Adrian Sutil

Povijesne utrke, vozači, timovi, bolidi...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Adrian Sutil

Post Postao/la F1NAC »

pošto nema teme o njemu

Adrian Sutil set to stand trial over assault claims
Adrian Sutil is set to stand trial in Munich at the end of the month in relation to a claim that he assaulted Lotus F1 co-owner Eric Lux in a Shanghai nightclub last April.

A number of Sutil's fellow F1 drivers who were present in the club could be called to present evidence in the case.

Sutil's agent, Manfred Zimmermann, is confident that the trial will clear his driver's name and put an end to the case.

"There will be a court case at the end of January in Munich," Zimmermann told AUTOSPORT.

"This was planned and we look forward to closing the case."
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Matt_77
Početnik
Početnik
Postovi: 201
Pridružen/a: 07 sij 2012, 18:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Zg - Og

Re: Adrian Sutil

Post Postao/la Matt_77 »

Šteta kaj nema mjesta za njega u nekoj dobroj ekipi...bitno da su mediji napuhali di restu kojeg je sutil unistio ove sezone, kao što je to bilo i s njegovim prijašnjim kolegama...ocito je da cista brzina nije presudna za mjesto u f1 :( :evil:
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Adrian Sutil

Post Postao/la F1NAC »

Koliko ja vidim po forumima glasine su da je dobio zabranu ulaska u Kinu + ceka ga vjerovatno godina zatvora i zato ga nije nitko uzeo
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Adrian Sutil

Post Postao/la Armanini »

godina zatvora? pa kog je ubio?
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Adrian Sutil

Post Postao/la F1NAC »

Armanini je napisao/la:godina zatvora? pa kog je ubio?
a valjda se gleda kineski zakon , a to mora bit rigorozno ...
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: Adrian Sutil

Post Postao/la Alonso-champ »

Pa Sutil je onome tipu prislonio razbijenu flašu na grlo..uopšte nije zezanje...
Alonsista hasta la muerte..
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Adrian Sutil

Post Postao/la gringo73 »

Alonso-champ je napisao/la:Pa Sutil je onome tipu prislonio razbijenu flašu na grlo..uopšte nije zezanje...
Evo ožiljka kojeg je Sutil donirao Luxu

slika
slika
Avatar
Igor18
Veteran
Veteran
Postovi: 2927
Pridružen/a: 22 stu 2007, 22:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumachera

Re: Adrian Sutil

Post Postao/la Igor18 »

meni ne izgleda kao da je "samo prislonio"
Michael is faster than you!!
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Adrian Sutil

Post Postao/la Scuderia »

Dobio godinu i sest mjeseci uvjetno.
+ mora platiti 200 000 eura
slika
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Adrian Sutil

Post Postao/la Armanini »

heh, dobra skola mu to..
dakle ode mu cjelogodisnja zarada..
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Adrian Sutil

Post Postao/la gringo73 »

Sutil je za Hamiltona rekao da "kukavica, a ne čovjek ili prijatelj", nako što se Hamilton nije pojavio na sudu. Hamilton je bio pozvan na svjedočenje jučer, ali prije 10ak dana je javljeno sudu da ga ne moraju očekivat zbog obaveza kojih ima.
slika
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: Adrian Sutil

Post Postao/la Kenny »

gringo73 je napisao/la:Sutil je za Hamiltona rekao da "kukavica, a ne čovjek ili prijatelj", nako što se Hamilton nije pojavio na sudu. Hamilton je bio pozvan na svjedočenje jučer, ali prije 10ak dana je javljeno sudu da ga ne moraju očekivat zbog obaveza kojih ima.
hm, pa zar to nije počelo između Luxa i Hamiltona?
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Adrian Sutil

Post Postao/la gringo73 »

Kenny je napisao/la:
gringo73 je napisao/la:Sutil je za Hamiltona rekao da "kukavica, a ne čovjek ili prijatelj", nako što se Hamilton nije pojavio na sudu. Hamilton je bio pozvan na svjedočenje jučer, ali prije 10ak dana je javljeno sudu da ga ne moraju očekivat zbog obaveza kojih ima.
hm, pa zar to nije počelo između Luxa i Hamiltona?
Bome prvi put čujem takvu verziju! Da je F1 ove godine prenosio HRT, pomislio bi da si to čuo od Novaka, jer on toliko ne podnosi Hamiltona (par puta mu se otelo i kontroli) da bi mu zasigurno to bilo na pameti kao najvjerojatniji razlog.
Po onome što se dalo pročitati, bilo je ovako nekako; ženska osoba (gošća Renaulta) je prosula pića po Sutilovim hlačama. On joj je nešto prigovorio nakon čega se ona žalila Luxu. Lux je prišao Sutilu, i za vrijeme "rasprave" Sutil je Luxa opalio čašom. Sutil je išao (na suđenju) na to da ga je htio samo odgurnit i da nije bio svjestan da ima čašu u ruci, a Lux je tvrdio da je Sutil išao baš s tom nakanom da ga ozlijedi čašom.
slika
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: Adrian Sutil

Post Postao/la Kenny »

gringo73 je napisao/la:
Kenny je napisao/la:
gringo73 je napisao/la:Sutil je za Hamiltona rekao da "kukavica, a ne čovjek ili prijatelj", nako što se Hamilton nije pojavio na sudu. Hamilton je bio pozvan na svjedočenje jučer, ali prije 10ak dana je javljeno sudu da ga ne moraju očekivat zbog obaveza kojih ima.
hm, pa zar to nije počelo između Luxa i Hamiltona?
Bome prvi put čujem takvu verziju! Da je F1 ove godine prenosio HRT, pomislio bi da si to čuo od Novaka, jer on toliko ne podnosi Hamiltona (par puta mu se otelo i kontroli) da bi mu zasigurno to bilo na pameti kao najvjerojatniji razlog.
Po onome što se dalo pročitati, bilo je ovako nekako; ženska osoba (gošća Renaulta) je prosula pića po Sutilovim hlačama. On joj je nešto prigovorio nakon čega se ona žalila Luxu. Lux je prišao Sutilu, i za vrijeme "rasprave" Sutil je Luxa opalio čašom. Sutil je išao (na suđenju) na to da ga je htio samo odgurnit i da nije bio svjestan da ima čašu u ruci, a Lux je tvrdio da je Sutil išao baš s tom nakanom da ga ozlijedi čašom.
Mislim da je to reko Jergović, ali vjerovatno sam ja s nečim pomješo to
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: Adrian Sutil

Post Postao/la Alonso-champ »

Živac neki ovaj Sutil,nije trebao odma nasrnut na njega..dobro neznamo ni sta mu je Lux prigovorio,mora da je bilo nesto gadno :)
Alonsista hasta la muerte..
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Adrian Sutil

Post Postao/la gringo73 »

Kenny je napisao/la: Mislim da je to reko Jergović, ali vjerovatno sam ja s nečim pomješo to
Ali Hamilton JE bio tamo, možda zato. ;) Hamilton, de la Rosa, d'Ambrosio su bili kao najbliži događaju...Pedro je odmah rekao da nije vidio kad se to dogodilo :)
slika
Avatar
Igor18
Veteran
Veteran
Postovi: 2927
Pridružen/a: 22 stu 2007, 22:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumachera

Re: Adrian Sutil

Post Postao/la Igor18 »

Michael is faster than you!!
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Adrian Sutil

Post Postao/la gringo73 »

Alonso-champ je napisao/la:Živac neki ovaj Sutil,nije trebao odma nasrnut na njega..dobro neznamo ni sta mu je Lux prigovorio,mora da je bilo nesto gadno :)
Navodno je bilo; "You know who am I, I am F1 driver!" i odgovor "I am F1 owner!!!" :D
slika
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Adrian Sutil

Post Postao/la Scuderia »

Maybe I will take some time out now," Sutil was quoted as saying by Reuters as he left the court in Munich.
-----> KLIK
slika
Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: Adrian Sutil

Post Postao/la Alonso-champ »

gringo73 je napisao/la:
Alonso-champ je napisao/la:Živac neki ovaj Sutil,nije trebao odma nasrnut na njega..dobro neznamo ni sta mu je Lux prigovorio,mora da je bilo nesto gadno :)
Navodno je bilo; "You know who am I, I am F1 driver!" i odgovor "I am F1 owner!!!" :D
Hvala Gringo,eto vidis, bezveze,kao djeca :biggrin:
Alonsista hasta la muerte..
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Adrian Sutil

Post Postao/la Scuderia »

Alonso-champ je napisao/la: Hvala Gringo,eto vidis, bezveze,kao djeca :biggrin:
Zbog neke zenske se zakacili.


Sutil se nada da ce njega izabrati u FI.
slika
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Adrian Sutil

Post Postao/la gringo73 »

Riječi oduševljenja, zahvale i svega ostalog: :)
“I’m delighted to be back in Formula One, especially with a team I know so well. I’m very happy and I want to thank Sahara Force India for giving me a second chance. Having been away from the sport, I’m even more determined to achieve my goals in Formula One. Things went really well at the Barcelona test last week and it almost feels as though I’ve never been away.
"Driving the car felt so natural and I was able to get back in the groove quickly and find the limit. Now my focus is on making the most of the final test session this week, working with the team in the simulator and getting myself in the best possible shape for Melbourne.”
slika
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Adrian Sutil

Post Postao/la Cuky »

Force India confirms Sutil as race driver

Sahara Force India is pleased to announce that Adrian Sutil will complete its driver line-up for the 2013 season. The 30-year-old German will race alongside Paul Di Resta, recreating the successful partnership that raced together during the 2011 season.

The 2013 campaign will be Adrian’s fifth racing season in the colours of Sahara Force India and his sixth year of Formula One competition.

Adrian will test for the team this week in Barcelona, driving on Friday and Saturday. Paul Di Resta will be back in the car on Sunday.

Dr Vijay Mallya, Team Principal and Managing Director: “The decision over our driver line-up has not been an easy one and we have given it great consideration over the last few months. It was a close call, but ultimately we felt that Adrian’s experience and historic links to the team gave him the edge, and will provide us with the best possible chance of realising our ambitions for the coming season. If he can rediscover the exceptional form he showed in the second half of 2011, I’m confident that we can pick up where we left off at the end of 2012. As for Jules Bianchi, he has impressed us enormously with his speed and work ethic, and I’m hopeful we can continue working with him this year to help him develop into a future Grand Prix driver.”

Adrian Sutil: “I’m delighted to be back in Formula One, especially with a team I know so well. I’m very happy and I want to thank Sahara Force India for giving me a second chance. Having been away from the sport, I’m even more determined to achieve my goals in Formula One. Things went really well at the Barcelona test last week and it almost feels as though I’ve never been away. Driving the car felt so natural and I was able to get back in the groove quickly and find the limit. Now my focus is on making the most of the final test session this week, working with the team in the simulator and getting myself in the best possible shape for Melbourne.”
IZVOR
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Adrian Sutil

Post Postao/la F1NAC »

bude sad imao na nisanu Hamiltona zbog njegova nepojavljivanja na sudu :biggrin:
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Adrian Sutil

Post Postao/la gringo73 »

Uz Kimija, danas vozač utrke! Da ga nisu ubile ssoftice na kraju bio bi iznenađenje dana.
slika
Odgovori