Zaboravljene momčadi

Povijesne utrke, vozači, timovi, bolidi...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
Icy
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1964
Pridružen/a: 27 lis 2007, 22:32
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Crvenog Baruna

Re: Zaboravljene momčadi

Post Postao/la Icy »

TOLEMAN

slika


Engleski biznismen Ted Toleman, koji je ujedno bio i veliki zaljubljenik u motosport, odlučio se okušati u utrkivanju. 1977. godine je sudjelovao u Formuli Ford, 1978. u Formuli 2, a od 1981. okušao se i u Formuli 1.

Glavni dizajner momčadi bio je Rory Byrne (kojeg je Toleman zaposlio još '78.), a nakon što su propali dogovori s Lanciom u vezi turbo-motora, morali su uzeti slabije Hart motore. To im je onemogućilo dobre rezultate (jer su turbo-motori bili puno jači) pa su se te godine tek dvaput uspjeli kvalificirati u utrku. Sljedeće godine bolid je bio nešto bolji te je Warwick na VN Nizozemske uspio odvoziti najbrži krug utrke.
Dolaskom novog sponzora povećan je budžet za 1983. godinu, a i bolid je bio puno pouzdaniji. Warwick je na VN Nizozemske osvojio prve bodove te je tako nastavio do kraja sezone. S osvojenih 10 bodova, momčad je završila na 9. mjestu u poretku konstruktora.

slika
Brian Henton nakon odustajanja na Silverstoneu 1981. godine

slika
Derek Warwick na Brands Hatchu iduće godine


1984. godine vozačka se postava potpuno promijenila - u momčad je došao mladi Ayrton Senna te svjetski prvak u motorima Johnny Ceccoto. Senna je odmah impresionirao svijet Formule 1 osvojivši 2. mjesto na kišnoj utrci u Monte Carlu. Nakon utrke mnogi su smatrali da bi i pobijedio da utrka nije bila prekinuta nakon 31 (od 78) kruga zbog vrlo loših uvjeta na stazi. Na treningu za VN Britanije Ceccoto je imao tešku nesreću u kojoj je slomio obje noge pa ga je od VN Italije zamijenio Pierluigi Martini. Pred kraj sezone Senna je potpisao za Lotus za sljedeću sezonu što je razljutio Tolemana koji ga je suspendirao za VN Italije i zamijenio ga Stefanom Johanssonom. Do kraja sezone Senna je skupio još dva 3. mjesta pa je momčad završila 7. sa osvojenih 16 bodova.

slika
Warwick na VN Velike Britanije 1983. godine kada je postavio najbrži krug utrke

slika
Sennino prvo postolje - Monte Carlo 1984. godine


Prije početka njihove zadnje sezone Toleman je imao velikih problema s dobavljačem guma. Naime, nakon VN San Marina 1984. Toleman je odlučio preći s Pirelli guma na Goodyear ili Michelin. Kako je u F2 raskinuo suradnju s Goodyearom da bi prešao na Pirelli, jedini izbor mu je bio Michelin, s kojim se utrkivao do kraja sezone. No na kraju '84. Michelin je objavio da se povlači iz F1, što je onemogućio Tolemanu da počne sezonu na vrijeme. Tek nakon što se Spirit povukao nakon VN San Marina 1985. Toleman se vratio na Pirelli i nastavio utrkivati. Zbog tih problema momčad je izgubila oba vozača predviđena za tu sezonu – Johanssona i Watsona, te su Fabi i Ghinzani uskočili kao zamjene. Sezonu su završili bez osvojenog boda i sa puno odustajanja, pa je nakon završetka sezone Toleman prodao momčad Benettonu.

slika
Piercarlo Ghinzani na Zeltwegu 1985. godine


Aktivne godine: 1981. – 1985.
Prvi GP: VN San Marina 1981.
Zadnji GP: VN Australije 1985.
Nastupi na utrci: 57
Najbolji rezultat: 2. mjesto
Bodovi: 26
Pobjede: 0
Najbrži krugovi: 2
Pole positioni: 1
Vozači:

slika
F1 bez Schumachera je kao atom bez jezgre
slika
Avatar
Icy
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1964
Pridružen/a: 27 lis 2007, 22:32
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Crvenog Baruna

Re: Zaboravljene momčadi

Post Postao/la Icy »

STEWART GRAND PRIX

slika



Momčad Stewart osnovali su 1996. godine trostruki svjetski prvak Jackie Stewart i njegov sin Paul. Zahvaljujući njegovom iskustvu i uspjehu u F1, Jackie je u siječnju 1996. godine potpisao 5-godišnji ugovor s Fordom i tako ušao u svijet F1 kao konstruktor.

U svoju prvu sezonu - 1997. momčad je ušla s Barrichellom i Magnussenom koji su na većini utrka odustali. Jedini uspjeh te sezone bilo je 2. mjesto Barrichella u kišnom Monte Carlu, dok je Magnussen na istoj utrci završio kao 7. Cijelu sezonu proveli su u sredini poretka (što je bilo impresivno za jednu potpuno novu momčad) i na kraju završili 9. u poretku konstruktora. Sljedeća sezona nije bila ništa bolja te su vozači teškom mukom dolazili do bodova. Nakon polovice sezone Magnussena je zamijenio Verstappen no rezultata i dalje nije bilo. S ukupno 5 osvojenih bodova momčad je završila na 8. mjestu.

slika
Rubens Barrichello u Monte Carlu 1997. godine kada je osvojio 2. mjesto


Za 1999. godinu Ford je napravio novi motor koji je bio puno bolji od prijašnjeg pa su i rezultati bili bolji. Barrichello je na VN Brazila osvojio jedini pole position za ovu momčad, a jedinu pobjedu ostvario je Herbert na VN Europe kada su zbog kiše odustali svi vozači ispred njega. Te sezone Barrichello se čak tri puta popeo na postolje osvojivši 3. mjesto, pa su sezonu završili 4. (sa osvojenih 36 bodova) ispred Williamsa i Benettona.

slika
Barrichello na VN Brazila i Herbert na VN Njemačke 1999. godine
slika


Na kraju sezone Ford je kupio momčad Stewart i dao joj ime Jaguar Racing, a nakon 2004. godine prodana je Red Bullu i danas je poznata kao Red Bull Racing.


Aktivne godine: 1997. – 1999.
Prvi GP: VN Australije 1997.
Zadnji GP: VN Japana 1999.
Nastupi na utrci: 49
Najbolji rezultat: 1. mjesto
Bodovi: 47
Pobjede: 1
Najbrži krugovi: 0
Pole positioni: 1
Vozači:

slika
F1 bez Schumachera je kao atom bez jezgre
slika
Avatar
Icy
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1964
Pridružen/a: 27 lis 2007, 22:32
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Crvenog Baruna

Re: Zaboravljene momčadi

Post Postao/la Icy »

SURTEES RACING ORGANISATION


slika



Momčad Surtees osnovao je John Surtees, sedmerostruki svjetski prvak u klasama 350cc i 500cc prvenstva motora, te svjetski prvak Formule 1 iz 1964. godine. Surtees je momčad osnovao 1966. godine za natjecanje u CanAm seriji koju je te godine i osvojio, a 1969. je sudjelovao u Formuli5000 i također ostvario dobre rezultate. Nakon teške sezone u BRM-u, odlučio se natjecati u F1 kao vozač i konstruktor.

Prve četiri utrke 1970. godine nastupao je sa starom McLarenovom šasijom (zbog kašnjenja konstrukcije vlastite šasije) i Fordovim motorom. Vlastita šasija došla je tek na VN Velike Britanije, a prvi bodovi u njoj osvojeni su na VN Kanade. U drugom Surtees-Fordu Derek Bell je te godine osvojio bod na VN Amerike, a momčad je s 4 boda zauzela 8. mjesto u poretku konstruktora.

slika
John Surtees na VN Velike Britanije 1970. godine (svojoj prvoj utrci sa vlastitom šasijom) i Rolf Stommelen godinu dana kasnije
slika


Rolf Stommelen je zajedno sa Surteesom vozio sljedeće godine, a na pojedinim utrkama su imali i treći bolid. Po tri boda su u sezoni osvojili Surtees, Stommelen i Hailwood te su sa 9 bodova ponovno bili 8. Na kraju sezone Surtees se povukao iz utrkivanja, a vozači za 1972. godinu su bili Hailwood, Schenken i de Adamich. Hailwood je na VN Italije donio prvo postolje za Surtees (2. mjesto), a kako su sva tri vozača osvajala bodove sezonu su završili kao 5. sa osvojenih 18 bodova.

slika
John Surtees u svojoj zadnjoj utrci u F1 (VN Italije 1972. god)

slika
Carlos Pace 1973., i Jochen Mass 1974. godine
slika


Schenkena je 1973. zamijenio brazilac Pace, koji je završio treći na VN Austrije i četvrti na VN Njemačke. To su bili jedini bodove te sezone, pa je momčad bila 7. sa 9 osvojenih bodova. 1974. je umjesto Hailwooda vozio Mass, a nakon što je Pace otišao na polovici sezone, Bell se ponovno vratio u momčad. Pace je četvrtim mjestom u Brazilu osvojio jedina 3 boda te sezone. S lošijim rezultatima započeli su i financijski problemi. Tako je 1975. godine jedini bolid vozio John Watson koji nije uspio osvojiti ni boda. 1976. je za volan sjeo Alan Jones koji je 3 puta uspio osvojiti bodove, dok se njegov momčadski kolega Brett Lunger trudio da se kvalificira u utrku.

slika
John Watson na VN Švedske 1975. i Alan Jones na VN Japana godinu dana kasnije
slika


Vittorio Brambilla bio je jedini stalni vozač u 1977. godini. Tri puta je osvajao bodove pa je momčad na kraju sezone bila 11. sa 6 bodova. Brambilli se sljedeće godine pridružio Keegan, no zbog nedostatka dobrih rezultala momčad je zapadala u sve veće financijske probleme. Zato se Surtees odlučio povući na kraju 1978. godine, iako je bolid za 1979. već bio spreman.

slika
Vittorio Brambilla u bolidu iz 1977. i 1978. godine
slika


Nakon sudjelovanja u britanskoj Aurora seriji 1979. godine, Surtees Racing Organisation je zatvorila svoja vrata zauvijek.


Aktivne godine: 1970. – 1978.
Prvi GP: VN Velike Britanije 1970.
Zadnji GP: VN Kanade 1978.
Nastupi na utrci: 119
Najbolji rezultat: 2. mjesto
Bodovi: 57
Pobjede: 0
Najbrži krugovi: 3
Pole positioni: 0
Vozači:

slika
F1 bez Schumachera je kao atom bez jezgre
slika
Avatar
130R
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1534
Pridružen/a: 04 vel 2009, 19:14
Ja sam: Vozač
Navijam za: sve i nikog
Lokacija: Istra

Re: Zaboravljene momčadi

Post Postao/la 130R »

Alfa Romeo (1950.-1951.)

slika

Alfa Romeo je u Formuli 1 sudjelovala od samoga početka. Sudjelovala je samo prve dvije godine (poslije krajem 70-ih će se vratiti, ali to je druga priča), jer su več 1952. uvedena nova pravila po kojima u Formuli 1 nastupaju bolidi Formule 2. To se dogodilo jer je bilo premalo bolida koji bi udovoljavali izvornim F1 pravilima, naime proizvođači su se več počeli pripremati za 1954. i pravila o 2,5 litrenim motorima. Alfa na to nije bila spremna i povukla se. Ali te dvije godine koje je nastupala u F1, Alfa je potpuno dominirala. To je bilo posebno izraženo prve godine, kad je Alfa pobijedila na svim utrkama, izuzevši Indy500 gdje nisu nastupili. Po tri pobjede uzeli su Nino Farina, koji je pobijedio i na prvoj utrci u Silverstoneu, te Juan Manuel Fangio. Naslov prvaka na kraju je uzeo Farina, dok Fangio uzvrača sljedeće godine kad on osvaja naslov. Te sljedeće godine Ferrari se več bio opasno približio Alfi, i pobijedio u tri utrke, nasuprot Alfine četiri.

Nino Farina nakon prve pobijede u Silverstoneu.
slika


Statistika ove momčadi je nevjerovatna. Nastupali su samo dvije godine, i na 13 utrka. Od toga imaju dva naslova svjetskog prvaka, 10 pobjeda, 9 pole pozicija i 13 najbržih krugova. Teoretski su osvojili sve što su mogli i statistika će uvijek biti na njihovoj strani.

Boje prednje maske koje su koristili Fangio i Farina.
slika

Te maske Fagiolia i Parnella.
slika


Alfa je u utrkama koristila model 158 za 1950. i 159. za 1951. godinu. Bio je to, u biti, sve isti model, 159 se razlikovao samo u malim poboljšanjima. Zapravo to je bio prijeratni bolid, konstruiran još 1938. i Alfa se utrkivala s njime i prije rata, a nakon rata su samo skinuli prašinu s njega i nastavili se utrkivati. S godinama su dolazila sitna poboljšanja, ali ništa znakovito. Na ovoj slici se vide i male kozmetičke promjene na bolidu.
slika


Alfa Romeo 158 imala je 1,5 litreni redni motor s 8 cilindara, i sa Rootsovim kompresorom. Razvijala je 350 ks pri 8500 okr/min, dok je model 159 razvijao 425 ks pri 9300 okr/min. Još je važno spomenuti da su imale mjenjač sa 4 brzine, te da su koristile gume Pirelli.
slika


Giuseppe "Nino" Farina u Alfi 158
slika

Juan Manuel Fangio u Alfi 158
slika

Luigi Fagioli u Alfi 158
slika

Nino Farina u Alfi 159
slika

Fangio slavi pobjedu u Reimsu 1951.
slika


Aktivne godine: 1950.-1951.
Nastupi na utrci: 13
Pobjede: 10
Pole pozicije: 9
Najbrži krugovi: 13
Naslovi: 2 (vozački)
Prvi GP: VN Engleske 1950.
Zadnji GP: VN Španjolske 1951.
Vozači: Giuseppe Farina, Juan Manuel Fangio, Luigi Fagioli, Reg Parnell, Consalvo Sanesi, Piero Taruffi, Toulo de Graffenried, Felice Bonetto, Paul Pietsch.
Avatar
Icy
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1964
Pridružen/a: 27 lis 2007, 22:32
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Crvenog Baruna

Re: Zaboravljene momčadi

Post Postao/la Icy »

JAGUAR RACING

slika


Momčad Jaguar natjecala se u Formuli 1 od 2000. - 2004. godine. Ford je kupio momčad Stewart te ju je preimenovao u Jaguar radi promocije istoimene marke automobila. Na čelu momčadi bio je Wolfgang Reitzle.


Prve sezone za momčad su vozili Eddie Irvine i Johnny Herbert, no nisu se ni približili uspjehu kojeg je postigao Stewart godinu dana ranije. Irvine je svega dvaput uspio završiti u bodovima, a Herbert niti jednom. To je rezultiralo odstupanjem Reitzlea, a novim šefom postao je Bobby Rahal.

slika
Eddie Irvine na VN Australije 2000. i Pedro de la Rosa na VN Mađarske 2001. godine
slika


Ni 2001. godina nije bila ništa bolja, iako su u sredini sezone angažirali trostrukog svjetskog prvaka Nikija Laudu. Irvine je na VM Monaka uspio osvojiti 3. mjesto, a momčad je sa 9 bodova završila 8. u poretku konstruktora. Propali pokušaj dovođenja Adriana Neweya kao novog dizajnera doveo je do sukoba Laude i Rahala, te je Lauda preuzeo momčad za sljedeću sezonu.Niti pod Laudinom palicom 2002. godine momčad nije zabilježila neke bolje rezultate, tek još jedno 3. mjesto Irvinea na VN Italije. Zbog toga su smanjena financijska sredstva i momčad je dobila rok od dvije godine da postignu bolje rezultate.

slika
Eddie Irvine osvaja 3. mjesto na VN Italije 2002. godine


John Hogan je preuzeo momčad 2003. godine, što se pokazalo dobrim potezom. Zbog bolje preraspodjele sredstava i korištenja zračnog tunela rezultati su postali konstantniji pa su Webber, Pizzonia i Wilson uspjeli osvojiti čak 18 bodova te godine. Slični rezultati nastavili su se i u 2004. godini kada je uz Webbera vozio Klien. Za VN Monaka 2004. godine na noseve Jaguarovih bolida ugrađeni su Steinmetz dijamanti, od kojih je navodno jedan izgubljen prilikom Klienovog sudara u prvom krugu. Momčad je osvojila 10 bodova te sezone što im je donijelo 7. mjesto u poretku konstruktora.

slika
Antonio Pizzonia na VN Velike Britanije 2003. i Mark Webber na VN Bahreina 2004. godine
slika


Ford je ipak odlučio povući se iz automobilizma na kraju 2004. godine pa je momčad prodana Red Bullu i danas se natječe pod imenom Red Bull Racing.


Aktivne godine: 2000. – 2004.
Prvi GP: VN Australije 2000.
Zadnji GP: VN Brazila 2004.
Nastupi na utrci: 85
Najbolji rezultat: 3. mjesto
Bodovi: 49
Pobjede: 0
Najbrži krugovi: 0
Pole positioni: 0
Vozači:

slika
F1 bez Schumachera je kao atom bez jezgre
slika
Avatar
130R
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1534
Pridružen/a: 04 vel 2009, 19:14
Ja sam: Vozač
Navijam za: sve i nikog
Lokacija: Istra

Re: Zaboravljene momčadi

Post Postao/la 130R »

Bugatti

slika

Iako je Bugatti prije rata bila jedna od najuspiješnijih momčadi, nakon rata nisu zabilježili mnogo uspijeha. Što se tiče Formule 1, imali su samo jedan nastup, na VN Francuske 1956. Bolid je pomogao dizajnirati Gioacchino Colombo, koji je svojevremeno radio za Alfu Romeo, Ferrari i Maserati. Bolid se zvao Type 251 i koristio je redni 8-cilindarski motor koji je bio smješten u sredini poprečno. U tom jedinom nastupu za njih je vozio Francuz Maurice Trintignant. Na kvalifikacijama nije bio zadnji, uspio je izboriti 18 mjesto ispred dva Andrea, Pilettea u Gordiniju i Simona u Maseratiju, ali u utrci je odustao u 18 krugu zbog problema sa gasom. I to je bilo to od Bugattija u F1, ni sjena prijeratnih uspijeha kad je samo jedan model pobijedio na preko 1000 utrka.

slika
Maurice Trintignant u Bugattiju Type 251
slika
"U moje vrijeme gume su bile tanke, a vozači debeli." J.M.Fangio
Avatar
Spretni Pajkan
Početnik
Početnik
Postovi: 232
Pridružen/a: 10 tra 2011, 15:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mark Webber i male momcad
Lokacija: Split,South of Heaven

Re: Zaboravljene momčadi

Post Postao/la Spretni Pajkan »

Evo meni jedna od najdražih:Jordan

slika


Jordan Grand Prix je bivša momčad Formule 1 koja se natjecala u F1 od 1991. kada je kao mala ekipa iz Formule 3 prešla u puno elitniju F1. Vlasnik i osnivatelj momčadi je bio Eddie Jordan. Krajem 1990-ih momčad je bilježila svoje najveće rezultate u kratkoj povijesti ekipe da bi 2005. financijski krahirala kada ih kupuje ruski biznismen kanadskog državljanstva Alex Shnaider i preimenuje u Midland F1.
Povijest [uredi]

Momčad Jordana u natjecanju ostvarila je četiri pobjede. Damon Hill pobjedio je u Belgiji 1998., Heinz-Harald Frentzen u Francuskoj i Italiji 1999. te Giancarlo Fisichella u Brazilu 2003. Od 1997. momčad je prepoznatljiva po žutim bolidima. Iako relativno mala, kroz momčad su prošli mnogi slavni vozači. Na tom popisu su sedmerostruki prvak Michael Schumacher, Rubens Barrichello, Eddie Irvine, Ralf Schumacher, Giancarlo Fisichella, Damon Hill, Heinz-Harald Frentzen, Jarno Trulli, Nick Heidfeld...

slika

slika

Utrke 250
Prva utrka Velika nagrada SAD 1991.
Prva pobjeda Velika nagrada Belgije 1998.
Posljednja pobjeda Velika nagrada Brazila 2003.
Posljednja utrka Velika nagrada Kine 2005.
Konstruktorski naslovi -
Vozački naslovi -
Pobjede 4
Prvo startno mjesto 2
Najbržih krugova 2
Podiji 19

Još jedna zanimljivost vezana za Jordan,kad god su oni pobjeđivali u utrci,utrka je bila vrlo zanimljiva i dinamična,a čak 3 puta su pobijedili po kišnim uvjetima (Spa 1998,Francuska 1999 i ona nezaboravna utrka u Brazilu 2003. ).Izgleda da ne mogu pobijediti u lošoj utrci,za razliku od...khm...Red Bulla :P
RIP Ayrton da Silva Senna
1.5.1994 ~ 1.5.2011.
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Zaboravljene momčadi

Post Postao/la Cuky »

Zaboravio si spomenuti i da je Takuma Sato počeo F1 karijeru u Jordanu :D
Inače stvarno nedostaje ta momčad. Njihova žuto-crna kombinacija je bila baš odlična za vidjet. Još kad su do 2001. imali naprijed uvijek neko oko, zube ili tako nešto bolid je baš opasno djelovao. Također mi se sviđao njihhov zadnji bolid, šteta što nije bilo novacada ga se razvija jer mi se čini da je bolid imao nekog potencijala.

btw, ekipa je i dalje u F1, ali kao Force India.
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Spretni Pajkan
Početnik
Početnik
Postovi: 232
Pridružen/a: 10 tra 2011, 15:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mark Webber i male momcad
Lokacija: Split,South of Heaven

Re: Zaboravljene momčadi

Post Postao/la Spretni Pajkan »

damjan.cule je napisao/la:Zaboravio si spomenuti i da je Takuma Sato počeo F1 karijeru u Jordanu :D
Inače stvarno nedostaje ta momčad. Njihova žuto-crna kombinacija je bila baš odlična za vidjet. Još kad su do 2001. imali naprijed uvijek neko oko, zube ili tako nešto bolid je baš opasno djelovao. Također mi se sviđao njihhov zadnji bolid, šteta što nije bilo novacada ga se razvija jer mi se čini da je bolid imao nekog potencijala.

btw, ekipa je i dalje u F1, ali kao Force India.
Da,ali nije to to,s ovim indijskim magnatima,fali mi karizma neponovljivog Eddieja Jordana,kako bi on emotivno proživljava svaku utrku,veselija se i tugova sa svojim vozačima..nikad neću zaboravit onaj ludi Brazil 2003. i on viruje da je sa Fisikom na 2. mistu,i ekipa počne slavit,a mogu mislit kakav je bija delirij kad su doznali da se računa prethodni krug i da su pobjednici... :biggrin: =D>
RIP Ayrton da Silva Senna
1.5.1994 ~ 1.5.2011.
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Zaboravljene momčadi

Post Postao/la pospani gad »

Zbiljam šteta što je ova momčad otišla u povijest. Gotovo legendarna momčad, poput Minardi F1 Teama.

Minardi je sada naslijedio Hispania Racing Team. Možda će i ona uskoro biti u temi povijest!? :biggrin:

P.S. Vidim još nema Minardi kao bivše momčadi spomenute ovdje?
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
Domi
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1381
Pridružen/a: 30 ožu 2009, 23:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumacher - Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: Zaboravljene momčadi

Post Postao/la Domi »

pa u biti sadašnji STR je zapravo Minardi ;)
"Life is about passions. Thank you for sharing mine" - Michael Schumacher, Brazil GP 2012
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Zaboravljene momčadi

Post Postao/la Cuky »

Minardi F1 Team
slika

Povijest malene talijanske momčadi Minardi seže u sada već davnu 1979. kada ju osniva Giancarlo Minardi. Ekipa se u razdoblju od 1980. do 1985. nastupa u prvenstvu Formule 2 sa osrednjim uspjesima. Najveći uspjeh je pobjeda na utrci u Missanu 1981. koju je ostvario Michele Alboreto.

Tokom 1984. Giancarlo Minardi donosi odluku da momčad od 1985. krene nastupati u F1. Dizajniran je bolid M184 koji je trebao biti pogonjen Alfa Romeovim V8 turbo motorom. No i prije početka natjecanja dolazi do promjena. Carlo Chiti napušta Alfa Romeo, osniva Motori Moderni i Minardi postaje jedini kupac njihovog V6 motora. Taj motor nije bio spreman za početak sezone pa su na početku koristili veoma hvaljen i uspješan Cosvorth DFV. U prvoj sezoni vozio je Pierluigi Martini, a završene su 3 utrke, dok je najbolji rezultat bio 8. mjesto (doduše posljednje) na VN Australije.

U 1986. momčad ulazi sa 2 bolida, ali i dalje su rezultati poprilično razočaravajući, ponajviše zbog preslabog Motori Moderni motora. 1988. Momčad počinje koristiti Cosworth motore i tada dolati njihov uzlet u formi te učvršćuju svoju poziciju u sredini poretka. U kasnim 80-im i ranim 90-im momčad bilježi solidne rezultate te daje priliku brojnim talijanskim vozačima da se okušaju u F1 među kojima su: Alessandro Nannini, Pierluigi Martini and Gianni Morbidelli. Prvi bod osvojene je od strane Martinija na VN SAD-a 1988.

1989. Minardi prelazi na Pirelli gume, a one su zaslužne i za jedini start iz prvog reda za ovu malenu ekipu na VN SAD-a 1990. Jedini put kada je Minardi vodio utrku dogodio se 1989. u Portugalu kada je Martini vodio u utrci, a na kraju završio kao 5. U ovom razdoblju momčad ostvaruje i svoj najbolji plasman - 4. mjesto i to Martini 1991. u San Marinu i Portugalu te Christian Fittipaldi 1993. u Južnoj Africi.

slika
- Minardi M185


Razdoblje od 1994. do 2000. je bilo dosta burno i neuspješno za momčad Minardija. Česte promjene u vlasničkoj strukturi, česte promjene dobavljača motora i vozača dovele su do toga da je u ovom razdoblju osvojeno samo 7 bodova. Od tih 7 bodova 4 je osvojio Pierluigi Martini završivši kao 5. na VN Španjolske i VN Francuske 1994. godine. Michele Alboreto je osvojio svoj posljednji bod u karijeri zavšrivši 6. na VN Monaka 1994. Pedro Lamy je osvojio svoj jedini bod u karijeri 6. mjestom na VN Australije 1995., 1999. je osvojen posljednji bod u ovom razdovlju nakon što je Marc Gene završio 6. na VN Europe. Inače, u toj utrci je Luca Badoer držao odlično 4. mjesto kada mu je 13 krugova prije kraja otkazao mjenjač, a kamere su onda snimile jednu od poznatijih scena kada su uhvatile uplakanog Badoera pored parkiranog bolida.

1996. počelo je partnerstvo sa Fondmetalom zbog čega su 2000. bili prisiljeni koristiti 2 godine stare Ford Zetec-R V10 preimenovane u Fondemtal. No u toku 2000. gazdu Fondmetala Gabriele Rumija pogađa rak i parnerstvo je završeno na kraju sezone.

slika
- Pierluigi Martini za upravljačem M194 na VN Velike Britanije 1994.

slika
- Luca Badoer za upravljačem M195 na VN Velike Britanije 1995.

slika
- M02 (2000) u bojama Telefonice


Novo razdoblje za Minardi počinje kada ga početkom 2001. Paul Stodart kupuje i spašava od propasti te ujedinjuje sa svojom F3000 ekipom European Racing. Momčad je preimenovana u European Minardi.

2001. bolid PS01 je bio žurno rađen u zadnja 2 mjeseca prije početka sezone, a Marquesov bolid je jedva sastavljen na vrijeme za prvu utrku. PS01 je odlikovao čist i efikasan dizajn, ali ga je jako kočio već spomenuti Fordov motor za ovu sezonu prekršten u European. U ovom je bolidu svoj debi odradio i kasnije dvostruki svjetski prvak Fernando Alonso

slika
- Alonso za upravljačem PS01 na VN Italije 2001.

2002. Momčad prelazi na Asiatech motore koji su bili prerađeni Peugeot motori prethodno korišteni od strane Prosta. Bolid je opet bio uredan i efikasan, s obzirom na proračun, ali je opet motor predstavljao kočnicu. U ovoj sezoni svoj debi iz snova je imao Mark Webber kada je na 1. utrci sezone u svojoj Australiji osvojio 5. mjesto i 2 boda.

U ovom se razdoblju momčad ponovno mučila sa financijama, a kraj mukama je došao sredinom 2005. kada Paul Stodart prodaje momčad Red Bullu koji je obećao momčad zadržati u Italiji.

slika
- Minardi PS05 Cosworth - posljednji Minardi koji je nastupio u F1 u drugoj polovici 2005.


U razdoblju kada je momčad bila poznata kao European Minardi osvojeno je ukupno 10 bodova.

Kad se sve zbroji, za vrijeme natjecanja u F1 Minardi je osvojio ukupno 38 bodova. Najbolji rezultat u kvalifikacijama bio je 2. mjesto na već spomenutoj utrci u SAD-u 1989., a najbolji plasman u utrci je 3 puta osvojeno 4. mjesto.


Statistika u F1:
Aktivne godine: 1985. – 2005.
Prvi GP: VN Brazila 1985.
Posljednji GP: VN Kine 2005.
Nastupi na utrci: 345
Najbolji rezultat: 4. mjesto (x3)
Bodovi: 38
Pobjede: 0
Najbrži krugovi: 0
Pole positioni: 0


Važniji vozači: Fernando Alonso, Andrea de Cesaris, Giancarlo Fisichella, Pierluigi Martini, Alessandro Nannini, Jarno Trulli, Mark Webber


Nakon prodaje ekipe Red Bullu, Paul Stodart kupuje udio u CTE Racing-HVM Champ Car timu kojeg je preimenovao u Minardi Team USA. 2007., jedine sezone u Champ Caru prije nego je serija bankritirala, momčad je imala solidan uspjeh sa 2 pobjede koje je osvojio Robert Doornbos, te zahvaljujući njima i priličnom broju podija završio kao 3. u poretku vozača. Doornbos je ujedno osvojio i Rookie of the Year nagradu.

slika
- Robert Doornbos za upravljačem Panoz DP01 bolida u Minardi bojama


Drugi izlet nakon F1 dogodio se kada je 1.1.2006. Giancarlo Minardi otkupio natrag prava (ali ne sva) na ime Minardi te se imenom i financijama pridružio GP Racing momčadi koja je nastupala u juniorskoj Euro F3000 seriji, a koja je ime promijenila u Minardi Team by GP Racing. Jedini uspjeh je bilo osvajanje podija na obje utrke u Spa.
2007. Giancarlo Minardi se udružuje sa Piquet Sports ekipom koja se natjecala u GP2 te formiraju Minardi Piquet Sports. Taj izlet je također trajao samo jednu sezonu





Evo, već mi je duže bila želja obraditi Minardi pa sam to sada i napravio. Nadam se da nije preopširno i svaka je kritika dobrodošla s obzirom da prvi put pišem nešto ovakvo.
Zadnja izmjena: Cuky, dana/u 24 tra 2013, 23:28, ukupno mijenjano 1 put.
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Zaboravljene momčadi

Post Postao/la pospani gad »

@Cuky

Imam vrlo malu, super mizernu opasku, na opis fotografije ( Minardi iz 2000.-e ). Boje karoserije bolida nisu boje Fondmetala, nego sponzora Telefonica.
Tekst je OK, i čudi me kako nitko prije tebe, nije napisao tekst o slavnoj momčadi Minardi. Hvala ti. Pozz,
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Zaboravljene momčadi

Post Postao/la Cuky »

hvala, ispravljeno :)
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Odgovori