Bruno Senna

Povijesne utrke, vozači, timovi, bolidi...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
Matt_77
Početnik
Početnik
Postovi: 201
Pridružen/a: 07 sij 2012, 18:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Zg - Og

Re: Bruno Senna

Post Postao/la Matt_77 »

Dobitnik nagrade Lorenzo Bandini
f1.com
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Bruno Senna

Post Postao/la K1M1 »

mi može netko objasnit zašto je pobrao kaznu? :? nit je mijenjao putanju dvaput ni niš, samo je držao svoju liniju...

da mu nisu zalijepili kaznu završio bi 7.,8., bez obzira na sudar.. a da uopće nije došlo do sudara borio bi se možda i za postolje..
al ne, kao da mu sudar sam po sebi nije bila dovoljna kazna jer je tu izgubio 40sec nego mu još drive thru zalijepe..??
slika
Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: Bruno Senna

Post Postao/la Alonso-champ »

To sam i ja juce rekao al @Cuky kaze da je zasluzio...ja nevidim ni kako ni gdje,al hajde nisam htio "diskusiju"kao sa Maldonadom...
Alonsista hasta la muerte..
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Bruno Senna

Post Postao/la Chuck Norris »

Meni je na prvu bilo da je Kobayashi kriv da je pokušao na silu proći.Ali da bi bio siguran najbolje bi bilo kad bi vidili onboard Kobayashia
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Bruno Senna

Post Postao/la Cuky »

Ovo nije toliko jasna situacija kao slučaj Maldonado - Hamilton.

Senna je kaznu dobio zbog "Namjernog izguravanja protivnika izvan granica staze". Makar, ja se nebih složio sa time.
Za početak evo video:


Na replayu iz helikoptera očito je koliko je Kobayashi na tom dijelu u tom trenutku brži i postavio se na unutrašnju stranu, dok se Senna pomiče prema unutrašnjoj, svojom stražnjom gumom udara u prednje krilo Kobayashija i oboje završavaju sa oštećenjima. Suci su rekli da ga je namjerno izgurao, ali ja se nebih složio i iskreno da kažem nebih ni njemu ni Kobayashiju dao kaznu ovdje. Zašto?
Iako se slažem da je veća krivica na strani Senne jer je znao da je Kobayashi blizu, a nije pogledao u retrovizor, ne mogu mu to uzeti za zlo jer se namještao da na kočenju napadne Lotus koji je bio ispred. Iskreno, ne vjerujem da bi itko mogao istovremeno pazit da ne pogodi ovog ispred i gledat retrovizore da vidi di mu je vozač iza.
Po meni više kriv Senna, ali kazna nikome jer se to jednostavno dogodilo u žaru borbe između 3 bolida. Ovo se moglo izbjeć da je Kobayashi pustio gas, ali bio je puno brži na pravcu i pokušao to iskoristiti, a nije očekivao da Senna neće gledati retrovizor.

Dakle: krivi oboje, rekao bih Senna 55-45 Kobayashi, a kaznu ja nebih dao nikome
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Igor18
Veteran
Veteran
Postovi: 2927
Pridružen/a: 22 stu 2007, 22:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumachera

Re: Bruno Senna

Post Postao/la Igor18 »

Ovo je kristalno čista situacija.
Kamui puno brži, ide sa unutrašnje strane, Senna ne znam šta i di je gledao!?
Ne ostavlja ni milimetra prostora za Kamuija.
Ne vjerujem da ga nije vidio jer je bio i više nego svjestan da je on iza njega jer su bili u borbi već neko vrijeme.
Na onboardu se lijepo vidi da nakon kaj je Renault prošao, Sena ide direktno prema ogradi, zatvara ga što znači da je bio svjestan da koba ide sa unutrašnje strane.. nije mi jasno zašto mu nije ostavio mjesta??

Iz Gp vikenda u vikend radi greške.. sve mi se čini da će na kraju sezone biti zamijenjen...
Michael is faster than you!!
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Bruno Senna

Post Postao/la Dani »

E tu sam vas dočekao sve. Ta situacija bi se dogodila i Alonsu i Hamiltonu u Bahreinu gdje ih je oboje Rosberg izgurao. Ne samo to nego je još kao Hamilton i dobro prošao da nije dobio kaznu. E pa FIA hvala ti na dosljednosti. Usput ne vidim kako je tu Kobayashi mogao proći. Znam da je Japanac i lud, ali opet...
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: Bruno Senna

Post Postao/la Kenny »

Za mene je Senna kriv jer mu nije ostavio mjesta bar da može bolid proć ista mi je situacija ko Maldonado Hamilton
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Bruno Senna

Post Postao/la pospani gad »

Da li netko zna, zašto Bruno ima novi dizajn kacige? Da li je to samo za ovu utrku, ili ubuduće?
Pozz,
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
wolfman
HNL kladionica super velemajstor
HNL kladionica super velemajstor
Postovi: 933
Pridružen/a: 26 ožu 2010, 21:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Vettel
Lokacija: Croatian Zagorje, Desinić City

Re: Bruno Senna

Post Postao/la wolfman »

neki sponzorski shit s gilletom,za njihov pro glide,trebao bi s tim vozit do kraja sezone
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Bruno Senna

Post Postao/la pospani gad »

wolfman je napisao/la:neki sponzorski shit s gilletom,za njihov pro glide,trebao bi s tim vozit do kraja sezone
Aha.... ajde-de.... svašta.
Hoće li mu to pomoći ( mislim, ta lova - možda je to neka ekstra lova, zbog novih boja kacige ), da zadrži mjesto i dogodine u Williamsu F1? Čisto sumnjam.

Uglavnom, neobično. Navikao sam ponovno gledati Sennine boje kacige.
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Bruno Senna

Post Postao/la K1M1 »

priča se da neće nastavit s williamsom, bottas će vozit sljedece godine uz pastora... nije još potvrđeno al 90% da će biti tako..
ja mislim da je senna odvozio ok ove sezone s obzirom da je morao na svakoj utrci odsjedit FP1, a ipak to dosta znači...
mislim, malo mi je glupo da si jedna ozbiljna ekipa kao williams puca sama sebi u noge i svom vozaču uskraćuje dragocjene kilometre u bolidu... mislim, il su mogli odmah stavit bottasa ove sezone na vozačko mjesto il senni dat svo vrijeme u autu a bottas nek vozi gp2, ovako je ovo ispalo skroz neozbiljno..

Govori se i da bi senna mogao u force indiu ili caterham sljedece sezone...
slika
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Bruno Senna

Post Postao/la pospani gad »

K1M1 je napisao/la:priča se da neće nastavit s williamsom, bottas će vozit sljedece godine uz pastora... nije još potvrđeno al 90% da će biti tako..
ja mislim da je senna odvozio ok ove sezone s obzirom da je morao na svakoj utrci odsjedit FP1, a ipak to dosta znači...
mislim, malo mi je glupo da si jedna ozbiljna ekipa kao williams puca sama sebi u noge i svom vozaču uskraćuje dragocjene kilometre u bolidu... mislim, il su mogli odmah stavit bottasa ove sezone na vozačko mjesto il senni dat svo vrijeme u autu a bottas nek vozi gp2, ovako je ovo ispalo skroz neozbiljno..

Govori se i da bi senna mogao u force indiu ili caterham sljedece sezone...
Hm,..... šteta bi bilo da opet mijenja momčad ( tri momčadi, u tri sezone ). A opet, bilo bi dobro da zadrži mjesto u F1. U Force Indiji imaju velike pretendente na drugo upražnjeno mjesto; Jaime, Sebastian Buemi, Kamui,.... A ovo sa Valterijem, je totalno bezveze. Trebali su ga dati da negdje drugdje vozi, npr. u HRT-u, pa da vidimo koliko je stvarno dobar.
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Bruno Senna

Post Postao/la Dani »

Očito forsiranje Maldonada. šteta jer je u utrkama gotovo uvijek Senna bolji. Da je imao konstantnost treninga , vjerojatno bi imao i bolje pozicije na startu.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
spacedoc
Test vozač
Test vozač
Postovi: 592
Pridružen/a: 15 ruj 2009, 17:39
Navijam za: Za kog ove godine navijat

Re: Bruno Senna

Post Postao/la spacedoc »

skoro je odlučio o naslovu prvaka
slika
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Bruno Senna

Post Postao/la Dani »

Baš i ne. Vettel je sam kriv kaj ne gleda i misli da mu se svi moraju maknuti sa puta.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Bruno Senna

Post Postao/la pospani gad »

Ode Bruno iz F1. #-o

http://www.autosport.com/news/report.php/id/105434" onclick="window.open(this.href);return false;

#-o

:sranja:
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Bruno Senna

Post Postao/la Dani »

Ma pametno. Nema više kruha u f1 , ako nisi veliki lovator ili iz vrtića.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Bruno Senna

Post Postao/la K1M1 »

šteta, baš sam se nadao da će u force indiju...
al sad mi pak nije jasno što onda u force indiji čekaju s objavom bianchija. :? mislim, pa nece valjda sutila opet vratit nakon što su ga šutnuli. :|

i isto mi je skroz čudan odabir.... WEC? i to ne ona najjača klasa u kojoj je vozio 2009. par utrke (i bio vrlo dobar), nego gt1 klasa il koja je to već, bezveze :-k
kad vec nije u f1, barem sam se nadao da ce onda u indy ili dtm, ma loše... #-o

a sad malo gledam koliko ce bivsih f1 vozaca vozit u WEC-u 2013. :shock:
mcnish, gene, di grassi, wurz, nakajima, davidson, buemi, liuzzi, bruni, lamy, chandhok, senna...
slika
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Bruno Senna

Post Postao/la pospani gad »

Vidiš, taj bi WEC mogao biti ove godine, zbog svih njih, na još višoj, kvalitetno-gledljivoj razini, nego prošle godine. ( Šteta što su na MaxTV-u ukinuli MOTORStv #-o ).

A što se tiče Brune. Šteta. A što se tiče slobodnog mjesta u FI, daj Bože da uzmu Kamuija......
[-o<
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Bruno Senna

Post Postao/la Dani »

Ja imam motors tv pospanko. Možda više nije u osnovnom paketu.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Bruno Senna

Post Postao/la pospani gad »

Dani je napisao/la:Ja imam motors tv pospanko. Možda više nije u osnovnom paketu.
Ne možda, nego je ziher. :biggrin: Nije više u osnovnom paketu. Ali dodatne love ne dam.
Ja sam korisnik MaxTV od 2007., na ovamo i predrsko je tako ukinuti program iz osnovnog paketa. Jednom tako lojalnom korisniku ove preuzvišene mreže. :biggrin:
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Bruno Senna

Post Postao/la Dani »

Slažem se. A niš, dođi do mene gledati.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Bruno Senna

Post Postao/la pospani gad »

Dani je napisao/la:Slažem se. A niš, dođi do mene gledati.
OK. Dogovoreno.

A da li si čuo da je gospar Bernie dogovorio sa zrakoplovnom kompanijom Emirates Airlines, 5-godišnji deal sa F1? I da od sada, je moguće u Emiratesovim avionima gledati prijenose Formule 1. Unaprijed se radujem tom iskustvu. Nestrpljivo čekam svoj prvi let. :biggrin:
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Bruno Senna

Post Postao/la F1NAC »

pospani gad je napisao/la:
Dani je napisao/la:Slažem se. A niš, dođi do mene gledati.
OK. Dogovoreno.

A da li si čuo da je gospar Bernie dogovorio sa zrakoplovnom kompanijom Emirates Airlines, 5-godišnji deal sa F1? I da od sada, je moguće u Emiratesovim avionima gledati prijenose Formule 1. Unaprijed se radujem tom iskustvu. Nestrpljivo čekam svoj prvi let. :biggrin:
u da sjedam na avion iz Pule prema Zgu i jos malo kruzi oko Zga da stignem do kraja pogledat trku :biggrin:
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Odgovori