Reprezentativni nogomet

Rasprave o sportovima koji nemaju veze s auto-moto utrkama

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73,luka_kimi

Odgovori
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Armanini »

pa jesam i napisao da su bile lijeve reprezentacije..

zabijao samo u grupi da, al je argentina prosla frupu zahvaljujuci samo njemu, obzirom da su dosli do finala (bez njega nebi) to su uzeli u obzir..

zgodna komparacija doduse sa ovim crocopom..

a asistencije.. pobogu kome da asisitira? higuainu? repicu? ruzno i tuzno bilo gledat te poluigrace.. steta potrosit loptu na njih.. asistencije su statistika samo, samo jucer prakticki sve njegove lopte ubacene ili povratne su bile super opasne, al jbga, nema s kim igrat..
nije mesi odigrao spektakularno prvenstvno, al je bio standardno odlican i provukao je tim do polufinala..
ne bi mu ni ja dao nagradu, najvise zato jer nije zabio onaj gol jucer, a bila je prilika i pol..
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Armanini je napisao/la: a asistencije.. pobogu kome da asisitira? higuainu? repicu? ruzno i tuzno bilo gledat te poluigrace.. steta potrosit loptu na njih.. asistencije su statistika samo, samo jucer prakticki sve njegove lopte ubacene ili povratne su bile super opasne, al jbga, nema s kim igrat..
nije mesi odigrao spektakularno prvenstvno, al je bio standardno odlican i provukao je tim do polufinala..
ne bi mu ni ja dao nagradu, najvise zato jer nije zabio onaj gol jucer, a bila je prilika i pol..
Di Maria, Higuain, Aguero poluigrači ??!! :shock:

Pa na bih se složio, Argentina je imala igrački po imenima najbolji napad na ovom prvenstvu. ;)
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Armanini »

di maria da, al jbga kad ga nije bilo..
a higuain.. repic.. aj molim te..
nemozes onako panicno reagirat na pocetku tekme sa onakvom prilikom i pucat iz prve nepripremljen ko noob kad nema nijednog igraca ispred tebe i cijeli sesnaesterac prostora.. bas su dobro prokomentirali to engleski komentatori + gosti u studiju (ferdinand i jos neki :)

takodjer za onaj lob nema mjesta u jednom finalu u remi utakmici..

a sto se tice reakcija u dodavanju, mesi sam valjda prvi put u tekmi na desnoj strani, retard od repica samo treba produzit loptu desno i otvorit se za povratnu il uletit unutra, a on izgubljen oko svoje osi, reagira najgore moguce i sjebe priliku na samom startu..

argentina je imala najbolji napad na prvenstvu, al nemoze 1 igrac sam sve izgurat ;)
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Armanini je napisao/la:di maria da, al jbga kad ga nije bilo..
a higuain.. repic.. aj molim te..
nemozes onako panicno reagirat na pocetku tekme sa onakvom prilikom i pucat iz prve nepripremljen ko noob kad nema nijednog igraca ispred tebe i cijeli sesnaesterac prostora.. bas su dobro prokomentirali to engleski komentatori + gosti u studiju (ferdinand i jos neki :)

takodjer za onaj lob nema mjesta u jednom finalu u remi utakmici..

a sto se tice reakcija u dodavanju, mesi sam valjda prvi put u tekmi na desnoj strani, retard od repica samo treba produzit loptu desno i otvorit se za povratnu il uletit unutra, a on izgubljen oko svoje osi, reagira najgore moguce i sjebe priliku na samom startu..

argentina je imala najbolji napad na prvenstvu, al nemoze 1 igrac sam sve izgurat ;)
U svakom slučaju je bilo igrača koji su pokazali više od njega na turniru. Realno. ;)
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Armanini »

yep i ja se slazem s tim definitivno..

nema bas puno smisla nagrada, kao neka utjesna nagrada koju zapravo nije zasluzio, a dobio ju je jer je mesi..
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Scuderia »

Armanini je napisao/la:pa jesam i napisao da su bile lijeve reprezentacije..

zabijao samo u grupi da, al je argentina prosla frupu zahvaljujuci samo njemu, obzirom da su dosli do finala (bez njega nebi) to su uzeli u obzir..

zgodna komparacija doduse sa ovim crocopom..

a asistencije.. pobogu kome da asisitira? higuainu? repicu? ruzno i tuzno bilo gledat te poluigrace.. steta potrosit loptu na njih.. asistencije su statistika samo, samo jucer prakticki sve njegove lopte ubacene ili povratne su bile super opasne, al jbga, nema s kim igrat..
nije mesi odigrao spektakularno prvenstvno, al je bio standardno odlican i provukao je tim do polufinala..
ne bi mu ni ja dao nagradu, najvise zato jer nije zabio onaj gol jucer, a bila je prilika i pol..
Ili su uzeli u obzir to, da lik nista nije osvojio ove godine, pa da kmecanje ne bude apsolutno, eto ti ta nagrada.
James je zasluzio vise nagradu od njega, ali eto, igra u Monacu, nije medijski popularan kao ovaj i to je to. Znas kada Maradona veli da nije zasluzio nagradu, a njemu puna usta Messija, onda znas koliko je sati.
slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la F1NAC »

Lahm se oprostio od repke!
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Toon »

Popis Nike Kovača za predstoječe kvalifikacijske susrete protiv Cipra i Malte:
VRATARI: Subašić (Monaco), Vargić (Rijeka) i Kalinić (Hajduk)
BRANIČI: Srna (Šahtar); Ćorluka (Lokomotiv), Strinić (Dnjipro), Lovren (Liverpool), Vida (Dinamo Kijev), Vrsaljo (Sassuolo), Jedvaj (Bayer) i Milić (Rostov)
VEZNI IGRAČI: Modrić (Real Madrid), Rakitić (Barcelona), Pranjić (Panathinaikos), Kovačić (Inter), Halilović (Barcelona), Brozović (Dinamo) i Pašalić (Elche)
NAPADAČI: Olić (Wolfsburg), Mandžukić (Atletico Madrid), Jelavić (Hull City), Sharbini (Rijeka), Kramarić (Rijeka), Pjaca (Dinamo) i Čop (Dinamo)
...ne znam da li da se smijem ili plačem...Jedvaj nije tri utakmice odigrao cijelu godinu, Pranjić majko moja, Sharbini hahahahaha....ima još tu kandidata ali ovo sam izdvojio...
...i nastavlja s pričom Rakitič zadnji vezni a razlog: to je super odigrao protiv Islanda...sad ćemo vjerojatno dobiti Cipar i Maltu i kad dođe malo jača repka opet ćemo izgledati smiješno...sve manje i manje vjerujem da Niko zna što radi a najviše me brine što ne želi ni naučiti...
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Toon je napisao/la:Popis Nike Kovača za predstoječe kvalifikacijske susrete protiv Cipra i Malte:
VRATARI: Subašić (Monaco), Vargić (Rijeka) i Kalinić (Hajduk)
BRANIČI: Srna (Šahtar); Ćorluka (Lokomotiv), Strinić (Dnjipro), Lovren (Liverpool), Vida (Dinamo Kijev), Vrsaljo (Sassuolo), Jedvaj (Bayer) i Milić (Rostov)
VEZNI IGRAČI: Modrić (Real Madrid), Rakitić (Barcelona), Pranjić (Panathinaikos), Kovačić (Inter), Halilović (Barcelona), Brozović (Dinamo) i Pašalić (Elche)
NAPADAČI: Olić (Wolfsburg), Mandžukić (Atletico Madrid), Jelavić (Hull City), Sharbini (Rijeka), Kramarić (Rijeka), Pjaca (Dinamo) i Čop (Dinamo)
...ne znam da li da se smijem ili plačem...Jedvaj nije tri utakmice odigrao cijelu godinu, Pranjić majko moja, Sharbini hahahahaha....ima još tu kandidata ali ovo sam izdvojio...
...i nastavlja s pričom Rakitič zadnji vezni a razlog: to je super odigrao protiv Islanda...sad ćemo vjerojatno dobiti Cipar i Maltu i kad dođe malo jača repka opet ćemo izgledati smiješno...sve manje i manje vjerujem da Niko zna što radi a najviše me brine što ne želi ni naučiti...
Pa gle, ovo za Jedvaja i nije toliko glupo. Zašto? Zato jer je EP 2016., skupina je relativno slaba i stigne uigravati Jedvaja u reprezentaciji. Kad dođemo na EP, Jedvaj će biti spreman. Ja sam za to da se daje prilika mladim igračima, samo neka ne pretjeruje.
Mislim da treba stisnuti Kramarića jer smo tu slabi u zadnje vrijeme, a Andrej je sposoban za korak naprijed i velika je nada za repku.
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Scuderia »

Toon je napisao/la:Popis Nike Kovača za predstoječe kvalifikacijske susrete protiv Cipra i Malte:
VRATARI: Subašić (Monaco), Vargić (Rijeka) i Kalinić (Hajduk)
BRANIČI: Srna (Šahtar); Ćorluka (Lokomotiv), Strinić (Dnjipro), Lovren (Liverpool), Vida (Dinamo Kijev), Vrsaljo (Sassuolo), Jedvaj (Bayer) i Milić (Rostov)
VEZNI IGRAČI: Modrić (Real Madrid), Rakitić (Barcelona), Pranjić (Panathinaikos), Kovačić (Inter), Halilović (Barcelona), Brozović (Dinamo) i Pašalić (Elche)
NAPADAČI: Olić (Wolfsburg), Mandžukić (Atletico Madrid), Jelavić (Hull City), Sharbini (Rijeka), Kramarić (Rijeka), Pjaca (Dinamo) i Čop (Dinamo)
...ne znam da li da se smijem ili plačem...Jedvaj nije tri utakmice odigrao cijelu godinu, Pranjić majko moja, Sharbini hahahahaha....ima još tu kandidata ali ovo sam izdvojio...
...i nastavlja s pričom Rakitič zadnji vezni a razlog: to je super odigrao protiv Islanda...sad ćemo vjerojatno dobiti Cipar i Maltu i kad dođe malo jača repka opet ćemo izgledati smiješno...sve manje i manje vjerujem da Niko zna što radi a najviše me brine što ne želi ni naučiti...
Jedini zadnji vezni koji je aktivan u reprezentaciji, kojeg se ja sjecam je, Rado-Sevic. Samo sto i on sam ne zna kada je zadnji puta odigrao utakmicu preko cijele distance.
slika
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Toon »

Schumy.d je napisao/la: Pa gle, ovo za Jedvaja i nije toliko glupo. Zašto? Zato jer je EP 2016., skupina je relativno slaba i stigne uigravati Jedvaja u reprezentaciji. Kad dođemo na EP, Jedvaj će biti spreman. Ja sam za to da se daje prilika mladim igračima, samo neka ne pretjeruje.
Mislim da treba stisnuti Kramarića jer smo tu slabi u zadnje vrijeme, a Andrej je sposoban za korak naprijed i velika je nada za repku.
Jedvaj cijele prošle sezone nije skupio 180 minuta ukupno...a ove je odigrao jednu kup utakmicu protiv niželigaša i jedno poluvrijeme...a također ga je i "oteo" mladoj reprezentaciji gdje bi bio puno korisniji...nije problem u davanju prilika mladima no ti isti mladi bi valjda i trebali igrati u svojim klubovima kako bi dobili priliku igrati za A vrstu...Krama je sigurno potencijal i protiv njegovog poziva stvarno nemam ništa...neka ga isproba....
Scuderia je napisao/la:Jedini zadnji vezni koji je aktivan u reprezentaciji, kojeg se ja sjecam je, Rado-Sevic. Samo sto i on sam ne zna kada je zadnji puta odigrao utakmicu preko cijele distance.
Rakitića držati iza je bogohuljenje...zamislimo mi to - sve je bilo u redu protiv moćnog Islanda pa je to to...a to što su nas samo solidni Mexikanci silovali usred Brazila je slab dan i niđta drugo -super spremimo se za još neka silovanja očigledno to Niko i njegov brat također vole...ne volim takva preseravanja i ne sviđa mi se "filozofija" izbornika...
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Toon je napisao/la:
Schumy.d je napisao/la: Pa gle, ovo za Jedvaja i nije toliko glupo. Zašto? Zato jer je EP 2016., skupina je relativno slaba i stigne uigravati Jedvaja u reprezentaciji. Kad dođemo na EP, Jedvaj će biti spreman. Ja sam za to da se daje prilika mladim igračima, samo neka ne pretjeruje.
Mislim da treba stisnuti Kramarića jer smo tu slabi u zadnje vrijeme, a Andrej je sposoban za korak naprijed i velika je nada za repku.
Jedvaj cijele prošle sezone nije skupio 180 minuta ukupno...a ove je odigrao jednu kup utakmicu protiv niželigaša i jedno poluvrijeme...a također ga je i "oteo" mladoj reprezentaciji gdje bi bio puno korisniji...nije problem u davanju prilika mladima no ti isti mladi bi valjda i trebali igrati u svojim klubovima kako bi dobili priliku igrati za A vrstu...Krama je sigurno potencijal i protiv njegovog poziva stvarno nemam ništa...neka ga isproba....
Pa dobro, promijenio je klub. Valjda će sada igrati.

A ni u Dinamu nije imao više minuta pa je otišao u Romu. :biggrin:
Samo nemojmo osuđivati prije nego šta je uopće počelo. Svaki put mijenjamo izbornika prije kvalifikacija. ;)
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la pospani gad »

Valjda će Hrvatska reprezentacija danas dobro proći kod izvlačenja za dodatne kvalifikacije svjetsko prvenstvo u nogometu?
Moglo bi nam dobro doći Sjeverna Irska. Možda i prođemo na svjetsko, iako nismo zaslužili?
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
zonelsk
Veteran
Veteran
Postovi: 2956
Pridružen/a: 07 lis 2012, 08:44
Ja sam: Vozač
Navijam za: FA

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la zonelsk »

Mah....kak se ta repka i sve kod nas vodi...fakat je nebitno koga dobijem nek kak cemo mi "ragirati" na pritivnika i odluciti igrati...:S
I like to race, not to do laps alone.
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la pospani gad »

Grčka. Užas. Nismo mogli dobiti goreg protivnika. Još je druga utakmica u Grčkoj..... #-o #-o #-o #-o

Sada će biti ponovno šokova...... da se pukneš u venu od toliko razočaranja, i tolikih oscilacija u igri naših nogometnih diva i princeza.....
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la F1NAC »

Nažalost jedina solucija da se skine ova mafija na tronu je ispadanje u play offu tako da... Ne pratim nogomet detaljno ali kad vidim onog Plivarića kako ga buše... Protiv Finske kao laiku oni centaršuti su bili jasan pokazatelj da nam bekovi (ako se to tako zove)neznaju centrirat. Ovo sad s Dalićem je izgledalo hm... Čudno u najmanju ruku. Prvo poluvrijeme užasni ali zato za razliku od ostalih utakmica nismo fizicki i psihički pali u drugom poluvremenu nego smo ih počeli gazit. To mi se jedino sviđalo. Ima potencijala kod takve igre. Plus rakitić? taj igra u Barceloni? po načinu igre za repku nebi rekao.
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
zonelsk
Veteran
Veteran
Postovi: 2956
Pridružen/a: 07 lis 2012, 08:44
Ja sam: Vozač
Navijam za: FA

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la zonelsk »

Kad u Barceloni mu trener da 3 uloge u tekmi i to radi radi i radi...
Ko ce mu u repkli nest rec? serviser televizora Cacic? daj molim te....

Kramaric je u jednoj recenici nakon Ukrajine rako sve o Cacicu i njegovom znanju nogometa..i to bez da je novi trener odradil poteni trening s njima...
I like to race, not to do laps alone.
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la pospani gad »

Večeras naša reprezentacija tuče Grčku 3:1. Garantirano. Hehe..... :>>
Ne kladite se na osnovu ovog posta. Svaki dobitak - slučajan. :mrgreen:
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Scuderia »

pospani gad je napisao/la:Večeras naša reprezentacija tuče Grčku 3:1. Garantirano. Hehe..... :>>
Ne kladite se na osnovu ovog posta. Svaki dobitak - slučajan. :mrgreen:
+1
slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la F1NAC »

Ma sve ispod petarde ne priznam :D
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la pospani gad »

Scuderia je napisao/la:
pospani gad je napisao/la:Večeras naša reprezentacija tuče Grčku 3:1. Garantirano. Hehe..... :>>
Ne kladite se na osnovu ovog posta. Svaki dobitak - slučajan. :mrgreen:
+1
A hebi ga. Iznevjerili su nas svojom igrom, puno više puta i puno duže, nego što je Honda iznevjerila Fernanda Alonsa sa obećanjima. Tako da......
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Scuderia »

Iran :klanjanje:
slika
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la pospani gad »

Mexico. :klanjanje:
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
Kranči
Test vozač
Test vozač
Postovi: 745
Pridružen/a: 21 pro 2012, 16:55
Ja sam: Vozač
Navijam za: Charles Leclerc

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Kranči »

Očekivano. Njemačka i Rusija ne ide zajedno. Ali barem su ovaj put došli u Moskvu.
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la pospani gad »

Kranči je napisao/la: 17 lip 2018, 19:15 Očekivano. Njemačka i Rusija ne ide zajedno. Ali barem su ovaj put došli u Moskvu.
Heheh..... dobra fora.
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Odgovori