Lewis Hamilton [#44]

Novosti o vozačima i timovima, glasine...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
LuDi_AnalBoy
Početnik
Početnik
Postovi: 234
Pridružen/a: 07 ruj 2006, 13:44
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zabreg grad

Post Postao/la LuDi_AnalBoy »

Opak,opak vozač!
Ostao sam bez riječi!
Discipliniran,siguran,brz i nevjerojatno....simpatičan!! :D
Fakat je faca,tak dragog klinca u F1 nisam već dugo vidio!
Gnjida
Avatar
p@rtibrejker
Veteran
Veteran
Postovi: 2562
Pridružen/a: 07 kol 2006, 20:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hrvatsku Kunu
Lokacija: tu sam

Post Postao/la p@rtibrejker »

"Pa, od samog početka se ne osjećam u potpunosti ugodno," rekao je Alonso u razgovoru na španjolskom radiju. "Imam britanskog momčadskog kolegu u britanskoj momčadi i on obavlja sjajan posao, te znamo da sva podrška i pomoć odlazi njemu. To sam shvaćao od početka."
Evo jedne zanimljive izjave Alonsa vezano uz Hamiltona koju sam pomalo ocekivao jer sam i ja od pocetka sezone saznavsi da ce Hamilton voziti u McM pomislio slicno.

Proslu utrku smo vidjali izjave kako Lewis smatra da je br2 u McM, na sto sam odmahivao glavom. Mozda malo gledam ovo kroz navijacke naocale, ali zaista smatram da je McM drugaciji u odnosu prema Lewisu (odavno njihovom, domacem vozacu) i novcem dovedenom svjetskom prvaku. Ili da iskarikiram, Alonso je Dennisova desna ruka ali mu Lewis sjedi na koljenu. NHF za karikaturu.

Hamilton je krenuo fenomenalno u sezonu i sigurno tim barem malcice pocinje vise naginjati prema njemu, ako dosad vec nisu sa vecim simpatijama ophodoli se prema njemu. Sto misite o tome?
- Oviedon Ihmisohjus -
...who are you to wave your finger?...
ignore lista: MP4don - 07.04.09. ivanpetka - 29.07.09. mmilo42 - 02.10.09. Butt-kisser 23.10.09. Felipe Massa 01.08.10.
Avatar
Magic Alonso
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1622
Pridružen/a: 25 kol 2006, 10:37
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Fernanda

Post Postao/la Magic Alonso »

p@rtibrejker je napisao/la:
"Pa, od samog početka se ne osjećam u potpunosti ugodno," rekao je Alonso u razgovoru na španjolskom radiju. "Imam britanskog momčadskog kolegu u britanskoj momčadi i on obavlja sjajan posao, te znamo da sva podrška i pomoć odlazi njemu. To sam shvaćao od početka."
Evo jedne zanimljive izjave Alonsa vezano uz Hamiltona koju sam pomalo ocekivao jer sam i ja od pocetka sezone saznavsi da ce Hamilton voziti u McM pomislio slicno.

Proslu utrku smo vidjali izjave kako Lewis smatra da je br2 u McM, na sto sam odmahivao glavom. Mozda malo gledam ovo kroz navijacke naocale, ali zaista smatram da je McM drugaciji u odnosu prema Lewisu (odavno njihovom, domacem vozacu) i novcem dovedenom svjetskom prvaku. Ili da iskarikiram, Alonso je Dennisova desna ruka ali mu Lewis sjedi na koljenu. NHF za karikaturu.

Hamilton je krenuo fenomenalno u sezonu i sigurno tim barem malcice pocinje vise naginjati prema njemu, ako dosad vec nisu sa vecim simpatijama ophodoli se prema njemu. Sto misite o tome?
ja nažalost moram reći da se slažem :cry: .
još preko zime, kad smo to čuli zapitala sam se.
i sad s obzirom da je lewis tako dobar, ponovno je aktualizirano to pitanje.
ok, možda i kod mene ima navijačkog štiha, ali čini mi se realno!
"Together, we have made a dream come true." Fernando Alonso
Avatar
*1n50mn1č4r*
Postovi: 145
Pridružen/a: 07 tra 2007, 13:24
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Vukovar

Post Postao/la *1n50mn1č4r* »

Magic Alonso je napisao/la:
p@rtibrejker je napisao/la:
"Pa, od samog početka se ne osjećam u potpunosti ugodno," rekao je Alonso u razgovoru na španjolskom radiju. "Imam britanskog momčadskog kolegu u britanskoj momčadi i on obavlja sjajan posao, te znamo da sva podrška i pomoć odlazi njemu. To sam shvaćao od početka."
Evo jedne zanimljive izjave Alonsa vezano uz Hamiltona koju sam pomalo ocekivao jer sam i ja od pocetka sezone saznavsi da ce Hamilton voziti u McM pomislio slicno.

Proslu utrku smo vidjali izjave kako Lewis smatra da je br2 u McM, na sto sam odmahivao glavom. Mozda malo gledam ovo kroz navijacke naocale, ali zaista smatram da je McM drugaciji u odnosu prema Lewisu (odavno njihovom, domacem vozacu) i novcem dovedenom svjetskom prvaku. Ili da iskarikiram, Alonso je Dennisova desna ruka ali mu Lewis sjedi na koljenu. NHF za karikaturu.

Hamilton je krenuo fenomenalno u sezonu i sigurno tim barem malcice pocinje vise naginjati prema njemu, ako dosad vec nisu sa vecim simpatijama ophodoli se prema njemu. Sto misite o tome?
ja nažalost moram reći da se slažem :cry: .
još preko zime, kad smo to čuli zapitala sam se.
i sad s obzirom da je lewis tako dobar, ponovno je aktualizirano to pitanje.
ok, možda i kod mene ima navijačkog štiha, ali čini mi se realno!
Naklonost u momcadi ce se promijeniti na kraju godine. Onaj tko osvoji prvenstvo ove godine imat ce potpunu podrsku momcadi za dalje. Tu je Alonsova velika prilika da pridobije tim ;)
THE BEST YEARS OF FORMULA1
slika
Thank you Mika, thank you Michael

Go McLaren! 4ever!
Avatar
p@rtibrejker
Veteran
Veteran
Postovi: 2562
Pridružen/a: 07 kol 2006, 20:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hrvatsku Kunu
Lokacija: tu sam

Post Postao/la p@rtibrejker »

Mislim da Alonso pretjeruje.
Puno se pisalo da britanski mediji pretjeruju a sad se upravo događa suprotno.Nakon kanade to rade španjolski.
Normalno je da svatko vuče na svoju stranu.
Ali to je malo previše za mene običnog smrtnika ;)

Da, to sam zaboravio spomenuti, izgleda kao potpuni obrat nakon VN Monaca, u izjavama mislim. I u borbi van staze. Ne poznajem direktno McLaren tim (naravno) ali iako i ja mislim da pretjeruje malo, također mislim da tu ima istine. Onako, istine da samo malo posoliš s njom. Ali ne smatram da će Alonso radit toga biti zanemaren tj da će tim više forsirati Lewisa. Jedino će mediji više šiziti, a njih dvojica su profesionalci i trenutno u F1 najviše tresu medije. Lova, lova, lova...

Toliko od mene o ovoj izjavi.
- Oviedon Ihmisohjus -
...who are you to wave your finger?...
ignore lista: MP4don - 07.04.09. ivanpetka - 29.07.09. mmilo42 - 02.10.09. Butt-kisser 23.10.09. Felipe Massa 01.08.10.
Avatar
red_devil
Veteran
Veteran
Postovi: 2862
Pridružen/a: 02 ruj 2006, 08:52
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumacher - Ferrari

Post Postao/la red_devil »

Opet dobro za njega ;)
Avatar
Magic Alonso
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1622
Pridružen/a: 25 kol 2006, 10:37
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Fernanda

Post Postao/la Magic Alonso »

p@rtibrejker je napisao/la:
Mislim da Alonso pretjeruje.
Puno se pisalo da britanski mediji pretjeruju a sad se upravo događa suprotno.Nakon kanade to rade španjolski.
Normalno je da svatko vuče na svoju stranu.
Onako, istine da samo malo posoliš s njom. Ali ne smatram da će Alonso radi toga biti zanemaren tj da će tim više forsirati Lewisa.
ma to i mislim. nije sad alonso jadno žrtveno janje koje nitko ne voli, ali ipak ima istine u tome.
sumnjam da je ta naklonost jako naglašena, ali vjerovatno postoji u određenoj (maloj) količini ;) .
"Together, we have made a dream come true." Fernando Alonso
Avatar
F1_viewer
Postovi: 135
Pridružen/a: 03 svi 2007, 08:46

Post Postao/la F1_viewer »

Sad jedan komentar što se tiče tih izjava za tisak mclarenovih vozača - lewisove nakon v.n. Monaka, te fernandove nakon v.n. Kanade.

Mislim da su to normalne ljudske reakcije!
Iako je riječ o vrhunskim vozačima, takve reakcije su normalne, ipak su to ljudi od krvi i mesa!

Ne vjerujem da bi itko od nas drukčije reagirao, nego što je to učinio lewis nakon v.n. Monaka.
Cijelo vrijeme se trudite biti bolji od svog momčadskog kolege, te silno želite svoju prvu pobjedu, onda na naredbu iz boksa da malo dignete papučicu s gasa jedino možete reagirati kako je lewis reagirao na pressu poslije utrke!

Isto tako kad se stavite u kožu fernenda! Kao prvo došli ste u englesku momčad za koju vozi jako nadareni mladi englez, te kad imate prvo probleme sa setup-om bolida u bahreinu, te probleme sa kočnicama u kanadi, a taj isti vaš momčadski kolega uvijek prođe bez ikakvih problema na bolidu, te vam je taj isti jedan od glavnih konkurenata za naslov, onda vam kroz glavu prođu svakakve stvari!

Što hoću da kažem, ne smatram ovo nekim medijskim ratom ili pritiscima sa strane niti jednog od njih (iako to tako možda i izgleda), nego običnom ljudskom reakcijom! Kao što bi i vi i ja reagirali u takvoj situaciju, možda čak i burnije!
SAMO JE JEDNO U MOM ŽIVOTU VRIJEDNO
DA PUSTIM SUZU S OKA, JER TEBE VOLIM JA
ŽIVOT MI DALA, BAŠ KAO DA JE ZNALA
DA NIKAD NEĆE NESTAT SA MOJIH USANA - HRVATSKA
Avatar
p@rtibrejker
Veteran
Veteran
Postovi: 2562
Pridružen/a: 07 kol 2006, 20:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hrvatsku Kunu
Lokacija: tu sam

Post Postao/la p@rtibrejker »

GASCOYNE: HAMILTON JE FAVORIT ZA PRVAKA

slika

Spykerov glavni tehnološki direktor, Mike Gascoyne, izjavio je kako smatra da je Lewis Hamilton jedan od glavnih, ako ne i najveći favorit za osvajanje ovogodišnje titule svjetskog prvaka.

Hamilton je nakon pet uzastopnih plasmana na pobjedničkom postolju (4 druga i jedno treće mjesto) prošlog vikenda na V.N. Kanade ostvario svoju prvu pobjedu u F1 karijeri. Zahvaljujući konzistentnim nastupima, Lewis je trenutno vodeći u prvenstvu s osam bodova prednosti u odnosu na drugoplasiranog Fernanda Alonsa.

"Morate priznati da je Hamilton favorit za osvajanje naslova prvaka," rekao je Gascoyne. "Fernando je izgledao bijesno. Koliko je puta izletio u prvom zavoju? Lewis bi se samo prošuljao kroz njega. Ono što me najviše impresioniralo je kako je Lewis to obavio na način da se sve čini jednostavnim. To je najimpresivnija stvar koju samo vidio u mnogo, mnogo godina."

"Tko će ga zaustaviti u pohodu na naslov prvaka? Najboljima to izgleda lako i jasno je kakav će Lewis biti. Da je Fernando (Alonso) to napravio, rekli bismo da je iz majstorske klase. Ali, to je napravio mladi momak. Sada odlazi u Indianapolis misleći da će pobijediti i tamo, ali zašto ne bi? McLaren izgleda apsolutno dominantno."
- Oviedon Ihmisohjus -
...who are you to wave your finger?...
ignore lista: MP4don - 07.04.09. ivanpetka - 29.07.09. mmilo42 - 02.10.09. Butt-kisser 23.10.09. Felipe Massa 01.08.10.
Avatar
red_devil
Veteran
Veteran
Postovi: 2862
Pridružen/a: 02 ruj 2006, 08:52
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumacher - Ferrari

Post Postao/la red_devil »

Danas sam čuo da se Watson ispuhao na Alonsa :?
Mislim ova izjava za Britanca nije baš bila primjerena od Alonsove strane, ali nije ni ovaj na to trebao odgovoriti da Alonso treba odrasti i blabla ;)

Mene zanima kako se uvijek pojavi neka "stara" faca i ispali se na svjetskim prvacima :roll: Tako je bilo i sa Schumacherom.

Ili im se podeblja konto ili šta :roll:
Avatar
LuDi_AnalBoy
Početnik
Početnik
Postovi: 234
Pridružen/a: 07 ruj 2006, 13:44
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zabreg grad

Post Postao/la LuDi_AnalBoy »

sjubic je napisao/la:Kao što sam napisao da je još uvijek prerano da se Lewis uvrsti među glavne favorite prvenstva tako misli i on.
Posebno je zanimljivo da smatra da još mora puno toga naučiti .

Anything can happen - Hamilton
13 June 2007

Lewis Hamilton is currently leading the Formula 1 championship. With 48 points picked up in the first six races of the season the Briton is eight points ahead of McLaren team-mate Fernando Alonso. Hamilton does admit though the championship still has eleven races to go and anything could happen.

Looking back at his first race win in Formula 1 he said: "It still hasn't really sunk in that I have won my first race, it was an amazing weekend for me and it is fantastic that we are racing again already this weekend."

And thanks to his victory at Sunday's Canadian Grand Prix Hamilton is now leading the Formula 1 world championship. "To be going into race seven of the Championship in the position I am in is amazing; however it is still early days," he said. "This will be my seventh race and I am very much still learning. There are 11 more this season including Indy and that is a long way to go with a lot of hard work ahead. I have enjoyed the season so far, but am aware racing isn't predicable and anything could happen at the next race.
Neznam...ali mislim da dosta ljudi glumi i nema hrabrosti otvoreno reći što misli!
Ja već sada,po onom e što sam vidio,imam hrabrosti reći da će Hamilton osvojiti već ovo prvenstvo!Ustvari....brijem da će razoriti i Alonsa I svu ostalu konkurenciju! Svijet F1 će zanijemiti! :D

A ove spike kao..."ma još je neiskusan"...."mlad je"...."nije bio u pravom fightu"....možete objesiti mačku o rep.
Šest utrka je odvoženo....a mali ih lomi! ;)
Zadnja izmjena: LuDi_AnalBoy, dana/u 14 lip 2007, 11:46, ukupno mijenjano 1 put.
Gnjida
Keenado
Postovi: 11
Pridružen/a: 12 stu 2006, 19:58

Post Postao/la Keenado »

Ja bih baš voljela da Hamilton postane prvak već ove godine, AKO se ne probahati. Zasad ne izgleda kao netko tko bi bio arogantan ... Ali evo, iako ja volim i Alonsa gledati kako vozi, i Kubicu ( doduše zapravo svi ti vozači u F1 su s razlogom tamo, svi su izvanredni ), voljela bih da ovaj baš u svojoj prvoj godini postane prvak, da napravi još jednu stvar koju nitko nije napravio. Uz uvjet da ostane prizemljen. A čak ni to osvojeno prvenstvo ne izgleda neostvarivo, baš naprotiv. Bit će zanimljivo gledati kako će se stvari dalje odvijati, ove godine i sve naredne godine kad budemo imali priliku gledati Hamiltona kako rastura =)
Avatar
Magic Alonso
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1622
Pridružen/a: 25 kol 2006, 10:37
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Fernanda

Post Postao/la Magic Alonso »

sjubic je napisao/la:Kao što sam napisao da je još uvijek prerano da se Lewis uvrsti među glavne favorite prvenstva tako misli i on.
Posebno je zanimljivo da smatra da još mora puno toga naučiti .
jedno je što on kaže, a nešto drugo što on uistinu misli.
osobno mislim da on i nema još puno za učiti.
već sada je na razini najboljih u f1.
iako neki kažu da mu fali još malo, ali meni to ne izgleda tako ;) .
"Together, we have made a dream come true." Fernando Alonso
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

sjubic je napisao/la:A evo kako je razbio karting u Londonu.
Staza je bila jako široka.
http://www.youtube.com/watch?v=l55ENjwB ... ed&search=
LOL, stvarno široka staza :lol:
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
Bimbo_boj
Postovi: 132
Pridružen/a: 18 kol 2005, 13:12
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Osijek - Centar
Kontakt:

Post Postao/la Bimbo_boj »

svaka cast lewis samo to mogu rec jer je njegova voznja impresivna,cito sam u f1 racingu ovaj mjesec kako on ne izaziva bolid i kada on ulazi u zavoj pokusava zadrzat sto vise pravocrtnu putanju te tako odrzati sto vecu brzinu i vecu brzinu za sto vece ubrzanje prilikom ubrzavanja,mislim da u tome ima i dosta istine jer ako pogledate kada izlazi iz zavoja obicno gazi po rubnicima,ali ukoliko malo bolje proucite to nije nikakvo podupravljanje bolida vec njegov stil,taj stil je doista impresivan i vrjedan je naslova,a kada samo pogledamo u osvojene utrke vidimo 2 utrke zaredom osvojene na ferrarijevim stazama na kojim hamilton nije nikad dosada vozio samo mogu rec da je u formulu 1 uslo jedno uistinu veliko ime koje ima u krvi vozi do kraja pobjedi,kojem nije ni problem drzati crvene vragove iza sebe,vec se moze s njima igrati a to je lewis hamilton :lol:
andrea&matea

Post Postao/la andrea&matea »

Vi svi mislite da je Hamilton novi prvak????????????
Ozbiljno??????????????????????????????????????????

:? :? :? :? :? :?
Avatar
red_devil
Veteran
Veteran
Postovi: 2862
Pridružen/a: 02 ruj 2006, 08:52
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumacher - Ferrari

Post Postao/la red_devil »

andrea&matea je napisao/la:Vi svi mislite da je Hamilton novi prvak????????????
Ozbiljno??????????????????????????????????????????

:? :? :? :? :? :?
Ja mislim da neće

Siniša

Ja mislim da hoće

red_devil

:smijeh:
.
Avatar
Ivan 26
Početnik
Početnik
Postovi: 321
Pridružen/a: 29 ožu 2006, 21:27
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: VARES
Kontakt:

Post Postao/la Ivan 26 »

Hamilton jest strasno dobar vozac i sve to ali tesko da moze zadrzati iza sebe ljude glade pobjede kao Alonsa i Massu mozda i Kimija :?
Avatar
Bimbo_boj
Postovi: 132
Pridružen/a: 18 kol 2005, 13:12
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Osijek - Centar
Kontakt:

Post Postao/la Bimbo_boj »

ja mislim(100%)da je hamilton novi prvak
Avatar
Bimbo_boj
Postovi: 132
Pridružen/a: 18 kol 2005, 13:12
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Osijek - Centar
Kontakt:

Post Postao/la Bimbo_boj »

ja mislim(77.7%)da je hamilton novi prvak
Avatar
Magic Alonso
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1622
Pridružen/a: 25 kol 2006, 10:37
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Fernanda

Post Postao/la Magic Alonso »

Ivan 26 je napisao/la:Hamilton jest strasno dobar vozac i sve to ali tesko da moze zadrzati iza sebe ljude glade pobjede kao Alonsa i Massu mozda i Kimija :?
to ćemo vidjeti...mene ne bi previše iznenadilo ;) .
"Together, we have made a dream come true." Fernando Alonso
Avatar
goran007
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 916
Pridružen/a: 03 svi 2006, 16:37

Post Postao/la goran007 »

osobno smatram da su sanse jos uvijek podjednake...pogotovo zato jer Hamilton nije imao jos ni jedan problem u dosadasnjim utrkama...deset bodova prednosti je i puno i malo...to je jedna utrka...pogotovo ako se i Ferrari uspije ukljuciti u borbu za pobjedu...onda smo opet na 4 vozaca koji konkuriraju za pobjedu i tu se moze svasta dogadati...u svakom slucaju,osvjezio je F1 i s nestrpljenjem cekam nastavak Mclarenovog dvoboja u Francuskoj
Avatar
msferrari
Postovi: 85
Pridružen/a: 27 lip 2007, 14:18
Navijam za: Nikoga
Lokacija: RI

Post Postao/la msferrari »

Hamilton je osvježio F1 nedvojbeno, i donio je neizvjesnost u utrke, no 10 bodova prednosti ništa ne znači, sve je otvoreno..i bilo bi dobro da ostane tako napeto do kraja..
Michael Schumacher
1994, 1995,
2000, 2001, 2002, 2003, 2004
FIA Formula 1 World Champion

http://www.youtube.com/watch?v=h1LOO4_V7qo
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Post Postao/la Kenny »

Ove sezone mu jedino može zaprjetiti Alonso jer teško da će Massa i Kimi nešto napraviti sa onim svojim traktorima. :lol: :lol:
Avatar
mirza
Postovi: 22
Pridružen/a: 15 lip 2007, 16:34
Navijam za: Nikoga
Lokacija: brckodc bih

Post Postao/la mirza »

sto se tice hamiltona dobar je al mi je nesto odvratan kao i njegov stari
ali mi je drago sto zagorcava alonsu posao a takode massi i kimmiju,
to i zelimo zar ne,dobru trku sa puno borbe preticanja itd.
Odgovori