F2/F3/F4

Forum za ostale auto-moto sportove

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
speedy56
Legenda
Legenda
Postovi: 4566
Pridružen/a: 18 stu 2012, 14:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: FAlonso ALotterer
Lokacija: gdje me sunce grije

Re: Formula 2 / GP2 / WSR

Post Postao/la speedy56 »

Koja farsa danas s DRS-om #-o
Umjesto da FIA onda pojede govno i (u slučaju popravak situacije kako je i bilo) zabrani DRS do kraja utrke, oni doslovno pucaju u noge Vandoorneu, Lynnu i Gaslyu.
Drago mi je da je Vandoorne to uspio izvući, imao je i onaj dosta spori boks kad ga je Gasly skoro prošao, kad se tu doda ta sekunda-dvije, vrijeme koje je izgubio dok je prelazio bez DRS-a imao bi sugurno komfornih 5s na kraju.
Lynn je po meni trebao iskoristiti ono u T10 kad mu je Gasly ostavio unutarnju stranu. Vidi se da ima fali malo iskustva, ali ajde, DAMS to popravlja
Canamasas opet u elementu #-o Čovječe, Haryanto ga prođe i ima unutarnju stranu, a ovaj balvan mu s pr. krilom ide na zadnju gumu...
Ne kužim zašto nisu išli kao F1 na medium i hard... Bar bi utrka bila normalna (dulji stint na izdržljivijem mediumu = kraći stint na hardu), a ne ova vožnja po jajima...

Edit:
Ocon pobijedio na debiju u gp3 =D>
slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Formula 2 / GP2 / WSR

Post Postao/la F1NAC »

hebote ovaj Valsecchi se uprasicio ili se meni samo cini?
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Formula 2 / GP2 / WSR

Post Postao/la K1M1 »

Danas bila prva gp2 utrka (u monaku se vozi petkom). Ako netko nije gledao nije puno propustio. Sve po starom, opet pobjeda Vandoorna. :) Lik je jednostavno klasa iznad ostalih. Malo mu je danas pomogao virtual safety car, pa ga iskoristio idealno za ulazak u boks, ali mislim da bi svejedno pobijedio i da nije bilo toga.
Čudna utrka za Marciella, startao iz prvog reda, odmah prošao rossija, bio vodeći u utrci do ulaska u boks, a onda u drugom djelu utrke skroz izgubio brzinu i završio tek 8.
Canamasas na podiju. :) Taj lik je panj na svim ostalim stazama, al u monaku rastura, podij prošle i ove godine.


Sutra druga utrka u 16:10
Ovaj vikend je i WSR. Utrka je u nedjelju u 11:10. Inače to je jedini put u godini da WSR i GP2 voze isti vikend na istoj stazi, pa je zanimljivo i usporedit vremena.
slika
Avatar
speedy56
Legenda
Legenda
Postovi: 4566
Pridružen/a: 18 stu 2012, 14:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: FAlonso ALotterer
Lokacija: gdje me sunce grije

Re: Formula 2 / GP2 / WSR

Post Postao/la speedy56 »

Cirkus sa startom je bio dobar :D
Bilo bi gusto s Picom da nije bilo VSC-a, razmak je bio oko 24-25s, a za "normalni" pit je trebalo nekih 26s.
Nadam se da će Marciello sutra uzet, nažalost morat ću snimku gledati, treba i njemu napokon neki rezultat. Ne kužim zašto ga je Ferrari prebacio u Trident, s Racing Engineeringom je prošle godine bio ok, jedino je imao milijun pehova. Ove godine bi s Rossijem bio dobar duo
slika
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Formula 2 / GP2 / WSR

Post Postao/la K1M1 »

Da, start je bio smijeh. Na kraju mi jedino nije jasno zašto su kaznili Gaslyja da starta iz boksa, ni kriv ni dužan po meni.
speedy56 je napisao/la:Bilo bi gusto s Picom da nije bilo VSC-a, razmak je bio oko 24-25s, a za "normalni" pit je trebalo nekih 26s.
Da, bilo bi zanimljivo, al ipak mislim da bi Vandoorne bio dosta u prednosti na svježim gumama. Naravno pitanje je dal bi ga uspio prestić, ipak je to monaco. Šteta što nije bilo tako na kraju, bila bi dobra borba Vandoorne-Pic-Rossi za pobjedu
speedy56 je napisao/la:Ne kužim zašto ga je Ferrari prebacio u Trident, s Racing Engineeringom je prošle godine bio ok, jedino je imao milijun pehova. Ove godine bi s Rossijem bio dobar duo
Ni meni nije jasno, valjda zato jer je trident talijanska ekipa. Al ionako je gp2 spec serija i ne igra neku veliku ulogu ekipa u kojoj si, svi auti su podjednaki. Jedina razlika koju neka ekipa može napravit je da znaju bolje složit setup za pojedinu stazu.
slika
Avatar
speedy56
Legenda
Legenda
Postovi: 4566
Pridružen/a: 18 stu 2012, 14:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: FAlonso ALotterer
Lokacija: gdje me sunce grije

Re: Formula 2 / GP2 / WSR

Post Postao/la speedy56 »

K1M1 je napisao/la:Na kraju mi jedino nije jasno zašto su kaznili Gaslyja da starta iz boksa, ni kriv ni dužan po meni.
Nije ni njima jasno :biggrin: #-o
Pierre Gasly je napisao/la:The stewarts apologise after Race 1. They did a mistake, I should have not started from the pit lane. Real shame... I'll be back stronger!!!
https://twitter.com/PierreGASLY/status/ ... 0026769408" onclick="window.open(this.href);return false;
slika
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Formula 2 / GP2 / WSR

Post Postao/la K1M1 »

haha svašta, to još nisam vidio, prvo mu opiče kaznu koju nitko ne kuži zašto ju je dobio, i onda mu se još kasnije ispričaju da su pogrijesili #-o

danas marciello na poleu, mora to pretvorit u pobjedu, vec jako puno zaostaje u prvenstvu, samo 12 bodova je skupio u 5 utrka, a svi očekivali da će bit glavni konkurent vandoorneu za naslov...
slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Formula 2 / GP2 / WSR

Post Postao/la F1NAC »

E moj Marciello :/
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
speedy56
Legenda
Legenda
Postovi: 4566
Pridružen/a: 18 stu 2012, 14:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: FAlonso ALotterer
Lokacija: gdje me sunce grije

Re: Formula 2 / GP2 / WSR

Post Postao/la speedy56 »

Šteta, trebao je uzeti ovo...
Tipična Monte Carlo utrka danas, Canamasas opet prošao u St. Devote-u. U Austriji se može vratiti u "normal mode" :)
Moram opet komentirati režisera )opet)... King se katapultira preko Gaslya i ovaj ništa ne skuži dok ne pusti radio #-o Palmer i ovaj Aley su pogađali što se desilo...

Edit:
I Stanaway je sa stilom prošao zadnji zavoj :)
slika
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16010
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Formula 2 / GP2 / WSR

Post Postao/la Cuky »

ako se ne varam mislim da je Monako jedinia staza na kojoj FOM ne radi prijenose, bar kad je F1 u pitanju (i možda Suzuka, mislim da ih tamo radi Fuji ali nisam siguran)
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Formula 2 / GP2 / WSR

Post Postao/la F1NAC »

Cuky je napisao/la:ako se ne varam mislim da je Monako jedinia staza na kojoj FOM ne radi prijenose, bar kad je F1 u pitanju (i možda Suzuka, mislim da ih tamo radi Fuji ali nisam siguran)
U suzuki radi Fuji tv
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Formula 2 / GP2 / WSR

Post Postao/la K1M1 »

speedy56 je napisao/la: Edit:
I Stanaway je sa stilom prošao zadnji zavoj :)
heh da, lud prolazak zadnjeg zavoja
al koji lik, šta ne može pričekat da prođe cilj pa nek onda slavi, al ne, ide on proklizavat i bacat bolid u zadnjem zavoju :) da mu je bolid pobjegao i da se zabio u zid tamo ispao bi budala, uvijek se sjetim onog wirdheima - https://www.youtube.com/watch?v=zVcMe6Kconc" onclick="window.open(this.href);return false; sad ga se ljudi samo po tome sjećaju, više se nitko ni ne sjeća da je bio prvak f3000 (sadašnja gp2), vjerojatno zbog te gluposti nikad nije ni dobio priliku u f1...

Wsr počinje za par minuta, ja gledam ovdje http://livetv.sx/en/eventinfo/316158_fo ... 3|367|7|en" onclick="window.open(this.href);return false;
ako netko ima neki bolji stream neka stavi.
slika
Avatar
speedy56
Legenda
Legenda
Postovi: 4566
Pridružen/a: 18 stu 2012, 14:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: FAlonso ALotterer
Lokacija: gdje me sunce grije

Re: Formula 2 / GP2 / WSR

Post Postao/la speedy56 »

Gadan sudar u St. Devote :/
slika
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Formula 2 / GP2 / WSR

Post Postao/la K1M1 »

koji kaos na početku, crvena zastava...
prijenos katastrofa, prošlo 10 min a još nisu pokazali poredak. :?
slika
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Formula 2 / GP2 / WSR

Post Postao/la K1M1 »

Koja fantastična vožnja Rowlanda, s 12. na 6. mjesto sve pretjecanjima na stazi, to se rijetko dogodi i na pravim stazama a kamoli u monacu, a pretjecanje u swimming poolu je sick, ne pamtim da sam to ikad vidio. Vozio sekundu brže po krugu od pobjednika i ovih vodećih. Šteta zbog tog sudara na startu, da toga nije bilo mislim da bi pobjedio s jedno pol kruga prednosti.
WSR se vozi opet vec sljedeci vikend, Spa.
slika
Avatar
speedy56
Legenda
Legenda
Postovi: 4566
Pridružen/a: 18 stu 2012, 14:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: FAlonso ALotterer
Lokacija: gdje me sunce grije

Re: Formula 2 / GP2 / WSR

Post Postao/la speedy56 »

Gledam malo WSR (2.0) na ESPN-u i vidim našeg Kodrića u poretku... pa ne možeš vjerovati da nitko na dnevniku bar jednom ne može spomenuti to ime... Ali vidim da je to praksa kod nas, jučer Contador osvoji jednu od najvećih biciklističkih utrka pa ne sportskima ne potroše ni minutu da bi nešto rekli #-o
slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Formula 2 / GP2 / WSR

Post Postao/la F1NAC »

speedy56 je napisao/la:Gledam malo WSR (2.0) na ESPN-u i vidim našeg Kodrića u poretku... pa ne možeš vjerovati da nitko na dnevniku bar jednom ne može spomenuti to ime... Ali vidim da je to praksa kod nas, jučer Contador osvoji jednu od najvećih biciklističkih utrka pa ne sportskima ne potroše ni minutu da bi nešto rekli #-o
ma nista nece, jedino da je prvi makar mislin da ni onda. Malo ljudi je vjerovatno culo za tu seriju
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16010
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Formula 2 / GP2 / WSR

Post Postao/la Cuky »

Mick Schumacher slomio je ruku na utrci Formule 4 na RB Ringu
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Formula 2 / GP2 / WSR

Post Postao/la F1NAC »

Koji panj ovaj koji ga je naguzio. Al pazi koji peh. Em michael lezi u krevetu em sad ovaj u gipsu. Jeeez
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
speedy56
Legenda
Legenda
Postovi: 4566
Pridružen/a: 18 stu 2012, 14:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: FAlonso ALotterer
Lokacija: gdje me sunce grije

Re: Formula 2 / GP2 / WSR

Post Postao/la speedy56 »

Dobra gp2 utrka u Silverstone (po običaju)
Vandoorne prvi put ove sezone nije bio ultimativna sila, ali šteta je minimalna, Rossi je samo jedno mjesto više plasiran. Pametno je vozio dok se probijao na novijim gumama.
King ogroman pehist, pola utrke se odlično brani od ovih s DRS-om i u zadnje krugu ga u Valeu Pic pukne #-o , spina i ovaj odustane. Ako će Pic dobiti kaznu (po mom mišljenju morA) Rowland je u debi vikendu na pole positionu, na domaćoj stazi :)
Marciello će sutra startati 2. ili 3., Lynn i Gasly odmah iza njega... moglo bi biti odlično

edit: skoro sam zaboravio #-o
slika
...pa malo kasnije
slika
:lol:
slika
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16010
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Formula 2 / GP2 / WSR

Post Postao/la Cuky »

nije valjda dobio kaznu pa nastavio sa istim i onda dobio još jednu?
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Formula 2 / GP2 / WSR

Post Postao/la K1M1 »

Ma taj Canamasas je panj najveći, nema utrke da on ne napravi neku glupost.
Inače super utrka. Sirotkin rasturio. Pole, najbrži krug i pobjeda. Vrlo brz i talentiran vozač, a i sponzora i novaca mu ne nedostaje. To je ta kombinacija koja pali za dobit mjesto u f1. Ako nastavi ovako nebih se čudio da bude u f1 sljedece godine. Prošle godine je vozio na fp1 u Sočiju za sauber, nisam siguran dali je još uvijek povezan s njima...
Baš je bilo dobrih dvoboja, onaj fajt Stanaway-Vandoorne-Rossi je bio super.
Rowland odličan, prvi put čovjek sjeo u gp2 bolid i odmah u bodovima, sutra starta s polea vjerojatno (Pic mora dobit kaznu za ono).

GP3 utrka isto dobra, dvoboj za prvo mjesto je bio epic. :) Stavim video kad nađem...
slika
Avatar
speedy56
Legenda
Legenda
Postovi: 4566
Pridružen/a: 18 stu 2012, 14:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: FAlonso ALotterer
Lokacija: gdje me sunce grije

Re: Formula 2 / GP2 / WSR

Post Postao/la speedy56 »

Pic dobio 20s
Rownland se lupa po glavi
It would also have handed GP2 debutant Oliver Rowland eighth and reversed grid pole, had the MP Motorsport driver not earned his own penalty.

This was a five-second time penalty for exceeding the track limits at Copse Corner.
A bez Sergia Canamasasa Gp2 nebi bio gp2 :lol: Maldonado je za njega mala beba...

Gp3 sam propustio, otišao na malu turu, sutra je u 8h po našem vremenu snimka na Skyu
slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Formula 2 / GP2 / WSR

Post Postao/la F1NAC »

Ali zasto daju vremenske kazne. Zar je tako tesko rec da se vrati pozicija? I koji klinac im toliko treba kad je ocigledno???? Hebote koja glupost. Mogli su rec rossiji samo da vrati poziciju :roll:
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
speedy56
Legenda
Legenda
Postovi: 4566
Pridružen/a: 18 stu 2012, 14:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: FAlonso ALotterer
Lokacija: gdje me sunce grije

Re: Formula 2 / GP2 / WSR

Post Postao/la speedy56 »

Na kraju je ostao na istoj poziciji :roll:
Ako imaju tu metodu "nula tolerancije" trebali su mu odmah reći da vrati poziciju.

Super sprint utrka, tako bi to trebalo izgledati, manje štednje guma, više stiskanja. DRS je ovdje solidno funkcinirao, zato volim ovaj novi layout Silverstonea, dobiš šansu na pravcu do Brooklandsa, a dalje trebaš sam dovršiti posao do Copse-a. Također, ovom ispred daje šansu da se obrani (npr King jučer, Alonso prošle godine...). Kad sam več kod Kinga, moram reći da super vozi ovu rookie sezonu. Skoro je i Vandoornea dobio, za kojeg bih rekao da je imao neki problem jer i kad je trebao početi stiskati (da bude unutar 5s Rossija) nije imao tempo, čak je vozio i 1:45, a i Rowland mu se brzo odvojio.
Marciello napokon na postolju, sad Evans zasluženo ima titulu najnesretnijeg vozača sezone
slika
Odgovori