Reprezentativni nogomet

Rasprave o sportovima koji nemaju veze s auto-moto utrkama

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73,luka_kimi

Odgovori
Avatar
wolfman
HNL kladionica super velemajstor
HNL kladionica super velemajstor
Postovi: 933
Pridružen/a: 26 ožu 2010, 21:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Vettel
Lokacija: Croatian Zagorje, Desinić City

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la wolfman »

gledate probu protiv wolvesa,ovaj malia :biggrin:
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16009
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Cuky »

da da...i ovaj Sammir ko da je na dopingu...svake sekunde čekam da će se srušit :D
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
wolfman
HNL kladionica super velemajstor
HNL kladionica super velemajstor
Postovi: 933
Pridružen/a: 26 ožu 2010, 21:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Vettel
Lokacija: Croatian Zagorje, Desinić City

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la wolfman »

ma lud je,čini se da ovaj španjolski zrak čini čuda :D
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Mene Kova jednostavno oduševljava. Kakve lopte, kretanja, driblinzi, potezi, kao da ima 25 godina iskustva u nogama. Ne kužim zašto ga onaj klaun u Interu zapostavlja.
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16009
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Cuky »

jer navodno "ne pomaže obrani"
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Cuky je napisao/la:jer navodno "ne pomaže obrani"
Onda mu ni CR vjerojatno nebi igrao. :biggrin:
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Scuderia »

Boateng i Khedira jucer ne pjevaju himnu, a rodjeni u Njemackoj.
S druge strane, Klose koji je rodjen u Poljskoj, pjeva. :lol: Odvalio se smijat. :biggrin:

Reus izgleda otpada za SP, steta za njega, Götze, Schürle, Podolski, Özil, vise nego odlicne zamjene.
slika
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16009
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Cuky »

navodno bi i naš Pranjić mogao otpast za SP nakon sinoćnje ozljede protiv Australije
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Marc Marquez
Postovi: 102
Pridružen/a: 12 stu 2013, 23:40
Navijam za: Ferrari

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Marc Marquez »

Vec dvije godine stoji ova anketa gore :D
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Dani »

Jao koja krađa. Onaj štakor mali iz Barcelone je trebao dobiti crveni. Sudac ocito instruiran kako svirati.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Slash »

Ma kakva krađa. Gola nismo zabili u 90 minuta i sad smo odjednom pokradeni. Smiješno.
Penal nije bio i to je očito, ali izgubili bi bez toga jer jednostavno nismo dovoljno dobri da pariramo Brazilu i amen.
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16009
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Cuky »

Kakva krađa? Neymar je trebao dobiti crveni par minuta prije nego je zabio kada je namjerno (vidjelo se kako gleda prema Modriću) udara Luku laktom u lice. Zatim penal koji neznam na koji način je dosuđen. Onda poništen naš gol i na kraju nesviran faul na Rakitiću nakon čega Brazil zabija iz kontre za 3-1
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Armanini »

ajd slash molim te nemoj bit dusebriznik..

cijeli svijet se smije ovom sprdu od natjecanja i smatra kako se brazil osramotio..

nitko ne prica jel hrvatska trebala dobit il ne, to je preoptimisticno.. al kako je tekma izgledala remi je bio vrlo izgledan..


najbolji pokazatelj opceg misljenja je #RoboACroacia na twiteru koji je top worldwide trend.. koliko beznacajno toliko i znacajno..

a dalje prakticki svi strani mediji, cak i najsmrdljiviji njemacki suci jednoglasno o nepostojecem penalu..

fkng brazilski novinari pricaju kako penala nije bilo..


najgore je sto nije penal jedina "greska".. 3. gola nije smjelo bit jer je bio penal, ne vracanje faula nakon sto nije realizirana prednost, sudjenje nekih ruka kojih nema, ponisten regularan gol.. crveni neymaru ne bi mozda ni ja dao, iako je namjera i po tome je skolski crveni, al je preveliki ulog, sam pocetak natjecanja, brazil, neymar, potpaljivanje mogucih nereda blabla..

a ti pises o pariranju nekom brazilu.. pa parirali smo im super i iznad ocekivanja.. ovo je sprd a ne brazil..
samo jos uvijek patimo od direktiva, zamjene telefonom narucene (decku se mora dignut cijena, iako ce napravit vise koristi za drugu ekipu).. jelavic drvo, nikako za ovu ekipu, eduardu ne dat ni 10 min, makar simbolicno nakon svega sto je napravio za repku, ne znam sto ga uopce vuku za nos i pozovu u repku.. ne obavljanje 3. zamjene a gubis? wtf?!


a neymarovo izvodjenje penala i dopustanje istog je ruganje nogometu..

Former England captain Alan Shearer on Match of the Day
Reaction
Brazil 3-1 Croatia

Posted at

"Neymar was lucky to stay on the pitch. If that was any other team, any other player, he would have seen red. He actually looks at the Croatia player, that is why is guilty and very very lucky not have got a straight red, he should have been sent off and minutes later he gets the goal.

"Stipe Pletikosa should move his feet quicker but Neymar is a lucky guy."

zapravo je stvarno neopravdano sto nije bio crveni.. jer ako je izvukao karton onda ne moze bit zuti jer prekrsaj nije za zuti..
a jos vode na mlin za 3. gol je sto zbog nepostojeceg zutog lovrenu (trebao ga je dobit brazilsko smece) lovren nije mogao riskirat prekrsaj..

ma gadarija od sporta.. mislim.. znamo sve vec odavno.. al ovakve stvari iznova radit, nakon afere sa prodajom spa kataru, pol svijeta gleda, ljude ispred tjeraju gumenim metcima, iseljavaju okolnu sirotinju, i prave svijetski fiasko..
dno dna.. dabog nekako naletili na spanjolce da ih izbace u sljedecem krugu..


http://www.gfycat.com/DangerousAdmirableBoaconstrictor" onclick="window.open(this.href);return false;

cisti ne dosudjeni zuti, nego dopustena akcija brazila.. smijurija
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Toon »

Teško je u Brazilu igrati protiv Brazila, Japanca i FIFE...teška je sramota sve ovo...2 nepostojeća gola smo dobili...
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Slash »

Fino si (subjektivno) secirao suca. Umjesto toga korisno bi bilo secirati našu ''famoznu'' igru.
Srna...jel on igrao?
Jelavić...fula loptu i Marcelo zabije autogol
Kovačić...vidi Srna
Olić...može zabit gol samo ako se odbije lopta od njega (Jelavić ne može ni to).

Da je igrao Mandžukić bila bi druga priča jer bi barem imali igrača sposobnog da zabije gol. Ovako kažem da, sudac je naginjao Brazilu, ali to nije ni približno toliko dramatično utjecalo na ishod utakmice koliko se ovdje i u medijima potencira. Dakle pričamo o 4 gola na utakmici od koja nijedan nije dao Hrvat. I ovaj gol šta smo ''zabili'' smo zabili na čistu sreću (njihovu nesreću), a kao sudac nam je kriv šta nismo prošli.

Umjesto cviljenja o suđenju ja ću se radije nadat da će u idućoj tekmi igrat Dudu umjesto Jelavića, bilotko umjesto Kovačića i da će se Srna probudit jer bez obzira na suđenje ako ne znate zabit gol (ne pričam o stvaranju prilike, nego baš o egzekuciji) onda ne možete proć dalje.
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16009
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Cuky »

Srna je igrao onako kako su situacija na terenu i pozicija na kojoj igra od njega zahtjevali: defanzivno...par puta je iznio loptu naprijed, ali nije mogao srljat naprijed i pustat bok otvoren za kontru.
Jelavić je nesposoban, istina...ali kad nema Mandže zbog suspenzije on je jedini naš napadač koji je koliko-toliko standardno igrao ove sezone
Kovačića se nije baš vidilo, zato ga je i izvadio
Olić...možda ga ni ti ni ja ne cijenimo baš visoko, ali je jučer bio jedan od naših najboljih.

Gol smo zabili čisto, pa nam je sudac poništio ne zbog Olićevog kao faula nego zbog navodnog igranja rukom kojeg je samo sudac vidio. A od tih 4 gola koje su Brazilci dali 2, a možda i 3 nisu trebala biti samo da se radilo po pravilima: Neymar nije trebao biti u mogućnosti zabiti prvi jer je tad trebao biti pod tušem, penala nije bilo i nepravilno je izveden, a Oscarov gol je došao nakon faula na Rakitiću
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la F1NAC »

jucer se bas vidilo koliko je zapravo jelavic los, pa covjek promasi cisti zicer, hvala bogu da smo imali Marcela koji je zakucao.
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la K1M1 »

Slash je napisao/la:Ovako kažem da, sudac je naginjao Brazilu, ali to nije ni približno toliko dramatično utjecalo na ishod utakmice koliko se ovdje i u medijima potencira.
majko mila koja izjava, za anale. =D> Ovako nešto nebi mislim izjavio ni najveći fan brazila...
Nije ni približno toliko dramatično utjecalo na ishod utakmice?? :? Ma ne, samo što je njima poklonio gol, a nama poništio regularni, ma ništa strašno da.. :badgrin: To ti je isto kao da kažeš da ono kad je maradona zabio rukom, ili ono kad je rijeci poništen čisti gol u 90-oj min, 1999. protiv osijeka 'nije ništa dramatično utjecalo na ishod utakmice'. Eto, izjava ti je negdje u tom rangu. #-o

Ovako nešto bi se s lakoćom moglo riješit da uvedu kamere (da sudac može pogledat ponovljenu snimku u takvim situacijama), al naravno to se vjerojatno nikad neće dogodit jer onda fifa(uefa) više nebi mogla manipulirat i namještat utakmice...
Slash je napisao/la: Dakle pričamo o 4 gola na utakmici od koja nijedan nije dao Hrvat. I ovaj gol šta smo ''zabili'' smo zabili na čistu sreću (njihovu nesreću), a kao sudac nam je kriv šta nismo prošli.
kako nije? pa zabio je perišić al je sudac poništio potpuno regularan gol...
al evo da te pitam koliko ih je zabio brazil? isto samo 1, nije li? (drugi gol je bio iz nepostojeceg penala, dakle neregularno, i 3. gol nakon ne suđenog čistog prekršaja, opet neregularno)
slika
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Toon »

K1M1 je napisao/la:.
al evo da te pitam koliko ih je zabio brazil? isto samo 1, nije li? (drugi gol je bio iz nepostojeceg penala, dakle neregularno, i 3. gol nakon ne suđenog čistog prekršaja, opet neregularno)
Niti taj nije regularan jer ga je zabio čovjek koji je morao prije toga dobiti crveni karton (pravila igre)...mi nismo igrali baš nešto, nije ni Brazil, utakmica nije bila jedna od najljepših - no to ne mijenja činjenicu da smo doslovno pokradeni jer kao tako mora biti...ma nabijem ja to...
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2901
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Vuksa_KC »

K1M1 je napisao/la:
Slash je napisao/la:Ovako kažem da, sudac je naginjao Brazilu, ali to nije ni približno toliko dramatično utjecalo na ishod utakmice koliko se ovdje i u medijima potencira.
majko mila koja izjava, za anale. =D> Ovako nešto nebi mislim izjavio ni najveći fan brazila...
Fakat, kao budimo realni :)
Jedva čekam da oni dođu na noge jednoj Španjolskoj, Njemačkoj. Momčadi koje ne samo da su jače igrom od njih nego imaju i veliki autoritet kod sudaca za razliku od nas, a vidi se naravno da suci utječu. Nije mi samo jasno kak otvaranje prvenstva, valjda najgledanija utakmica uz finale, i to ne može suditi netko iskusan iz lige petice da se pokaže onaj njihov tolko reklamirani Respect i Fair play.
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Armanini »

najbolje u svemu - pita ga lovren koji je razlog penala, a on mu spodoba nesto odgovara na japanskom.. lik nezna (il nece) pricat engleski!! i takav sudi pocetnu tekmu spa.. kriminal..

slash ti se bolje ostavi komentiranja tekme..
eurosport, bbc sa chris waddleom, svi se zgrozavaju nad utakmicom i smatraju kako su 3 kardinalne pogreske i kako je extra neposteno da se tako unistila dobra utakmica gdje se mala hrvatska pokazala kao veliki tim.. nedodjeljeni crveni, nepostojeci penal i ponisten regularan gol..
Fino si (subjektivno) secirao suca.
subjektivno?! subjektivno my ass.. pa jesi ti gledao tekmu uopce.. jel se kuzis barem minimalno u nogomet? ako je odgovor ne na oba pitanja, pitaj bilo kog na planeti za misljenje.. (samo ne mamlaza beusna :P

a ako navedene "greske" nisu greske koje dramaticno utjecu na ishod onda neznam sto bi dramaticnije moglo bit..
alo dao im je 2 gola + nama ponistio jedan.. zbrajanje i oduzimanje kaze da bi cak nasa pobjeda bila lol..
al nebitno.. do penala je bilo sve ok i brazil se mucio a utakmica se blizila kraju.. pa bilo je jos kolko - 20 fkng minuta..
nije dramatico utjecalo na ishod.. #-o nemam rjeci..

Srna...jel on igrao?
Jelavić...fula loptu i Marcelo zabije autogol
Kovačić...vidi Srna
Olić...može zabit gol samo ako se odbije lopta od njega (Jelavić ne može ni to).

srna iako mi je jedan od najdrazih u timu i "ima mi" beskonacno kredita, i meni se polako cini da je vrijeme da se iskusa nekog drugog.. iako.. imao je strogo defenzivnu ulogu..
jelavic je drvo i neznam koji k je uopce u reprezentaciji..
kovacic.. premlad, preneiskusan, previse pod dojmom..

olic, iako si je umislio da je ronaldinho i pomalo je istrosen, ipak je jucer bio jedan od najboljih na terenu..
kazes i gol koji smo "zabili" je na cistu srecu.. right.. a kako je dosla lopta u tu poziciju? upravo iz super dobrog bas olicevog ubacivanja..da nije marcelo skrenuo, bilo je jos nasih nogu poslije koji su mogli skrenut.. a ionako je to jelavic morao ubacit, 90% drugih napadaca bi ubacilo.. a tebi je gol sreca.. toliko o razumjevanju.. ajd..
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Slash »

Da Marčelo nije skrenuo neko od naših bi ju poslao pored gola...

Ne znam čemu tolki bijes, moje mišljenje se samo razlikuje od vašeg, a to što mi citirate novinare, pogotov britanske mi apsolutno ništa ne znači. Padala je jučer kiša u Zagrebu, pa je jutarnji napisao KIŠNI ARMAGEDON U ZAGREBU!

Ista stvar i s utakmicom. Da, sudio je za njih. Da, bolji su jer imaju individualce koji mogu sami riješit utakmicu, a mi nemamo. Nije to sad nikakva pljačka stoljeća, tim više šta sve ove odluke koje ste naveli nisu ni približno tako jednoznačne, osim sedmerca. Onaj Neymarov start je čisti žuti jer ga nije UDARIO nego se gradio (bez obzira što je pogledao prije pa je očito da je bilo namjere), kao što je i Beusan reko. Olić je napravio faul u napadu i zato je poništen gol, a ne zbog ruke koju je spominjao Ćosić.
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Armanini »

sedmerac? wtf?

gradio se laktom u glavu? wtf? ocito je da ne znas osnove nogometa pa nema smisla u raspravu..
al eto.. znas bolje nego fkng brazilski!! suci pa je tu prici kraj, jer cijeli svijet i citava javnost je u zabludi samo ti (i beusen looool) znate drukcije..

prijateljski savjet - nemoj se upustat u nogometne rasprave vise jer ti nije domaci teren ocito.. tim vise sto ovdje rasprave ni nema, al ajde.. kako god..
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Slash »

ok, neću :*

Samo još ovo, nemrem odolit ;)

http://ht.ly/xYGDf" onclick="window.open(this.href);return false; =D> =D>
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2901
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Vuksa_KC »

Bravo =D> =D> , našao si članak u kojem se spominje nogomet i politika, nagradi se sad Super Mandžo popustom i navijačkim kupusom.
Odgovori