Formula 1 team - BWT Alpine F1 Team [A522]

Novosti o vozačima i timovima, glasine...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Formula 1 team - Renault

Post Postao/la gringo73 »

Pogledajte kakvo je stanje na bolidu kod desnog auspuha! :roll:

slika
slika
Sanel
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 925
Pridružen/a: 06 kol 2007, 11:35
Navijam za: Nikoga
Kontakt:

Re: Formula 1 team - Renault

Post Postao/la Sanel »

Jel zabrinjavaju vas ovi očajni rezultati na testiranjima? Znam da su to samo testiranja i da ne daju pravu sliku ali konstantno 4 sekunde biti iza najbržeg i nije najbolja vijest, a sigurno štošta pokazuje
...kažu čekanje se isplati, vjeruj meni lažu ti,
želiš vidjet kako ne treba, dođi ja pokažem ti...
Avatar
zvjerko
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1589
Pridružen/a: 09 lip 2007, 23:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Pirelli i DRS

Re: Formula 1 team - Renault

Post Postao/la zvjerko »

Sanel je napisao/la:Jel zabrinjavaju vas ovi očajni rezultati na testiranjima? Znam da su to samo testiranja i da ne daju pravu sliku ali konstantno 4 sekunde biti iza najbržeg i nije najbolja vijest, a sigurno štošta pokazuje
Nemoj računati str - kasne oko 1,1 sec za najbržim ovogodišnjim...
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Formula 1 team - Renault

Post Postao/la gringo73 »

zvjerko je napisao/la:
Sanel je napisao/la:Jel zabrinjavaju vas ovi očajni rezultati na testiranjima? Znam da su to samo testiranja i da ne daju pravu sliku ali konstantno 4 sekunde biti iza najbržeg i nije najbolja vijest, a sigurno štošta pokazuje
Nemoj računati str - kasne oko 1,1 sec za najbržim ovogodišnjim...
Ma da, taj Torro uvijek malo zabrka razliku...ali mi se čini bolid (dosad) problematičan. Mislim, Piquet je napravio manje krugova u ova 2 dana nego Webber danas. Nadam se da Renault neće preuzet ulogu Honde, to bi stvarno bila šteta. Alonso će uvijek izvlačit, ali nije ni on čarobnjak iz Oza.
slika
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: Formula 1 team - Renault

Post Postao/la schuey »

gringo73 je napisao/la: Ma da, taj Torro uvijek malo zabrka razliku...ali mi se čini bolid (dosad) problematičan. Mislim, Piquet je napravio manje krugova u ova 2 dana nego Webber danas. Nadam se da Renault neće preuzet ulogu Honde, to bi stvarno bila šteta. Alonso će uvijek izvlačit, ali nije ni on čarobnjak iz Oza.
ni zadnjih godina nije Renault nekako preuvjerljiv bio na testiranjima,povremeni bljeskovi ali ne konstanta,jednostavno ja mislim da imaju skroz drugačiji pristup testovima nego ostale momčadi ;) kako bih se najbolje izrazio,čini mi se da oni uvijek idu na tehničku pouzanost i dobru aerodinamiku koju ravijaju kroz sezonu,ciljajući tako na Alonsa koji može reči ćemo izvuć onaj manjak u prednost Renaulta ( sjetite se samo kolko je Alonso puta završavo trke u Renaultu zaredom bez svoje ili greške tima). a i ako se sjetimo da su dobili dopust da razviju motor još,onda sasvim sigurno nije ovo realan zaostatk,niti približno
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
ZD1400RT
Početnik
Početnik
Postovi: 153
Pridružen/a: 05 srp 2007, 17:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Spanjarda
Lokacija: Zadar

Re: Formula 1 team - Renault

Post Postao/la ZD1400RT »

Sanel je napisao/la:Jel zabrinjavaju vas ovi očajni rezultati na testiranjima? Znam da su to samo testiranja i da ne daju pravu sliku ali konstantno 4 sekunde biti iza najbržeg i nije najbolja vijest, a sigurno štošta pokazuje
Realnije stanje ćemo vidjeti kad Alonso sjedne za bolid. S obzirom da je Piquet za volanom, zaostatak za McLarenom i nije strašan. :p

Ipak, čudno mi je da radi ovako malo krugova.
11
Avatar
Adriana Lima fan
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2350
Pridružen/a: 07 lis 2007, 13:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Gracac

Re: Formula 1 team - Renault

Post Postao/la Adriana Lima fan »

schuey je napisao/la:
gringo73 je napisao/la: Ma da, taj Torro uvijek malo zabrka razliku...ali mi se čini bolid (dosad) problematičan. Mislim, Piquet je napravio manje krugova u ova 2 dana nego Webber danas. Nadam se da Renault neće preuzet ulogu Honde, to bi stvarno bila šteta. Alonso će uvijek izvlačit, ali nije ni on čarobnjak iz Oza.
ni zadnjih godina nije Renault nekako preuvjerljiv bio na testiranjima,povremeni bljeskovi ali ne konstanta,jednostavno ja mislim da imaju skroz drugačiji pristup testovima nego ostale momčadi ;) kako bih se najbolje izrazio,čini mi se da oni uvijek idu na tehničku pouzanost i dobru aerodinamiku koju ravijaju kroz sezonu,ciljajući tako na Alonsa koji može reči ćemo izvuć onaj manjak u prednost Renaulta ( sjetite se samo kolko je Alonso puta završavo trke u Renaultu zaredom bez svoje ili greške tima). a i ako se sjetimo da su dobili dopust da razviju motor još,onda sasvim sigurno nije ovo realan zaostatk,niti približno
Da utjesno s obzirom da ALonso planira osvajat trke :roll:
Avatar
tomidix
Test vozač
Test vozač
Postovi: 734
Pridružen/a: 21 ruj 2007, 15:06
Ja sam: Vozač
Navijam za: Alonsa i RF1Team
Lokacija: Prva lijevo...

Re: Formula 1 team - Renault

Post Postao/la tomidix »

Ako to čudo uskoro ne poleti piši qu*** propalo... Mislim da je to najrealnije...
SIEMPRE FIELES A FERNANDO ALONSO... RF1Team!!!
"Renault will remain his family, we will miss him - but he will miss us!" - Thank you Fernando!
FA: "Renault is a team and a group of people that I will always keep in my heart."
Avatar
Ferrari-BiH
Veteran
Veteran
Postovi: 3300
Pridružen/a: 27 ruj 2008, 00:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Tešanj

Re: Formula 1 team - Renault

Post Postao/la Ferrari-BiH »

i meni se cini da je ovaj renault za sada prava katastrofa...ma opet ce od polovine sezone imat kako treba bolid
¡oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs ˙oןıq ǝɾ oʇs oɐʞ ǝɾıu ǝsıʌ ɐʇsıu
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Formula 1 team - Renault

Post Postao/la Scuderia »

Ferrari-BiH je napisao/la:i meni se cini da je ovaj renault za sada prava katastrofa...ma opet ce od polovine sezone imat kako treba bolid
onda ce biti kasno da se ukljuce u borbu za naslov. Ali, opet moze biti da skrivaju svoje adute....
slika
Avatar
Ferrari-BiH
Veteran
Veteran
Postovi: 3300
Pridružen/a: 27 ruj 2008, 00:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Tešanj

Re: Formula 1 team - Renault

Post Postao/la Ferrari-BiH »

Scuderia je napisao/la:
Ferrari-BiH je napisao/la:i meni se cini da je ovaj renault za sada prava katastrofa...ma opet ce od polovine sezone imat kako treba bolid
onda ce biti kasno da se ukljuce u borbu za naslov. Ali, opet moze biti da skrivaju svoje adute....
tada bi bilo kasno...to stoji...ali da skrivaju adute..hmm..ne znam koliko im to prednosti donosi...kako da znaju sa cime raspolazu ako ne testiraju u punoj snazi...ili bar tu negdje???
¡oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs ˙oןıq ǝɾ oʇs oɐʞ ǝɾıu ǝsıʌ ɐʇsıu
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Formula 1 team - Renault

Post Postao/la Scuderia »

Ferrari-BiH je napisao/la:
tada bi bilo kasno...to stoji...ali da skrivaju adute..hmm..ne znam koliko im to prednosti donosi...kako da znaju sa cime raspolazu ako ne testiraju u punoj snazi...ili bar tu negdje???
Moze biti svasta. Ja bi rekao ovo: Treba pricekati dok Alonso ne sjedne u bolid, jer ovo je ipak odvozio Piquet (bez uvrede navijacima).

U najgorem slucaju, pricekat cemo do Australije, onda cemo vidjeti kako stoji.
slika
Avatar
Ferrari-BiH
Veteran
Veteran
Postovi: 3300
Pridružen/a: 27 ruj 2008, 00:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Tešanj

Re: Formula 1 team - Renault

Post Postao/la Ferrari-BiH »

Moze biti svasta. Ja bi rekao ovo: Treba pricekati dok Alonso ne sjedne u bolid, jer ovo je ipak odvozio Piquet (bez uvrede navijacima).
zaista me Piquet iznova i iznova iznenadjuje..negativno...mislim da je trenutno najslabiji vozac u F1...ne znam..tvoje misljenje?
¡oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs ˙oןıq ǝɾ oʇs oɐʞ ǝɾıu ǝsıʌ ɐʇsıu
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Formula 1 team - Renault

Post Postao/la gringo73 »

schuey je napisao/la:
gringo73 je napisao/la: Ma da, taj Torro uvijek malo zabrka razliku...ali mi se čini bolid (dosad) problematičan. Mislim, Piquet je napravio manje krugova u ova 2 dana nego Webber danas. Nadam se da Renault neće preuzet ulogu Honde, to bi stvarno bila šteta. Alonso će uvijek izvlačit, ali nije ni on čarobnjak iz Oza.
ni zadnjih godina nije Renault nekako preuvjerljiv bio na testiranjima,povremeni bljeskovi ali ne konstanta,jednostavno ja mislim da imaju skroz drugačiji pristup testovima nego ostale momčadi ;) kako bih se najbolje izrazio,čini mi se da oni uvijek idu na tehničku pouzanost i dobru aerodinamiku koju ravijaju kroz sezonu,ciljajući tako na Alonsa koji može reči ćemo izvuć onaj manjak u prednost Renaulta ( sjetite se samo kolko je Alonso puta završavo trke u Renaultu zaredom bez svoje ili greške tima). a i ako se sjetimo da su dobili dopust da razviju motor još,onda sasvim sigurno nije ovo realan zaostatk,niti približno
Valjda neće zabrljat s motorom. Jer i tu je došlo do promjene; nogu je dobio Chevrier koji je za Reanult radio 25 godina, a umjesto njega na čelna mjesta tih "odjela" za motore su došli White i Taffin (nekadašanji Alonsov trkaći menadžer). Možda to bude i dobitna kombinacija...sve u svemu; vidit ćemo.
slika
Avatar
MP4don
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1004
Pridružen/a: 01 ožu 2008, 11:49
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren - Mercedes
Lokacija: Paragon

Re: Formula 1 team - Renault

Post Postao/la MP4don »

Baš kao što sam i najavljivao... palac dole za Renault F1 crew ove sezone... ;)
...::: // Hamilton United \\ :::...

Ti koji ovo čitaš, odi zuri u sunce ili tako nešto!!!

DOKAZ DA JE SCHUMY LEGENDA:

http://www.youtube.com/watch?v=Y2J_zxn6Sts" onclick="window.open(this.href);return false;

LOL
Avatar
Adriana Lima fan
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2350
Pridružen/a: 07 lis 2007, 13:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Gracac

Re: Formula 1 team - Renault

Post Postao/la Adriana Lima fan »

Scuderia je napisao/la:
Ferrari-BiH je napisao/la:
tada bi bilo kasno...to stoji...ali da skrivaju adute..hmm..ne znam koliko im to prednosti donosi...kako da znaju sa cime raspolazu ako ne testiraju u punoj snazi...ili bar tu negdje???
Moze biti svasta. Ja bi rekao ovo: Treba pricekati dok Alonso ne sjedne u bolid, jer ovo je ipak odvozio Piquet (bez uvrede navijacima).

U najgorem slucaju, pricekat cemo do Australije, onda cemo vidjeti kako stoji.
Isto tako je za McLaren nominalno ekipu koju treba pobjedit tek vozio Kovalainen ne Hamilton tako da borba za podije mi se ne cini vjerojatna.
Avatar
One and only
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1591
Pridružen/a: 12 srp 2007, 22:01
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari- M. Schumacher
Lokacija: Mostar

Re: Formula 1 team - Renault

Post Postao/la One and only »

Adriana Lima fan je napisao/la:
Scuderia je napisao/la:
Ferrari-BiH je napisao/la:
tada bi bilo kasno...to stoji...ali da skrivaju adute..hmm..ne znam koliko im to prednosti donosi...kako da znaju sa cime raspolazu ako ne testiraju u punoj snazi...ili bar tu negdje???
Moze biti svasta. Ja bi rekao ovo: Treba pricekati dok Alonso ne sjedne u bolid, jer ovo je ipak odvozio Piquet (bez uvrede navijacima).

U najgorem slucaju, pricekat cemo do Australije, onda cemo vidjeti kako stoji.
Isto tako je za McLaren nominalno ekipu koju treba pobjedit tek vozio Kovalainen ne Hamilton tako da borba za podije mi se ne cini vjerojatna.
Svakako da bolid treba ocjeniti prema oba vozača, ali kod nekih ekipa je razlika među vozačima velika. Primjer je Renault, dok je recimo kod McLarena ta razlika u kvaliteti vozača manja, a recimo kod Ferrarija skoro neprimjetna.
A postoji još nešto tu. Pogledaj F2008. Svi smatraju Kimija boljim vozačem, ali je F2008 puno bolje "surađivao" s Massom nego s Kimijem, što je na kraju sezone i rezultat pokazao. Hamilton je svakako prilagodljiviji od Heikkija, ali nikad ne treba ni taj faktor odbacit.
slika

Hoću da budem drugačiji, pa stoga neću ostoju staviti na ignore listu :)
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Formula 1 team - Renault

Post Postao/la Scuderia »

Ferrari-BiH je napisao/la: zaista me Piquet iznova i iznova iznenadjuje..negativno...mislim da je trenutno najslabiji vozac u F1...ne znam..tvoje misljenje?

Ne bi puno ulazio u detalje, samo cu reci ovo: Da se Renaultu ne svidja, ne bi ga ostavili ove sezone.
Renault je mogao slobodno dati nogu, ali nije. Valjda cekaju da vide, hoce li poceti voziti onako kako oni misle da zna. :|
Ferrari-BiH je napisao/la:Nisam znao gdje da stavim ovaj post pa evo stavljam ovdje....
Michael Schumacher je pri testiranju Hondinog motocikla za njemačko prvenstvo, pao sa istog, te udario glavom od pločnik, nakon čega je prevezen u bolnicu, ali na srecu nije imao ozbiljnijih posljedica. Zadobio je samo lakse povrede vrata i zgloba desne ruke...
jao kolega, pa kud bas tu, u temi Renault #-o Ima vec takva vijest, pod novosti ;)
Zadnja izmjena: Scuderia, dana/u 12 vel 2009, 10:13, ukupno mijenjano 1 put.
slika
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: Formula 1 team - Renault

Post Postao/la schuey »

Ferrari-BiH je napisao/la: zaista me Piquet iznova i iznova iznenadjuje..negativno...mislim da je trenutno najslabiji vozac u F1...ne znam..tvoje misljenje?
Daj mi samo pojasni po čemu to?pogotovo ako gledam sami finish sezone,jedno 2.mj (prilično sretno al i neke pobjede su sretne) i jedno 4. ,ako bih ga ja osobno išo uspoređivat puno veći podbačaj je heikki u onakvom mclarenu sa samo jenom pobjedom (opet ta sreća :D ) ili pak Button od kojeg je rubens imao na kraju 4 puta više bodova :roll:
gringo73 je napisao/la: Valjda neće zabrljat s motorom. Jer i tu je došlo do promjene; nogu je dobio Chevrier koji je za Reanult radio 25 godina, a umjesto njega na čelna mjesta tih "odjela" za motore su došli White i Taffin (nekadašanji Alonsov trkaći menadžer). Možda to bude i dobitna kombinacija...sve u svemu; vidit ćemo.
nadajmo se da neće,iako,tuku na srce nikada nisu ni imali najbolje motore,uvijek je bio jači od njih il BMW il Ferrari pa i čak McLaren
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
ownagedon
Postovi: 40
Pridružen/a: 25 ožu 2008, 11:42
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Split

Re: Formula 1 team - Renault

Post Postao/la ownagedon »

schuey je napisao/la:
nadajmo se da neće,iako,tuku na srce nikada nisu ni imali najbolje motore,uvijek je bio jači od njih il BMW il Ferrari pa i čak McLaren
vjerojatno mislis na renault kao samostalnu momcad, ali kao proizvodac motora bili su i vise nego uspjesni, prvaci 92,93,95,96,97....
Avatar
tomidix
Test vozač
Test vozač
Postovi: 734
Pridružen/a: 21 ruj 2007, 15:06
Ja sam: Vozač
Navijam za: Alonsa i RF1Team
Lokacija: Prva lijevo...

Re: Formula 1 team - Renault

Post Postao/la tomidix »

Mislim da su slabiji na polju motora jer idu vise na pouzdanost nego na najvecu snagu koju ce pruziti... Ne sjecam se da im se desavao problem kao McLarenu s Mercedesovim motorima dok je Kimi vozio... Naravno kvario se renault na red bullu ali.. nije to toliko masovno...
SIEMPRE FIELES A FERNANDO ALONSO... RF1Team!!!
"Renault will remain his family, we will miss him - but he will miss us!" - Thank you Fernando!
FA: "Renault is a team and a group of people that I will always keep in my heart."
Avatar
ZD1400RT
Početnik
Početnik
Postovi: 153
Pridružen/a: 05 srp 2007, 17:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Spanjarda
Lokacija: Zadar

Re: Formula 1 team - Renault

Post Postao/la ZD1400RT »

schuey je napisao/la: Daj mi samo pojasni po čemu to?pogotovo ako gledam sami finish sezone,jedno 2.mj (prilično sretno al i neke pobjede su sretne) i jedno 4. ,ako bih ga ja osobno išo uspoređivat puno veći podbačaj je heikki u onakvom mclarenu sa samo jenom pobjedom (opet ta sreća :D ) ili pak Button od kojeg je rubens imao na kraju 4 puta više bodova :roll:
Heikki je u Renaultu u svojoj prvoj sezoni završio sve utrke osim zadnje. To što su se u McLarenu posvetili samo Hamiltonu ne znači da je Kovalainen loš. Sam Kovalainen je rakao da se na njegovom bolidu ne uklanjaju niti osnovni problemi prošle sezone.

Meni je dan danas žao što Kovalainen nije u Renaultu. Oćito nije materijal poput Hamiltona i Alonsa, ali za drugog vozača u timu je taman ili u svakom slučaju bolji od Piquea. Iskreno ne znam što u Renaultu vide u Piquet-u osim vozača koji nemože zaprijetiti Alonsu jer im najmanje treba situacija iz McLarena 2007. Možda im Piquet donosi značajniji financijski dohodak pa je i to jedan od razloga. Kako god bilo prošla sezona mu je bila koma i čisto sumnjam da će "procvjetati" ove godine.

Što se tiće bolida, ne sumnjam da će biti konkurentan.
11
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: Formula 1 team - Renault

Post Postao/la schuey »

@ownagedon-da upravo to mislim ;)
@ZD-reg oznaka -pa i u mclarenu ima dovoljan postotak završenih.samo na prniskom položaju s obzirom na bolid koji vozi,daleko od toga da nije dobar vozač,izvrstan ali sezona mu je za podbačaj,jedanko kao kimijeva ili piquetova,tako da po meni nema logike nazvat piqueta najslabijim vozačem,iako je napravio više nego što mu je bolid dopustio za razliku od nekih ;)
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
elf
Ekipni prvak F1 kladionice 2010.
Ekipni prvak F1 kladionice 2010.
Postovi: 305
Pridružen/a: 11 svi 2008, 13:27
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lotus F1 team
Lokacija: Brcko District BiH

Re: Formula 1 team - Renault

Post Postao/la elf »

ne znam sta da kazem... na cemu se zasniva taktika renaulta??? koliko znam poznati su po tome da ne pokazuju punu snagu i izvlace aseve iz rukava... price kruze da Kers najbolje su razvili... znaci trebaju da imaju neku prednost... na rezultatima ne vidim... mada recimo razlika izmedju renoa i mclarena na testiranjima koliko primjecujem je uvijek manja od sekunde...
slika
slika
Maestro
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1113
Pridružen/a: 18 sij 2008, 20:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Čapljina City
Kontakt:

Re: Formula 1 team - Renault

Post Postao/la Maestro »

elf je napisao/la:ne znam sta da kazem... na cemu se zasniva taktika renaulta??? koliko znam poznati su po tome da ne pokazuju punu snagu i izvlace aseve iz rukava... price kruze da Kers najbolje su razvili... znaci trebaju da imaju neku prednost... na rezultatima ne vidim... mada recimo razlika izmedju renoa i mclarena na testiranjima koliko primjecujem je uvijek manja od sekunde...

Danas cca 0.600 je McLaren brži bio i to sa starim krilom koji je puno, puno bolji za ulazak u zavoj od ovoga današnjeg. Ne znam šta bi mislio više. Dvije godine se već razočaravam i ne bih volio više. Ne mogu, nemam živaca.
kakav potpis staviti???
Odgovori