Strani nogomet

Rasprave o sportovima koji nemaju veze s auto-moto utrkama

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73,luka_kimi

Odgovori

Bundesligu/Premiership,Primeru/La Championat/ Seriu A osvaja

Bayern München
15
17%
Borussia Dortmund
2
2%
Schalke 04
0
Nema glasova.
Bayer Leverkusen
0
Nema glasova.
Wolfsburg
1
1%
Arsenal London
4
5%
Manchester United
4
5%
Manchester City
1
1%
Liverpool
5
6%
Chelsea
3
3%
Atlethic Bilbao
1
1%
Atletico Madrid
2
2%
Real Madrid
9
10%
Barcelona
6
7%
Sevilla
0
Nema glasova.
Monaco
2
2%
PSG
14
16%
Lille
0
Nema glasova.
Olympique de Lyon
0
Nema glasova.
Marseille
0
Nema glasova.
Montpellier
0
Nema glasova.
AC Milan
2
2%
Juventus
11
13%
Inter Milano
2
2%
SS Napoli
1
1%
AS Roma
2
2%
 
Ukupno glasova: 87

Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Strani nogomet

Post Postao/la Scuderia »

Nova/stara tema-pa izvolite. ;)
slika
Felipe Massa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1569
Pridružen/a: 19 pro 2008, 17:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: Felipe Massa-Ferrari

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Felipe Massa »

Da odgovorim ovde.
Kvaliteta jednog igraca se ne moze gledati kroz jednu sezonu.Po meni u poslednjih dve-tri godine ( od kad je Modric u Tottenhamu ,a Gourcouff u Bordou) Gourcouff je pokazao vise.
Ne kazem da nije Luka odigrao dobro ,ali ni po cemu nije bio bolji od Francuza.
I malo je smjesno govoriti o cifri od 50 miliona eura za njega.Za te pare se kupuju igraci svjetske klase.Pa Fabregas je jeftiniji ,a nemozemo ih nikako uporediti.
slika

Ayrtone nek ti je vječna slava i hvala.Bio si moj poslednji junak i idol.
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Felipe Massa je napisao/la:Da odgovorim ovde.
Kvaliteta jednog igraca se ne moze gledati kroz jednu sezonu.Po meni u poslednjih dve-tri godine ( od kad je Modric u Tottenhamu ,a Gourcouff u Bordou) Gourcouff je pokazao vise.
Ne kazem da nije Luka odigrao dobro ,ali ni po cemu nije bio bolji od Francuza.
I malo je smjesno govoriti o cifri od 50 miliona eura za njega.Za te pare se kupuju igraci svjetske klase.Pa Fabregas je jeftiniji ,a nemozemo ih nikako uporediti.
Po čemu je to Luka lošiji igrač od Fabregasa ili Gourcouffa?
Daj neke argumente, samo sipaš iz šupljeg u prazno... :roll:

Znam u čemu je razlika. Luka nije razvikan (još) kao Cesc ili Gourcouff... :doubt:
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Chuck Norris »

Felipe Massa je napisao/la:Za te pare se kupuju igraci svjetske klase.
Pa Modrić i je svjetska klasa,najbolji igrač sa ovih prostora koji se pojavio u zadnjih 10 godina ;)
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Toon »

Schumy.d je napisao/la:
Znam u čemu je razlika. Luka nije razvikan (još) kao Cesc ili Gourcouff... :doubt:
... Mi nismo vjerojatno niti svjesni koliko je jako njegovo ime u nogometnom svijetu jer znamo za njega od "davnina"...nije Alex blesav pa da nudi sve to što nudi za igrača koji ne vrijedi te novce (a nije ni jedini)...ako ga uspije dovuči još je i jeftino prošao, pa od Luke se tek očekuju najbolje igre jer tek ulazi u "najbolje godine"...
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Toon Army je napisao/la: ... Mi nismo vjerojatno niti svjesni koliko je jako njegovo ime u nogometnom svijetu jer znamo za njega od "davnina"...nije Alex blesav pa da nudi sve to što nudi za igrača koji ne vrijedi te novce (a nije ni jedini)...ako ga uspije dovuči još je i jeftino prošao, pa od Luke se tek očekuju najbolje igre jer tek ulazi u "najbolje godine"...
Pa naravno, trenutno je najbolji igrač Tottenhama i jadan od najboljih na svojoj poziciji u cijeloj engleskoj ligi. Ja mislim da će iduće sezone otići u neki klub velikana, Manchester, Real, Barcu i sl.
Samo da ne bude problema sa ozlijedama.
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Toon »

Schumy.d je napisao/la: Pa naravno, trenutno je najbolji igrač Tottenhama i jadan od najboljih na svojoj poziciji u cijeloj engleskoj ligi. Ja mislim da će iduće sezone otići u neki klub velikana, Manchester, Real, Barcu i sl.
Samo da ne bude problema sa ozlijedama.
...mišljenja sam da bi mu bilo dobro ostati u sadašnjoj ligi, a u kojem klubu neka odluči sam...bitno da je njemu gušt igrati i nema straha za budućnost ni njega ni reprezentacije (a to je ono najbitnije)...sviđa mi se ova njegova šutnja na sve špekulacije hoće-neće...ne opterećuje se s "nepotrebnim detaljima gdje će igrati" i to, po meni, pokazuje koliko je siguran u svoju kvalitetu...
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Felipe Massa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1569
Pridružen/a: 19 pro 2008, 17:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: Felipe Massa-Ferrari

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Felipe Massa »

Chuck Norris je napisao/la:
Felipe Massa je napisao/la:Za te pare se kupuju igraci svjetske klase.
Pa Modrić i je svjetska klasa,najbolji igrač sa ovih prostora koji se pojavio u zadnjih 10 godina ;)
Ako mislis " sa ovih prostora" na Balkan sigurno nije najbolji u zadnjih 10 godina.Sigurno da je pri vrhu ,ali sa ovih prostora najbolji igrac je Nemanja Vidic.

I ne ,nije Modric svjetska klasa.Svjetska klasa na poziciji AMC(ili samo CM) ti je Fabregas,Iniesta,Xavi,Kaka itd ...

@Schumy. Sto se tice ko je bolji nema se tu sta raspravljati.Fabregas je vec par puta proglasavan za najboljeg u Engleskoj ,dok je Gourcouff osvojio Francusku ligu sa Bordeauxom i bio najbolji igrac te ekipe.
slika

Ayrtone nek ti je vječna slava i hvala.Bio si moj poslednji junak i idol.
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Chuck Norris »

Felipe Massa je napisao/la:
Chuck Norris je napisao/la: Pa Modrić i je svjetska klasa,najbolji igrač sa ovih prostora koji se pojavio u zadnjih 10 godina ;)
Ako mislis " sa ovih prostora" na Balkan sigurno nije najbolji u zadnjih 10 godina.Sigurno da je pri vrhu ,ali sa ovih prostora najbolji igrac je Nemanja Vidic.
Takav odgovor sam i očekivao,zato sam i napisao post da samo potvrdim moje misli zašto ti je Modrić lošiji od Gourcouffa ;)
...put u raj nije posut ružama...
Felipe Massa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1569
Pridružen/a: 19 pro 2008, 17:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: Felipe Massa-Ferrari

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Felipe Massa »

Chuck Norris je napisao/la:
Felipe Massa je napisao/la:
Chuck Norris je napisao/la: Pa Modrić i je svjetska klasa,najbolji igrač sa ovih prostora koji se pojavio u zadnjih 10 godina ;)
Ako mislis " sa ovih prostora" na Balkan sigurno nije najbolji u zadnjih 10 godina.Sigurno da je pri vrhu ,ali sa ovih prostora najbolji igrac je Nemanja Vidic.
Takav odgovor sam i očekivao,zato sam i napisao post da samo potvrdim moje misli zašto ti je Modrić lošiji od Gourcouffa ;)
Buraz nije to sto ti mislis.... Jednostavno Modric po meni nije igrac za Man Utd. Uvjek se trudim biti objektivan,pa po meni Hrvatska ima 5 puta bolje napadace od Srbije.Puno su bolji Eduardo i Olic od Pantelica i Zigica.Samo treba biti realan. ;)
slika

Ayrtone nek ti je vječna slava i hvala.Bio si moj poslednji junak i idol.
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

A po čemu je to molim te Vidić najbolji igrač? Smiješno, pola sezone nije ni igrao zbog kojekakvih razloga i ozlijeda. On je dobar stoper, ali ja stvarno ne vidim po čemu je on to bio bolji ove sezone od Modrića.

Modrića su već tražili Real, Inter, Manchester i Chelsea, a ti kažeš da nije svjetska klasa. :lol:
Ne moraš igrati u Barci, Manchesteru, Realu ili Interu da bi bio klasa. ;)
Felipe Massa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1569
Pridružen/a: 19 pro 2008, 17:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: Felipe Massa-Ferrari

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Felipe Massa »

Schumy.d je napisao/la:A po čemu je to molim te Vidić najbolji igrač? Smiješno, pola sezone nije ni igrao zbog kojekakvih razloga i ozlijeda. On je dobar stoper, ali ja stvarno ne vidim po čemu je on to bio bolji ove sezone od Modrića.

Modrića su već tražili Real, Inter, Manchester i Chelsea, a ti kažeš da nije svjetska klasa. :lol:
Ne moraš igrati u Barci, Manchesteru, Realu ili Interu da bi bio klasa. ;)
A ko prica samo o prosloj sezoni??? Govorimo o igracima sa ovog prostora u zadnjih 10 godina.
Svaka cast za Modrica,ali po meni jos nije na nivou Fabregasa i Gourcouffa....Ne kazem da za koju godinu nece biti ,ali trenutno nije.
slika

Ayrtone nek ti je vječna slava i hvala.Bio si moj poslednji junak i idol.
Avatar
Bibi
HNL kladionica velemajstor
HNL kladionica velemajstor
Postovi: 1538
Pridružen/a: 24 srp 2009, 14:31
Ja sam: Vozač
Navijam za: Marc Marquez
Lokacija: Samobor
Kontakt:

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Bibi »

Gourcuff je bljesnuo u prosloj sezoni i tada je sigurno bio bolji od Modrica.Ali on nema kontinuitet dobrih igara,ovo proljece nisam cuo za njega.Modric igra u kontinuitetu dobro i zato je svjetska klasa ;)
Bilo je lijepo dok je trajalo...

24.7.2009-5.5.2013
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Dani »

Modrić je vođa momčadi ( motor ) koja je nakon 40 i nešto godina ponovo u Ligi ( Kupu ) prvaka. Mislim da je to ipak veći uspjeh od uklapanja u već standardni sistem Alexa Fergusona. Kod njega je dobro igrao i onaj Fletcher.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Bibi
HNL kladionica velemajstor
HNL kladionica velemajstor
Postovi: 1538
Pridružen/a: 24 srp 2009, 14:31
Ja sam: Vozač
Navijam za: Marc Marquez
Lokacija: Samobor
Kontakt:

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Bibi »

Dani je napisao/la:Modrić je vođa momčadi ( motor ) koja je nakon 40 i nešto godina ponovo u Ligi ( Kupu ) prvaka. Mislim da je to ipak veći uspjeh od uklapanja u već standardni sistem Alexa Fergusona. Kod njega je dobro igrao i onaj Fletcher.
Joj,kad se sjetim kakav je taj igrac bio panj na pocetku svoje karijere.A danas je postao odlican igrac.Slicna situacija kao i sa Puyolom.

@Felipe Massa

Modric je sigurno na razini Gourcuffa(ako ne i bolji) i vrlo blizu Fabregasa i to govore cinjenice ;)
Bilo je lijepo dok je trajalo...

24.7.2009-5.5.2013
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Schweinsteiger na Mourinhovoj želji pojačanja!?

Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :cry: :cry:
Nadam se da je ovo samo patka. :D

EDIT:

Jedan članak o Realovoj školi po kojoj svi pljuju, a na sva zvona hvale Barcinu:
Real Madrid's youth teams won eight out of a possible ten titles in the 2009/10 campaign.

Only the Under-12 and Under-11 sides failed to win titles. The former were runners-up behind Atletico, who won with a 2-point cushion over the Madridistas. The Under-11s weren't in the fight for the title, but they showcased their quality throughout the season.

The Under-19s won the Championship of Spain as well as the league title. They recently qualified for the semifinals of the Copa del Rey, which gives them the chance to finish the year with the treble.

The Under-19s, Under-18s and Under-17s won the league title as the top scorers and least scored upon sides in their respective championships.
Članak je napisan početkom 6. mjeseca...
Inače, juniori večeras igraju finale tog kupa, ako ga osvoje bit će im to 3. trofej ove sezone. =D>
Sve pohvale!!


EDIT:
Di Maria u Realu za 25 milijuna!!!
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Dani »

Ode Španjolska još više u inozmni dug.
EDIT:

Evo jedna reklama za Schumy.d-a
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=bF5Mr9uR ... WZ4YQkMhQI[/youtube]

Pazi ti taj engleski majko mila. Bolje da su dali nekom drugom da to pročita.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Dani je napisao/la: Pazi ti taj engleski majko mila. Bolje da su dali nekom drugom da to pročita.
:D :D
Znam, vidio sam to... plejsis...
Ali, to me ne brine, nije na njemu da priča nego da igra.
A ti španjolci i portugalci imaju očito dosta problema sa izgovorom na engleski, i Alonso malo štuca. :)

P.S.
Bar ima bolji engleski od Jadranke K. :lol:
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Dani »

Liverpool ima novog trenera, Roya Hodgsona. link
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Bibi
HNL kladionica velemajstor
HNL kladionica velemajstor
Postovi: 1538
Pridružen/a: 24 srp 2009, 14:31
Ja sam: Vozač
Navijam za: Marc Marquez
Lokacija: Samobor
Kontakt:

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Bibi »

Dani je napisao/la:Liverpool ima novog trenera, Roya Hodgsona. link
Hm :-k
Hodgson je uvijek bio dobar trener za tzv.male klubove(osim Intera 1999,ali tad nije bio u vrhu svjetskog nogometa)
Pitanje je kako ce se snaci u velikom klubu kao sto je Liverpool,a znamo njihovi navijaci ne trpe lose rezultate.

Neznam,vidit cemo kako ce se snaci iako nisam optimist.
Bilo je lijepo dok je trajalo...

24.7.2009-5.5.2013
Avatar
Ferrari-BiH
Veteran
Veteran
Postovi: 3300
Pridružen/a: 27 ruj 2008, 00:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Tešanj

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Ferrari-BiH »

Real ponudio 50 miliona za Schweinsteigera KLIK???? Ako je ovo istina onda stvarno nemam rijeci...a ako se ostvari onda vise necu navijati za Real
¡oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs ˙oןıq ǝɾ oʇs oɐʞ ǝɾıu ǝsıʌ ɐʇsıu
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Ferrari-BiH je napisao/la:Real ponudio 50 miliona za Schweinsteigera KLIK???? Ako je ovo istina onda stvarno nemam rijeci...a ako se ostvari onda vise necu navijati za Real
Ma daj, ovo je takva patketina da boli glava... :lol:
Ja sam čitao već da su odbili Real, a reci mi tko bi to odbio 50 milja za Švajnija? :D
Da su oni spremni dati 50 milijuna, vjeruj da bi onda već Fabregas bio u Madridu. ;)

Istina ti je da su poslali JEDINU službenu ponudu u Chelsea za A. Colea (25 mil) i da je došao Di Maria. Ovo ostalo su puste novinarske priče.
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: Strani nogomet

Post Postao/la luka_kimi »

Ne daj Bože da dođe u Real. Schweinsteiger je OK igrač, ali nije za Real. I zbog karaktera i zbog toga što ga ne smatram dovoljno dobrim igračem za Real. Da dođe za jedno 20 milijuna eura, što mu je objektivna vrijednost, onda OK, ali za 50 milijunčeka mogu se dovesti puno puno bolji igrači od njega. ;)
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
Ferrari-BiH
Veteran
Veteran
Postovi: 3300
Pridružen/a: 27 ruj 2008, 00:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Tešanj

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Ferrari-BiH »

Real madrid daje 42,5 miliona za Van Persija KLIK

Sve debil do debila u pm...

I da, spominje se Van der Wiel kao alternativa za Maicona, Gago + novac za Maicona i ManUtd daje 30 miliona za Benzemu KLIK
¡oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs ˙oןıq ǝɾ oʇs oɐʞ ǝɾıu ǝsıʌ ɐʇsıu
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Ferrari-BiH je napisao/la:Real madrid daje 42,5 miliona za Van Persija KLIK

Sve debil do debila u pm...

I da, spominje se Van der Wiel kao alternativa za Maicona, Gago + novac za Maicona i ManUtd daje 30 miliona za Benzemu KLIK
Daj kolega, pa ne vjeruješ u te sve priče valjda. ;)

Ja ti velim da su 3 ponude službene u pitanju: Gerrard, Cole i Maicon...
A svaki dan se piše o nekom novom. Schweinsteiger, Balloteli, V.Persie, Ramirez, Coentrao... samo su neki od igrača u Realu u zadnja 2 dana. ;)
Odgovori