Domaći nogomet

Rasprave o sportovima koji nemaju veze s auto-moto utrkama

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73,luka_kimi

Odgovori
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Armanini »

hehe dusebriznici.. haha..


potez u dobrom smjeru, gotovo svi redom se slazu da treba mjenjati i da ovako ne ide dalje, pa do samih bivsih igraca dinama damnit..

hajduk koji nije na istoj stranici pravila kao svemocni dinamo, odlucio bucno zatrest javnost i vrsit pritisak na tu govnjarsku elitu u hnsu (za koju se svi vi slazete da je mafija, al eto - nek ostane i nek se ne dira jer je tako dobro dinamu), a vi osudjujete.. o nekom domoljublju pricate!! haahaha a s druge strane klub u kojem igraju 2 zagrepcana.. al ok.. domoljubi smo svi, jel.. hahhaa

hajduk, iz kojeg je males pokrenuo, raskrinkao i poslao u cuzu potplacene.. vi cete sad nac tu plakat o nekoj svetoj duznosti odigravanja utakmice? rly? domoljublje, svetinja.. demagogija? haah ovce i ovnovi..


o kaznama i visini istih ne treba ni govorit..

ajde il sutite i pokrijte se usima il stisnite palceve i nadajte se da cijeli ovaj kaos necem vodi, nekakav malen boljitak hrvatskog nogometa (to vam je valjda bitno, obzirom da ste toliki domoljubi) ..


i dalje nemogu vjerovat da ste se nasli osudjivat i to u takvom naletu.. haha, kako je lako utjecat..
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Armanini je napisao/la:haahaha a s druge strane klub u kojem igraju 2 zagrepcana.. al ok.. domoljubi smo svi, jel.. hahhaa
Sva sreća u Rijeci igraju sve sami Riječani... #-o

A osim kazne Hajduku, ja ne znam kako ovo može pomoći u nečemu. :roll:
Čisto preseravanje od strane kluba, ništa drugo. I onda ih još slušam u emisiji pa gledam i ne vjerujem. Koje su to urote protiv Hajduka, čudo jedno. Da nema Dinama, garant bi danas igrali ligu prvaka i osvojili 5 prvenstava u zadnjih 5 godina. 8)
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Dani »

Hajduk koji je ostao dužan sucima za "pravedno" suđenje. Daj molim te proziran si kao i Hajdukovi čelnici. Da nije bilo Sanadera Hajduk nikada ne bi osvojio naslov te godine i to sa Štimcem kao trenerom. Obična šaka jada. Mogao bi i Liverpool tražiti na isti način naslov prvaka. Vidiš dobra ideja. Tako ionako gube 3-1, 5-1 i sl. Fascinanto je i da dio ljudi podržava anarhiju. Ajmo onda svi sa bakljama na Markov trg malo zapaliti Sabor, pa vladine urede. Želimo smjenu i to odmah i ne legitimnim sredstvima. Mislim stvarno što sve neću pročitati na netu.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Armanini »

? alo.. sta se pravite mutavi??
jel males ulovio i dokazao muljavinu sa sucima, sa sucima koji piju i jedu sa mamicem?
o kakvom sudjenju sad vi pricate? nemojte fantazirat.. pricamo o necemu sto je, ne o necemu sto nije.. liverpool? wtf??
Fascinanto je i da dio ljudi podržava anarhiju.
a lol.. anarhija? jel se koji zakon krsio? kakva anarhija bokte.. stvarno kao da s pol mozga pises..
Ajmo onda svi sa bakljama na Markov trg malo zapaliti Sabor, pa vladine urede.
pa to bi bilo odlicno.. tako recimo narod radi u puno velikih ekonomski snaznim drzavama, i to za pizdarije od zakona, eto zadnje upecatljivo ljudi se digli zbog promjene zakona koji mjenja nacin biranja gradonacelnika il tako neki k*r*c..

samo mi ovce pustimo da nas se strize, a sto je jos tuznije, mladi se pokoravaju i naguzavaju svakome tko ih guzit oce, a oce svi.. i to uzimaju kao normalno i kao zacrtano.. jer.. sve ostalo je anarhija.. a jbte maloumnika..
Želimo smjenu i to odmah i ne legitimnim sredstvima.
sve su ovo legitimna sredstva.. vidi se da pises bez mozga i samo da nesto tu trkeljas.. legitimna sredstva.. hah lol.. mah.. ja mislio pisat nesto s nekim tko kuzi dve tri..


i vi stalno o nekom dinamu.. pa tko napada dinamo i kome je dinamo kriv?? stvarno ste zaludjeni i nit pojma nemate..
trazi se i zeli se rusit vodstvo hnla + mamic koji je iznad svih.. i to od samog fkng mlitavog predsjednika pa na dolje, svi vide i zele isto..

samo eto takvi ko vi, ovce male, koji misle da moraju branit neki dinamo, a dinamo nije ni predmet nikakvog spora nit razgovora..

il vas je toliko jako zabludio seljak mamic da mislite da je mamic dinamo..

sreca da pravi navijaci dinama i oni s 2 vbise u mozgu znaju tko sto i kako.. a vi preostala sacica, vi citajte i dalje i radite u korist mamica.. hahah.. eh budala..
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Dani »

Ahaha pravi se našao. Šimić, Šokota i Bišćan. Oličenja pameti i inteligencije. Bolje da ja vodim dinamo onda. Izazivanje prekida utakmica nije legitimno sredstvo. Niti je teroriziranje nevinih Talijana u Milanu. Vidiš da nemaš pojma.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Armanini »

Izazivanje prekida utakmica nije legitimno sredstvo.
?

what? ti to ozbiljno? vjerojatno da, jer sam vjerujes u to.. ajde mi izvuci clanak zakona gdje je isto propisano.. naravno da ga nema lol.. oce ic u zatvor vodstvo hajduka jer nisu htjeli odirat jedan obican smrdljivi derbi koji to i nije? kolike su kazne za takvo sto? 3 do 10 godina? ajde molim te ne glupiraj se.. legitimno sredstvo.. hah.. pa ko da mamica slusam.. ma vide se slicnosti njega i vas sumanutih "intelektualaca".. kazem, srecom da je velika vecina naroda jos kolko tolko normalna..

valjda je nelegitimno jer kako si napisao - to se kosi s domoljubljem.. hahahaha a radi se o narodnom klubu kojeg navijaci i ljudi vole i dolaze redovno punit stadion, za razliku od privatne pricije koju vlastiti navijaci bojkotiraju.. cuj ti to.. domoljublje.. hjahahahah
jbte kolko retardacije se moze napisat o jednostranoj temi.. ne bi vjerovao nekom da mi prica..

ajd ajd.. jbga.. nemogu se vise pisat jer nisam domoljub valjda.. hahhahaha
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Dani »

@armanini ne pravi se blesav jer su utakmica u milanu i ova koja je trebala biti održana u maksimiru usko povezane kriminalnom grupom anarhističkih i oportunističkih manipulatora. Simptomatično je da ista grupa koja je organizirala prekid u milanu daje potporu partizanskom klubu u pokušaju rušenja vodstva hns-a. Za ove dinamove navijače vidim da uletavaš u nepoznat teritorij. Ne ćudim se. Prije sam išao na tekme i dinama i cibone. Radili su sranja onda kao i sada. Te sam zbog samog prisustva u njihovoj blizini skoro završio u marici jer je eto jedna od tih "naprednih" budala odlučila gađati policiju iz gušta. Svi ti napredni narodnjaci će i nakon odlaska mamića i ekipe iz hns-a ( jer otići će kad tad ) pronaći novog "pedra" koji će im smetati ( Canjuga....idr.). Oni su jednostavno takvi i dok god neće završiti na dugogodišnjim zatvorskim kaznama za sranja koja rade neće biti punih stadiona. Pa sam Bilić je izjavio da je na utakmicama dinama i hajduka sjedio samo na zapadnoj tribini jednog i drugog stadiona jer se boji za život svoje kćeri. Pametnome dosta.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Armanini »

utakmica u milanu i ova koja je trebala biti održana u maksimiru usko povezane kriminalnom grupom anarhističkih i oportunističkih manipulatora
hiihihi mamicu ne seri.. ajd molim te il pisi il nemoj citirat neke mamlaze..
Simptomatično je da ista grupa koja je organizirala prekid u milanu daje potporu partizanskom klubu u pokušaju rušenja vodstva hns-a

simpomaticno je samo da si se ti pogubio skroz i da si poceo o milanu, malo o dinamu, a nista predmet rasprave.. trklj trklj trklj
Te sam zbog samog prisustva u njihovoj blizini skoro završio u marici jer je eto jedna od tih "naprednih" budala odlučila gađati policiju iz gušta.
o kome o cemu o bbb huliganima? ajme majko di ti skreces.. ajd ajd prestani se trudit, jer isto tako mozemo pisat i o putinu il o tome kako wv ulaze 86 miljardi eura kroz 5 godina il o bilo kojoj nevezanoj temi.. koji sugovornik.. ma lal
Pa sam Bilić je izjavio da je na utakmicama dinama i hajduka sjedio samo na zapadnoj tribini jednog i drugog stadiona jer se boji za život svoje kćeri.
o cemu ti.. ma lol..

ajd ajd dosta dosta..
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Dani »

Opet nisi popio pilule. Volim kad se prave senilni.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Armanini »

neznam ko se pravi senilan i ne prica o temi, nego o nekakvim bbb huliganima, liverpulu i ostalim pizdarijama koje nisu predmet rasprave..
jbga, kuzim ja to, kad nemas sta pisat da branis svoju stranu (a poanta i cinjenice u ovo slucaju potpuno jednostrane), onda trkeljas pizdarije i kao nesto trolas, a lose lose..

nego.. ebi se ti i tvoje trkeljanje, ja cu i dalje o temi..

http://sportske.jutarnji.hr/ekskluzivno ... -/1240488/" onclick="window.open(this.href);return false;



sad se on nasao izigravat dobricinu i :
a između Zagreba, Rijeke i Splita - Maksimir je bio financijski najpovoljnija opcija.
sprd samo takav..

a jos bolje, kako je pisalo pred par dana, repka odigrala vise utakmica u londonu nego na poljudu..

al to je sve normalno, to tako mora bit jer je sve kod nas ok jelda.. i hajduk je sam kriv sto repka dodje svake prijestupne na stadion gdje ljudi vole i zive nogomet..



sto god i kako god ispalo i izaslo, treba lopove treba dobro protrest da ispadne plijen, tako ce i ovdje neke pozitivne mrvice mozda ispast..

a ti i vi koji cete mi tu pametovat kako se mora pokoravat trenutnom i nametnutom stanju, pa kakvo bilo, nista ne probat napravit da se promjeni, samo mi lagano odleprsajte jer takvo je stanje svijesti moglo bit u doba neke stare yuge, al danas kad smijes i mozes gledat kroz oba oka, daj fof vise, uozbiljite se i ne serite lol..

ajd zivili, i mozda kroz dogledno vrijeme pocenemo pisat o tekmama i o igracima..
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Dani »

Publikanl toliko voli repku na Poljudu da im fucka kada igraju protiv nekoga. Prava navijacka atmosfera. Za protivnika.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

http://sportske.jutarnji.hr/incident-na ... -/1241204/" onclick="window.open(this.href);return false;

Toliko su revoltirani da su išli tući klince!!?? =D>
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Dani »

Ma mi to je kuzimo. Pa oni se bore za pravu stvar. Pa to je narodni klub. Bore se za pravednu stvar. Da mogu tuci djecu.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Armanini »

hihihih

mulci igraci provociraju domace!! navijace i to kad je ovakva atmosfera okolo.. i vi se cudite sto su navijaci reagirali?? heeheheh koji ste vi trolovi..


jedino sto ovaj slucaj pokazuje je mentalni sklop dinamovaca jos od malih nogu.. nista cudno doduse..


a reakcija navijaca toliko normalna, ocekivana i isprovocirana sa strane nogometasica..


al vama je tako lako okrenut situaciju na svoju stranu, jer jel - nije bitno sto se i zasto desava, bitno je kako se iscita i prenese..
a blago vama, kako je lepo biti ... ..




neznam zasto se vas dvoje trudite tolko tu nesto forsirat i medjusobno se dopunjavat trolanjem, bez razuma, objektivnosti, zrelosti i pameti..

mislim, znam, al neda mi vas se prozivat kad se sami pokazujete u takvom jadnom svijetlu..



provocirat nekog bez posljedica.. samo u glavi nadobudnih kretena.. ja sam prosao kroz par slicnih situacija, samo sto su to kod nas sami igraci rjesavali.. pa su sljedeci put ufurani rijecani dosli s "trakom na ustima"..
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Armanini je napisao/la:hihihih

mulci igraci provociraju domace!! navijace i to kad je ovakva atmosfera okolo.. i vi se cudite sto su navijaci reagirali?? heeheheh koji ste vi trolovi..


jedino sto ovaj slucaj pokazuje je mentalni sklop dinamovaca jos od malih nogu.. nista cudno doduse..


a reakcija navijaca toliko normalna, ocekivana i isprovocirana sa strane nogometasica..


al vama je tako lako okrenut situaciju na svoju stranu, jer jel - nije bitno sto se i zasto desava, bitno je kako se iscita i prenese..
a blago vama, kako je lepo biti ... ..




neznam zasto se vas dvoje trudite tolko tu nesto forsirat i medjusobno se dopunjavat trolanjem, bez razuma, objektivnosti, zrelosti i pameti..

mislim, znam, al neda mi vas se prozivat kad se sami pokazujete u takvom jadnom svijetlu..



provocirat nekog bez posljedica.. samo u glavi nadobudnih kretena.. ja sam prosao kroz par slicnih situacija, samo sto su to kod nas sami igraci rjesavali.. pa su sljedeci put ufurani rijecani dosli s "trakom na ustima"..
Dinamo je uvijek kriv.
A ti ako podržavaš ovu reakciju navijača, nemam riječi onda. ;)

A ti prestani pametovati meni s tim svojim "argumentima". Ti ih prvi nemaš u svojim komentarima u kojim ionako većina komentara bude vrijeđanje drugih sudionika. Primitivna rasprava iz koje ja izlazim, a ti smiri strasti jer pretjeruješ. Da si negdje drugdje, već si mogao popiti ban. ;)
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Dani »

Zanimljivo kako jedna stara dinamova pjesma provocira hrpu iskompleksiranih budala sa menatalnim sklopom na razini pećinskog covjeka. Stvarno smiješno.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Armanini »

A ti ako podržavaš ovu reakciju navijača, nemam riječi onda
ne pretjeruj.. reakcija navijaca skroz ocekivana i isprovocirana.. sta su drugo ocekivali mali kreteni?


Da si negdje drugdje, već si mogao popiti ban. ;)

?? sta ti to znaci? da si ti jos admin dao bi mi ban zbog neslaganja? ajd ajd.. njanja
lol
Zanimljivo kako jedna stara dinamova pjesma provocira
a jesi lupio.. jedna pjesma? jesi li bio na stadionu? jel znas kako su iritirali i provocirali? ajd ne lupetaj i ne pravi se drvo..
jel da, stvarno je smijesno..
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Armanini je napisao/la: ?? sta ti to znaci? da si ti jos admin dao bi mi ban zbog neslaganja? ajd ajd.. njanja
lol
Nekoliko zadnjih postova:
Armanini je napisao/la:hhhh kako mediji i poruke utjecu na ovce.. hahahahaha
Armanini je napisao/la:koje ste vi naivne babe.. presmijesno..
jao ovcice.. hehhee kako je lepo biti glup!!
Armanini je napisao/la:haah ovce i ovnovi..
Armanini je napisao/la:sreca da pravi navijaci dinama i oni s 2 vbise u mozgu znaju tko sto i kako.. hahah.. eh budala..
Armanini je napisao/la:ma vide se slicnosti njega i vas sumanutih "intelektualaca".. kazem, srecom da je velika vecina naroda jos kolko tolko normalna..
Armanini je napisao/la: neznam zasto se vas dvoje trudite tolko tu nesto forsirat i medjusobno se dopunjavat trolanjem, bez razuma, objektivnosti, zrelosti i pameti..

mislim, znam, al neda mi vas se prozivat kad se sami pokazujete u takvom jadnom svijetlu..
A najveća ironija je da ti smatraš nas glupim sugovornicima, bez argumenata, s glupim idejama itd. :lol:

Nek' si ti nama pametan.
Live long and prosper!
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Dani »

Armanini je napisao/la: ne pretjeruj.. reakcija navijaca skroz ocekivana i isprovocirana.. sta su drugo ocekivali mali kreteni?
Meni je ovaj njegov komentar najbolji. Kaj više očekivati od njega. Očito je da ima kompleks Dinama, Zagreba, i tko zna čega još u toj glavi .
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la K1M1 »

Upravo pogledao obje utakmice, rijeka opet fantastična, dinamo negledljiv kao i obično.
Mislim da sam pogledao sve ovogodišnje utakmice dinama i rijeke u europa ligi, pa to je nevjerojatno koja je razlika u kvaliteti izmedju te dvije ekipe, rijeka je za jedno 2 klase bolja ovako prema prikazanoj igri. Da još ne govorim koliko je i težu skupinu imala od dinama...
Samo šteta što je feyenoord pobijedio sevillu i tako gadno otežeo rijeci, sad moramo pobijedit sevillu u zadnjem kolu, jako teško, al uz ovakvu igru kao danas ni to nije nemoguće. =D>
slika
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Armanini »

A najveća ironija je da ti smatraš nas glupim sugovornicima, bez argumenata, s glupim idejama itd

pa ne da ste glupi sugovornici, nego nemate veze s vezom..
nist ne pisete vezano uz temu, samo trkeljate tu u nadi da cete nekog neznam.. izbacit iz takta, isprovocirat il da ce vam te bajne konstrukcije bit znacajne..
evo i opet 2 posta o meni i mojim postovima.. mislim wtf, uhvatite se mene umjesto da pisete o necem barem malo vezanom uz temu..

bez argumenata? svaki moj red, pa tako i sve ovo citirano je moje vidjenje stvari i moji "argumenti"..
vi jedino sto znate je zajednicki se probat dopunjavat u nekom pokusaju trolanja i flamea.. a znam da nemate vise 15 godina..
Meni je ovaj njegov komentar najbolji.
ti i dalje ne shvacas? naravno da nisu navijaci koji zele istuc nekog normalni i za pohvalu.. takvih debila u navijacima ima uvijek i u svakoj skupini i to je cinjenica, to je jednostavno nazalost tako i vjerojatno ce ih uvijek bit.. uzmi to kao konstantu i kao uvijek postojeci rizik i "vatru koja se moze lako upalit".. i za sto ne treba puno iskre.. ta iskra moze bit svasta, od medjusobnog rivalstva, do sudjenja, do eto kod nas stanja u savezu, do provokacija sa druge strane navijaca i takodjer do provokacija sa strane nogometasa..

upravo zbog toga ne vidis da sportasi nakon pobjede na gostujucem terenu ne slave i ne provociraju domace navijace.. to je zdrav razum i profesionalno ponasanje.. iz ocitih razloga..
naravno da ta djeca nisu profesionalci, al postoji sportsko ponasanje koje se na kraju krajeva i ucu u klubu..

i kada u ovakvom ozracju grupica mangupa nakon pobjede na jednom poljudu ide provocirat domace navijace, potpuno je normalno za ocekivat da ce navijaci reagirat.. a sto je vjerojatno i bila nakana tih debila..

nasladjivanje i provokacija su jako blizu, kazem da sam dozivio slicnih situacija i to nema veze s nikakvim dinamom, zagrebom nit hajdukom, spomenuo sam ti da su u mom slucaju to bili prepotentni rjecani koji su imali obraza i nakon sto su im je sudac dao 2 gola smijat nam se pred sucem..


normalno da je za osudu svaki ulet navijaca, al je isto tako za osudu provociranje tih malih kretena.. ti to nemozes skuzit ni pojmit jer tebi nije nista bitno nego ti je svaka prilika za popljuvat hajduk i prebacit lopticu dobrodosla, a cijela situacija ti nema veze jer nit zelis razmisljat objektivno nit ti je bitno stanje stvari..


nego stvarno dosta vise o tome, bolje da se nadovezujemo na lijep kimijev post.. barem je o nogometu u pravom smislu..
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

K1M1 je napisao/la: Samo šteta što je feyenoord pobijedio sevillu i tako gadno otežeo rijeci, sad moramo pobijedit sevillu u zadnjem kolu, jako teško, al uz ovakvu igru kao danas ni to nije nemoguće. =D>
Zašto je otežao posao Rijeci?
Istina, bit će teško, ali ne i nemoguće. Barem ovise sami o sebi. ;)
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Dani »

Zadar kada je pobjedio cibonu u drazenovom domu nije slavio? Ima jos primjera. I ako ti je uopce stalo do boljitka hrvatskog sporta, uopce ne bi davao alibi tim idiotima. Slavlje nakon sportskog trijumfa smij3 i mora biti dozvoljeno. Ne kao Albanci u Srbiji ali navijacke pjesme ne smiju biti razlog huliganizma. Jos me zanima kaj mislis o tome da je hajduk duzwn sucima za "posteno" suđenje.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la K1M1 »

Schumy.d je napisao/la: Zašto je otežao posao Rijeci?
Istina, bit će teško, ali ne i nemoguće. Barem ovise sami o sebi. ;)
Pa da je sevilla jučer pobijedila rijeci bi bio dovoljan bod u zadnjem kolu, a čak se moglo dogodit i da s porazom prođu dalje (u slučaju da u zadnjem kolu standard pobijedi nizozemce). Ovako moraju pobijedit, a to je jako teško. Čak i ako budu bolji u toj utakmici ili vodili ne sumnjam da ce suci pogurat sevillu, mislim da nikome u uefi nije u interesu da prošlogodišnji pobjednik ispadne vec u skupini, a da prođe neka tamo rijeka... mislim, obično to bude tako kad o prolasku odlučuje utakmica izmedju velikog i malog kluba. ;)
Al jbg, riječani su si tu nažalost i sami krivi, da nisu primili onaj gol u zadnjoj minuti od seville na kantridi sad bi bili vec jednom nogom u drugom krugu.
slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

K1M1 je napisao/la:
Schumy.d je napisao/la: Zašto je otežao posao Rijeci?
Istina, bit će teško, ali ne i nemoguće. Barem ovise sami o sebi. ;)
Pa da je sevilla jučer pobijedila rijeci bi bio dovoljan bod u zadnjem kolu
Pa ne bih se baš složio s tom konstatacijom... :biggrin:
Odgovori