Utrke 2015 - Arhiva-Komentari

Komentiranje utrka, kvalifikacija i ostalih događaja tijekom GP vikenda...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73,luka_kimi

Zaključano
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: VN Mađarske - Hungaroring 24/25/26 srpanj 2015

Post Postao/la K1M1 »

Tek sad pogledao utrku jer cijeli dan nisam bio doma. Koja luda utrka, najbolja utrka sezone definitivno.
Vettel odvozio carski. Kad je sc izasao vec sam mislio da ce vettel izgubit tu pobjedu i ono što je fantastično gradio cijelu utrku, 20sec ispred rosberga je bio. Srećom uspio ga je zadrzat iza, a onda je jos i ricciardo pomogao. :) Iako vjerujem da bi uspio ostat ispred i bez da se to dogodilo. Rosberg i Hamilton su si sami krivi za ovako loš nastup. Lewis previše grešaka kroz cijelu utrku, a rosberg u situaciji kad ima sigurni podij i možda i vodstvo u prvenstvu ide takvu grešku napravit. Baš nekarakteristično za njega.

Kimi opet peh. Ove sezone stvarno ga neće pa neće. Kad napokon odvozi odličnu utrku onda mu se pokvari bolid. ](*,)

Baš me zanima koji je bio koef na kladionici da staviš da nijedan merc nece bit u top 5. Dobra lova se mogla dignut danas. :) A da ne govorim još iznenađenja: Kvyat 2., Verstappen 4., Alonso 5.
Zadnja izmjena: K1M1, dana/u 26 srp 2015, 22:12, ukupno mijenjano 1 put.
slika
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: VN Mađarske - Hungaroring 24/25/26 srpanj 2015

Post Postao/la Toon »

Jale je napisao/la:Ima li neko link gdje mogu da downloadujem sebi danasnju utrku ili da je pogledam na netu??

Unaprijed hvala
Na španjolskom komentator video ti traje 2.22,51 zna ti kada počneš baciti na još jednu stranicu ali ti ostavi ovaj video...samo isključi tu drugu stranicu i gledaj normalno...

LINK


EDIT
@vidc - ako te stvarno zanima - ne mogu vjerovati da se nisam odmah sjetio da će posebno zanimljivo biti startanje od Spa nadalje jer će doći do potpune zabrane komunikacije u vezi svega toga između vozača i boksa (smjeti će komunicirati o nekim tzv opasnostima, uputama sudaca i sl.)...do sada su iz boksova i te kako pomagali sa svojim informacijama vozačima (od onoga pritisni ovo, napravi ono do ostalih informacija bitnih za proceduru)...od Spa taj Clutch bite point se neće smjeti dirati (mjenjati) od momenta napuštanja garaže prilikom otvaranja Pit lane-a a sam vozač će nakon početka utrke tj. starta sam obaviti manualno prebacivanje na režim trke putem tzv. manual bite point offset switch - žele u potpunosti na vozača i njegovu vještinu, greške, brzinu prebaciti sam start utrke tj svaka greškica može biti užasno bitna...
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
marcus
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1127
Pridružen/a: 13 lip 2011, 12:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton

Re: VN Mađarske - Hungaroring 24/25/26 srpanj 2015

Post Postao/la marcus »

Za početak Lewis......3 loša starta više nisu iznimka već veeeeeliki problem. Tko zna što tek nosi Spa. Nakon takvog starta i još lošijeg restarta ovo je uz puuuuuuno sreće bio maksimum.
Rosberg - kukavičko/kalkulantno utrkivanje sa jedinom misli u glavi "samo biti ispred Lewisa" mu se obila u glavu. Uopće nije grizao pobjedu. Nemoguće je da bolid koji je u kvalama sekundu brži od Ferarija odjednom toliko sporiji. Na team radiju se čulo kako sam traži tvrđe gume za zadnji stint - čime je pobjedu 25 krugova prije kraja predao u ruke Ferarija. U tom trenutku je bio 15-20 sekundi iza prvog i samo je htio biti siguran da pokriva Lewisa koji se približio na 5-6 sekundi.
Kimi - čovjek jednostavno nema sreće, a ni brzine da bi bio ispred Vettela.
Vettel - Kao što bi svaki iole iznadprosječni vozač napravio ugrabio je ono što mu se pružilo. I nije puštao.......
Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics: Even if you win, you’re still retarded.
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: VN Mađarske - Hungaroring 24/25/26 srpanj 2015

Post Postao/la vidc »

Toon je napisao/la: EDIT
@vidc - ako te stvarno zanima - ne mogu vjerovati da se nisam odmah sjetio da će posebno zanimljivo biti startanje od Spa nadalje jer će doći do potpune zabrane komunikacije u vezi svega toga između vozača i boksa (smjeti će komunicirati o nekim tzv opasnostima, uputama sudaca i sl.)...do sada su iz boksova i te kako pomagali sa svojim informacijama vozačima (od onoga pritisni ovo, napravi ono do ostalih informacija bitnih za proceduru)...od Spa taj Clutch bite point se neće smjeti dirati (mjenjati) od momenta napuštanja garaže prilikom otvaranja Pit lane-a a sam vozač će nakon početka utrke tj. starta sam obaviti manualno prebacivanje na režim trke putem tzv. manual bite point offset switch - žele u potpunosti na vozača i njegovu vještinu, greške, brzinu prebaciti sam start utrke tj svaka greškica može biti užasno bitna...
hvala još jednom. i danas su geške užasno bitne... a kod nešto lošije izvedenog starta se ipak može solidno minimizirat šteta ukoliko se kasnije u utrci ne rade greške.
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: VN Mađarske - Hungaroring 24/25/26 srpanj 2015

Post Postao/la Toon »

Ne znam baš koliko se u današnjoj F1 može "nadoknaditi" loš start - na nekim starijim i dragim stazama (Italija, Belgija, Kanada) vjerojatno da, no na ovim "novim" i nekiim uličnim baš i ne...i ova trka bi otišla u čisto kruženje po stazi da nije bilo SC i ostalih zabavnih sadržaja koji su nam pretvorili relativno "dosadno popodne" u pravu matineju zabave i uzbuđenja....ja nekako doživljavam start utrke kao dio svetog trojstva današnje F1 (start, motor, aerodinamika) - prije su sigurno gume (grip) spadale u to trojstvo prije samog starta, no kako svi danas koriste iste ne smatram ih "najbitnijim" dijelom....
...lošije izveden start od konkurenta, po meni, znači da si napravio neku grešku i da nisi izveo sve kako treba (normalno ako nije do nekog problema)
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: VN Mađarske - Hungaroring 24/25/26 srpanj 2015

Post Postao/la vidc »

pa jeste greška u neku ruku.
ali po tom je svako preticanje rezultat greške vozača koji je preteknut jer je ostavio previše prostora, jer je zatvorio pogrešnu stranu, jer je prerano kočio i slično. ili je greška tima što mu je odabrao pogrešnu taktiku pa je imao lošije gume u tom trenutku.
nikad se onda ne bi cijenilo vozača koji je pretekao ako je baš SVE samo rezultat samo pogreške onog drugog
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: VN Mađarske - Hungaroring 24/25/26 srpanj 2015

Post Postao/la Cuky »

Caldor je napisao/la:Ova odluka na kraju da nema kazne je apsolutno sra*e. Netko je morao dobiti kaznu. Hami si je isto unistio utrku kad se zapucao U ricc, a dobio kaznu iako Ricciardu nije bilo "ništa ozbiljno".

Upravo pogledah utrku i Hamilton je zasluženo dobio kaznu. Ricciardo mu je bio sa vanjske i pustio je Hamiltonu dosta mjesta na unutrašnjoj, a Hamilton je blokirao prednji desni kotač i produžio ravno u bok Ricciarda. Hamilton je dakle pogriješio, a ta greška je prouzročila sudar koji je bilo moguće izbjeći = kazna opravdana. Također, čini se da je i Hamilton bio svjestan da je on pogriješio jer se par krugova kasnije ispričavao momčadi na radiju.

Nakon toga mi jedna situacija nije jasna:
Ricciardu su na prednjem dijelu desnog boka ona krilca mlatarala uokolo, a nije od strane sudaca poslan u boks da mehaničari to skinu ili pričvrste, nešto što se obično uredno prakticiralo u takvim situacijama. Doduše, otpalo je 5-6 krugova kasnije, ali baš zbog toga što postoji mogućnost da otpadne nešto što nije zamišljeno za otpadanje vozačima se pokaže crno-narančasta zastava koja znači da moraju u boks.


E sad, situacija Rosberg - Ricciardo. Moje osobno mišljenje sad kad sam pogledao snimku utrke i par puta vraćao na tu situaciju je da baš i nije ista kao u slučaju Hamiltona i Ricciarda. Ricciardo je bio opet na vanjskoj strani staze sa dva kotača na rubniku, a Rosberg je izlazeći iz zavoja uletio ispred njega i nije mu ostavio dovoljno prostora. Također se na onboard snimci moglo čuti i da je Ricciardo čak popustio gas u pokušaju da izbjegne Rosberga. Da je samo to bilo onda bi Rosberg vjerojatno dobio DT kaznu baš kao i Hamilton. No do te situacije je došlo nakon što je prethodno Ricciardo otišao široko pa bi zbog toga kazna mogla ić njemu jer je njegova greška dovela do toga da na izlasku iz zavoja on i Rosberg budu u blizini. Meni osobno je ova situacija bila ili kazne obojici ili kazna nijednome. Pošto su oba pretrpili oštećenja (prednje krilo Ricciardu, guma Rosbergu) vjerojatno su zato suci odličili ne kazniti ni jednog jer su se praktično već sami kaznili za svoju grešku (Ricciardo) i nepažnju (Rosberg)
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: VN Mađarske - Hungaroring 24/25/26 srpanj 2015

Post Postao/la F1NAC »

Nakon par pregledanih snimki, rosberg je definitivno mogao bit pametniji i pustit prostor al ocito nije ocekivao mozda da ce ricciardo uspjet ulovit zavoj. I dalje mi je cudno kako je SC usao u boks dok je ostatak ekipe bio poprilicno iza.
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: VN Mađarske - Hungaroring 24/25/26 srpanj 2015

Post Postao/la Chuck Norris »

Ja propustim utrku jer sam bio u svatovima i onda vidim rezultate i čitajući vaše komentare vidim luda utrka . Svasta bad sam mislio jucer nema neke štete što cu propustit utrku dosadna cijela sezona još madarska kad ono ovakva utrka.morat cu je pogledati. Kako je alonso peti nikako mi jasno nije
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Re: VN Mađarske - Hungaroring 24/25/26 srpanj 2015

Post Postao/la Slash »

Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
Avatar
speedy56
Legenda
Legenda
Postovi: 4566
Pridružen/a: 18 stu 2012, 14:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: FAlonso ALotterer
Lokacija: gdje me sunce grije

Re: VN Mađarske - Hungaroring 24/25/26 srpanj 2015

Post Postao/la speedy56 »

Netko je pitao za utrku ranije u temi
Dakle, potražite korisnika "footy" na the slika bay
Ima i Sky i BBC u FullHD, ja sam si stavio bbc da se skida, tokom tjedna ću vjeorjanto pogledati, a zanima me usporedba skyevih i bbc prijenosa
slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: VN Mađarske - Hungaroring 24/25/26 srpanj 2015

Post Postao/la F1NAC »

speedy56 je napisao/la:Otvoren DRS = veći pritisak na orednjem krilu? Sjećam se da je Ferrari imao problema s time dok je 2011. kopirao RB-ova flexi krila.

btw - Rosberg epic fail, trebali su ga staviti na soft, još će ga i Hamilton sad proći
Otpalo mu je krilo zbog velikih vibracija preko pasica. Kimiju se zbog toga isto krilo raspalo na FP i u trci kamera. Bilo je još par bolida koji su pogubili dijelove
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: VN Mađarske - Hungaroring 24/25/26 srpanj 2015

Post Postao/la Kenny »

Meni dobra utrka, nije mi jasna kazna od Masse, šta je napravio da je dobio kaznu? Hamilton si sam shebo utrku maksimalno koliko je mogo, na radiu počeo plakat ko neka pi*kica što ustvari stalno i radi kad ima neeki dodir na stazi samo što ga ovaj put Rosberg nije ni pipnio nego je izletio jer je sam napravio glupost, nakon toga je on sam izguro par vozača sa staze dok je prestizo i nikome ništa, ali ajde bar je dobio kaznu za udarac u Ricciarda. Alonso, Verstappen i RBR su dobro iskoristili probleme i greške bržih vozača i završili na dobrim mjestima, Ferrari je odličan bio na ovoj utrci, Williams nažalost imo jednu užasnu utrku, ali se nadam da će već na idućoj uspjet biti puno brži, pa i brži od Ferrarija
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: VN Mađarske - Hungaroring 24/25/26 srpanj 2015

Post Postao/la Cuky »

Massa je kaznu dobio jer se nije ispravno parkirao na svoje mjesto na gridu

EDIT: Ovo je službeno izvješće
slika
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: VN Mađarske - Hungaroring 24/25/26 srpanj 2015

Post Postao/la Kenny »

ali dok je u Ferrariju nikog nije briga kako se parkira
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: VN Mađarske - Hungaroring 24/25/26 srpanj 2015

Post Postao/la Cuky »

taj put su suci propustili kazniti ga zbog očite pogreške. Vozač ne smije na gridi biti niti ispred niti iza označenog mjesta nego mora biti unutar njega. Smije se parkirati malo ukoso ako želi odmah ić zatvarati suparnika, ali bolid i dalje mora biti unutar označenog mjesta.
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: VN Mađarske - Hungaroring 24/25/26 srpanj 2015

Post Postao/la Dani »

Massa dobio potpuno ispravnu kaznu. Ako vozač nije sposoban postaviti bolid na startnu poziciju onda nema kaj raditi u formuli1 . Obični amater. Međutim nedosljednost u izricanju kazni je najveći problem. Ricci je morao dobiti kaznu za probušenu gumu Rosbergu.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: VN Mađarske - Hungaroring 24/25/26 srpanj 2015

Post Postao/la Kenny »

Dani je napisao/la:Massa dobio potpuno ispravnu kaznu. Ako vozač nije sposoban postaviti bolid na startnu poziciju onda nema kaj raditi u formuli1 . Obični amater. Međutim nedosljednost u izricanju kazni je najveći problem. Ricci je morao dobiti kaznu za probušenu gumu Rosbergu.
Ricciardo je kriv što mu se Rosberg zabio u krilo? :roll: Čisti trkaći incident
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: VN Mađarske - Hungaroring 24/25/26 srpanj 2015

Post Postao/la vidc »

Dani je napisao/la:Massa dobio potpuno ispravnu kaznu. Ako vozač nije sposoban postaviti bolid na startnu poziciju onda nema kaj raditi u formuli1 . Obični amater. Međutim nedosljednost u izricanju kazni je najveći problem. Ricci je morao dobiti kaznu za probušenu gumu Rosbergu.
koji oštri kriteriji :D
pretpostavljam da vozač koji ne stane na crveno svjetlo na semaforu nema šta tražit za upravljačem bilo kojeg motornog vozila :D :D
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: VN Mađarske - Hungaroring 24/25/26 srpanj 2015

Post Postao/la Dani »

Dakle onda je po tome tvome Rosberg trebao dobiti kaznu kada se već zabio u Riccija. :roll:
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: VN Mađarske - Hungaroring 24/25/26 srpanj 2015

Post Postao/la Cuky »

Dani je napisao/la:Dakle onda je po tome tvome Rosberg trebao dobiti kaznu kada se već zabio u Riccija. :roll:

pročitaj moj poduži post u kojem sam napisao zašto nije bilo kazni.
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: VN Mađarske - Hungaroring 24/25/26 srpanj 2015

Post Postao/la F1NAC »

Dani je napisao/la:Massa dobio potpuno ispravnu kaznu. Ako vozač nije sposoban postaviti bolid na startnu poziciju onda nema kaj raditi u formuli1 . Obični amater. Međutim nedosljednost u izricanju kazni je najveći problem. Ricci je morao dobiti kaznu za probušenu gumu Rosbergu.
Apsolutno nije. Ricciardo se drzao svoje putanje uz pasicu a rosberg seprtljavo zatvorio vrata i probusio gumu. Nije sad da je ricciardo izletio sa staze pa se vratio nazad u rosberga. U pocetku sam i ja mislio da je trebao kaznu dobit al nakon nekoliko pogleda zapravo se i moze doc do zakljucka da su se oba sami kaznili
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
marcus
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1127
Pridružen/a: 13 lip 2011, 12:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton

Re: VN Mađarske - Hungaroring 24/25/26 srpanj 2015

Post Postao/la marcus »

Ovo je do sada najbolji opis: šeprtljavo. Možemo razglabati o tih par sekundi, ali obojica su bili tvrdoglavi i sami su si na neki način upropastili utrku.
Rosberg nije trebao toliko zatvarati, a Ricciardo je mogao i toliko malo pustiti gas kad je vidio da ga ne može proći. Tko je više kriv teško je reći. Možda ipak Ricciardo jer je u startu napad bio preambiciozan. Na snimci se vidi kako je Rosberg krenuo u zavoj i onda vidjevši kako je Ricciardo odjednom pored njega sa zablokiranim kotačem malo cimnuo volanom u lijevo.
Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics: Even if you win, you’re still retarded.
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: VN Mađarske - Hungaroring 24/25/26 srpanj 2015

Post Postao/la Kenny »

Dani je napisao/la:Dakle onda je po tome tvome Rosberg trebao dobiti kaznu kada se već zabio u Riccija. :roll:
Apsolutno ju niko nije zaslužio, trkaći incident. Nego meni nije jasno kako može biti Ricciardo kriv kad se Rosberg zabio u Ricciarda? jel onda trebao da dobije kaznu i zato što se Hamilton zabio u njega? Perez vjerovatno je isto tako trebao da ju dobije jer se Maldonado zabio u njega?
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
F2004_the_best_ever
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2480
Pridružen/a: 28 ruj 2009, 21:37
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

VN Belgije - Spa Francorchamps, 21/22/23 kolovoza 2015

Post Postao/la F2004_the_best_ever »

slika

Fri 21 August 2015
Practice 1 10:00 - 11:30
Practice 2 14:00 - 15:30

Sat 22 August 2015
Practice 3 11:00 - 12:00
Qualifying 14:00

Sun 23 August 2015
Race 14:00

Tyres - Medium (prime, white) and Soft (option, yellow)

F1 2014 Belgium - Nico Rosberg Onboard Pole Lap
Zaključano