Pastor Maldonado

Povijesne utrke, vozači, timovi, bolidi...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Pastor Maldonado

Post Postao/la F1NAC »

Maldonado out iz f1. Sluzbeno. Bar za ovu sezonu
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Pastor Maldonado

Post Postao/la Cuky »

Napokon. Da nije imao novac iz PDVSA uz sebe već bi on nakon prve sezone bio out
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
mrd
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 993
Pridružen/a: 20 vel 2011, 18:11
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Berlin

Re: Pastor Maldonado

Post Postao/la mrd »

Evo Maldonadove izjave provucene kroz google translate:
My dear fans, I address you with respect.
As everyone knows in recent days there have been a number of rumors about my immediate future in Formula One.

It has been 23 years in the most exciting sports, I started at an early age, with the help of my family, we grew up and went to form as a professional, I met the taste of victory, that always leaves you with more and more will to fight.

A few years I became a teenager, I went in search of my dreams to unknown lands, without the warmth of my people, of my roots, my Venezuela.
At that time, I became a man, and I realized that there were many things that I could get away from my goal, yet always succeeded.

World Karting, Formula Renault 2000, Formula 3000, Word Series and GP2 championship unforgettable. I got used to winning, we received over 200 trophies, of all sizes, shapes, shine, well, my lifetime of accomplishment in an incredibly wonderful and great pride for my own space.

He arrived as expected, the dream, the end that justified all my means, Formula One, a category that gave me even the most anticipated of my victories, this Grand Prix of Spain in 2012. All this thanks to the continued support of my family , international fans and especially my great country, that it was heard with our glorious anthem and traveled the world, because I carry my flag not only in my car but in my soul and so to the very top of the podium.

Today with the utmost humility I inform you that I will not be present at the starting grid for the 2016 F1 season, thanks for all your messages of support, passion and concern for my future. I feel very honored with the support of all of you and proud of my professional performance.

Affirm my sense of gratitude to God, my family, my sponsors, my friends, my fans and all those who have helped realize this dream of being able to represent Venezuela to the pinnacle of motorsport. See you soon!.


Pastor Maldonado
ORIGINAL
slika
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Pastor Maldonado

Post Postao/la Cuky »

Maldonado kaže kako misli da bi mogao biti na gridu u 2017
http://wtf1.co.uk/pastor-maldonado-expe ... grid-2017/

Slobodna su 4 mjesta (Mercedes, Sauber i 2x Manor) ali je Mercedes sam odbacio jer je rekao da ne razgovara sa momčadi iz vrha...
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Pastor Maldonado

Post Postao/la Cuky »

voziti će ove super-sezone (2018/19) u WEC-u za DragonSpeed u LMP2
https://wtf1.com/post/pastor-maldonado- ... is-season/
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Pastor Maldonado

Post Postao/la pospani gad »

Vozit' će WEC, jer drugdje ga ne žele. Pokušao je u IndyCar-u. Ne znam za FE....
Šteta, nije toliko loš, koliko je nestrpljiv na gasu i nepažljiv sa kočnicom......
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
gjoko-mkd
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1621
Pridružen/a: 03 lip 2012, 22:49
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferari

Re: Pastor Maldonado

Post Postao/la gjoko-mkd »

Joooj...pa Wec je skuplja i od F1. Slupaće on više pare u jednu godinu nego za sve u F1
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: Pastor Maldonado

Post Postao/la Kenny »

pospani gad je napisao/la: 21 ožu 2018, 15:49 Vozit' će WEC, jer drugdje ga ne žele. Pokušao je u IndyCar-u. Ne znam za FE....
Šteta, nije toliko loš, koliko je nestrpljiv na gasu i nepažljiv sa kočnicom......
Nije ni toliko nestrpljiv i svaki put on bio kriv, nego je jednostavno na takvom glasu
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
speedy56
Legenda
Legenda
Postovi: 4566
Pridružen/a: 18 stu 2012, 14:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: FAlonso ALotterer
Lokacija: gdje me sunce grije

Re: Pastor Maldonado

Post Postao/la speedy56 »

gjoko-mkd je napisao/la: 21 ožu 2018, 16:05 Joooj...pa Wec je skuplja i od F1. Slupaće on više pare u jednu godinu nego za sve u F1
Paaa lmp2 i nije bas
Ne znam tocne brojke, al sam ziher da su oni ispod 5milja € po sezoni

Lmp1-h je bio (s obzirom na pokrivenost koju wec i le mans daju) daleko preskup, to su vec bili novci dovoljni za top5 u F1
slika
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Pastor Maldonado

Post Postao/la Cuky »

da, LMP1 klasa di su bile tvorničke momčadi sa hibridnim pogonima su opako skupe. Ostatak LMP1 klase (čisti ICE pogon) i LMP2 su daleko daleko daleko jeftinije
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Pastor Maldonado

Post Postao/la pospani gad »

Kenny je napisao/la: 21 ožu 2018, 16:16
pospani gad je napisao/la: 21 ožu 2018, 15:49 Vozit' će WEC, jer drugdje ga ne žele. Pokušao je u IndyCar-u. Ne znam za FE....
Šteta, nije toliko loš, koliko je nestrpljiv na gasu i nepažljiv sa kočnicom......
Nije ni toliko nestrpljiv i svaki put on bio kriv, nego je jednostavno na takvom glasu
Da. Došao je na loš glas..... i onda ga je javnost i to ne ona F1 javnost.... pokopala.
Govorim o onoj medijskoj javnosti plitkoga uma, kojoj je samo do unerbesne zabave...... takve stvari uništavaju, dehumaniziraju ....... iživljavanje i ruganje..... to je danas, normalno.
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Pastor Maldonado

Post Postao/la Scuderia »

Da je imao jaceg sponzora, vratio bi se vrlo brzo nazad u F1.
Pod jaci sponzor mislim na drzavu, ne bi dalje u detalje.
Sta je, tu je.
slika
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Pastor Maldonado

Post Postao/la Cuky »

nije ni čudo da je ostao bez svojih nacionalnih sponzora što ga je u konačnici koštalo mjesta u F1. Već godinama ekonomija u Venezueli ne blista, a sad je već to postalo neizdrživo. Slijedeća slika pokazuje kolika je količina novčanica Bolivara (Venezuelanska valuta) potrebno da bi se kupilo pile od 2,4kg
slika

Cijena tog pileta je 14.600.000 Bolivara, ili preračunato u razumljiviju valutu nešto malo više od 2,5$
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
zonelsk
Veteran
Veteran
Postovi: 2956
Pridružen/a: 07 lis 2012, 08:44
Ja sam: Vozač
Navijam za: FA

Re: Pastor Maldonado

Post Postao/la zonelsk »

I like to race, not to do laps alone.
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Pastor Maldonado

Post Postao/la pospani gad »

Užas,.... ode Venezuela u.....
Mi smo to, na ovim prostorima, prošli. I ne ponovilo se.
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Pastor Maldonado

Post Postao/la Cuky »

Pastor je za 2014. bio u razgovorima sa Ferrarijem. No kad je postalo očito da će Kimi biti slobodan od svog ugovora u Lotusu Ferrari se odlučio za Finca, a Maldonado je onda preuzeo njegovo mjesto u Lotusu.

https://wtf1.com/post/lord-pastor-maldo ... t-ferrari/
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Odgovori