Prijenos utrka[Stream,kritike na prijenos]

Rasprave o događajima (ne)izravno vezanim uz Formulu 1

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
Walter
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2252
Pridružen/a: 27 vel 2008, 15:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Pored mutne Save
Kontakt:

Re: Prijenos utrka na Internetu

Post Postao/la Walter »

Mi smo pokušali gledati stream sa SkySporta, ali stalno je štekalo pa smo se prebacili na njemački RTL koji imamo na kablovskoj, bolje išta nego ništa.
slika
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Prijenos utrka na Internetu

Post Postao/la Cuky »

Meni je stream za Sky išao bez greške (ovaj link gore).
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
elder
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1888
Pridružen/a: 07 kol 2007, 14:51
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton
Lokacija: Krapina

Re: Prijenos utrka na Internetu

Post Postao/la elder »

damjan.cule je napisao/la:Meni je stream za Sky išao bez greške (ovaj link gore).
i meni isto do 15krugova pred kraj, onda je krepal. Pa sam se prebacil na eplsite
Darkness rises when silence dies
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Re: Prijenos utrka na Internetu

Post Postao/la Slash »

Aj stavite sutra ako bude stream za sky za kvale i 3. trening, ne mogu slušat više ove naše.
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Prijenos utrka na Internetu

Post Postao/la K1M1 »

Slash je napisao/la:Aj stavite sutra ako bude stream za sky za kvale i 3. trening, ne mogu slušat više ove naše.
Zašto? Pa baš su zabavni, nasmiješ se pokojem biseru i tako.. :)
A na kvalama će valjda biti Blaž i Novak.
evo link za sky - http://www.vipbox.tv/watch/32669/1/sky- ... nline.html" onclick="window.open(this.href);return false;
trenutno je snimka fp2. :)
slika
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Re: Prijenos utrka na Internetu

Post Postao/la Slash »

Sad je neki bijeli kvadrat prek skoro cijele slike. Oće se to popravit ili?
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
ferarriiga
Postovi: 2
Pridružen/a: 03 lip 2012, 15:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso Ferrari

Re: Prijenos utrka na Internetu

Post Postao/la ferarriiga »

hoce li bit link za vecerasnju utrku u montrealu :)
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Prijenos utrka na Internetu

Post Postao/la Cuky »

pa pogledaj samo stranicu prije...ako su sve utrke bile na tom istom mjestu ne vidim razlog zašto i ova nebi...
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
ferarriiga
Postovi: 2
Pridružen/a: 03 lip 2012, 15:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso Ferrari

Re: Prijenos utrka na Internetu

Post Postao/la ferarriiga »

moze li mi neko reci sta treba radit sa ovim kodovima sto je postavio korisnik "ivan599"
Avatar
stalker
Postovi: 3
Pridružen/a: 12 svi 2012, 15:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Dubrovnik

Re: Prijenos utrka na Internetu

Post Postao/la stalker »

Danas moram raditi a na poslu imam samo 5-6 redovnih domaćih programa i ni jedan lokalni koji prenosi F1.
Ima li netko link na kojem bi se mogla gledati današnja utrka?
Avatar
elder
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1888
Pridružen/a: 07 kol 2007, 14:51
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton
Lokacija: Krapina

Re: Prijenos utrka na Internetu

Post Postao/la elder »

stalker je napisao/la:Danas moram raditi a na poslu imam samo 5-6 redovnih domaćih programa i ni jedan lokalni koji prenosi F1.
Ima li netko link na kojem bi se mogla gledati današnja utrka?
http://www.vipbox.tv/sports/formula-1.html" onclick="window.open(this.href);return false; - evo izvolis tu imas
Darkness rises when silence dies
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Prijenos utrka na Internetu

Post Postao/la Toon »

...evo još jedan koji ja koristim (ako ne ide drugačije) za gledanje raznih sportskih događanja: http://www.thefirstrow.eu/sport/motosport.html" onclick="window.open(this.href);return false;
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: Prijenos utrka na Internetu

Post Postao/la Kenny »

Zašto ako neide drugačije? juče je tu bila odlična slika
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
stalker
Postovi: 3
Pridružen/a: 12 svi 2012, 15:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Dubrovnik

Re: Prijenos utrka na Internetu

Post Postao/la stalker »

Na žalost izgleda da su admini u HEP-u postavili oštre filtere pa pristup ovim stranicama nije moguć.
Morat ću na žalost tražiti nekog tko će snimiti trku iako to nije ono pravo
Avatar
mrd
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 993
Pridružen/a: 20 vel 2011, 18:11
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Berlin

Mladen Jergović i njegove (izmišljene) priče

Post Postao/la mrd »

Ova tema mi već neko vrijeme stoji u glavi.
Za Jergovića sam saznao nedugo nakon što sam počeo pratiti formulu 1 i od tada ga rado slušam i gledam i čitam. Osim očitog poznavanja f1 ljudstva i tehnike, volim njegovu percepciju stvari i način razmišljanja. Međutim, slušajući ga sve ove godine i čitajući u zadnje vrijeme njegov blog-sajt, neke stvari su mi se činile toliko nestvarne (pogotovo za jednog obicnog f1 fana sa ovih prostora kao što sam ja). Te neke priče kako je bio izvršni producent u FOM-u (znači glavna faca za TV prijenose), pa da je pored winsdora bio glani čovijek u (neuspjelom) US F1 timu, da mu je Horner jednom prilikom došao tražiti posao u f1 itd. su mi sve više upadale u oči. Malo sam njuškao po netu i postalo mi je sumljivo kako to da se nigdje na sajtovima FOMa ne pominje Mladen, pa čak ni na spiskovima bivšeg TV osoblja, na kojima imaju imena od kamermana do producenata, takođe nigdje gdje se spominje US F1 nema dotičnog gospodina. Da ne spominjem da su svi projekti koje je Jergović pokrenuo na našem tlu propali (od pokretanja f1 racing magazina preko sponzoriranja vozača do ove zadnje kreator fame).
Ne znam, ne želim reći da čovijek laže, ja još uvijek volim da čitam njegove blogove i tvrdim da bi on i Blaž bili idealan komentatorski par, ali sve mi je to malo sumljivo i zanimaju me vaša mišljenja na tu temu.
slika
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Mladen Jergović i njegove (izmišljene) priče

Post Postao/la Chuck Norris »

O njemu sam na početku ima dobro mišljenje a sada mi sve više i više pada u očima.Rado posjetim njegov site ima zanimljivih tekstova ali ima toliko hvalisanja da od toga bude mučno.Često čitam i komentare ispod tekstova(ne komentiram samo pasivno pratim) i nevjerovatno koliko čovjek ne dopušta nekakvu kritiku,svak ko se javi sa suprotnim mišljenjem je neznalica

Evo recimo primjer komentara

Na pitanje nekog člana
Ne vidim kako se postavio u jaku poziciju i zašto ga uopće branite g. Jergoviću. Po meni je ovo vrlo balavo ponašanje i isto kao i Alonso u svoje vrijeme zaslužuje osudu za takve manevre. A što se tiče jake pozicije, nije baš da ima gdje puno.
Mladen odgovara
Sjednite udobno, udahnite zrak par puta, pročitajte tekst polako i bez mržnje još jednom, pokušajte nešto i shvatiti. Znam da je teško, ali dajte si truda.
Možda dokučite koju igru igra Hamilton, i zašto.
Možda (makar sumnjam) shvatite i da ga, ovaj put, ne branim. Upravo suprotno.
Ukoliko operacija ne uspije, predlažem da, u prvoj instanci, počnete pratiti neki jednostavniji website.
Ili ovakav komentar Mladenov
Gary Anderson nije bog.
Pazite, ja nisam napisao ovaj tekst zato jer ja ne znam te stvari, ili da obranim Hamiltona. Situacija je svakako problematična i moja namjera je bila da, nakon razgovora s dvojicom frendova na vrlo istaknutim pozicijama u McLarenu, rasvijetlimo slučaj možda s neke strane koju nećete lako pronaći u drugim medijima.
Mislite da ja onda sjednem i pišem tekst zbog sebe? Ne, pišem ga zbog vas jer naivno i, očito, glupo vjerujem da ćete razumjeti da dobivate prilično jedinstvenu perspektivu jednog neobičnog dogadjaja.
Moja greška je što ne uvidjam da bi neki od vas radije čitali reciklirane i sto puta jednako interpretirane činjenice.
Jer, valjda, nije moguće da od svih baš Jergović sazna neke ekstra stvari.
No, moguće je. Vama društvo još izgleda nije baš jasno da je Formula 1 kao i sve drugo: ako si dugo unutra, upoznaš ljude i procese, i ostaneš u tome zauvijek.
Vi niste, ja jesam.
Ali nekad se pitam što će mi sve ovo. Zašto da se mučim zbog vas? Zašto da me nervira što se ja potrudim, telefoniram, pišem, a vi onda pročitate i velite “A ne, to sigurno nije tako…”
Trebam li to? Trebam li to nepovjerenje i takve, prave hrvatske, komentare, kojima su limiti navijanje (navijanje?!) za nekog vozača i logika da podijeliti informaciju znači “praviti se važan”? Iskreno, ne trebam to. Ja vas ne trebam. I ozbiljno ću razmisliti hoću li ukinuti samo komentare ili cijeli website.
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
mrd
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 993
Pridružen/a: 20 vel 2011, 18:11
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Berlin

Re: Mladen Jergović i njegove (izmišljene) priče

Post Postao/la mrd »

Ma da, stalno progurava te priče i to kako je on jadan i naivan. Ali dosta su ispirana usta sa Jergovićem i na ovom i na raznim forumima, ne bih
želio da se ova tema pretvori u još jednu pljuvačku temu o Mladenu Jergoviću, zanima me vaše stajalište o vjerodostojnosti priča o svojoj angažiranosti u f1, neki mogući linkovi, koji bi potkrijepili jednu ili drugu stranu priče. Što se tiče same US F1 ekipe, kao što sam rekao, nisam uspio da iskopam ni jednu poveznicu, osim mladenovih priča. Negdje se ja mislim pojavila slika njega i Windsora, ali sada je ne mogu da nadjem...
slika
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Re: Mladen Jergović i njegove (izmišljene) priče

Post Postao/la Slash »

Čače, mogao si onda stavit i ostale komentare ;).

Mladen, u komentaru nakon ovog gore:
Slažem se da je najjednostavnije odsjeći. To i radim koji put. Ne biste vjerovali kakvih ljudi ima…
U ovom slučaju zasmetalo me što netko tako slonovski ignorira određen napor da mu se pruži drugačija slika jedne visoko publicirane afere. Ponavljam: ja, kad saznam stvari koje saznam, mogu sve to zadržati za sebe. Ja bih znao što znam. Vi ne biste bili oštećeni, bar ne biste mislili da ste oštećeni.
Ali, meni je stalo. I onda lik veli ˝Ovaj se pravi važan˝ ili ˝Otkud baš njemu te informacije˝ etc etc.
Možda moj ispad izgleda malo nesrazmjerno u odnosu na ono što je objavljeno, no otprilike u isto vrijeme stigla su još dva komentara koji me izravno, ružnim riječima, vrijeđaju jer sam se usudio ponuditi alternativnu verziju stotinama objavljenih na˝normalnim˝ siteovima. Te sam komentare pedalirao ravno u kantu za smeće, naravno.
Što se Hamiltona tiče, moje osobno mišljenje, za one koji su previše zaslijepljeni pa nisu pažljivo pročitali tekst, je da je novac preuzeo odviše bitnu ulogu u ovoj fazi njegove karijere, da je pogriješio što je prepustio bitne odluke vrlo pohlepnoj menadžment kompaniji, da nije dobro postupio kad je iznio van tajne cijele ekipe, ali da je time ojačao svoju poziciju. Posve sumnjam da će se opet dogoditi da Button dobije povlašteni tehnički tretman. I znam pouzdano da u McLarenu niti ne pomišljaju o scenariju bez Hamiltona, i da ih je ova zgoda primorala da vrlo ozbiljno shvate njegove motive.
Kad velite da mu ovakve stvari štete, u pravu ste samo ako govorite o šteti za image. Ali, on će o toj šteti razmišljati smijući se pri svakom koraku na putu do banke. Plus, neće ga više vozati McLarenovi inženjeri.
Vi i ja smo drugačiji. Ja nikad ne bih napravio to što je on napravio, koliko god mi novac bio važan.
Ali, da je Lewis Hamilton najbolje što se dogodilo Formuli 1 nakon Ayrtona Senne, u to sam i dalje siguran. I da je suludo talentiran vozač, u to sam još sigurniji.
Ja obožavam taj njegov site, upravo zato jer je drukčiji od svih ostalih. A smatram ga i vjerodostojnijim jer vjerujem da ne bi izmišljao da zna ljude u McLarenu ako ne zna - nema nikakve koristi od toga. Puno rađe posjećujem taj site nego npr. ''najbrži f1 portal u Hrvatskoj'' koji prevodi vijesti sa stranih portala i očito su jako ponosni na to.

Jergović ima, čini mi se, golem ego, ali ne bih rekao da je to posve bez pokriće.
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: Mladen Jergović i njegove (izmišljene) priče

Post Postao/la Kenny »

MRD: Zar nije vodio neke vozače kod Windsora i jesi možda čuo za svaku osobu koja je trebala radit u Camposovom timu?
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
mrd
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 993
Pridružen/a: 20 vel 2011, 18:11
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Berlin

Re: Mladen Jergović i njegove (izmišljene) priče

Post Postao/la mrd »

Ne znam za to da je vodio vozače kod Windsora, znam za neki članak u kojem je predstavio USF1 bolid ili nešto slično, a i to je domaći članak. Naravno da nisam čuo za svaku osobu, ali danas se na internetu može svašta naći, ima puno informacija ali nigdje se Jergović ne spominje, a za nekoga ko tvrdi:
Od tada pa kroz narednih šest godina bio sam, dakle, prvi čovjek Ecclestoneove elitne TV operacije. Imao sam praktički odriješene ruke pri odabiranju ljudi za produkciju, njihovom zapošljavanju, određivanju plaće i njihovom – rijetkom – otpuštanju.
i ovo:
U jednom od naših čestih telefonskih razgovora početkom 2009. Windsor mi je ponudio da se pridružim toj operaciji, tada još na jestu jednog od direktora bez portfelja.
mislim da ne bi trebao biti problem naći poveznice, međutim meni jeste. Ispravite me ako griješim.
slika
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: Mladen Jergović i njegove (izmišljene) priče

Post Postao/la Kenny »

Kod Wilsona, je vodio vozače, zahebo sam se
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Mladen Jergović i njegove (izmišljene) priče

Post Postao/la Chuck Norris »

Razlog zbog kojeg svake kvalifikacije i utrku popratim s oko 50 ili 60 komentara na Twitteru na engleskom jeziku nije moje preseravanje, ili samo zato da ponudim svoje viđenje tijeka utrke (jer onda bi to bilo na hrvatskom). Razlog je u zahtijevu Deana Lockea (wow! puno ime i prezime!), glavnog producenta F1 prijenosa u FOM-u, da mu to šaljem. Njegov asistent produkcije sjedi do njega i ˝čita˝ utrku za njega. On također hvata moje Tweetove i izravno ih govori Deanu u slušalice, i onda Dean prema tome radi korekcije u prijenosu.
Ne vjerujete? Nisam sumnjao.
slika
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
elder
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1888
Pridružen/a: 07 kol 2007, 14:51
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton
Lokacija: Krapina

Re: Mladen Jergović i njegove (izmišljene) priče

Post Postao/la elder »

Haha, kako je lik pun sebe.
Darkness rises when silence dies
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Mladen Jergović i njegove (izmišljene) priče

Post Postao/la Scuderia »

:lol: da da, kako da ne. Od toliko ljudi, on je bas uzeo Jergovica. :lol:

Sta je sljedece ? :roll:
slika
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Mladen Jergović i njegove (izmišljene) priče

Post Postao/la Cuky »

Možda se na kraju otkrije da je Jergović zapravo pravi gazda F1, a Ecclestone samo njegova marioneta?
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Odgovori