Mark Webber

Povijesne utrke, vozači, timovi, bolidi...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
mrd
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 993
Pridružen/a: 20 vel 2011, 18:11
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Berlin

Re: Mark Webber

Post Postao/la mrd »

Definitivno jedan od dražih likova na gridu.
Zanimljivo je to sada sa otvorenim mjestom u red bullu, ja kontam da će ziheraški odraditi i dovesti nekog njihovog ptića (jev, ricciardo ,...) ali volio bih da kimi dođe pa da prstić napokon ima dostojnog protivnika. Bilo bi zanimljuvo gledati kako bi se vettel i ekipa postavili.
slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Mark Webber

Post Postao/la F1NAC »

Rip mark webber u f1 :( bio ostao i bit ce legenda moderne f1. Najjaci lik na gridu definitivno. Lik vozi dok riga u kokpit to mogu samo oni najjaci vozaci :D
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Mark Webber

Post Postao/la K1M1 »

žao mi je jer mi je bio jedan od simpatičnijih likova, ono, zanimljiv karakter, a i dobar vozač...
al s druge strane ima 37 god., imao je dobru karijeru, vrijeme je da ustupi mjesto nekom mlađem.
Bit će zanimljivo koga će sad uzet u RB-u, Kimi i JEV po meni glavni kandidati...
A koga god uzmu to ce pokrenut još neke promjene, ako uzmu Kimija bit će zanimljivo pratit ko ce u lotus onda, ako pak uzmu svog vozača iz toro rossa, onda opet tamo upada neko novo lice, vjerojatno Da Costa.. U svakom slučaju bit će zanimljiv silly season. :)
slika
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Mark Webber

Post Postao/la Cuky »

šteta, F1 ostaje bez velikog vozača (možda ne statistički...). Ne boji se reći kad mu nešto ne odgovara, ne skriva emocije (ni pozitivne ni negativne) na podiju i presicama i po onome što viđam u prilozima i razgovorima sa njime na Sky-u...velik je zafrkant
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Mark Webber

Post Postao/la Dani »

A realno je trebao biti prvak 2010. Bio je statistički u prednosti pred Vettelom i da je ekipa stala iza njega, mogli su komotno prije zadnje utrke imati prvaka. Međutim RB je sve bacio na vettela i na kraju im se isplatilo. I zato oni jesu prvaci, a recimo mclaren nije.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Mark Webber

Post Postao/la vidc »

Dani je napisao/la:A realno je trebao biti prvak 2010. Bio je statistički u prednosti pred Vettelom i da je ekipa stala iza njega, mogli su komotno prije zadnje utrke imati prvaka. Međutim RB je sve bacio na vettela i na kraju im se isplatilo. I zato oni jesu prvaci, a recimo mclaren nije.
u koreji je webber svojom greškom izletio. da je tu uzeo 10-15 bodova,mislim da bi bio prvak
Avatar
Alonso Fernando
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 536
Pridružen/a: 13 ruj 2007, 19:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso only

Re: Mark Webber

Post Postao/la Alonso Fernando »

What the hell happened in the start?Ocito nije bilo do njega kad je tako otvoreno pitao.
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Mark Webber

Post Postao/la Cuky »

pa sudario se sa Grosjeanom...ili je bio Kimi...uglavnom jedan od Lotusa
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Alonso Fernando
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 536
Pridružen/a: 13 ruj 2007, 19:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso only

Re: Mark Webber

Post Postao/la Alonso Fernando »

Cuky je napisao/la:pa sudario se sa Grosjeanom...ili je bio Kimi...uglavnom jedan od Lotusa
To smo vidjeli,a vidio je Mark,tako da vjerovatno mislio zasto je dosao do "Crashiana".
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Mark Webber

Post Postao/la vidc »

ma oni misle na to da je Red Bull namjerno pokvario kvačilo Webberu pa da ima loš start da ne ugrozi Vettela
Avatar
Domi
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1381
Pridružen/a: 30 ožu 2009, 23:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumacher - Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: Mark Webber

Post Postao/la Domi »

Bravo Mark, šteta da mu je ovo zadnji britanski GP =D>
"Life is about passions. Thank you for sharing mine" - Michael Schumacher, Brazil GP 2012
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Mark Webber

Post Postao/la F1NAC »

jel ima neko snimku mozda razgovora rosberga, alonsa i webbera? :D sad sam naletio na clanak di je webber izjavio ovo za vettela

„Napravili su dobar posao kada su pozvali sigurnosni automobil s obzirom gdje se Michael zaustavio.“
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Mark Webber

Post Postao/la pospani gad »

Dobar je Mark Webber. Tipični Ozzie. Nije kao jedan Nijemac, koji će sve pregristi kako bi došao do pobjede, uspjeha. Želim mu puno sreće i uspjeha u LMP1 sa Porscheom. I ja bi volio tako, da sam na njegovu mjestu, poslije F1 karijere, nastaviti voziti u nekim drugim serijama.

Sretno Mark,..... dobar si..... :driver: ....ostani takav..... :driver:
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Mark Webber

Post Postao/la Toon »

pospani gad je napisao/la:Dobar je Mark Webber. Tipični Ozzie. Nije kao jedan Nijemac, koji će sve pregristi kako bi došao do pobjede, uspjeha.
Da nisi možda mislio dva? :biggrin:
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
Walter
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2252
Pridružen/a: 27 vel 2008, 15:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Pored mutne Save
Kontakt:

Re: Mark Webber

Post Postao/la Walter »

Nevjerovatno koliki je baksuz, dok njegov timski kolega rijetko kad doživi neki peh.
slika
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Mark Webber

Post Postao/la vidc »

meni ovaj neće nedostajat... znao je tu i tamo odvozit poneku dobru utrku, valjda ovisno od staze koju voli, napraviti dobar potez...između ostalog kao i mnogi drugi vozači.
nadam se još da će profesionalno odraditi ovu sezonu i pomoći Vettelu da obrani naslov
Avatar
elder
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1888
Pridružen/a: 07 kol 2007, 14:51
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton
Lokacija: Krapina

Re: Mark Webber

Post Postao/la elder »

vidc je napisao/la:meni ovaj neće nedostajat... znao je tu i tamo odvozit poneku dobru utrku, valjda ovisno od staze koju voli, napraviti dobar potez...između ostalog kao i mnogi drugi vozači.
nadam se još da će profesionalno odraditi ovu sezonu i pomoći Vettelu da obrani naslov
Multi 21 :)
Darkness rises when silence dies
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Mark Webber

Post Postao/la vidc »

elder je napisao/la:
vidc je napisao/la:meni ovaj neće nedostajat... znao je tu i tamo odvozit poneku dobru utrku, valjda ovisno od staze koju voli, napraviti dobar potez...između ostalog kao i mnogi drugi vozači.
nadam se još da će profesionalno odraditi ovu sezonu i pomoći Vettelu da obrani naslov
Multi 21 :)
uh, zaboravio sam :D
ako neće pomoć, nadam se da neće ni odmoć :D
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Mark Webber

Post Postao/la pospani gad »

Toon je napisao/la:
pospani gad je napisao/la:Dobar je Mark Webber. Tipični Ozzie. Nije kao jedan Nijemac, koji će sve pregristi kako bi došao do pobjede, uspjeha.
Da nisi možda mislio dva? :biggrin:
Pa, dobro,..... i ovaj novi Nijemac, je na putu da bude kao, onaj stari Nijemac. Bar tako svi pričaju. Iako ja u to, još ne vjerujem. I da. To su dva Nijemca, ali ne volim razmišljati, o niti jednom.
Osobno, meni, ljudski ( kao pravi čovjek od krvi, mesa i osjećaja ) više vrijedi jedan ovakav Ozzie, nego ta dva uspješna Nijemca. Zato ću sa zadovoljstvom, i dalje pratiti trkaću karijeru ovog Australca.
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Mark Webber

Post Postao/la pospani gad »

vidc je napisao/la:meni ovaj neće nedostajat... znao je tu i tamo odvozit poneku dobru utrku, valjda ovisno od staze koju voli, napraviti dobar potez...između ostalog kao i mnogi drugi vozači.
nadam se još da će profesionalno odraditi ovu sezonu i pomoći Vettelu da obrani naslov
Pogledaj ovo i pročitaj dolje komentare:

http://www.youtube.com/watch?v=AMtyvssWYwE" onclick="window.open(this.href);return false;

I još je puno dobrih stvari odradio, ovaj vremešni, prekaljeni vozač, da bi dospio do ovoga gdje je sada. Dobro, malo je "smotan" i tu i tamo, vozački mekan, pa ne grize kao ovi mladci oko njega, ali nije sve dobio na tanjuru, kao npr. Lewis Hamilton ( njegovi F1 počeci u McLarenu ).

P.S. I da. On ne doživljava Seba ni 5 %. Pazite, što vam pišem; Ozzie će uživati do kraja sezone. Naravno, neće biti šupak, pa pokvariti Sebu planove, ali lik će voziti po svome. Kao kroz cijelu F1 karijeru.
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
padobranac
Početnik
Početnik
Postovi: 295
Pridružen/a: 05 kol 2009, 18:11

Re: Mark Webber

Post Postao/la padobranac »

Walter je napisao/la:Nevjerovatno koliki je baksuz, dok njegov timski kolega rijetko kad doživi neki peh.
kao npr prošlu trku kad mu je mjenjač otišo dok je vodio u utrci, recimo
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Mark Webber

Post Postao/la Cuky »

Kad je zadnji put odustao zbog kvara prije toga? A koliko je samo puta Webber prošle godine odustao zbog alternatora?
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Mark Webber

Post Postao/la Chuck Norris »

Pitam se kako uvijek samo njegov bolid ima problema sa KERS-om
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Mark Webber

Post Postao/la Cuky »

bio je ponovo u Top Gearu
Webber was driving the original "reasonably-priced car" - which remains a Suzuki Liana for the Formula One drivers - with Lewis Hamilton top of the times with a 1:42.9s, 1.1s clear of Vettel in second place.

While Webber was just unable to match Hamilton's time, his lap of 1:43.1s was enough to beat Vettel by a whole 0.9s and prompted host Jeremy Clarkson to say "You have beaten Sebastian Vettel in the same car."

During the interview, Webber was asked if he will miss his team-mate, to which he replied after a long pause: "Probably not a huge amount, no."

Pushed on whether he's ever been tempted to punch Vettel, Webber joked "My dad always said you shouldn't hit boys!"
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Mark Webber

Post Postao/la vidc »

Nije lako kad te 10 godina mlađi i prilično neiskusniji lik razvaljuje u bolidu za koji tvoji pojedini kolege vozači kažu da je jako lako voziti ("kao po šinama") i da je vrlo dominantan... a uz to niti jednom nisi završio ni drugi u ukupnom poretku. i onda u intervjuima pokušavaš ispast smiješan i pozitivac u odnosu na timskog kolegu a ustvari si zavidan do bola
Odgovori