Kamui Kobayashi

Povijesne utrke, vozači, timovi, bolidi...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Kamui Kobayashi

Post Postao/la F1NAC »

super voznja kamuia jos da je bar zadrzao 4. mjesto bilo bi super :D
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Kamui Kobayashi

Post Postao/la gringo73 »

F1NAC je napisao/la:super voznja kamuia jos da je bar zadrzao 4. mjesto bilo bi super :D
Dobio je opomenu za laktarenje Sutila.
slika
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Kamui Kobayashi

Post Postao/la Dani »

Opomenu? Zašto nije 20s? Mislim to, a zaboravili smo kraćenje šikane. Ok pustio je webbera, ali odmah iza je bio i Hamilton, tako da je kočio sigurno bi ga i on prošao.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Kamui Kobayashi

Post Postao/la F1NAC »

Dani je napisao/la:Opomenu? Zašto nije 20s? Mislim to, a zaboravili smo kraćenje šikane. Ok pustio je webbera, ali odmah iza je bio i Hamilton, tako da je kočio sigurno bi ga i on prošao.
možda zato jer nije crnac, ko će znati
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Kamui Kobayashi

Post Postao/la Dani »

Da, haha on je ipak azijat. Ma te rasne fore su glupost, ali valjda mu je lakše tako opravdat sebi neke nerazumljive kazne.
Zadnja izmjena: Dani, dana/u 29 svi 2011, 18:40, ukupno mijenjano 1 put.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Lord of the Ring
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 437
Pridružen/a: 11 kol 2006, 21:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: sebe_i_MS
Lokacija: Pod Sljemenom

Re: Kamui Kobayashi

Post Postao/la Lord of the Ring »

Izvrsna Kamuijeva voznja danas, da stvarno steta kaj nije 4. mjesto ali i ovo 5. je mrak: Trazim snimku dvoboja s Webberom, nije mi jasan taj australac, ostavi mu Kamui mjesta i sve a ovaj nesta dize ruku, jos naravno poslije pusti poziciju jer je rezao shikanu jer drugacije nije mogao proc...
Svejedno, Kamui mi je jedan od najjacih ove sezone, samo tako!
slika
Online
Avatar
King iCool
Veteran
Veteran
Postovi: 3096
Pridružen/a: 07 svi 2008, 14:07
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Planet Zemlja
Kontakt:

Re: Kamui Kobayashi

Post Postao/la King iCool »

Ovaj čovjek je danas dugo držao 2. poziciju ali na kraju ga je ipak brzina bolida izdala i Massa ga je uspio pobjediti za 0.030 ili tako nešto...
Avatar
fenomeno
Početnik
Početnik
Postovi: 278
Pridružen/a: 23 lip 2009, 22:06
Navijam za: Kimi Raikkonen

Re: Kamui Kobayashi

Post Postao/la fenomeno »

opak pokazana dobra taktika,šteta što je završia 7. s obzirom da je dugo vrimena bia 2.
Avatar
Spretni Pajkan
Početnik
Početnik
Postovi: 232
Pridružen/a: 10 tra 2011, 15:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mark Webber i male momcad
Lokacija: Split,South of Heaven

Re: Kamui Kobayashi

Post Postao/la Spretni Pajkan »

Da,ali Sauberov bolid i nije neko sunce...vrhunske rezultate ostvaruje s obzirom na to,a sviđa mi se šta je lud u glavu,agresivan,"kamikaza". ;)
RIP Ayrton da Silva Senna
1.5.1994 ~ 1.5.2011.
Avatar
kimi&pablo.u.bmw
Početnik
Početnik
Postovi: 302
Pridružen/a: 13 stu 2008, 17:03
Ja sam: Vozač

Re: Kamui Kobayashi

Post Postao/la kimi&pablo.u.bmw »

kamui odlicno barata bolidom sto se videlo i na moroj stazi kad je par puta 'izukao' bolid nakon proklizavanja kao i na kvalaifikacijama kad je imao onaj fenomenalni drift kad se nije uspanicio kao neki nego nije skidao nogu sa gasa
na zalost ovo je max koji sauber moze da izvuce da ovakvim autom
Avatar
mislav 1984
Postovi: 116
Pridružen/a: 24 kol 2007, 20:47
Ja sam: Vozač
Navijam za: Dobru utrku
Lokacija: Zagreb

Re: Kamui Kobayashi

Post Postao/la mislav 1984 »

kamui i sauber donose formuli onaj starinski šarm, gdje je odličan vozač u relativno maloj nezavisnoj momčadi uvijek toliko agresivan da pokušava izvući maksimum, i toliko je dobar da često uspije i više.
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Kamui Kobayashi

Post Postao/la pospani gad »

mislav 1984 je napisao/la:kamui i sauber donose formuli onaj starinski šarm, gdje je odličan vozač u relativno maloj nezavisnoj momčadi uvijek toliko agresivan da pokušava izvući maksimum, i toliko je dobar da često uspije i više.
Ustinu moram ovo komentirati, jer je ovo zaista jedna velika istina - ovo boldano.... odličan vozač u ( maloj ) nezavisnoj momčadi..... Kamui i Sauber su pravi heroji današnje formule 1...... pomalo me Kamui i Sauber podsjećaju na Jean Alesija i Tyrrell u 1990-oj.
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
Piquet20
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1596
Pridružen/a: 06 lis 2007, 17:41
Ja sam: Vozač

Re: Kamui Kobayashi

Post Postao/la Piquet20 »

Kamui je po meni najpozitivnije iznenadjenje dosadasnjeg dijela sezone, a usudio bi se reci da bi mogao konkurirati i za najboljeg vozaca godine ako ovako nastavi. Svaka cast i nadam se da ce sto prije dobiti priliku u nekoj od top momcadi.
slika
Avatar
fenomeno
Početnik
Početnik
Postovi: 278
Pridružen/a: 23 lip 2009, 22:06
Navijam za: Kimi Raikkonen

Re: Kamui Kobayashi

Post Postao/la fenomeno »

dobro krenia,onda mu se dogodia Schumi, pa loš izlazak iz boksa pa kazna(iako mislim da je lolipop kriv) te kvar motora, ali me zadivia vraćanjem pozicije protiv sad se ne mogu sitit koga(čini mi se Maldonada)
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Kamui Kobayashi

Post Postao/la pospani gad »

Pih! Nedavno je Kamui izjavio da neće za njega biti ponuda iz vrhunskih F1 timova, al' zato lovatori mogu testirati kad god im se potrefi:

http://www.autosport.com/news/report.php/id/93060" onclick="window.open(this.href);return false;


Drži se Kamui, bolji si. :driver:
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: Kamui Kobayashi

Post Postao/la Kenny »

pospani gad je napisao/la:Pih! Nedavno je Kamui izjavio da neće za njega biti ponuda iz vrhunskih F1 timova, al' zato lovatori mogu testirati kad god im se potrefi:

http://www.autosport.com/news/report.php/id/93060" onclick="window.open(this.href);return false;


Drži se Kamui, bolji si. :driver:
Mislim da to nema puno veze sa lovom, nego žele dat dečkima iz njihove akademije priliku da sjednu u Ferrari.
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
Sato-san
Postovi: 66
Pridružen/a: 09 ožu 2010, 11:44
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kamui

Re: Kamui Kobayashi

Post Postao/la Sato-san »

Fail od taktike danas, išao je obrnuto prvo žute pa crvene gume i nije se isplatilo. Cijelo vrijeme sporiji dosta od svih. Nizao kojekakve vlakiće. Očito mu ne leži ta staza.
RedBull&Ferrari
Postovi: 54
Pridružen/a: 12 lip 2011, 23:33
Ja sam: Vozač
Navijam za: RedBull Ferrari Schumi

Re: Kamui Kobayashi

Post Postao/la RedBull&Ferrari »

nije mi drago kad netko odustane pa tako ni hamilton, makar većina ljubomornih duša ovdje uvijek priziva odustajanje nekih drugih vozača, ali moram reći da mi je drago da je netko konačno pokazao zube hamiju, sad zna kako je bilo ostalima kad im je uništio trke, npr maldonadu u monacu... uostalom nema krivice nijednog, ovo je bio samo trkaći incident kako su suci rekli...
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Kamui Kobayashi

Post Postao/la Dani »

RedBull&Ferrari je napisao/la:nije mi drago kad netko odustane pa tako ni hamilton, makar većina ljubomornih duša ovdje uvijek priziva odustajanje nekih drugih vozača, ali moram reći da mi je drago da je netko konačno pokazao zube hamiju, sad zna kako je bilo ostalima kad im je uništio trke, npr maldonadu u monacu... uostalom nema krivice nijednog, ovo je bio samo trkaći incident kako su suci rekli...
Uništio je njemu Webber barem dvije utrke prošle godine . A kako nije za to bio kažnjen, Hamilton je očito smatrao da je takva vožnja dozvoljena.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Dr. DJ
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1520
Pridružen/a: 28 vel 2007, 13:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari-Massa
Lokacija: Stari Mikanovci / Rijeka

Re: Kamui Kobayashi

Post Postao/la Dr. DJ »

Hamilton je smatrao da je takva voznja dopustena ?! Wtf?!
1982 UCV 1919
Avatar
ivan599
Početnik
Početnik
Postovi: 315
Pridružen/a: 19 ožu 2008, 21:31
Navijam za: Michaela Schumachera

Re: Kamui Kobayashi

Post Postao/la ivan599 »

Kaj ti nije jasno?
Vozi se i ponaša bahato misli da sve smije i može. Kad ga se pipne počne cvilit, a kad on udara i gura pravi se glup.
Našao se jedan s čeličnim mudima i pokazao da mu je već pun k tog kompleksa nedodirljivih s vrha i da se protiv njih ništa ne smije i da im se mora maknuti čim se približe.
slika
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Kamui Kobayashi

Post Postao/la Dani »

ivan599 je napisao/la:Kaj ti nije jasno?
Vozi se i ponaša bahato misli da sve smije i može. Kad ga se pipne počne cvilit, a kad on udara i gura pravi se glup.
Našao se jedan s čeličnim mudima i pokazao da mu je već pun k tog kompleksa nedodirljivih s vrha i da se protiv njih ništa ne smije i da im se mora maknuti čim se približe.
koliko sam vidio jedini je imao muda priznati da je pogriješio za razliku od pošenjačine Šumahera 94., 97. itd. :idea:
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Igor18
Veteran
Veteran
Postovi: 2927
Pridružen/a: 22 stu 2007, 22:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumachera

Re: Kamui Kobayashi

Post Postao/la Igor18 »

Dani je napisao/la:
ivan599 je napisao/la:Kaj ti nije jasno?
Vozi se i ponaša bahato misli da sve smije i može. Kad ga se pipne počne cvilit, a kad on udara i gura pravi se glup.
Našao se jedan s čeličnim mudima i pokazao da mu je već pun k tog kompleksa nedodirljivih s vrha i da se protiv njih ništa ne smije i da im se mora maknuti čim se približe.
koliko sam vidio jedini je imao muda priznati da je pogriješio za razliku od pošenjačine Šumahera 94., 97. itd. :idea:
a kakva su to muda?
di su ta muda bila u predhodnih recimo 20 situacija?! Kada se pravio blesav?

Šta je i sad trebao pravit se debil, situacija u kojoj je sasvim jasno ko je pogriješio i ko je koga udario.
Michael is faster than you!!
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Kamui Kobayashi

Post Postao/la Dani »

Krivnja obostrana. Kamui priznaje da nije namjeravao vratiti poziciju jer je ovaj brži, a dalje drži gas skroz do kraja kao i Hamilton, te ne koči na vrijeme.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
47
Moderator
Moderator
Postovi: 3448
Pridružen/a: 22 ožu 2005, 18:35
Ja sam: Vozač
Navijam za: Crveno
Lokacija: Žabjak
Kontakt:

Re: Kamui Kobayashi

Post Postao/la 47 »

Dani je napisao/la:Krivnja obostrana. Kamui priznaje da nije namjeravao vratiti poziciju jer je ovaj brži, a dalje drži gas skroz do kraja kao i Hamilton, te ne koči na vrijeme.
Ne koči na vrijeme? Pa nisu još stigli do točke kočenja kada je Hamilton skrenuo njemu u putanju.
Kamui se nije ni pomaknuo, niti je digao nogu s gasa, i to je njegovo apsolutno pravo.
Hamilton nije vidio (nije ni gledao čini mi se) da je on tamo i to je to, kraj priče.
slika
Odgovori