Formula 1 team - HRT

Povijesne utrke, vozači, timovi, bolidi...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Formula 1 team - HRT

Post Postao/la pospani gad »

damjan.cule je napisao/la:I opet će ga prije završit nego Marussia koja, kako je krenula mat će bolid taman za zadnji test prije početka sezone 2013., ako i do tada :D

Šalu na stranu, HRT se bar trudi i to im treba priznati, s obzirom na ograničeni budget...Ali smiješno bi bilo da nakon svih ovih odugovlačenja bolid bude nešto kao Brawn. Mislim da bi se mnogi ljudi češkali po glavi ili čupali za kosu ako ju imaju :D
Šalu na stranu. Za ponavljanje 2009. i slučaja Brawn, prije svega bi im trebala dobra budget ostavština ( Honda ) i bilo koji drugi motor osim sadašnjeg Cosworthovog! Kad bi imali tešku lovu i razvojnu liniju koju je imao Brawn od ex-Honda, onda bi se tu dogodilo još jedno čudo; da Cosworth ponovno pobjeđuje.
Kada se podvuče refa, trebalo bi previše čuda!

U svakom slučaju oni su ove godine ispred Marussie, u pripremljenosti bolida ( što u prethodne dvije sezone nije bio slučaj, a opet je Hispania, u konačnom poretku konstruktora, završila ispred Bransonovog Virgina ). Zato je to jedna velika, pozitivna stvar u startu pred novu F1 sezonu.
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Formula 1 team - HRT

Post Postao/la gringo73 »

HRT se neće pojaviti ni sutra. Planiraju da kolica budu spremna barem za ponedjeljak, tad će imati "filming day".
slika
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Formula 1 team - HRT

Post Postao/la pospani gad »

gringo73 je napisao/la:HRT se neće pojaviti ni sutra. Planiraju da kolica budu spremna barem za ponedjeljak, tad će imati "filming day".
Zadnje info su da bi sutra imali predstavljanje bolida, a u ponedjeljak kao neki shakedown, tj. više kao neki promo film ( ne znam za koga ). Uglavnom svaka momčad ima pravo na to da provoza bolid u neke, kao komercijalne svrhe, vozeći nekom dogovorenom, ograničenom brzinom. Pa valjda će bar to napraviti. U ponedjeljak. 05. ožujka 2012...... :biggrin: .
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
Forza
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 919
Pridružen/a: 20 tra 2010, 20:20
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari - F1
Lokacija: Maranello

Re: Formula 1 team - HRT

Post Postao/la Forza »

HRT will be able to run its 2012 car on Monday at the Barcelona circuit, the Spanish squad confirmed on Sunday evening.

The team was hoping to join its rivals for the four-day test at the Circuit de Catalunya, but was unable to get there in time.

HRT said, however, that the new F112 will take to the track tomorrow taking advantage of the filming days regulations.

Indian Narain Karthikeyan will be the man in charge of driving the car, but Pedro de la Rosa and reserve driver Dani Clos will also be at the track following the proceedings.

The test will have to be carried out with demo tyres, as rules stipulate teams cannot using proper racing tyres during filming days.

The running is also limited to 100km.
http://www.autosport.com/news/report.php/id/97840
slikaslikaslika
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Formula 1 team - HRT

Post Postao/la pospani gad »

Ekipa na stranim forumima kaže da je ekipa upravo kresnula Cosworth motor u garaži, da je zvuk predivan i da se nadaju da će provozati bolid prije zalaska sunca.
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Formula 1 team - HRT

Post Postao/la gringo73 »

Nove boje. ;)

slika

high-res
slika
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Formula 1 team - HRT

Post Postao/la Cuky »

Veća slika
HRT F112
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Formula 1 team - HRT

Post Postao/la Toon »

...HRT je provozao krug u Barceloni...i to nakon kako je napisano fanatičnog napora tima...primam oklade na to koliko će bodova osvojiti ove sezone...koeficijenti po dogovoru... :D ja uvijek tipujem na manje od...
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Formula 1 team - HRT

Post Postao/la gringo73 »

Spram RBR-a, McLarena ovaj bolid izgleda kao skica...skroz jednostavan.
http://www.manipef1.com/gallery/2012/launch/686/" onclick="window.open(this.href);return false; - par fotki s lansiranja
slika
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: Formula 1 team - HRT

Post Postao/la Kenny »

gringo73 je napisao/la:Spram RBR-a, McLarena ovaj bolid izgleda kao skica...skroz jednostavan.
http://www.manipef1.com/gallery/2012/launch/686/" onclick="window.open(this.href);return false; - par fotki s lansiranja
Istina, ali koliko love imaju dobro je da su i to napravili, kontam da je to nešto ko Minardi, mislim iz 2001e napravljen sa jako malo love
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
darky
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1109
Pridružen/a: 01 lis 2007, 10:45
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Formula 1 team - HRT

Post Postao/la darky »

gringo73 je napisao/la:Spram RBR-a, McLarena ovaj bolid izgleda kao skica...skroz jednostavan.
http://www.manipef1.com/gallery/2012/launch/686/" onclick="window.open(this.href);return false; - par fotki s lansiranja
ma vanjski izgled šasije uopće nije tako skup...
najviše love se troši na one stvari koje niko ni ne vidi...
dmarijon
Legenda
Legenda
Postovi: 4903
Pridružen/a: 21 vel 2007, 09:21

Re: Formula 1 team - HRT

Post Postao/la dmarijon »

Ovaj novi HRT uopće nije klasa FORMULA 1 - u smisli da je to isti bolid kao ostatak grida. Pogledajte samo spojlere itd. Kao neki klasični jednosjed.
Samo neka se trkaju.
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Formula 1 team - HRT

Post Postao/la Toon »

...da, ovo izgleda poprilično loše...za nadati se samo da imaju ipak u pripremi neke "elemente" koji bi im mogli "pomoći"...bojim se da će se sa ovim samo propisno izblamirati...
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Formula 1 team - HRT

Post Postao/la pospani gad »

Ako nastave dovoljno dugo u HRT-u "podupirati" Naraina Kartikheyana, možda jednoga dana dobijemo još jednu indijsku F1 momčad! :biggrin:
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Formula 1 team - HRT

Post Postao/la Toon »

pospani gad je napisao/la:Ako nastave dovoljno dugo u HRT-u "podupirati" Naraina Kartikheyana, možda jednoga dana dobijemo još jednu indijsku F1 momčad! :biggrin:
...možda i je to jedan od planova...ipak govorimo o kojoj? drugoj trećoj najmnogoljudnijoj zemlji čije gospodarstvo neprestano jača...ako im je to "ideja" ni u kom slučaju nije loša...možda jednom i bude nešto od njih...
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
darky
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1109
Pridružen/a: 01 lis 2007, 10:45
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Formula 1 team - HRT

Post Postao/la darky »

pospani gad je napisao/la:Ako nastave dovoljno dugo u HRT-u "podupirati" Naraina Kartikheyana, možda jednoga dana dobijemo još jednu indijsku F1 momčad! :biggrin:
ne nego Paris Hilton, već ima pink motorističku momčad, sad još preuzme HRT i ofarba ih u pink :biggrin:
Avatar
Forza
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 919
Pridružen/a: 20 tra 2010, 20:20
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari - F1
Lokacija: Maranello

Re: Formula 1 team - HRT

Post Postao/la Forza »

slikaslikaslika
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Formula 1 team - HRT

Post Postao/la pospani gad »

Ja mislim da bi Hrvatska Radio Televizija mogla dati neku pinku za ovo "nesvjesno dobrovoljno reklamiranje" naše nacionalne TV kuće! :biggrin:

Pa pogledajte, kako se Pedro relaksirano smješka, a na gornjem dijelu ( prsima ) trkaćeg odjela zlatnim slovima piše HRT! :lol:

Barem da što lakše prođu onih 107% za kvalificirati se na utrku. Naravno, dok hrvatska lova stigne, početi će utrke u Europi. :biggrin:
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Formula 1 team - HRT

Post Postao/la F1NAC »

pospani gad je napisao/la:Ja mislim da bi Hrvatska Radio Televizija mogla dati neku pinku za ovo "nesvjesno dobrovoljno reklamiranje" naše nacionalne TV kuće! :biggrin:

Pa pogledajte, kako se Pedro relaksirano smješka, a na gornjem dijelu ( prsima ) trkaćeg odjela zlatnim slovima piše HRT! :lol:

Barem da što lakše prođu onih 107% za kvalificirati se na utrku. Naravno, dok hrvatska lova stigne, početi će utrke u Europi. :biggrin:
Dok Hrvatska lova stigne proc ce desetljeće :D
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Forza
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 919
Pridružen/a: 20 tra 2010, 20:20
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari - F1
Lokacija: Maranello

Re: Formula 1 team - HRT

Post Postao/la Forza »

Evo što ima glavi dizajner HRTJose Gallego Segura na svom profilu. Šteta što HRT nima financija jer ima ideja u tom dizajnerskom timu.

slika


Evo što kaže za update F112
Jose Gallego Segura " Aero upgrates to follow during the season,....also a new front wing. Trying to combine/find the best posible/working aero packaging. The current FW are very powerful , even it showing quiet simple shaped. Redesigned the Rear end (issue area at F111) will realize a better aero balance."
EDIT: dodao update ;)
Zadnja izmjena: Forza, dana/u 07 ožu 2012, 03:10, ukupno mijenjano 2 puta.
slikaslikaslika
Avatar
darky
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1109
Pridružen/a: 01 lis 2007, 10:45
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Formula 1 team - HRT

Post Postao/la darky »

meni ovo liči na prošlogodišnji MCL, samo sa višim prednjim nosom (kako ga ferari voli imati)
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Formula 1 team - HRT

Post Postao/la Cuky »

evo prva slika neke novosti na F112 u odnosu na predstavljanje - drukčiji prijelaz između bolida i nosa
slika
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
dmarijon
Legenda
Legenda
Postovi: 4903
Pridružen/a: 21 vel 2007, 09:21

Re: Formula 1 team - HRT

Post Postao/la dmarijon »

Auuuuuuuuuuuuuuuu!! S ovim će dobiti min. 3 sec. po krugu! ;)
Samo neka se trkaju.
spacedoc
Test vozač
Test vozač
Postovi: 592
Pridružen/a: 15 ruj 2009, 17:39
Navijam za: Za kog ove godine navijat

Re: Formula 1 team - HRT

Post Postao/la spacedoc »

ma njima ni 6s po krugu ne bi bilo dosta
slika
Avatar
Igor18
Veteran
Veteran
Postovi: 2927
Pridružen/a: 22 stu 2007, 22:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumachera

Re: Formula 1 team - HRT

Post Postao/la Igor18 »

dmarijon je napisao/la:Auuuuuuuuuuuuuuuu!! S ovim će dobiti min. 3 sec. po krugu! ;)
i opet će kasnit 2 sekunde za Marussiom xD
Michael is faster than you!!
Odgovori