Formula 1 team - HRT

Povijesne utrke, vozači, timovi, bolidi...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: Formula 1 team - HRT

Post Postao/la Alonso-champ »

slika
Alonsista hasta la muerte..
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16010
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Formula 1 team - HRT

Post Postao/la Cuky »

novi dizajn boja
slika

Također, autosport izvještava da će HRT nastupiti sa novim prednjim i zadnjim krilom te novom podnicom. Još čekam slike...
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
f.alonso
Postovi: 75
Pridružen/a: 10 svi 2011, 18:49
Ja sam: Vozač
Navijam za: alonso

Re: Formula 1 team - HRT

Post Postao/la f.alonso »

slika

Acer duct
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16010
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Formula 1 team - HRT

Post Postao/la Cuky »

Ovo ti baš i nema veze sa HRT-om ;)

EDIT:
HRT F112 danas
Slika1
Slika2
Slika3

Ako imas jos sta za dodati koristi opciju : " Uredi " pa kasnije opciju " Bumpiraj "

Scuderia
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Formula 1 team - HRT

Post Postao/la Armanini »

tih 75 ljudi su mogli komotno i u mojoj garazi sklepat bolid :)

salu na stranu, ovo valjda znaci da se misle zadrzat jos koju godinu i da imaju nekakav dugorocni plan.. ajde neka..
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Formula 1 team - HRT

Post Postao/la F1NAC »

di je karthikeyan na slici:D? ili ode on :D
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
wolfman
HNL kladionica super velemajstor
HNL kladionica super velemajstor
Postovi: 933
Pridružen/a: 26 ožu 2010, 21:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Vettel
Lokacija: Croatian Zagorje, Desinić City

Re: Formula 1 team - HRT

Post Postao/la wolfman »

on po indiji traži sponzore :D makar mi nebi bilo nimalo žao da ispadne iz tima i clos dobije "šansu"
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Formula 1 team - HRT

Post Postao/la Scuderia »

Zadovoljni su rezultatom iz Monaca
KLIK-NJEMACKI LINK !!!
slika
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16010
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Formula 1 team - HRT

Post Postao/la Cuky »

Ovo je prvi bolid koji je HRT potpuno sam razvio i zbog toga ne pati razvoj tokom sezone kao zadnje dvije sezone. Stoga, prvi put od kad su ušli u F1 HRT će biti opremljen low downforce aero paketom za utrku u Kanadi (prošle dvije sezone oni su sa normalnim paketom vozili i u Monaku i u Monzi npr.)
Luis Perez-Sala has said on Formula1.com that HRT will be bringing a purpose built low down force rear wing to Canada.
EDIT
Izgleda da su se, bar na FP1 popravili. Za nnjih samo 2,6 sekundi zaostatka za najbržim i 1,5 sekundi brži od Marussije
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Formula 1 team - HRT

Post Postao/la Scuderia »

U HRT-u sretni, jer je de la Rosa pobjedio Marussije.
KLIK-NJEMACKI LINK
slika
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16010
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Formula 1 team - HRT

Post Postao/la Cuky »

Sa HRT-ove facebook stranice
As you well know, we're working on our merchandising and, although it is still not complete, in Valencia you'll be able to find the first articles of HRT Formula 1 Team's official clothing line. HRT merchandising will be available in Radikal Club stands located in the four access areas: principal "D", grao "C", Nazaret "B" and Malvarrosa.
Come check it out and show that HRT's fans are also present at the European Grand Prix!
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16010
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Formula 1 team - HRT

Post Postao/la Cuky »

Na prvom slobodnom treningu u Monzi u kokpitu HRT-a kojeg inače vozi Karthikeyan imat ćemo debitanta u F1, Kinez Ma Qing Hua

IZVOR
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Formula 1 team - HRT

Post Postao/la K1M1 »

Cuky je napisao/la:Na prvom slobodnom treningu u Monzi u kokpitu HRT-a kojeg inače vozi Karthikeyan imat ćemo debitanta u F1, Kinez Ma Qing Hua
IZVOR
Se sjeća netko Chanocha Nissanya, onog lika koji si je kupio mjesto u minardiju za jedan slobodni trening 2005. pa bio 8 sec sporiji od svog timskog kolege? E ovaj bi mogao bit u tom rangu. :) Malo sam proguglao, taj kinez nema ni jedan podij ni pole ni ništa u single seater karijeri, a jedinu punu sezone je odvozio još 2008. u nekoj španjolskoj f3 gdje je bio 18.
Ajd bit će zanimljivo, jedino mi nije jasno kako je uspio dobit superlicencu..
slika
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: Formula 1 team - HRT

Post Postao/la Kenny »

K1M1 je napisao/la:
Cuky je napisao/la:Na prvom slobodnom treningu u Monzi u kokpitu HRT-a kojeg inače vozi Karthikeyan imat ćemo debitanta u F1, Kinez Ma Qing Hua
IZVOR
Se sjeća netko Chanocha Nissanya, onog lika koji si je kupio mjesto u minardiju za jedan slobodni trening 2005. pa bio 8 sec sporiji od svog timskog kolege? E ovaj bi mogao bit u tom rangu. :) Malo sam proguglao, taj kinez nema ni jedan podij ni pole ni ništa u single seater karijeri, a jedinu punu sezone je odvozio još 2008. u nekoj španjolskoj f3 gdje je bio 18.
Ajd bit će zanimljivo, jedino mi nije jasno kako je uspio dobit superlicencu..
Lova čini čuda :biggrin:
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16010
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Formula 1 team - HRT

Post Postao/la Cuky »

Evo ti o njemu na HRT-ovoj stranici
http://www.hrtf1team.com/en/equipo/pilo ... g-hua.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Inače, on i Clos su prva dvojica koji su u HRT-u kao mlade nade na koje računaju u budućnosti (tako su bar govorili na početku sezone).
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Formula 1 team - HRT

Post Postao/la F1NAC »

Ma Qing Hua looks set to join Pedro de la Rosa at HRT in 2013 according to reports doing the rounds.
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Formula 1 team - HRT

Post Postao/la pospani gad »

F1NAC je napisao/la:
Ma Qing Hua looks set to join Pedro de la Rosa at HRT in 2013 according to reports doing the rounds.
Ako će ovo biti, jednoga dana potvrđeno, to će biti jako zanimljivo. I simpatično. Nema sumnje, Kinezima ne manjka novaca. :biggrin:
Ali bojim se, da će novak u F1, ako to bude tako, biti vrlo neiskusan. Bez ikakvog podcjenjivanja, i možda će zvučati kao negativno stajalište, ali prvi kineski vozač u F1, mogao bi biti, poput prvih japanskih vozača u F1. Prije svega, manjak iskustva, i slično,........
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16010
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Formula 1 team - HRT

Post Postao/la Cuky »

u f1 bolidu ima jedan trening u petak iskustva...malo je to nažalost...ali...HRT-u sigurno donosi novac. Ja se nadam da će HRT sad kad konačno na prijelazu sezona neće seliti bazu može prije svega dovršiti bolid na vrijeme da se mogu upoznati sa njim. A ako još i uhvate priključak, makar sa Caterhamom i Marussiom to bi za njih bila uspješna sezona.
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
dmarijon
Legenda
Legenda
Postovi: 4903
Pridružen/a: 21 vel 2007, 09:21

Re: Formula 1 team - HRT

Post Postao/la dmarijon »

Ne znaš šta je gore. Da svaka država pumpa svog vozača (Indija, Kina), pa makar bilo desetine ili stotine boljih vozača; ili npr. situacija u Moto - 3, 2, Gp. - da su polovica ili dve trećine vozača iz jedne države.
Samo neka se trkaju.
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Formula 1 team - HRT

Post Postao/la K1M1 »

F1NAC je napisao/la:
Ma Qing Hua looks set to join Pedro de la Rosa at HRT in 2013 according to reports doing the rounds.
Već su to demantirali iz hrt-a. Malo su požurili kineski mediji...
A što se tiče njega, lik jednostavno nije kalibar za f1 vozača. Nema ni jednu pobjedu u svojoj single-seater karijeri, i to je još vozio neka lijeva prvenstva. Uopće mi nije jasno na temelju čega takvi likovi dobiju superlicencu..
Već sam negdje prije pisao, jedinu punu sezonu je odvozio u nekoj španjolskoj f3 2008. i zavšio 18. dok je za usporedbu kolko je to 'jaka' serija buemijeva sestrična bila 3. :) Mislim, ne podcjenjujem, al onda su rađe mogli nju uzet. :)
Uostalom u ova 2,3 treninga je pokazao što zna, u abu dhabiju 2,2 sec sporiji od starog dede De La Rose :)
slika
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Formula 1 team - HRT

Post Postao/la vidc »

K1M1 je napisao/la:
F1NAC je napisao/la:
Ma Qing Hua looks set to join Pedro de la Rosa at HRT in 2013 according to reports doing the rounds.
Već su to demantirali iz hrt-a. Malo su požurili kineski mediji...
A što se tiče njega, lik jednostavno nije kalibar za f1 vozača. Nema ni jednu pobjedu u svojoj single-seater karijeri, i to je još vozio neka lijeva prvenstva. Uopće mi nije jasno na temelju čega takvi likovi dobiju superlicencu..
Već sam negdje prije pisao, jedinu punu sezonu je odvozio u nekoj španjolskoj f3 2008. i zavšio 18. dok je za usporedbu kolko je to 'jaka' serija buemijeva sestrična bila 3. :) Mislim, ne podcjenjujem, al onda su rađe mogli nju uzet. :)
Uostalom u ova 2,3 treninga je pokazao što zna, u abu dhabiju 2,2 sec sporiji od starog dede De La Rose :)
ključna stvar je što je kinez, garant iza sebe ima neku kinesku megakompaniju koja će donijet kamaru para HRT-u
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Formula 1 team - HRT

Post Postao/la gringo73 »

K1M1 je napisao/la:
F1NAC je napisao/la:
Ma Qing Hua looks set to join Pedro de la Rosa at HRT in 2013 according to reports doing the rounds.
Već su to demantirali iz hrt-a. Malo su požurili kineski mediji...
A što se tiče njega, lik jednostavno nije kalibar za f1 vozača. Nema ni jednu pobjedu u svojoj single-seater karijeri, i to je još vozio neka lijeva prvenstva. Uopće mi nije jasno na temelju čega takvi likovi dobiju superlicencu..
Već sam negdje prije pisao, jedinu punu sezonu je odvozio u nekoj španjolskoj f3 2008. i zavšio 18. dok je za usporedbu kolko je to 'jaka' serija buemijeva sestrična bila 3. :) Mislim, ne podcjenjujem, al onda su rađe mogli nju uzet. :)
Uostalom u ova 2,3 treninga je pokazao što zna, u abu dhabiju 2,2 sec sporiji od starog dede De La Rose :)
Ma da, i sam citat nije rekao da JE potpisao, nego više kao nagađanje... Slažem se s tobom, a to mi je bilo glupo i na onim slobodnim treninzima, da takav vozač uopće kroči blizu F1. Isto kao da Čolak uđe... To sa superlicencom ispada sprdnja. Ne mora osvojit nikad nigdje ništa, ali ako je "guzonjin sin" i neka momčad mu omogući nekih par stotina test km. - ima uvjete. Bezvezna stvar!
slika
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Formula 1 team - HRT

Post Postao/la pospani gad »

Bio on "guzonjin sin" ili ne, a vjeroavatno je upravo to,...... ili još nešto ljigavije,..... I bez obzira na to, koliko je on bio loš u tom španjolskom prvenstvu formule 3 ili što god već. I bez obzira na to što se demantira, da će on slijedeće godine biti u HRT-u ili negdje drugamo u F1, ja mislim da za njega postoji mjesto u F1, a razlog je.... lova!!
Pretpostavljam da će biti u HRT-u ( ako se bude tako zvao ) kao vozač petkom na FP1, a po potrebi može uletjeti i na neku utrku, pogotovo, nakon što odvozi milje i milje kilometara petkom i familizira se sa bolidom. Kažem, da će vjerovatno biti u HRT-u, jer Španjolci neće samo tako pustiti "koku koja nese zlatna jaja".....
A zbog love koju ( vjerujem u to ) donosi može završiti bilo gdje na F1 gridu za 2013. Tako da možemo biti gotovo sigurni i spremni, da ćemo vidjeti Kineza u F1 akciji, već 2013.! Mislim, tako moćna država, gospodarstvo i slično, a da im prvi vozač u F1 dođe švorc,.... mislim ono,..... sramota! :biggrin:

Jer, po onoj staroj međunarodnoj izreci, gdje ima dima, ima i ( kineske ) vatre. :biggrin:

P.S. Iako, koliko me sjećanje služi ( a to nije baš the best, ta moja memorija na rano jutro, na radnom mjestu,..... ), jedan od Kineza je vozio Williams, još tamo negdje 2003. ili 2004. Ili BMW-Sauber 2006.-e. Provjerite, molim vas. ;)
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Formula 1 team - HRT

Post Postao/la Toon »

HRT F1 team se prodaje...ako imate viška para koje želite uludo potrošiti požurite jer su već odmakli pregovori sa kupcem sa "srednjeg istoka"...radi se o jako perspektivnoj momčadi pred kojom je svijetla budućnost :D ...
KLIK
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16010
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Formula 1 team - HRT

Post Postao/la Cuky »

neznam čemu takav sarkazam prema ovoj momčadi...

Možda će "opravdanje" biti malo glupo, ali oni do sada ni jednu zimu nisu prošli bez promjena vlasnika, promjena sjedišta, promjene tvornice...i opet su u dvije do sad kompletirane sezone bili ispred "ozbiljnog" Virgina, današnje Marussie. Sad kad se napokon činilo da su se sriktali i da će imati normalnu zimu opet dolazi do promjene vlasnika, a možda i do gašenja ekipe. Moglo se puno postić (po meni) da su imali stabilnije stanje na vrhu i da nisu imali loše poslovne odluke (npr. ugovor sa Dallarom)
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Odgovori