odigrala 3:3 sa europskim prvacima Španjolskom!! Bravo dečki!! To je otprilike uspjeh kao da bi Dinamo odigrao neriješeno s Barcelonom!
:klanjanje:
Slovenija u 1/4 finalu eura u futsalu ;-)
Alonsista hasta la muerte..
Avatar
wolfman
HNL kladionica super velemajstor
HNL kladionica super velemajstor
Postovi: 933
Pridružen/a: 26 ožu 2010, 21:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Vettel
Lokacija: Croatian Zagorje, Desinić City

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la wolfman »

i Hrvatska :biggrin:
al bit će ubitačno i nama i Slovencima,mi protiv Italije oni protiv Španjolske
Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Alonso-champ »

Imate lakseg protivnika :-) mi smo Italijane pobjedili 3:2,svi znamo ko i sta su Španjolci :-)
Alonsista hasta la muerte..
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Schumy.d »

Alonso-champ je napisao/la:Imate lakseg protivnika :-) mi smo Italijane pobjedili 3:2,svi znamo ko i sta su Španjolci :-)
E da se niste za*ebali onako protiv Azera, sada bi igrali međusobno.
Ali, rano ste se počeli veseliti, pa eto, za kaznu - Španjolska. :)
Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Alonso-champ »

Schumy.d je napisao/la:
Alonso-champ je napisao/la:Imate lakseg protivnika :-) mi smo Italijane pobjedili 3:2,svi znamo ko i sta su Španjolci :-)
E da se niste za*ebali onako protiv Azera, sada bi igrali međusobno.
Ali, rano ste se počeli veseliti, pa eto, za kaznu - Španjolska. :)
kraj bajke kolega :biggrin: ljudi satrali :biggrin:
Alonsista hasta la muerte..
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Schumy.d »

Alonso-champ je napisao/la: kraj bajke kolega :biggrin: ljudi satrali :biggrin:
A jbg... bilo je lijepo dok je trajalo.

Iako, ovo je velik uspjeh i za Sloveniju i Hrvatsku. Šteta, vas su doslovno uništili Španjolci, a nama je falilo malo sreće za penale. :?
Ali, dobro, sve u svemu ja sam zadovoljan.

Jedino jučer vam je kapetan Osredkar bio katastrofalan. Samo on je za*ebo 2 gola.
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Toon »

Ma da, za nas baš šteta...sami smo se pobijedili...primili smo takve pacerske golove...
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Schumy.d »

Toon je napisao/la:Ma da, za nas baš šteta...sami smo se pobijedili...primili smo takve pacerske golove...
A jesmo Hrvati ili nismo? :biggrin:
Avatar
wolfman
HNL kladionica super velemajstor
HNL kladionica super velemajstor
Postovi: 933
Pridružen/a: 26 ožu 2010, 21:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Vettel
Lokacija: Croatian Zagorje, Desinić City

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la wolfman »

čudno se kolega Alonso-champ nije pohvalio s srebrom Prevca(ski-skokovi,mala skakaonica) =D>
hebote patak Slovenci postali zimska velesila(skokovi,biatlon,Maze a i u ostalim sportovima ih ima puno,a imaju i solidnu ekipu u hokeju) a mi imamo šaćicu ljudi od kojih samo jedan ranjeni heroj ima nekih šansi :roll:
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Schumy.d »

wolfman je napisao/la:čudno se kolega Alonso-champ nije pohvalio s srebrom Prevca(ski-skokovi,mala skakaonica) =D>
hebote patak Slovenci postali zimska velesila(skokovi,biatlon,Maze a i u ostalim sportovima ih ima puno,a imaju i solidnu ekipu u hokeju) a mi imamo šaćicu ljudi od kojih samo jedan ranjeni heroj ima nekih šansi :roll:
A čuj ne možeš imati i ovce i novce.
Oni imaju i infrastrukturu i Alpe i snijeg. Mi nemamo ništa od toga, tako da stvaranje jednog hrvatskog skijaša skakača ili biatlonca bi bio jako skup sport. ;)
Uostalom, kad ga i dobijemo, oni nam ga ukradu. Lako tako... :zaba:

Zato ih mi peremo u svemu ostalom. Nogomet, rukomet, tenis, u zadnje vrijeme i košarka ih je stigla. U vaterpolu ne znam da li uopće imaju ekipu... :biggrin:
Avatar
wolfman
HNL kladionica super velemajstor
HNL kladionica super velemajstor
Postovi: 933
Pridružen/a: 26 ožu 2010, 21:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Vettel
Lokacija: Croatian Zagorje, Desinić City

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la wolfman »

daleko od toga da mi nemamo planine,al evo primjer samo Bjelolasice koja je nekad bila super centar a sad je sve poizgorilo i nema ništa :( a pitaj ljude iz Gorskog Kotara jel kod nas ima snijega :D
a odbjegli je otišao jel tu nema nićeg,a i imao je primjer biatlonaca i skijaša trkaća koji su propali zato jer su ostali tu di se nikom bitnom ne digne dok nisi osvojio neke medalje,a nekad ni to nije dovoljno [-X
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Schumy.d »

wolfman je napisao/la:daleko od toga da mi nemamo planine,al evo primjer samo Bjelolasice koja je nekad bila super centar a sad je sve poizgorilo i nema ništa :( a pitaj ljude iz Gorskog Kotara jel kod nas ima snijega :D
Pa ja sam iz Gorskog Kotara. :biggrin:
I nema ga, jugo sve otopio... :lol:
wolfman je napisao/la:a odbjegli je otišao jel tu nema nićeg,a i imao je primjer biatlonaca i skijaša trkaća koji su propali zato jer su ostali tu di se nikom bitnom ne digne dok nisi osvojio neke medalje,a nekad ni to nije dovoljno [-X
A previše je tu ulaganja kad nemaš svoje. Da ideš trenirati biatlon, moraš najmanje u Sloveniju ili Austriju samo trenirati.

Mi možemo biti preponosni na naš sport. Zemlja sa 4 milijuna stanovnika ima svjetske prvake, europske prvake, pobjednike u gotovo svim sportovima. To nemaju ni jače zemlje od nas. ;)
Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Alonso-champ »

wolfman je napisao/la:čudno se kolega Alonso-champ nije pohvalio s srebrom Prevca(ski-skokovi,mala skakaonica) =D>
hebote patak Slovenci postali zimska velesila(skokovi,biatlon,Maze a i u ostalim sportovima ih ima puno,a imaju i solidnu ekipu u hokeju) a mi imamo šaćicu ljudi od kojih samo jedan ranjeni heroj ima nekih šansi :roll:
radio sam cjeli dan pa nisam imao vremena a vec sam imao u planu kako vas malo strzati :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Prevc nije rekao sve na ovoj olimpijadi a nadamo se i nekoj Tininoj medalji,evo danas za malo medalja :(

a sto se tice Faka,nismo ga ukrali,sam je dosao :lol: pa on je Slovenac cisti,covjek prica slovenski bolje nego ja :biggrin:

jos jedna dobra za vas....Kako bi izgledalo prezime Lare Gut da se uda za Faka i zadrzi djevojacko prezime?? :mrgreen:
Alonsista hasta la muerte..
Avatar
wolfman
HNL kladionica super velemajstor
HNL kladionica super velemajstor
Postovi: 933
Pridružen/a: 26 ožu 2010, 21:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Vettel
Lokacija: Croatian Zagorje, Desinić City

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la wolfman »

Alonso-champ je napisao/la: jos jedna dobra za vas....Kako bi izgledalo prezime Lare Gut da se uda za Faka i zadrzi djevojacko prezime?? :mrgreen:
:oo:
ma imate medalju u momčadskim skokovima sigurnu(s Kranjcem zlato,bez njega neš malo manje sijajnu)...a i u hokeju vas nemaju ni Rusi ni Ameri :biggrin:
Odgovori