Sebastian Vettel [#5]

Novosti o vozačima i timovima, glasine...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la Schumy.d »

F2004_the_best_ever je napisao/la:Vettel dobio 3 kaznena poena, ukupno ih sada ima 9 ako sakupi 12 mora jednu utrku pauzirat, posle Austrije samanjit će mu se kazneni bodovi za 2 boda.
Ma neka je udario onog :cenzura: , pa makar ga koštalo 3 boda.

A kad vidim Hamiltonovu facu poslije na izjavama, moram odmah na wc. :doubt:
Avatar
Domi
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1381
Pridružen/a: 30 ožu 2009, 23:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumacher - Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la Domi »

I dobro da ga je lupio :biggrin:
"Life is about passions. Thank you for sharing mine" - Michael Schumacher, Brazil GP 2012
dmarijon
Legenda
Legenda
Postovi: 4903
Pridružen/a: 21 vel 2007, 09:21

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la dmarijon »

Uopće nisam siguran da je psihološki više izgubio od haamija. Rekao bi čak da je hami frustriraniji.
Kad je kao dolazio kod ferrarijevog boksa, pa nešto vježba vrat, pre pre smiješno
Samo neka se trkaju.
Avatar
marcus
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1127
Pridružen/a: 13 lip 2011, 12:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la marcus »

Vidi se kako mu je MS uzor u svemu. Dobrom, ali i lošem. Prljavo lošem. Kao i Rosbergu ( Monaco 2014.).
Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics: Even if you win, you’re still retarded.
gjoko-mkd
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1621
Pridružen/a: 03 lip 2012, 22:49
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferari

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la gjoko-mkd »

Iskren da budem....da sam ja bio na mestu Fetela...uradio bih lošiju stvar....najmanje bih ga udario po glavu..ili zakucao bolid u njega..

To je priroda...j..ga(zov divljine :oops: )
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la pospani gad »

gjoko-mkd je napisao/la:Iskren da budem....da sam ja bio na mestu Fetela...uradio bih lošiju stvar....najmanje bih ga udario po glavu..ili zakucao bolid u njega..

To je priroda...j..ga(zov divljine :oops: )
Točno - čisti iskonski nagon, bez imalo civilizacijskog finog pristupa, ili što ti reče zov divljine.
Ili što bi na Balkanu reklu; hebo ***** svoju, ne'š ti mene h****, sada ćeš dobit' po *****.
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
marcus
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1127
Pridružen/a: 13 lip 2011, 12:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la marcus »

Dobro je Lewis rekao....pa gledaju nas mladi vozači i kakvu im poruku ovime šaljemo.

Jasno da je to sladunjavo politički korektna poruka kojom se skupljaju poeni, ali ruku na srce, jednostavno je u pravu, a Vettel je u krivu i najbolje bi bilo da se javno ispriča, pregrize govno i gotovo. U sebi neka misli što hoće.
Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics: Even if you win, you’re still retarded.
Avatar
Ferrari-BiH
Veteran
Veteran
Postovi: 3300
Pridružen/a: 27 ruj 2008, 00:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Tešanj

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la Ferrari-BiH »

marcus je napisao/la:Dobro je Lewis rekao....pa gledaju nas mladi vozači i kakvu im poruku ovime šaljemo.

Jasno da je to sladunjavo politički korektna poruka kojom se skupljaju poeni, ali ruku na srce, jednostavno je u pravu, a Vettel je u krivu i najbolje bi bilo da se javno ispriča, pregrize govno i gotovo. U sebi neka misli što hoće.
Da sram da bude Vettela [-X
Sta je sljedece od njega, da nece slucajno traziti da timski kolega koji je 2 mjesta ispred, sa realnim sansama da napreduje za jos jedno mjesto, saceka njega i propusti ga. Tacno ovaj Vettel nema nimalo srama [-X
¡oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs ˙oןıq ǝɾ oʇs oɐʞ ǝɾıu ǝsıʌ ɐʇsıu
Avatar
marcus
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1127
Pridružen/a: 13 lip 2011, 12:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la marcus »

Lewis je samo ispitivao situaciju. Nije ništa zahtjevao. Lijepo su mu rekli sorry, ali neće moći ove noći. I to je to. Naravno da ispituje sve postojeće mogućnosti. Što on zna koliko je Bottas blizu ili daleko od drugoplasiranog.
Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics: Even if you win, you’re still retarded.
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2899
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la Vuksa_KC »

marcus je napisao/la:Dobro je Lewis rekao....pa gledaju nas mladi vozači i kakvu im poruku ovime šaljemo.

Jasno da je to sladunjavo politički korektna poruka kojom se skupljaju poeni, ali ruku na srce, jednostavno je u pravu, a Vettel je u krivu i najbolje bi bilo da se javno ispriča, pregrize govno i gotovo. U sebi neka misli što hoće.
Hah, mladi vozači, daj ih pogledaj, krš i lom gdi god se okreneš, boli njih za slike Hamiltona ili Vettela.
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la vidc »

Lewis Hamilton - brižni starješina formule 1, vječito fin i pošten, nikad prljav i prefrigan.
daaaavno biješe taj abu dhabi 2016.
valjda konta dječica će se možda furat na Luku Modrića i počet selektivno zaboravljat :P
Avatar
Ferrari-BiH
Veteran
Veteran
Postovi: 3300
Pridružen/a: 27 ruj 2008, 00:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Tešanj

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la Ferrari-BiH »

marcus je napisao/la:Lewis je samo ispitivao situaciju. Nije ništa zahtjevao. Lijepo su mu rekli sorry, ali neće moći ove noći. I to je to. Naravno da ispituje sve postojeće mogućnosti. Što on zna koliko je Bottas blizu ili daleko od drugoplasiranog.
Tvojom logikom mogao je pitati da neko snajperom busi gume protivnicima, jer jbg i to je ispitivanje mogucnosti
¡oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs ˙oןıq ǝɾ oʇs oɐʞ ǝɾıu ǝsıʌ ɐʇsıu
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la pospani gad »

Ferrari-BiH je napisao/la:
marcus je napisao/la:Lewis je samo ispitivao situaciju. Nije ništa zahtjevao. Lijepo su mu rekli sorry, ali neće moći ove noći. I to je to. Naravno da ispituje sve postojeće mogućnosti. Što on zna koliko je Bottas blizu ili daleko od drugoplasiranog.
Tvojom logikom mogao je pitati da neko snajperom busi gume protivnicima, jer jbg i to je ispitivanje mogucnosti
Dobro, ti jesi malo sa ovom izjavom zahvatio SF..... ali Lewis će sve učiniti da osvoji ovogodišnje prvenstvo. Kako bih volio da Bottas proradi i razvali Lewisa do kraja ove sezone - i to je jedna od mogućnosti. Samo, činjenica je da je ovo tek Bottasova osma utrka u Mercedesovom bolidu - fali mu nešto iskustva. Ali ako se stvori prilika, eto Bottasa za vratom, Hamiltonu. :biggrin:
Ima još 12 utrka do kraja sezone. :driver:
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
marcus
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1127
Pridružen/a: 13 lip 2011, 12:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la marcus »

U čemu je problem sa zadnjom utrkom lani? Lewis je radio jedinu legalnu stvar koju je mogao da osvoji prvenstvo. Nije nikog lupio, nije nikome sabotirao bolid......bez ikakve pomoći od ekipe pokušao je sve, do zadnjeg zavoja zadnjeg kruga sezone. Da nije Vettel bio iza Rosberga možda bi mu upalilo. Ipak nije htio sjebati svog "zemu".

Je li to bilo kurvanjski, podlo, pokvareno, nesportski.....svašta se pisalo. Jest pomalo. Ali ovako su gledatelji dobili uzbudljivu završnicu sezone, do samog kraja te samim time savršen uvod za slijedeću. Ok, Barbika je sve zajebala.
Što je "gazdama" unosnije - da Lewisu nije otišao motor u Maleziji bio bi prvak u Brazilu ili ovakva "nailbiting" završnica u Abu Dhabiju. Trebaju njemu dati 100 milijuna nečega, a ne Ferrariju. Lewis je apsolutno glavni svjetski promotor F1 danas i žao mi je ako se to (većini) nekome ne sviđa.
Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics: Even if you win, you’re still retarded.
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la vidc »

marcus je napisao/la:U čemu je problem sa zadnjom utrkom lani? Lewis je radio jedinu legalnu stvar koju je mogao da osvoji prvenstvo. Nije nikog lupio, nije nikome sabotirao bolid......bez ikakve pomoći od ekipe pokušao je sve, do zadnjeg zavoja zadnjeg kruga sezone. Da nije Vettel bio iza Rosberga možda bi mu upalilo. Ipak nije htio sjebati svog "zemu".

Je li to bilo kurvanjski, podlo, pokvareno, nesportski.....svašta se pisalo. Jest pomalo. Ali ovako su gledatelji dobili uzbudljivu završnicu sezone, do samog kraja te samim time savršen uvod za slijedeću. Ok, Barbika je sve zajebala.
Što je "gazdama" unosnije - da Lewisu nije otišao motor u Maleziji bio bi prvak u Brazilu ili ovakva "nailbiting" završnica u Abu Dhabiju. Trebaju njemu dati 100 milijuna nečega, a ne Ferrariju. Lewis je apsolutno glavni svjetski promotor F1 danas i žao mi je ako se to (većini) nekome ne sviđa.
ali ali aliii...šta će na to reć mala djeca koja voze kartinge??
dmarijon
Legenda
Legenda
Postovi: 4903
Pridružen/a: 21 vel 2007, 09:21

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la dmarijon »

vidc je napisao/la:
marcus je napisao/la:U čemu je problem sa zadnjom utrkom lani? Lewis je radio jedinu legalnu stvar koju je mogao da osvoji prvenstvo. Nije nikog lupio, nije nikome sabotirao bolid......bez ikakve pomoći od ekipe pokušao je sve, do zadnjeg zavoja zadnjeg kruga sezone. Da nije Vettel bio iza Rosberga možda bi mu upalilo. Ipak nije htio sjebati svog "zemu".

Je li to bilo kurvanjski, podlo, pokvareno, nesportski.....svašta se pisalo. Jest pomalo. Ali ovako su gledatelji dobili uzbudljivu završnicu sezone, do samog kraja te samim time savršen uvod za slijedeću. Ok, Barbika je sve zajebala.
Što je "gazdama" unosnije - da Lewisu nije otišao motor u Maleziji bio bi prvak u Brazilu ili ovakva "nailbiting" završnica u Abu Dhabiju. Trebaju njemu dati 100 milijuna nečega, a ne Ferrariju. Lewis je apsolutno glavni svjetski promotor F1 danas i žao mi je ako se to (većini) nekome ne sviđa.
ali ali aliii...šta će na to reć mala djeca koja voze kartinge??
:D :D :D :D :D :D
Samo neka se trkaju.
Avatar
marcus
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1127
Pridružen/a: 13 lip 2011, 12:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la marcus »

Ponavljam legalno, dopušteno, u pravilima, bez kazne. Savjest je mirna.
Je li zadržavanje lopte i izležavanje na terenu kada vodiš sa 1 razlike u nogometu, a 85. minuta je, dopušteno ili ne? Jest. Nije baš lijepo, ali je u sklopu igre. Uklizati nekome u noge nije, i zato dobiješ crveni karton.

Poanta Abu Dhabija je....ne odustaj do zadnjeg zavoja. Igraj svoju igru, poštuj protivnika. Iskoristi sve što ti pravila i suci dopuštaju.
Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics: Even if you win, you’re still retarded.
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la Schumy.d »

marcus je napisao/la:Dobro je Lewis rekao....pa gledaju nas mladi vozači i kakvu im poruku ovime šaljemo.

Jasno da je to sladunjavo politički korektna poruka kojom se skupljaju poeni, ali ruku na srce, jednostavno je u pravu, a Vettel je u krivu i najbolje bi bilo da se javno ispriča, pregrize govno i gotovo. U sebi neka misli što hoće.
Daj molim te... Ako već djeca gledaju, onda je Hamilton pri dnu liste koga bi trebali gledati šta se toga tiče.
Ovaj potez je po pravilima regularan, ali p*derski, to se jednostavno ne radi. A ponovljeni start isto vrh. =D>
Avatar
marcus
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1127
Pridružen/a: 13 lip 2011, 12:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la marcus »

A Vettelovo nabijanje sa strane je? Odličan potez onda? Prvo počistite u svom dvorištu, a onda pljujte po ostalim ekipama.
Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics: Even if you win, you’re still retarded.
Avatar
marcus
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1127
Pridružen/a: 13 lip 2011, 12:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la marcus »

Evo baš su na YouTube stavili "best of radio". Vettel je rekao (nakon obavijesti iz boksa da je dobio kaznu), citiram: "When did I do dangerous driving then? ......... Can you give me an explanation when I did dangerous driving?!".

Pa koga ti zaj..... Sve se snima sa 100 kamera, sve što kažeš ide u eter. Cijeli automoto svijet se smije.
Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics: Even if you win, you’re still retarded.
dmarijon
Legenda
Legenda
Postovi: 4903
Pridružen/a: 21 vel 2007, 09:21

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la dmarijon »

Ja bi mu se smijao, ali što ako me koje dijete vidi. Ne bi bilo u redu.
Očito je bio frustriran što se progledava kroz ono zbog čega je to napravio (zašto sad ja)-barem iz njegove perspektive u tom trenutku
Samo neka se trkaju.
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la Cuky »

slika
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
zonelsk
Veteran
Veteran
Postovi: 2956
Pridružen/a: 07 lis 2012, 08:44
Ja sam: Vozač
Navijam za: FA

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la zonelsk »

vidc je napisao/la: ali ali aliii...šta će na to reć mala djeca koja voze kartinge??
Jesi li ti to usporedio skoro pa fizicki obracun i taktiziranje (100% legalno) na stazi? Sve da opravdaš svog ljubimca i pokušavaš spusiti Hamiltona sa visina u kojima ga zapravo (skoro) nitko ne drži?
I like to race, not to do laps alone.
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la F1NAC »

Čini se da tu jos nije kraj. Dalje se istražuje incident

slika
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
dmarijon
Legenda
Legenda
Postovi: 4903
Pridružen/a: 21 vel 2007, 09:21

Re: Sebastian Vettel

Post Postao/la dmarijon »

Meni ovo miriše samo na dokaz da ferrari za nastavak sezone ima STVARNU brzinu.
Samo neka se trkaju.
Odgovori