Jolyon Palmer

Povijesne utrke, vozači, timovi, bolidi...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Jolyon Palmer

Post Postao/la F1NAC »

Evo da otvorimo topic s novim vozačem ove sezone. Odabrao je broj 30.

slika
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Jolyon Palmer

Post Postao/la pospani gad »

Što se tiče Jolyona, nikako da stignem o njemu nešto napisati. Vidio sam prije koji tjedan na autosportu mislim, kako Britanci uzdižu u nebesa svog novog Britanca. Ne znam, ja to ne volim, kada se to tako NEargumentirano radi. Ne mogu, ovaj tren naći taj članak.
Jolyon mi djeluje nekako solidno, skromno. Ne znam, moguće je da ga podcjenjujem, moguće je da griješim,.....
Sve u svemu, u ovome trenutku moje karte su na strani Kevina Magnussena. Vidjet' ćemo,.....
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
speedy56
Legenda
Legenda
Postovi: 4566
Pridružen/a: 18 stu 2012, 14:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: FAlonso ALotterer
Lokacija: gdje me sunce grije

Re: Jolyon Palmer

Post Postao/la speedy56 »

...Gp2 prvak dobio mjesto u F1! - super. Jolyon Palmer, GP2 prvak dobio mjesto u F1 - meeeh
Eto, tak je on meni otprilike :)
Ima ogromnog iskustva iz GP2 i testnih vožnja za Lotus i odličan je u dvobojima na stazi (što je pokazao u tim godinama u gp2 i u dosad jednoj utrci F1), ali nekako nemam dojam da je on neki vanserijski vozač. Više mi Vandoorne tako izgleda
slika
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: Jolyon Palmer

Post Postao/la Kenny »

pospani gad je napisao/la:Što se tiče Jolyona, nikako da stignem o njemu nešto napisati. Vidio sam prije koji tjedan na autosportu mislim, kako Britanci uzdižu u nebesa svog novog Britanca. Ne znam, ja to ne volim, kada se to tako NEargumentirano radi. Ne mogu, ovaj tren naći taj članak.
Jolyon mi djeluje nekako solidno, skromno. Ne znam, moguće je da ga podcjenjujem, moguće je da griješim,.....
Sve u svemu, u ovome trenutku moje karte su na strani Kevina Magnussena. Vidjet' ćemo,.....
A to ti je valjda svugdje tako, pogledaj samo ovu državu svi očekuju neznam ni sam šta da naprave izrači kad igraju nogomet na nekom prvenstvu, kad igra reprezentacija svi navijaju i vole tu državu, a pola sata prije i nakon te iste utakmice pljuju po toj istoj državi kako se nema posla, para...

Zar nedođe to na isto?
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Jolyon Palmer

Post Postao/la pospani gad »

speedy56 je napisao/la:...Gp2 prvak dobio mjesto u F1! - super. Jolyon Palmer, GP2 prvak dobio mjesto u F1 - meeeh
Eto, tak je on meni otprilike :)
Ima ogromnog iskustva iz GP2 i testnih vožnja za Lotus i odličan je u dvobojima na stazi (što je pokazao u tim godinama u gp2 i u dosad jednoj utrci F1), ali nekako nemam dojam da je on neki vanserijski vozač. Više mi Vandoorne tako izgleda
Hm,..... vidjet' ćemo već ovaj vikend, ovog mladog Belgijanca. Na žalost, dolazi na mjesto Fernanda, možda čak i u Kini.
Po svemu sudeći, prilično talentiran vozač. Jolyon ne ostavlja takav dojam.

Kenny je napisao/la:
pospani gad je napisao/la:Što se tiče Jolyona, nikako da stignem o njemu nešto napisati. Vidio sam prije koji tjedan na autosportu mislim, kako Britanci uzdižu u nebesa svog novog Britanca. Ne znam, ja to ne volim, kada se to tako NEargumentirano radi. Ne mogu, ovaj tren naći taj članak.
Jolyon mi djeluje nekako solidno, skromno. Ne znam, moguće je da ga podcjenjujem, moguće je da griješim,.....
Sve u svemu, u ovome trenutku moje karte su na strani Kevina Magnussena. Vidjet' ćemo,.....
A to ti je valjda svugdje tako, pogledaj samo ovu državu svi očekuju neznam ni sam šta da naprave izrači kad igraju nogomet na nekom prvenstvu, kad igra reprezentacija svi navijaju i vole tu državu, a pola sata prije i nakon te iste utakmice pljuju po toj istoj državi kako se nema posla, para...

Zar nedođe to na isto?
Ne, nije to isto. Britanci svoje dižu u nebesa, kada čovjek još nije sve dokazao, tj. ne zna se, koliko zna voziti u F1, ili koliko ne zna,.....
Ali kada je loš, neće odmah pljuvati po njemu. To je razlika između Hrvata i Britanaca.
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: Jolyon Palmer

Post Postao/la Kenny »

pospani gad je napisao/la:
Hm,..... vidjet' ćemo već ovaj vikend, ovog mladog Belgijanca. Na žalost, dolazi na mjesto Fernanda, možda čak i u Kini.
Po svemu sudeći, prilično talentiran vozač. Jolyon ne ostavlja takav dojam.
Zar mu je bitno na čije mjesto dolazi?


pospani gad je napisao/la:Ne, nije to isto. Britanci svoje dižu u nebesa, kada čovjek još nije sve dokazao, tj. ne zna se, koliko zna voziti u F1, ili koliko ne zna,.....
Ali kada je loš, neće odmah pljuvati po njemu. To je razlika između Hrvata i Britanaca.
A kad su to Hrvati popljuvali nogometnu reprezentaciju prije nekog prvenstva? uvjek svi pišu o nekim rezultatima iz svoje bujne mašte, a ne o realnosti
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Jolyon Palmer

Post Postao/la pospani gad »

Kenny je napisao/la:
pospani gad je napisao/la:
Hm,..... vidjet' ćemo već ovaj vikend, ovog mladog Belgijanca. Na žalost, dolazi na mjesto Fernanda, možda čak i u Kini.
Po svemu sudeći, prilično talentiran vozač. Jolyon ne ostavlja takav dojam.
Zar mu je bitno na čije mjesto dolazi?i
Ne, nije to bitno, nego kažem da mi je krivo, što Fernando ne smije nastupiti ovaj vikend. Priča se da je upitna i VN Kine, za Španjolca. Svaka čast Stoffelu, ali htio bih gledati Fernandovu vožnju na ovogodišnjoj VN Bahraina.

Kenny je napisao/la:
pospani gad je napisao/la:Ne, nije to isto. Britanci svoje dižu u nebesa, kada čovjek još nije sve dokazao, tj. ne zna se, koliko zna voziti u F1, ili koliko ne zna,.....
Ali kada je loš, neće odmah pljuvati po njemu. To je razlika između Hrvata i Britanaca.
A kad su to Hrvati popljuvali nogometnu reprezentaciju prije nekog prvenstva? uvjek svi pišu o nekim rezultatima iz svoje bujne mašte, a ne o realnosti
OK, u pravu si. Pišu o svojim maštanjima i željama, a nitko se laća posla, da sustavno ( dugogodišnje ) "odgoji" i istrenira hrvatsku nogometnu reprezantaciju. Svi nekuda žure, žele uspjeh kroz kratki period, i kroz hrvatske nogometne zvijede što igraju vani.

Nego da vidimo, kako će ovaj vikend proći Jolyon u odnosu na Kevina.
A što se tiče Stoffela i prvog slobodnog treninga, za sada mu ne ide.
18. mjesto.
Al' dobro, to je tek početak. Mislim. Jer, kada se sjetim kako je 2006. na prvim slobodnim treninzima, na VN Turske Sebastian Vettel bio na prvom mjestu,..... :-k
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: Jolyon Palmer

Post Postao/la Kenny »

pospani gad je napisao/la:
Nego da vidimo, kako će ovaj vikend proći Jolyon u odnosu na Kevina.
A što se tiče Stoffela i prvog slobodnog treninga, za sada mu ne ide.
18. mjesto.
Al' dobro, to je tek početak. Mislim. Jer, kada se sjetim kako je 2006. na prvim slobodnim treninzima, na VN Turske Sebastian Vettel bio na prvom mjestu,..... :-k
Zar nije Vettel prvi put vozio za Sauber u SADu? mislim na prvu utrku i tamo je bio u bodovima, ali i diskvalificiran.

I ja bi volio vidit Fernanda da vozi, ali jebiga šta je tu je sad i smatram da ga mjenja jedan odličan vozač za kojeg je samo pitanje kad dolazi u F1
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Jolyon Palmer

Post Postao/la pospani gad »

Kenny je napisao/la:
pospani gad je napisao/la:
Nego da vidimo, kako će ovaj vikend proći Jolyon u odnosu na Kevina.
A što se tiče Stoffela i prvog slobodnog treninga, za sada mu ne ide.
18. mjesto.
Al' dobro, to je tek početak. Mislim. Jer, kada se sjetim kako je 2006. na prvim slobodnim treninzima, na VN Turske Sebastian Vettel bio na prvom mjestu,..... :-k
Zar nije Vettel prvi put vozio za Sauber u SADu? mislim na prvu utrku i tamo je bio u bodovima, ali i diskvalificiran.

I ja bi volio vidit Fernanda da vozi, ali jebiga šta je tu je sad i smatram da ga mjenja jedan odličan vozač za kojeg je samo pitanje kad dolazi u F1
Prva utrku je imao 2007. u BMW/Sauberu, nakon što se na prethodnoj utrci u Kanadi, ozlijedio Robert Kubica.
Prvi GP vikend, Seb je vozio na GP Istanbula 2006.-e, za BMV/Sauber, i to slobodne treninge, nakon što je došlo do "reorganizacije" u momčadi, jer Dr. Mario Theissen KONAČNO je uspio dati nogu ( na moju veliku žalost ) regularnom vozaču Jacquesu Villeneuve-u, te je na njegovo mjesto uskočio dotadašnji rezervni i test vozač Robert Kubica, a čistom logikom, na Poljakovo mjesto dolazi Sebastian Vettel. I tako mladi, gladni Nijemac razvaljuje prve slobodne treninge u karijeri, završivši na prvom mjestu, na vrlo prvom slobodnom treningu, tog GP vikenda, daleke 2006.-e.

Ostalo je F1 povijest.
Takav start u F1 karijeri me podsjeća na F1 start Ayrtona Senne. Pa i na Michaelov F1 start.
Niti start Gillesa Villeneuva nije bio puno slabiji.

Vidjeli smo Jolyonov prvi F1 start karijere. Vidimo kako se odlučno penje Max Verstappen.
Čekamo, da vidimo što će biti sutra sa Belgijancem, te u nedjelju također. Nadajmo se, ne na štetu Fernanda Alonsa. :)
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
dmarijon
Legenda
Legenda
Postovi: 4903
Pridružen/a: 21 vel 2007, 09:21

Re: Jolyon Palmer

Post Postao/la dmarijon »

Ma ja jednostavno imam te neke stereotipe, ne znam kako ih nazvati. Jednistavno ne vjerujem da se, pogotovo u današnje vrijeme može stvorit f1 vanzemaljac (što bi jergović reko :P ) a da nije došao još kao tinejđer. To su bili i Seb i Max. Ne znam tko od nadnaravnih nije.
Hill i ekipa? (koju bi danas pojeli za doručak)
A ovo dvoje su za debi u f1 jednostavno - starci
Samo neka se trkaju.
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Jolyon Palmer

Post Postao/la Cuky »

pospani gad je napisao/la:Prvi GP vikend, Seb je vozio na GP Istanbula 2006.-e, za BMV/Sauber, i to slobodne treninge, nakon što je došlo do "reorganizacije" u momčadi, jer Dr. Mario Theissen KONAČNO je uspio dati nogu ( na moju veliku žalost ) regularnom vozaču Jacquesu Villeneuve-u, te je na njegovo mjesto uskočio dotadašnji rezervni i test vozač Robert Kubica, a čistom logikom, na Poljakovo mjesto dolazi Sebastian Vettel. I tako mladi, gladni Nijemac razvaljuje prve slobodne treninge u karijeri, završivši na prvom mjestu, na vrlo prvom slobodnom treningu, tog GP vikenda, daleke 2006.-e.

Ali odmah pri prvom izlasku na stazu je zaradio i svoju prvu kaznu u F1 zbog prekoračenja brzine u boksu. Ako se ne varam bio je kažnjen sa 1000€ :D
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: Jolyon Palmer

Post Postao/la Kenny »

Cuky je napisao/la:
pospani gad je napisao/la:Prvi GP vikend, Seb je vozio na GP Istanbula 2006.-e, za BMV/Sauber, i to slobodne treninge, nakon što je došlo do "reorganizacije" u momčadi, jer Dr. Mario Theissen KONAČNO je uspio dati nogu ( na moju veliku žalost ) regularnom vozaču Jacquesu Villeneuve-u, te je na njegovo mjesto uskočio dotadašnji rezervni i test vozač Robert Kubica, a čistom logikom, na Poljakovo mjesto dolazi Sebastian Vettel. I tako mladi, gladni Nijemac razvaljuje prve slobodne treninge u karijeri, završivši na prvom mjestu, na vrlo prvom slobodnom treningu, tog GP vikenda, daleke 2006.-e.

Ali odmah pri prvom izlasku na stazu je zaradio i svoju prvu kaznu u F1 zbog prekoračenja brzine u boksu. Ako se ne varam bio je kažnjen sa 1000€ :D
To nije ni Maldonadu uspjelo :biggrin:
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Jolyon Palmer

Post Postao/la Scuderia »

Cudi me kak Britanci ne pisu o njemu... il mozda ja ne vidim. Tiho sve oko njega.
slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Jolyon Palmer

Post Postao/la F1NAC »

Sirotkin 8 desetinki brzi
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
dmarijon
Legenda
Legenda
Postovi: 4903
Pridružen/a: 21 vel 2007, 09:21

Re: Jolyon Palmer

Post Postao/la dmarijon »

Baš ga gledam. Atraktivan. Bacao je bolid na sve strane. Grize. Sad ili nikad.
Samo neka se trkaju.
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Jolyon Palmer

Post Postao/la Cuky »

ostaje u Renaultu i za slijedeću sezonu
http://www.motorsport.com/f1/news/palme ... 17-847909/
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Jolyon Palmer

Post Postao/la F1NAC »

Nemogu vjerovat. :roll:
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
wolfman
HNL kladionica super velemajstor
HNL kladionica super velemajstor
Postovi: 933
Pridružen/a: 26 ožu 2010, 21:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Vettel
Lokacija: Croatian Zagorje, Desinić City

Re: Jolyon Palmer

Post Postao/la wolfman »

zanimljivo
baš me zanima koji je bio rasplet događaja, jesu oni odabrali Jolyona ili ih je on dopao nakon što su Ocon i KMag odlučili da neće više čekat i otišli drugdje
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Jolyon Palmer

Post Postao/la Cuky »

Magnussen je u ugovoru imao opciju do kad Renault mora odlučiti o produljenju...zatim je pristao da im da još 2 tjedna i kad je to prošlo po ugovoru je bio slobodan kontaktirati sa drugim ekipama
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Jolyon Palmer

Post Postao/la pospani gad »

Recite mi da ovo nije istina.
Ja ne mogu vjerovati. Pa što god netko pisao kao razlog - di tu može biti opravdano, da Jolyon dobi' mjesto, a Kevin objektivno bolji vozač dobi' pedalu? Tu nešto ne štima.......

#-o #-o
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Jolyon Palmer

Post Postao/la pospani gad »

To je PREsmiješno objašnjenje. Pa nismo djeca - nije to nikakva igra čekanja. Zna se kako vozi Kevin, zna se kako vozi Jolyon. I uzmeš boljeg. A oni uzmu lošijeg. Tko tu, koga..... dere?
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
wolfman
HNL kladionica super velemajstor
HNL kladionica super velemajstor
Postovi: 933
Pridružen/a: 26 ožu 2010, 21:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Vettel
Lokacija: Croatian Zagorje, Desinić City

Re: Jolyon Palmer

Post Postao/la wolfman »

čini se sa Kevin nije htio opet čekati do 12.mjeseca pa je uzeo ponudu koju je imao na stolu, a ovi zaglavili s Jolyonom
sad zašto su se uopće nečkali je drugo pitanje
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Jolyon Palmer

Post Postao/la Cuky »

bilo je nešto kao odugovlačenje u McLarenu krajem 2014...KMag je uhvatio priliku koju mu je pružio njegov ugovor i kada Renault do potpisanog roka nije donio odluku on je prihvatio ponudu koju je dobio. Moglo mu se u suprotnom dogodit da je čekao, sva mjesta se popunila i Renault ga odbacio pa bi ostao bez ikakvog mjesta
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Jolyon Palmer

Post Postao/la F1NAC »

3 sekunde sporiji od Hulka. Koji humiliation

EDIT:

Jucer slupa auto, ljudi trose vrijeme da ga zakrpaju i danas ih popljuje. Fuj
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Jolyon Palmer

Post Postao/la pospani gad »

Ovaj Jolyon Palmer je čista "brexit" prevara. Svaka čast Jonathanu Palmeru i britanskoj auto-naciji. Ali, zar Britanci nemaju nešto jače od ovog lika, kojeg dižu u nebesa?! Lewis Hamilton je zvijezda, i onda više nema nove britanske F1 zvijezde na vidiku??!! #-o

Ovo je smiješno za najjaču auto-naciju na svijetu. #-o
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Odgovori