F1 PROGNOZA UTRKA (ex kladara) - PITANJA, KRITIKE, KOMENTARI

Komentiranje utrka, kvalifikacija i ostalih događaja tijekom GP vikenda...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73,luka_kimi

Zaključano

Nacin na koji zelim da se ukupni rezultati racunaju je

Anketa je završila: 22 ožu 2013, 13:36.

a.) Skupljanjem bodova iz utrka
5
56%
b.) Kao u F1 ( prva 10orka dobija bodove po bodovnom systemu 25-18-15-12.....)
4
44%
 
Ukupno glasova: 9

Avatar
GT-R
Početnik
Početnik
Postovi: 326
Pridružen/a: 05 lis 2008, 10:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumacher i Massa
Lokacija: Zagreb

Re: F1 PROGNOZA UTRKA (ex kladara) - PITANJA, KRITIKE, KOMENTARI

Post Postao/la GT-R »

Vidim ja da će bit tu jako puno bodova, na kraju sezone neko će imat tolko bodova da to sve neće moč stat na forum :D Sviđaju mi se pravila, svaka čast, bila bi sramota da po utrci netko neosvoji nijedan bod, bodovi se mogu dobiti apsolutno svugdje...

btw šta kubicaf1fanaticos nije poslao sliku našeg novog loga za team?
slika
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: F1 PROGNOZA UTRKA (ex kladara) - PITANJA, KRITIKE, KOMENTARI

Post Postao/la luka_kimi »

GT-R je napisao/la:Vidim ja da će bit tu jako puno bodova, na kraju sezone neko će imat tolko bodova da to sve neće moč stat na forum :D Sviđaju mi se pravila, svaka čast, bila bi sramota da po utrci netko neosvoji nijedan bod, bodovi se mogu dobiti apsolutno svugdje...

btw šta kubicaf1fanaticos nije poslao sliku našeg novog loga za team?
Nije, poslao mi je samo neispravan URL. Poslao sam mu preko moba poruku da popravi, a on ništa. :|

Pošalji ti, svejedno je tko. ;)
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: F1 PROGNOZA UTRKA (ex kladara) - PITANJA, KRITIKE, KOMENTARI

Post Postao/la Chuck Norris »

Što se tiče pravila za ovu sezonu da dam svoj komentar.Prvo pohvalit voditelje na trudu i zaželit im da uspješno vode kladionicu kao što su je vodili drugi dio sezone,i da bude što manje afera :D
A sad da se osvrnem na pravila,napravili ste dobar posao al ću se u svom postu osvrnut na ono što se meni ne sviđa a to su ovi dvoboji.Bez uvrede al moje mišljenje je da su ti dvoboji potpuno nepotrebni,pogotovo što će se puno bodova tu djeliti i bit će najvažnije pogađati dvoboj(da se djeli po 1 bod i nekako bih to prožvakao),drugo što mislim da pri određivanju dvoboja pa i tih koeficijenata ćete imati vi voditelji prevelik utjecaj što nije dobro za samu igru.

To je u priliku to,ostalo mi se sve sviđa,možda još samo prijedlog a to je način bodovanja da bodujemo kao u pravoj f1,odnosno da samo prvih deset dobiva bodove
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: F1 PROGNOZA UTRKA (ex kladara) - PITANJA, KRITIKE, KOMENTARI

Post Postao/la luka_kimi »

Chuck Norris je napisao/la:Što se tiče pravila za ovu sezonu da dam svoj komentar.Prvo pohvalit voditelje na trudu i zaželit im da uspješno vode kladionicu kao što su je vodili drugi dio sezone,i da bude što manje afera :D
A sad da se osvrnem na pravila,napravili ste dobar posao al ću se u svom postu osvrnut na ono što se meni ne sviđa a to su ovi dvoboji.Bez uvrede al moje mišljenje je da su ti dvoboji potpuno nepotrebni,pogotovo što će se puno bodova tu djeliti i bit će najvažnije pogađati dvoboj(da se djeli po 1 bod i nekako bih to prožvakao),drugo što mislim da pri određivanju dvoboja pa i tih koeficijenata ćete imati vi voditelji prevelik utjecaj što nije dobro za samu igru.

To je u priliku to,ostalo mi se sve sviđa,možda još samo prijedlog a to je način bodovanja da bodujemo kao u pravoj f1,odnosno da samo prvih deset dobiva bodove
Ako misliš na onaj sistem koji je maminho_ htio staviti, meni se to osobno nikako ne sviđa, a ni K1M1.

Što se tiče dvoboja, neće voditelji imati neki utjecaj. Primjer, dvoboj Rosberg-Hamilton, Hamilton starta drugi, a Rosberg starta četvrti, logično je da će koeficijent biti manji na Hamiltona nego na Rosberga. I tu ćemo vidjeti tko će riskirati i staviti na Rosberga da dobije veći broj bodova, a tko će ipak vjerovati da je Hamilton njemu nedostižan i ići na sigurniju varijantu. Mislim da je pomalo i glupo da ostavimo samo ovaj prošlogodišnji sistem, jer on ide zapravo po filozofiji, što ubodeš. Ovako malo i riskiraš. ;)

Inače, hvala na pohvalama. :biggrin:


EDIT: I samo još jedna stvar. Spomenuo si da će se puno bodova djeliti na dvobojima, zato su tu ostali djelovi listića koji će donositi tu "prevagu". Tako bi nam se moglo desiti puno puta da pobjednik bude imao samo 1 bod više od drugoplasiranog u čistim bodovima, ili da ima više drugoplasiranih natjecatelja. A ako se to desi puno puta, imamo uber zanimljivo prvenstvo. ;) :biggrin:
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: F1 PROGNOZA UTRKA (ex kladara) - PITANJA, KRITIKE, KOMENTARI

Post Postao/la Chuck Norris »

Meni se ne sviđa i nećeš me uvjerit u suprotno,ali ok ko sam ja da sudim.Ali ako već želite tako onda kažem da koeficijenti(bodovi) u dvobojima budu 1na favorita 2 na autsajdera,sve više od ovoga mi se čini previše bodova da se tu djeli i da dvoboji postaju važniji od ukupnog poretka
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: F1 PROGNOZA UTRKA (ex kladara) - PITANJA, KRITIKE, KOMENTARI

Post Postao/la luka_kimi »

Chuck Norris je napisao/la:Meni se ne sviđa i nećeš me uvjerit u suprotno,ali ok ko sam ja da sudim.Ali ako već želite tako onda kažem da koeficijenti(bodovi) u dvobojima budu 1na favorita 2 na autsajdera,sve više od ovoga mi se čini previše bodova da se tu djeli i da dvoboji postaju važniji od ukupnog poretka
Prijedlog je na razmatranju. ;)
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
keexx
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1099
Pridružen/a: 07 tra 2008, 22:51
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren-Mercedes
Lokacija: somewhere else

Re: F1 PROGNOZA UTRKA (ex kladara) - PITANJA, KRITIKE, KOMENTARI

Post Postao/la keexx »

@luka_kimi
A to sa koeficijentima je barem jednostavno, samo uzmi iz neke kladionice parove i koeficijente i prepiši tu.... ;) Tako neće bit nekog utjecaja voditelja, i bit će otprilike realno... A ako nishta drugo, bit će ti od pomoći sigurno.....
slika slika
Avatar
almeida
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1092
Pridružen/a: 01 tra 2008, 20:38
Ja sam: Vozač
Navijam za: Za ulizivanje..
Lokacija: grad u moru,grad u kamenu-ZADAR
Kontakt:

Re: F1 PROGNOZA UTRKA (ex kladara) - PITANJA, KRITIKE, KOMENTARI

Post Postao/la almeida »

keexx je napisao/la:@luka_kimi
A to sa koeficijentima je barem jednostavno, samo uzmi iz neke kladionice parove i koeficijente i prepiši tu.... ;) Tako neće bit nekog utjecaja voditelja, i bit će otprilike realno... A ako nishta drugo, bit će ti od pomoći sigurno.....

neka su uzme kao i u našoj kladionici neki koeficijenti(npr,germania sport) i napravi nekakva tablica za zaokruživanje koeficijenata ;)
slika
"..lipi moj grade uvik te se sitin.."
Avatar
Bibi
HNL kladionica velemajstor
HNL kladionica velemajstor
Postovi: 1538
Pridružen/a: 24 srp 2009, 14:31
Ja sam: Vozač
Navijam za: Marc Marquez
Lokacija: Samobor
Kontakt:

Re: F1 PROGNOZA UTRKA (ex kladara) - PITANJA, KRITIKE, KOMENTARI

Post Postao/la Bibi »

Meni se ne sviđa i nećeš me uvjerit u suprotno,ali ok ko sam ja da sudim.Ali ako već želite tako onda kažem da koeficijenti(bodovi) u dvobojima budu 1na favorita 2 na autsajdera,sve više od ovoga mi se čini previše bodova da se tu djeli i da dvoboji postaju važniji od ukupnog poretka
Apsolutno se slazem sa tobom Chuck.Bolje da se stave 1 bod za favorita,a 2 na autsajdera,jer u moze se dogodit da to u velikoj mjeri odlucuje pobjednika jer se previse bodova dijeli i ime se gubi car od ukupnog poretka ;)
Bilo je lijepo dok je trajalo...

24.7.2009-5.5.2013
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: F1 PROGNOZA UTRKA (ex kladara) - PITANJA, KRITIKE, KOMENTARI

Post Postao/la luka_kimi »

Prije svega pozdrav iz Austrije!

Dogovor još nije postignut upravo zbog mojega izbivanja sa foruma, a kako se ja vraćam tek 10. sa skijanja, a internet nije jedna od češćih stvari na koje možete naići tu kod mene, ne očekujte dogovor do tada. Meni osobno nije loša ova ideja od Chucka, ali još treba dogovoriti to sve sa K1M1. ;)
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: F1 PROGNOZA UTRKA (ex kladara) - PITANJA, KRITIKE, KOMENTARI

Post Postao/la luka_kimi »

Prijedlog prihvaćen!

Koeficijent favorita iznosit će 1, pa u slučaju pogotka dobivate 1 bod, dok će na autsajdera koeficijent iznositi 2 boda, pa u slučaju pogotka dobivate 2 boda. ;)

Samo nastavite sa prijedlozima! ;)
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
keexx
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1099
Pridružen/a: 07 tra 2008, 22:51
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren-Mercedes
Lokacija: somewhere else

Re: F1 PROGNOZA UTRKA (ex kladara) - PITANJA, KRITIKE, KOMENTARI

Post Postao/la keexx »

Ok, ja ću odmah reć da mi se ne sviđa bash jer ==> bodova nikad dosta :biggrin: .... Jer nećeš valjda stavljat parove tipa Alonso-Buemi? To nema bash smisla i nije ni neki problem pogodit, a nije ni zanimljivo ;) .... Uvijek se stavljaju vozači koji su tu negdje, i često se stavljaju i momčadski kolege.... Ako stavis Alonso-Massa koji od njih će bit favorit, tj. koji će imat koef. 1, koji 2? Ili Schumacher-Alonso......
Kako će puno timova iz vrha imat podjednake vozače možda bi bilo dobro da se isključivo oni stavljaju u duele, npr. Alonso-Massa, Hamilton-Button, Schumacher-Rosberg.... (ili oni sa dna Buemi-Alguersuari).... A koeficijenti iz kladionica nisu veliki u takvim slučajevima, 2-3 najčešće......
slika slika
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: F1 PROGNOZA UTRKA (ex kladara) - PITANJA, KRITIKE, KOMENTARI

Post Postao/la luka_kimi »

keexx je napisao/la:Ok, ja ću odmah reć da mi se ne sviđa bash jer ==> bodova nikad dosta :biggrin: .... Jer nećeš valjda stavljat parove tipa Alonso-Buemi? To nema bash smisla i nije ni neki problem pogodit, a nije ni zanimljivo ;) .... Uvijek se stavljaju vozači koji su tu negdje, i često se stavljaju i momčadski kolege.... Ako stavis Alonso-Massa koji od njih će bit favorit, tj. koji će imat koef. 1, koji 2? Ili Schumacher-Alonso......
Kako će puno timova iz vrha imat podjednake vozače možda bi bilo dobro da se isključivo oni stavljaju u duele, npr. Alonso-Massa, Hamilton-Button,
Schumacher-Rosberg.... (ili oni sa dna Buemi-Alguersuari).... A koeficijenti iz kladionica nisu veliki u takvim slučajevima, 2-3 najčešće......
Nisi me najbolje baš shvatio, pa ću, budući da se ipak radi o tebi, ponoviti sve još jednom u jednoj-dvije rečenice.

Dakle, od ove sezone, baš zbog tih dvoboja, postanja prije kvala NEMA, osim u slučajevima kada član nije u mogućnosti postati listić nakon kvala (put, berba, lom ruku, servis kompjutera). Tada član dobiva ona famozna 3 boda, kao malu kompenzaciju.

Nadalje, kao što sam spomenuo ranije, gore navedena odredba uvodi se zbog dvoboja. Mislili smo na to što si ti spomenuo (boldano), pa smo zaključili da će najjednostavnije biti da dvoboje jednostavno u početni post teme unesemo nakon kvalifikacija. Tako određujemo dvoboje, tj. koeficijente na pojedinog vozača. Za dvoboj koji odaberemo, na primjer dvoboj između vozača na poleu (uzmimo Hamilton) i drugoplasiranog vozača (uzmimo Alonso), važit će pravilo koje određuje da koeficijent na Hamiltona iznosi 1, a na Alonsa 2, zato što je Lewis ispred. E, pa sad ti budi faca i stavi na Alonsa vjerujući da ga ovaj može i dostići.

Dvoboji neće uvijek biti između vozača koji su jedan do drugoga, možda se dogodi dvoboj između drugog i petog, petnaestog i osamnaestog, ali, o tom potom. Nadam se da si shvatio što ti želim reći. ;) :biggrin:

Najbolje bi, ipak mislim, bilo otvoriti anketu. Ima pristalica za oba sustava, a i treba ugoditi svima. Jeste li za anketu?
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
almeida
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1092
Pridružen/a: 01 tra 2008, 20:38
Ja sam: Vozač
Navijam za: Za ulizivanje..
Lokacija: grad u moru,grad u kamenu-ZADAR
Kontakt:

Re: F1 PROGNOZA UTRKA (ex kladara) - PITANJA, KRITIKE, KOMENTARI

Post Postao/la almeida »

lipa je ta kladionica di voditelj vrijeđa natjecatelja :roll:
slika
"..lipi moj grade uvik te se sitin.."
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: F1 PROGNOZA UTRKA (ex kladara) - PITANJA, KRITIKE, KOMENTARI

Post Postao/la K1M1 »

almeida je napisao/la:lipa je ta kladionica di voditelj vrijeđa natjecatelja :roll:
WTF?? :? jesi ti uzimo šta danas? :biggrin:
slika
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: F1 PROGNOZA UTRKA (ex kladara) - PITANJA, KRITIKE, KOMENTARI

Post Postao/la luka_kimi »

K1M1 je napisao/la:
almeida je napisao/la:lipa je ta kladionica di voditelj vrijeđa natjecatelja :roll:
WTF?? :? jesi ti uzimo šta danas? :biggrin:
Izgleda da je. Ne vidim kakve veze ima F1 Kladionica sa našom raspravom u ostalim sportovima. :?

U biti ispada da bi ja u raspravama sa svim drugim članovima koji sudjeluju u kladari trebao u raspravama u drugim temama popuštati i ljubiti im noge. :roll: Zatečen sam i nemam riječi...
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
almeida
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1092
Pridružen/a: 01 tra 2008, 20:38
Ja sam: Vozač
Navijam za: Za ulizivanje..
Lokacija: grad u moru,grad u kamenu-ZADAR
Kontakt:

Re: F1 PROGNOZA UTRKA (ex kladara) - PITANJA, KRITIKE, KOMENTARI

Post Postao/la almeida »

luka_kimi je napisao/la:
K1M1 je napisao/la:
almeida je napisao/la:lipa je ta kladionica di voditelj vrijeđa natjecatelja :roll:
WTF?? :? jesi ti uzimo šta danas? :biggrin:
Izgleda da je. Ne vidim kakve veze ima F1 Kladionica sa našom raspravom u ostalim sportovima. :?

U biti ispada da bi ja u raspravama sa svim drugim članovima koji sudjeluju u kladari trebao u raspravama u drugim temama popuštati i ljubiti im noge. :roll: Zatečen sam i nemam riječi...
a anjbolje bi bilo da zašutiš za sve vremena,ja nisam rekao da ti ti trebao ljubiti meni noge,ali me vrijeđati na sonovi inteligencije i pameti NE :roll:
slika
"..lipi moj grade uvik te se sitin.."
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: F1 PROGNOZA UTRKA (ex kladara) - PITANJA, KRITIKE, KOMENTARI

Post Postao/la luka_kimi »

almieida je napisao/la:a anjbolje bi bilo da zašutiš za sve vremena,ja nisam rekao da ti ti trebao ljubiti meni noge,ali me vrijeđati na sonovi inteligencije i pameti NE
a) Forum je internet aplikacija kojia omogućava korisnicima da sudjeluju u diskusijama vezanima uz određenu temu neovisno o tome gdje se nalazili. To otpada.

b) ne vidim kakve veze ima kladionica sa našom raspravom na ostalim sportovima. Ja tebe nigdje nisam uvrijedio. Uostalom, rekao si da odlaziš, pa u ovoj temi više nisi poželjan. Za daljnje informacije javi mi se na PP. ;)

c) da ponovim, ja tebe nigdje nisam uvrijedio. Nigdje niti jednom rječju nisam napisao da si glupan, budala ili nešto treće.

d) pozdrav tebi i cijelom Zadru
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: F1 PROGNOZA UTRKA (ex kladara) - PITANJA, KRITIKE, KOMENTARI

Post Postao/la schuey »

OT:molio bih da se dva mlada člana pomire javno a ne prepiru,vi ste dečki budućnost :D :D :D
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
almeida
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1092
Pridružen/a: 01 tra 2008, 20:38
Ja sam: Vozač
Navijam za: Za ulizivanje..
Lokacija: grad u moru,grad u kamenu-ZADAR
Kontakt:

Re: F1 PROGNOZA UTRKA (ex kladara) - PITANJA, KRITIKE, KOMENTARI

Post Postao/la almeida »

luka_kimi je napisao/la:
a) Forum je internet aplikacija kojia omogućava korisnicima da sudjeluju u diskusijama vezanima uz određenu temu neovisno o tome gdje se nalazili. To otpada.

b) ne vidim kakve veze ima kladionica sa našom raspravom na ostalim sportovima. Ja tebe nigdje nisam uvrijedio. Uostalom, rekao si da odlaziš, pa u ovoj temi više nisi poželjan. Za daljnje informacije javi mi se na PP. ;)

c) da ponovim, ja tebe nigdje nisam uvrijedio. Nigdje niti jednom rječju nisam napisao da si glupan, budala ili nešto treće.

d) pozdrav tebi i cijelom Zadru
a)da se poštuju sva pravila foruma,doija bi ban već odavno,i onda nebi moga meni lapradti ode i soliti pamet :roll:
b)hah,jake mi kladinice,pih sigurno bih forum propado da nema ovog velikog projekta :roll:
c)ajde sada ću ja tebi servirati jednu uvredu:rasudi stvar logićki,ako si za to sposoban
b)e da pozdravi brata,neka doleti koji put na forum,a ne samo kad tebi nestane lozinka :roll:

pozdrav ekipa,možda i vama kasnije dođu uvrede kao i meni :D
schuey je napisao/la:OT:molio bih da se dva mlada člana pomire javno a ne prepiru,vi ste dečki budućnost :D :D :D
tek poćinjemo :p
slika
"..lipi moj grade uvik te se sitin.."
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: F1 PROGNOZA UTRKA (ex kladara) - PITANJA, KRITIKE, KOMENTARI

Post Postao/la luka_kimi »

almeida je napisao/la:
luka_kimi je napisao/la:
a) Forum je internet aplikacija kojia omogućava korisnicima da sudjeluju u diskusijama vezanima uz određenu temu neovisno o tome gdje se nalazili. To otpada.

b) ne vidim kakve veze ima kladionica sa našom raspravom na ostalim sportovima. Ja tebe nigdje nisam uvrijedio. Uostalom, rekao si da odlaziš, pa u ovoj temi više nisi poželjan. Za daljnje informacije javi mi se na PP. ;)

c) da ponovim, ja tebe nigdje nisam uvrijedio. Nigdje niti jednom rječju nisam napisao da si glupan, budala ili nešto treće.

d) pozdrav tebi i cijelom Zadru
a)da se poštuju sva pravila foruma,doija bi ban već odavno,i onda nebi moga meni lapradti ode i soliti pamet :roll:
b)hah,jake mi kladinice,pih sigurno bih forum propado da nema ovog velikog projekta :roll:
c)ajde sada ću ja tebi servirati jednu uvredu:rasudi stvar logićki,ako si za to sposoban
b)e da pozdravi brata,neka doleti koji put na forum,a ne samo kad tebi nestane lozinka :roll:

pozdrav ekipa,možda i vama kasnije dođu uvrede kao i meni :D


Da ponovim nešto što sam već napisao, ali ti to kao da ne vidiš ili ne želiš vidjeti.
Uostalom, rekao si da odlaziš, pa u ovoj temi više nisi poželjan. Za daljnje informacije javi mi se na PP. ;)
Hvala lijepo, što se mene tiče, čist račun, duga ljubav. ;) I zamolio bih te da ne zalaziš u OT ili nepotrebni spam u ovoj temi. Ipak si moderator, trebao bi to znati. ;)
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: F1 PROGNOZA UTRKA (ex kladara) - PITANJA, KRITIKE, KOMENTARI

Post Postao/la Scuderia »

I tako ja ostao bez timskog. :| Ne znam do kad je rok za prijave, ako se netko hoce kladit tu, a nema timskog kolege (momcad), neka mi napise pp. ;)
slika
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: F1 PROGNOZA UTRKA (ex kladara) - PITANJA, KRITIKE, KOMENTARI

Post Postao/la luka_kimi »

Scuderia je napisao/la:I tako ja ostao bez timskog. :| Ne znam do kad je rok za prijave, ako se netko hoce kladit tu, a nema timskog kolege (momcad), neka mi napise pp. ;)
To je rješeno, kao što već znaš. Nova ekipa- Ferrari-BiH i Scuderia. :biggrin: :biggrin: :biggrin:
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
Ferrari-BiH
Veteran
Veteran
Postovi: 3300
Pridružen/a: 27 ruj 2008, 00:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Tešanj

Re: F1 PROGNOZA UTRKA (ex kladara) - PITANJA, KRITIKE, KOMENTARI

Post Postao/la Ferrari-BiH »

Osjecam se kao Gazda....

I am back!!! :biggrin: :peace: :kauboj:
¡oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs ˙oןıq ǝɾ oʇs oɐʞ ǝɾıu ǝsıʌ ɐʇsıu
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: F1 PROGNOZA UTRKA (ex kladara) - PITANJA, KRITIKE, KOMENTARI

Post Postao/la Scuderia »

luka_kimi je napisao/la: To je rješeno, kao što već znaš. Nova ekipa- Ferrari-BiH i Scuderia. :biggrin: :biggrin: :biggrin:
Tako je. Evo da javim, sve je sredjeno, timski kolega je pronadjen. Momcad se zove ScuderiaFerrari GP. ;) Eto toliko. ;) :|

EDIT. Naravno, oba naslova su nasa, u to nema sumnje :biggrin: :|
slika
Zaključano