Simulacije vožnje

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori

Koju igru bi željeli da koristimo za ponovno okupljanje F1-HRacing ekipe? (moguće više izbora)

rFactor
6
25%
rFactor 2
4
17%
Race 07
3
13%
RaceRoom Racing Experience
3
13%
GTR2
2
8%
Automobilista
5
21%
Project CARS
0
Nema glasova.
Project CARS 2
1
4%
 
Ukupno glasova: 24

Avatar
Antimon
Postovi: 3
Pridružen/a: 13 kol 2011, 11:17
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi Webber

Re: Simulacije vožnje

Post Postao/la Antimon »

al recimo antisa koliko kuzim se izvrtio i odustao..
vozio bih ja dalje al sam se razbio u one gume kod boksa... :-(
izvrtio sam se i u monzi al nastavio voziti, ostao nekak netaknut :-)
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Simulacije vožnje

Post Postao/la Armanini »

joj :)

ma sve 5, znam da ionako ne poprave ovi panjevi u boxu damage tako da sumnjam da bi i ja nastacio da mi je recimo sjeban trap..

ajd na server.. stavili smo stari long beach 79..
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Simulacije vožnje

Post Postao/la Armanini »

putnam park - 50mb

road america ffsca - 50mb

watkins glen srw - 100mb

btw cule gdje je grafika zadnje utrke??
to se napravi odmah drugi dan, inace nema smisla.. danas je 4. dan nakon utrke.. sutra pocinje trening na melburnu, a zadni rezultati su od monze prije 10 dana :roll:

veceras jos drm i american tracks..
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Simulacije vožnje

Post Postao/la Armanini »

http://www.gamefront.com/files/21736457/Leo_FFB_2_0" onclick="window.open(this.href);return false;
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16009
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Simulacije vožnje

Post Postao/la Cuky »

nema je jer sam u Rijeci, a laptop mi je u kvaru...inače bi na njemu napravio pošto imam photoshop instaliran...
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Simulacije vožnje

Post Postao/la K1M1 »

jel ima snijega? kod mene ce opet bit odtrpavanje ibize sutra. :)

večeras.. f3000 trening?
slika
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Simulacije vožnje

Post Postao/la Armanini »

Cuky je napisao/la:nema je jer sam u Rijeci, a laptop mi je u kvaru...inače bi na njemu napravio pošto imam photoshop instaliran...

heh, cak sam mislio drukcije postavit pitanje, umjesto "napadanja" mislio pitat zar nemas laptop u ri :)
ajd sredi to jer mi je onaj konacni poredak sa napredkom odlican =D>

jel ima snijega? kod mene ce opet bit odtrpavanje ibize sutra.
:) damn kako je padalo.. ne sjecam se kad sam vidio tako guste i velike pahulje..
al taman se otopio onaj prethodni tako da se nije bas jako lovio.. mislim da ce ga sutra bit samo u tragovima..
osim po mojoj cesti do crkve jer je opet govnjar prosao traktorom..

ako kojim slucajem citas ovo - imas srece sto me nije bilo volja izac van, jer sam prosli put odlucio da cu ga sljedeci put sacekat sa lopatom!!
ma kakav kreten moras bit, znam da nije on, vec ga vjerojatno nas popo pozove da prodje gore do crkve i oba misle kako su napravili dobar posao.. a pop jos veci mamlaz..

jedne zime nam je ostala zaledjena cesta nekih mjesec dana zbog tih strucnjaka..
traktor sa svojom tezinom i svojim "malim" gumama nataba snijeg koji se insta zaledi i ni brener ga ne bi mogao vise otopit, a za sobom vuce drek kojim kao cisti snijeg (zapravo ga baca meni i ostalima pred ulaz pa ajmo lopataj 4x vise nego je potrebno svoj ulaz + cestu koju je on zasro)..

al ajd, mislim da nije blizu nule i da nece stisnut pa nek prezivi jos ovaj put.. kretenizam na kvadrat..

večeras.. f3000 trening?
yep yep..


btw, stavio sam na stranicu pole (link je ovaj u potpisu, odnosno f1hracing.co.nf u slucaju da imate negdje stari host)

petak ili subota, a obzirom da me nekoliko njih zamolilo ako je ikako moguce da vozimo u subotu jer imaju neodgodivih obaveza u petak, a htjeli bi jako vozit race na melburnu, eto da malo lobiram za subotu, pa da nas bude vise za utrku..

tako da ako vam dan ne igra ulogu, glasajte za subotu, a ako subotu ne mozete nikako glasajte za petak.. simple as that :)
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16009
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Simulacije vožnje

Post Postao/la Cuky »

bit će sređen laptop, samo da mi novi vent stigne doma...
a za melbourne me nema pa ću kad stavite rezultate probat do ponedjeljka navečer skoknut do kolege pa napravit to...na finalu u laguni vjerojatno prisustvujem
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Simulacije vožnje

Post Postao/la Armanini »

ok, tako treba :)

nego..

obzirom da u subotu igraju nasi sa spanjolcimau, utrka ce ipak bit u petak u normalnom terminu..

nadam se da ce nas bit dovoljno, pa bi bilo lijepo da se izjasne svi koji ce sutra bit na utrci!
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
Ćale od Lewisa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1595
Pridružen/a: 13 srp 2008, 11:40
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mercedes
Lokacija: Labin

Re: Simulacije vožnje

Post Postao/la Ćale od Lewisa »

evo rally-a za rF koga zanima - http://www.drivingitalia.net/forum/inde ... wfile=2252" onclick="window.open(this.href);return false;

znači najprije skinut basemod koji je ovo što piše 1,68GB te nakon toga dole sve ove dodatke klasa, ima se šta skidat cijeli dan a bome i igrat.

Jedna vožnja od mene s Ladom


-što se lige tiče sutra iza 20h mi paše.
slika
Avatar
Kranči
Test vozač
Test vozač
Postovi: 745
Pridružen/a: 21 pro 2012, 16:55
Ja sam: Vozač
Navijam za: Charles Leclerc

Re: Simulacije vožnje

Post Postao/la Kranči »

Iako za mene nije bitno, nekako mi ne odgovara petak, ali probat ću doći...
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Simulacije vožnje

Post Postao/la Armanini »

decki ajd na server.. imamo nekoliko novih pa da ne kruzimo sami..
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Simulacije vožnje

Post Postao/la Armanini »

ja cu polako skakat na server i van da probam rjesit te sjebane isprekidane crte i tu podlogu..

nadam se da ce veceras uspjet doc velika vecina!
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
Antimon
Postovi: 3
Pridružen/a: 13 kol 2011, 11:17
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi Webber

Re: Simulacije vožnje

Post Postao/la Antimon »

Sinoc sam izgubio zivce totalka...odlican start,prezivio prvi zavoj,dosao do sestog mjesta.par krugova cak bio 6 :) , obisli me vuksa i onaj novi lik...dva tri puta bio na travi. u boksu mi nisu gume promjenili,ne kuzim zasto al i tak na zutim gumama opet dosan do 6 mjesta jer je fiore imao piruetu i jos je netko odustao. sve u svemu 22. krug, sesto mjesto...smrzne se rfactor! ludilo brale :) . dobro je prosao prvi zavoj ,mislio sam bit ce krs i lom. Ajd neka netko stavi replay,hvala unaprijed
Avatar
harrahotto
Postovi: 0
Pridružen/a: 02 svi 2011, 10:24
Ja sam: Vozač

Re: Simulacije vožnje

Post Postao/la harrahotto »

Jos jednom isprika Cukyu, radi stresa i živaca, to je moje neiskustvo i ništa više.
Ipak mislim da se ne treba nervirati oko toga toliko, pogotovo što je zadržao poziciju..
Snimka će pokazati da sam se sklonio i da nije bilo namjerno.
Meni drago što sam uspio odvoziti.. pred kraj sam imao verbalni obračun sa ukućanima i izgubio nadzor nad vozilom, spucao se, pa me onaj Cuky pokupio ni krivog ni dužnog :^o . Molim vas, prebacite trke na nedelju.
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Simulacije vožnje

Post Postao/la Armanini »

harrahotto je napisao/la:Jos jednom isprika Cukyu, radi stresa i živaca, to je moje neiskustvo i ništa više.
Ipak mislim da se ne treba nervirati oko toga toliko, pogotovo što je zadržao poziciju..
Snimka će pokazati da sam se sklonio i da nije bilo namjerno.
Meni drago što sam uspio odvoziti.. pred kraj sam imao verbalni obračun sa ukućanima i izgubio nadzor nad vozilom, spucao se, pa me onaj Cuky pokupio ni krivog ni dužnog :^o . Molim vas, prebacite trke na nedelju.

eh taj cuky, ni nema ga na utrci, a najebe :)

ja sam sinoc pogledao na brzinu taj replay da vidim kako je to izgledalo i zbilja nespretno.. moras razumijet hotto da bi svakome tesko palo ta situacija, pogotovo nekom tko cijelu utrku vozi opak tempo i vozi for the win..

da, maknuo si se na vrijeme, al nisi dovoljno usporio.. jos si se pred sikanu pomaknuo malo desno, umjesto da samo sacekas da cale prodje..
cale nije nikako mogao ni sanjat da ces bit na ulazu u sikanu..

no bilo kako bilo.. sve je to dio ucenja, svi smo radili gluposti na pocetcima, hell, radimo ih i dalje.. sjecam se prosle lige, ja sam vuksi rjesio utrku, ne sjecam se staze, al se sjecam nabijanja na kocenju :) a u ovih par utrki, sa ow!!! i 40 min jos nitko nije nikome unistio utrku, osim prosli put one blizu situacije sa culetom..
sve je to utrkivanje, a obzirom da si nam ti trenutno prakticki jedini "rookie", mislim da nema potrebe za zivciranjem..

al damn.. pa stvarno si gori od verstapena :) kako nisi sacekao da cale prodje nije mi jasno :) bit ce imas nesto protiv.. tko kaze da nije bilo namjerno :D to mora da je bio neki dogovor s nekim timom ili vozacem :D mans? :) zapravo mozda cak i kimi, on je skoro profitirao :)




dogadjaju se takve stvari.. i fia je krajnje neozbiljna i nema smisla se utrkivat u f1 ;)
s tim da je montoya tu izgubio kojih par sto hiljada eura, moguce i vise obzirom da mu je ovo bila sigurna pobjeda..

a ti cale stvarno nema potrebe da se tako zapjenis.. svima nam je jasna situacija i siguran sam da bi nas vecina jace reagirala, al izvukao si utrku, mans je bio prilicno ispred, tako da rezultatski nisi izgubio nis.. barem bi ti, najiskusniji ovdje, trebao bit kao primjer, a ne nazivati sve skupa neozbiljnim i najavljivat odlazak.. zapravo je to neozbiljno :)
Zadnja izmjena: Armanini, dana/u 19 sij 2013, 14:28, ukupno mijenjano 1 put.
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Simulacije vožnje

Post Postao/la Armanini »

replay

usput moje 2 o utrci..

nisam se previse veselio utrci u rezultatskom smislu jer nisam imao nikaku brzinu..
al cilj je bio 5. mjesto, osigurat barem to bodova i odrzat timsku borbu i dalje na zivotu..

43.0 je bilo neko moje vrijeme i to sam ciljao u kvalama, mislio sam da se necu kvalificirat ispred cjba..
al reko, ajd u k, necu bit iza novog :) i uspio odvest nekakav krug i pokrast to 5. mjesto..

startao sam osrednje, nit dobro nit nesto posebno lose, nisam htio riskirat da provrtim.. iza mene je mislim antisa startao vrlo dobro i bio u prilici za napad, al srecom da je ispred njega bilo 20 kotaca pa je sve ostalo isto..
usput decki - pohvala za prvi zavoj =D> a bojali se u cet kako ce to izgledat, dok sam ja vjerovao u nas :D

ugl, na ove ispred nisam ni mislio, a ovi iza su se odmah kroz prve zavoje ganjali, tako da su izgubili prilcino vremena pa sam imao komotnu prednost..
obzirom da sam stazu vozio vecinom pogresno, barem 3 zavoja krivo, krive brzine itd, i nisam ni kruga probao sa punim bolidom, vozio sam te prve krugove (a i sve ostale zapravo) negdje tempo formacijskog :)
al racunao dovoljno je to, bitno je samo da ostajem na stazi, bez dodira i gluposti.. ovi iza su dosta iza i moc cu kontrolirat.. 44.5 mi se cinilo kao neko ok sigurno vrijeme bez ikakvih rizika, tako da sam vozio tu negdje.. dakle od 2 do 3 sekunde sporije nego garda ispred..
nakon par krugova fiore se okrene, na valjda najgorem mogucem mjestu + sjebo krilo = mjesto dobiveno na poklon..

i bilo je dosta dok se pretpostavljam cjb nije odvojio od vukse pa je krenuo u napad.. koji losiji i preziceraski krug i evo ga cjb tek nesto iznad sekunde, al srecom odmah isti krug pogrijesi tako da je razlika narasla na 4 sekune.. i tih 4.0 je bilo sljedecih par krugova.. poslije on opet grijesi tako da sam kraj stinta bio na miru, nisam morao na nis prakticki pazit, tek sam tu i tamo bacao oko na grafiku da vidim ove ispred dal su jos na kupu :)

i nis.. vrijeme prvog stopa, pratim dal kimi ne ulazi, mada nije bilo ni bitno jer sam bio dovoljno iza da nas mogu obojicu posluzit, i odoh ja u box.. naravno, nije puno falilo da se ne izvrtim u onom ludom ulasku i onaj zadnji kratki dio ja bio prelakom i nisam usporio dovoljno na vrijeme.. drive thru.. ma super.. prelako je ta utrka tekla za 4 mjesto.. bez ikakvog napora i rizika.. a nema nista free nikad..
i jbga, odoh ja odsluzit tu kaznu uz nadu da sam dovoljno ispred da necu izgubit sansu da vratim barem nesto..
izasao sam taman iza ovih koprivnicana, cca nekih sec i pol 2..
uhvatio ih odmah drugi krug posto su se oni borili svaki zavoj i u 2 zavoju cjb pretjera tako da je ostao samo moj dragi vux :)

i vozili mi tako do pred kraj utrke.. ja bio nekoliko brzi, pa negdje izjebem pa nazad ulovim..
da.. jesu vuksa.. napadi su bili "vuksa style", al samo pocetni dio napada :)
al takva je staza, slip taman da toliko dodatne brzine da se na kocenju poravnaju bolidi, a posto se cinilo da neces radit zavoj "preko mene" mislio sam da ce bit mjesta i kroz apex..
no uz tih par nekoliko nespretnih pokusaja, lupanja kotacima, hvatanja bolida, u jednom takvom pokusaju uspio sam se skoro i izvrtit, tako da sam izgubio nekih 3 sekunde i krenuo opet u lov.. ocekivao da cu se zalijepit u neke gume vec sljedeci krug, jer ic u lov nervozan nije bas neka sreca :) al uspio ostat na cesti i ulovit vuksu opet i finalno i proc.. on se odmah sljedeci krug izvrtio u prvom zavoju (gumom u gume :) sto je znacilo krstarenje do kraja..

na kraju, fioretov poklon, puno bodova za tim, i jos jedna odradjena utrka.. ostaje velika zal za monzom, al kako je tako je..
rFactor F1 HR server Info
slika
CJB
Postovi: 0
Pridružen/a: 17 sij 2013, 19:12
Navijam za: Nikoga

Re: Simulacije vožnje

Post Postao/la CJB »

Evo ljudi samo da cestitam svima koji su odvozili.
Igore izvini ako sam te tamo kostao vremena..
Mislio sam da cu moci odvozit, ali jednostavno nisam imao koncentracije, 38 temperatura i jos kasalj uz to tako da nisam mogao do kraja nazalost.
Ali eto, radujem se sljedecim utrkama, cinite mi se ok ekipa =D>
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Simulacije vožnje

Post Postao/la Armanini »

ajd da sve postam kad sam vec tu :)



jeben race za pole =D> =D>


i usput da se dogovorimo za scoring..
nisam 100% dal sam dobro to izracunao i zbrojio, al dobio sam ovako nekako:


mans 100 - 75
vuks 46 - 40
kimi 45 - 45
arma 36 - 36
cale 36 - 36
fiore 36 - 28
kranci 33 - 33
cule 18 18
antimon 8 8
sed 4 4
hotto 6 6

will 104 - 79
mcm 82 - 76
jor - 81 - 81
ferr - 51 - 51
bmw - 44 - 36


neznam.. ja skoro da ne bi nis izbacivao, vec bi brojio sve.. razlika u poretku ima, (kimi ispred vukse, fiore pusi ko grcka)
kako god vi odlucite..
al se trebamo dogovorit prije lagune da znamo tko gdje i sto..

sto se tice f1 nekad.. timski naslov se racunao prema vozackom 20 godina i na kraju 11 godina do 90 svi bodovi..

pa eto.. razmislite sto vam se cini kao bolja opcija pa da odlucimo..
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Simulacije vožnje

Post Postao/la K1M1 »

Što se tiče bodovanja, svejedno mi je. Ionako ce na kraju vjerojatno isto ispast. Osim u timskom poretku, tu je dosta drugacije...

arma, ovi tvoji race reportovi su baš gušt za čitat, bas se raspišeš svjetski uvijek. =D> :)

@hotto - hh baš me nasmijalo ovo, jadan cuky, uvijek s njim neke rasprave poslije utrke oko incidenata, pa čak i kad ne vozi. :D Al kužim, cale, cule, ista pašta, lako se zbunit. :biggrin:



nego, ono što meni upada u oko sad je ovaj video s kvala. :)
sve je jasno kad se pogleda od 1:00 do 1:10, cale je tu lijepo vettelovski presjeko i dobio jedno pol sec u odnosu na mansa i mene koji smo pravilno prošli. Mislim, nije ni on možda prošao nepravilno al je prošao vettelovski :) , dakle prilično sumnjivo, sa sva 4 kotaca izvan staze...
Mislim skroz neozbiljno, da na takav način izgubim pole, razmišljam o povlačenju iz lige. :p :biggrin:
slika
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Simulacije vožnje

Post Postao/la Armanini »

K1M1 je napisao/la: Mislim skroz neozbiljno, da na takav način izgubim pole, razmišljam o povlačenju iz lige. :p :biggrin:
:biggrin: :biggrin:
i to ti je jos bio i tvoj najbrzi krug jelda?
ja ne bi vise ni na forum dosao :D

sto je najbolje na samoj granici je :) kako se uzme - jedan kotac je na stazi sto je hm.. :)
al po meni tko ima muda kratit tu sikanu neka slobodno krati :)

a bas sinoc kad sam gledao te kvale i prvu sikanu - valjda 90% vas je izaslo ne sa cijelim bolidom van staze, vec bi jos jedan bolid stao izmedju :)
dobije se nesto vremena, jer se ima siri i brzi luk, kao sto je cale dobri pokazao u brzoj.. (ne tvrdim da je kracenje, vec koliko je bolje i brze prosao)..

al u prvoj je definitivno prednost.. primjer i iz cetvrtka iz jedne utrke kada smo isli a tko drugi nego vuks i ja :) zajedno do sikane, ja bio lijevo i prakticki isao do kraja (staze, ne ovo vase do kraja :) da bi na izlazu ja skrenuo u vuksu koji je bio nekoliko ispred mene, a isao je van staze i tako dobio na speedu..

bas mislio dal cu komentirat sad tu prvu i izlazenje, al mislim da je nevazno, jos pogotovo kad ste svi izlazili, mislim da je najvaznije da nema kracenja i da su izlazenja diskutabilna, i da se sve pridrzavamo vise manje i nema zapravo nikakvih situacija..


zaboravio sam race report
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
Mansell
Test vozač
Test vozač
Postovi: 605
Pridružen/a: 14 lip 2008, 17:25
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mercedes
Lokacija: Prelog

Re: Simulacije vožnje

Post Postao/la Mansell »

S kvalama ne mogu nikako biti zadovoljan. Startam s 3. mjesta, nakon Kimijeve greske ga prelazim i pratim Caleta. Na pocetku 11. kruga prelazim i njega te odlazim u boks na kraju istog. To se pokazalo kao dobra odluka, jer Cale ostaje jos 5 krugova i gubi u prosjeku 2 sekunde po krugu u odnosu na mene. U 16. krugu on odlazi u boks, za to vrijeme sam ja stvorio prednost od preko 10 sekundi. Posto je ostalo 8 krugova do kraja mogao sam gubiti sekundu po krugu. U 20. krugu skoro sam se zaletio u Hotta koji se bocno "parkirao" na sred staze te pritom izgubio 2 sekunde. Cale mi se u tom trenutku priblizio na 4.5 sekunde, a ostala su 4 kruga do kraja, znaci bilo bi gusto. Medjutim desio se kontakt Hotto-Cale i time je trka bila rjesena. Gume nakon otprilike 20 minuta pocnu znatno gubiti perfomanse, tako da je daleko najbolja strategija mjenjati gume tocno na polovici utrke, jer se tako gubi najmanje. Cestitke svima!
F1 FSONE 2009 DELO RACING LEAGUE CHAMP
HISTORIC GTC 2011 F1-HR LEAGUE CHAMP
Mercedes-Benz 190E Cup Legends 2012 F1-HR LEAGUE CHAMP
F3000 2013 F1-HR LEAGUE CHAMP
Race of Champions 2014 BSR LEAGUE CHAMP
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Simulacije vožnje

Post Postao/la K1M1 »

nzm točno na što misliš za prvu šikanu, al ne vidim da je netko cijelim bolidom izvan staze...
slika
naravno ne vidi se ovdje baš dobro al ovako po ovome mislim da se nije sjeklo..

dok je cale definitivno rubno. Pravilo je da moraš s barem 2 kotaca u isto vrijeme bit na stazi, što on ovdje nije..
slika
isto ko i vettel u indiji... :)
i naravno opet se ovdje ne vidi baš najbolje, trebalo bi baš replay pogledat u igri..

al nebitno, samo je zanimljivo kolko je tu vremena dobio, zapravo je u tom jednom zavoju dobio pole bilo pravilno ili ne.. :)
slika
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Simulacije vožnje

Post Postao/la Armanini »

:) ne mislimo na isto.. ja mislim da su na stazi 2 sikane - ova brza i ona u prvom sektoru.. mozda sikana pod navodnicima.. il bi mozda to bilo nekakvi ssi, posto se 3 put mjenja smjer.. mislim nebitno, al mislim na ovo:

slika


al da, ako se drzimo pravila 2 kotaca, do sad bi 70% krugova bilo skartirano :)
al dobro je spomenut i upozorit, i to tim vise sto je malo ironicno sto je to cale koji se inace najvise zalaze za zabranu kracenja :)

btw ostao duzan za kvale sa monze, pa evo i njih dok sam ovako vrijedan :)

ovdje je po prvi puta da smo rastegnuti po cijeloj stazi na startu :)
recimo baci pogled sad na melb gdje smo svi bili u jednom kupu osim jednog bmwa koji je bio pokraj..
i + sto je jos zanimljivije, da nam najbrzi vozac odabrao najduzi put :D

a vas 2 lol.. kao da jedan bolid vozite :)

a brzine na startu su u 2 kmh.. vecina 271, jedan jordan je na 272 (nisam pratio koji, al recimo da sam ja :P), najsporije sto sam vidio je 270, nekoliko njih nisam vidio na onboardu jer smetaju retrovizori, a nije mi se dalo stisnut enter pa da pise :)




btw, ako je netko veceras za voznju neka kaze na vrijeme i slobodno nek izrazi zelju za modom..
jucer smo pricali da b stavili malo hgtc pa mozda malo zajebancije sa fiolama i tim govnima.. recimo na toj rallcross stazi su bili konkurentni fiola i lotus..
ja cu bit vjerojatno doma, pa nakon tekme sam slobodan.. iako ce tekma bit lol..
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Simulacije vožnje

Post Postao/la K1M1 »

aha, na taj zavoj misliš... da, isto sumnjivo malo, svi skoro išli široko tamo.. ali i razlika je u tome što se ovdje ide široko, dakle ne sječe se nego se samo ide izvan staze na izlazu iz zavoja, isto ko tamo u monzi nakon ascarija... isto nije baš ok al nije toliki prekršaj kao kod pravom kraćenja.. a i samim time što smo svi tu išli široko nitko nije stekao neku nepravednu prednost...


zanimljive su bile i ove kvale na monzi. :)

e da, na sajtu je samo race report s a1 ringa, pa kad uloviš vremena stavi i ove druge, da imamo sve na jednom mjestu..

večeras može, nakon tekme, hgtc ili drm, svejedno.
slika
Odgovori