Robert Kubica [#88]

Povijesne utrke, vozači, timovi, bolidi...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Robert Kubica

Post Postao/la pospani gad »

vidc je napisao/la:hmm...da. možda glavnu ulogu ima tata stroll. bilo bi jako nezgodno da Kubica u ovakvom stanju bude bolji od mladog Strolla.
Pretpostvaljam 100% da je ovo točno. Ako Stroll ode u Force Inđiju za 2019. [ kupio ili ne kupio tata ( **** ) Stroll ex-Jordan ], onda Robert može sjesti za 2019.-u u Williamsov bolid. Ako se to pokaže točno.

A ako se to stvarno pokaže točnim, onda je to pokazatelj dokle može ići bahatost / arogancija / KOJU RIJEČ DA UPOTREBIM? bogatih moćnika??!! I to za jedan Williams - F1 stup i graditelj? Ako je to sve tako, F1 ide u lošem smjeru *************** ********!!
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Robert Kubica

Post Postao/la pospani gad »

Cuky je napisao/la:....... Mislim da se na kraju nebi isplatio Williamsu čak ni da je na 100%...ako bude slabiji od već slabog Strolla Williams će potonuti na začelje, ......
Ma daj nemoj pričat'..... Kada bi se ovo tvoje mišljenje i pokazalo točnim - onda treba promijeniti vozača, ako on nema kapaciteta biti koristan za sebe i momčad.

Ali ne dati priliku Robertu - bar za par utrka sezone 2018.-e, poslije svega..... to je dno-dna. #-o #-o


Dajte par utrka u sezoni 2018.-oj Robertu. :driver: Frank Williams daj reci koju normalnu i pametnu...... halooooooooooo!!!!!!! Bernie?
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Robert Kubica

Post Postao/la Cuky »

zašto je to dno dna? zašto bi vozač koji je u poodmakloj dobi za natjecatelja i još k tome se pokaže da nije 100% spreman dobio priliku umjesto nekog mlađeg, spremnijeg i željnog dokazivanja? Na taj način gubi on sam jer će se pokazat da unatoč svim pričama ta ruka ga koči, gubi momčad koja ima nespremnog vozača te gubi taj koji bi ga zamijenio nakon par utrka jer bi propustio testiranja i tih nekoliko utrka upoznavanja sa novim bolidom
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Robert Kubica

Post Postao/la pospani gad »

Cuky je napisao/la:zašto je to dno dna? zašto bi vozač koji je u poodmakloj dobi za natjecatelja i još k tome se pokaže da nije 100% spreman dobio priliku umjesto nekog mlađeg, spremnijeg i željnog dokazivanja? Na taj način gubi on sam jer će se pokazat da unatoč svim pričama ta ruka ga koči, gubi momčad koja ima nespremnog vozača te gubi taj koji bi ga zamijenio nakon par utrka jer bi propustio testiranja i tih nekoliko utrka upoznavanja sa novim bolidom
Ma daj!
Mislim, piši ti što te volja - ali da Robert Kubica ima od strane svojih sponzora 20 milijuna $ ili više od toga, ne bi Williams uzeo u obzir Sirotkina i 15 milja dolara koje donose njegovi sponzori.
F1 je rizik - općenito. Uvijek netko može poginuti ( ne daj Bože ). I ostali rizici, ekonomski, bla, bla, truć i tako dalje. Što još Williams ekipa može izgubiti nakon što je izgubila ( maltene ) sve, nakon slavnih i manje slavnih F1 godina. Što? Može ispasti iz F1.


A kakav će to biti F1 provod ako Stroll i Sirotkin budu činili vozački par za 2018.-u?? Užas...... Sirotkin? #-o


https://www.gpupdate.net/en/f1-news/361 ... n-reports/


Sirotkin placed third over two seasons in GP2 from 2015-2016.
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Robert Kubica

Post Postao/la Cuky »

Ali pogledaj iza kojih vozača je završio: 2015 - Vandoorne i Rossi, oba su već vozili (prvi još uvijek) u F1...2016 - Gasly i Giovinazzi

Mislim da u obje sezone završiti treći iza ta 4 vozača nije neuspjeh.

A čime to Kubica zaslužuje da bude ponovo u F1 osim po tome da je karijera u F1 završila prerano i bila bi "lijepa priča"?
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Robert Kubica

Post Postao/la pospani gad »

Cuky je napisao/la:Ali pogledaj iza kojih vozača je završio: 2015 - Vandoorne i Rossi, oba su već vozili (prvi još uvijek) u F1...2016 - Gasly i Giovinazzi

Mislim da u obje sezone završiti treći iza ta 4 vozača nije neuspjeh.

A čime to Kubica zaslužuje da bude ponovo u F1 osim po tome da je karijera u F1 završila prerano i bila bi "lijepa priča"?
Kubica je sa ovakvim hendikepom, dobar, brz i sve što je Paddy Lowe naveo. Ne zanima me "lijepa priča". Hoću opet gledati vožnje jednog STVARNO karakternog vozača. :driver:

A ne kamilice i mimoze, tipa Stroll, Ericsson, Haryanto, de Ambrosio.... i sada bi htjeli metnuti Sirotkina. #-o #-o
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Robert Kubica

Post Postao/la Cuky »

pa svi ovi koje si naveo se nisu baš mimozicama pokazali...više to da je najbolji bolid koji su imali na raspolaganju bio Toro Rosso...Williams je nakon uzleta 2014. opet u brzom padu prema začelju, Haryanto i Ericsson su vozili dva najslabija bolida na gridu...
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Robert Kubica

Post Postao/la F1NAC »

pospani gad je napisao/la:
Cuky je napisao/la:Ali pogledaj iza kojih vozača je završio: 2015 - Vandoorne i Rossi, oba su već vozili (prvi još uvijek) u F1...2016 - Gasly i Giovinazzi

Mislim da u obje sezone završiti treći iza ta 4 vozača nije neuspjeh.

A čime to Kubica zaslužuje da bude ponovo u F1 osim po tome da je karijera u F1 završila prerano i bila bi "lijepa priča"?
Kubica je sa ovakvim hendikepom, dobar, brz i sve što je Paddy Lowe naveo. Ne zanima me "lijepa priča". Hoću opet gledati vožnje jednog STVARNO karakternog vozača. :driver:

A ne kamilice i mimoze, tipa Stroll, Ericsson, Haryanto, de Ambrosio.... i sada bi htjeli metnuti Sirotkina. #-o #-o
Ček malo. Kako ti znaš koji je bio bolji u testovima, odnosno ko je imao bolji pace? Di je to Lowe naveo da je kubica brz? Nitko nije spominjao nikakvu brzinu. uvijek se spominjalo kako je napravio dobar posao, napravio puno krugova, a niko nije se dao bacit u raspravu vezano za vremena na testovima. Sorry ali i ja bi isto volio ga vidit nazad, ali jednostavno Sirotkin je možda overall bolji (u ovom trenutku) vozač. Ako je brži od Kubice na paceu onda nema razloga zašto ga ne uzet. Plus još donosi pare sa sobom.

Nažalost ako je Sirtokin po svemu tome ispao kao bolja karika onda znamo koliko je sati. nit taj Sirotkin nije napravio nesto posebno dosad u karijeri. Čitam na forumima, Haryanta je dobio za 1 bod
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Robert Kubica

Post Postao/la pospani gad »

https://www.thisisf1.com/2017/12/13/kub ... on-friday/

Ajd, da se i to već okonča. Dojadilo.... i Bogu.... i vragu.... da 'prostite.
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Robert Kubica

Post Postao/la pospani gad »

Nevjerovatno:

https://www.thisisf1.com/2017/12/15/kub ... at-father/

Nastavljaju sa odugovlačenjem. #-o A ja se naivan, ponadao.
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Robert Kubica

Post Postao/la pospani gad »

Felipe Massa progovorio:

https://www.autosport.com/f1/news/13356 ... -financial

Felipe Massu nećemo više vidjeti u Williamsu.
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Robert Kubica

Post Postao/la F1NAC »

A jbga. Odlazi martini nakon sto istekne ugovor na kraju 2018 ili kad. Treba nadomjestit blagajnu. Od senne i prosta spali na strolla sa tatinim novcima i ruske oligarhe.
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Robert Kubica

Post Postao/la F1NAC »

Navodno pojavile su se nove informacije da je Rosberg (clan kubicinog menadzerskog tima) ponudio willamsu ponudu da Robert napravi bar 7 utrka u sezoni i da u ugovoru ima klauzulu vezano za preformanse u odnosu na Strolla. Ukoliko bude bolji da mu produze do kraja sezone. Sirotkin bi radio FP i bi spreman uskocit. Za svaku trku bi dobili milijun dolara

Takoder ako bi sirotkin dobio priliku nakon tih 7 utrka (ako kubica ispadne los) odradio bi preostalih 14 utrka i to bi bilo jos $$$ od Rusa
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Robert Kubica

Post Postao/la pospani gad »

F1NAC je napisao/la:Navodno pojavile su se nove informacije da je Rosberg (clan kubicinog menadzerskog tima) ponudio willamsu ponudu da Robert napravi bar 7 utrka u sezoni i da u ugovoru ima klauzulu vezano za preformanse u odnosu na Strolla. Ukoliko bude bolji da mu produze do kraja sezone. Sirotkin bi radio FP i bi spreman uskocit. Za svaku trku bi dobili milijun dolara

Takoder ako bi sirotkin dobio priliku nakon tih 7 utrka (ako kubica ispadne los) odradio bi preostalih 14 utrka i to bi bilo jos $$$ od Rusa
Hm.... a link?
Znaš vjerujem ti, dok se ne uvjerim u suprotno. ;)

Ovo mi zvuči preidealno ( neostvarivo ). :-k A opet..... kako se razgovori, pregovori produljuju, navodno je Kubica u ovaj četvrtak bio u Grove-u..... sve je moguće. [-o<
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Robert Kubica

Post Postao/la F1NAC »

Nije neki izvor al naletio na redditu

http://www.circusf1.com/2017/12/kubica- ... e-2018.php

According to what we have learned in the last hours, the Polish driver together with his manager, Nico Rosberg, would meet again the top of the English team bringing a new proposal on the table . The 2016 world champion would have studied a formula of this type: a minimum number of Grand Prix for Kubica in 2018 (seven), the guarantee of bringing in an amount close to the million US $ a contested race and an option for the remaining part of the season , linked to the performances in the race against the teammate.

In this way, Williams would reduce to a minimum the risk related to Kubica's physical condition, could still deploy Sirotkin in Friday's free practice and 14 of the 21 Grand Prix scheduled for next year, making sure at least another 10 million US $ from the Russian pilot !

Claire Williams and dad Franck would seriously consider this possibility and hence the decision to postpone the communication on the final line for the 2018 world championship in January."
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Robert Kubica

Post Postao/la Cuky »

Navodno:
Breaking... Robert Kubica has tabled a $7m offer to Williams, for just seven races to prove himself. Kubica is now expected to get the seat with the announcement January 3rd -10th. If he does not convince Williams during the 7 races, Sirotkin will replace the Pole.
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Robert Kubica

Post Postao/la pospani gad »

Cuky je napisao/la:Navodno:
Breaking... Robert Kubica has tabled a $7m offer to Williams, for just seven races to prove himself. Kubica is now expected to get the seat with the announcement January 3rd -10th. If he does not convince Williams during the 7 races, Sirotkin will replace the Pole.
Dobro. Kao da su mene poslušali. :rock: :rock:
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Robert Kubica

Post Postao/la pospani gad »

https://www.thisisf1.com/2018/01/03/wil ... tkin-deal/

Umiješao se i GLAVNI bajo.... tako se priča:

But Russian Sirotkin, backed heavily by the Vladimir Putin-linked SMP Bank, appears to have won the day with a two-year deal now being reported by Auto Bild.

Strašno i grozno...... #-o #-o
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Robert Kubica

Post Postao/la F1NAC »

pospani gad je napisao/la:https://www.thisisf1.com/2018/01/03/wil ... tkin-deal/

Umiješao se i GLAVNI bajo.... tako se priča:

But Russian Sirotkin, backed heavily by the Vladimir Putin-linked SMP Bank, appears to have won the day with a two-year deal now being reported by Auto Bild.

Strašno i grozno...... #-o #-o
Trash reciklirani clanak ali s jednim dijelom se slazem i to s izjavo. JV-a
They already sold their soul to the billions of Lawrence Stroll, who only cares about his son,” he said
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Robert Kubica

Post Postao/la pospani gad »

Da, da..... vidiš..... to sam propustio naglasiti, Villeneuve-ovu opasku:

They already sold their soul to the billions of Lawrence Stroll, who only cares about his son,” he said

Taj Williams je stvarno F1 prošlost. Trajao je od.... recimo 1977. do 2005. ( dok su imali BMW motore ). I tu bi, po meni mogao biti njihov kraj, u 2005.-oj ili 2006.-oj.... po meni.

Znači Williams F1 ekipu ne treba žaliti, jer više, praktički ne postoje, u svom izvornom obliku.
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Robert Kubica

Post Postao/la F1NAC »

Talijanskim novinarima je navodno Kubica potvrdio da ništa od Williamsa.
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Robert Kubica

Post Postao/la pospani gad »

Ipak, evo i službenog nagađanja:

https://www.autosport.com/f1/news/13387 ... er-f1-role

Uloga vozača koji će učiti Sirotkina i Strolla. Bolje i to nego ništa.
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Robert Kubica

Post Postao/la Cuky »

Kubica će ove sezone odraditi prve slobodne treninge na tri utrke. Potvrđeno je da će voziti u Barceloni i Red Bull Ringu, treća se još ne zna
https://www.racefans.net/2018/02/15/kub ... ings-2018/
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Robert Kubica

Post Postao/la pospani gad »

Cuky je napisao/la:Kubica će ove sezone odraditi prve slobodne treninge na tri utrke. Potvrđeno je da će voziti u Barceloni i Red Bull Ringu, treća se još ne zna
https://www.racefans.net/2018/02/15/kub ... ings-2018/
Žalosno. I sramota. Od 20 utrka ( ispravite me ako griješim ) ove sezone tri slobodna treninga!!!! #-o #-o #-o #-o
Još ako je dao onih 8 milja € ili $....... #-o #-o
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Robert Kubica

Post Postao/la F1NAC »

pospani gad je napisao/la:
Cuky je napisao/la:Kubica će ove sezone odraditi prve slobodne treninge na tri utrke. Potvrđeno je da će voziti u Barceloni i Red Bull Ringu, treća se još ne zna
https://www.racefans.net/2018/02/15/kub ... ings-2018/
Žalosno. I sramota. Od 20 utrka ( ispravite me ako griješim ) ove sezone tri slobodna treninga!!!! #-o #-o #-o #-o
Još ako je dao onih 8 milja € ili $....... #-o #-o
Ako je vjerovati marku hughes ne placa tu ulogu. Cak stovise, placen je za to
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Odgovori