P&O - Srpanj 2007

Mladen Jergović odgovara na vaša pitanja...
Zaključano
Avatar
Buba
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 379
Pridružen/a: 04 svi 2007, 14:56
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mclaren i Mercedes

Post Postao/la Buba »

1)Da li je moguce da je vozac safety cara video Liucija i pozurio da ga izbjegne,tako je meni izgledalo?
2)Vas komentar na onaj zlocesti smjeh Rona Denisa kada je primao trofej od schumachera
3)Alonso se nije cak ni pozdravio sa Denisom posle pobjede,ovaj ga nesto grli ali ga Alonso kulira,mali komentar
4)Nesto nisu bili presretni u Mclarenu a toliko su zeljeli tu pobjedu bas na ovoj (Mercedesovoj) stazi,mozda sa drugim vozacem.Ima li tu nesto ili samo ja haluciniram?
"Jebes pijanstvo ako te sutra nije sramota"
Avatar
Ayrton Veliki
Postovi: 22
Pridružen/a: 22 srp 2007, 00:02

Post Postao/la Ayrton Veliki »

Mladene,mozete li nam pojasniti pravilo o vremenskom ogranicenju trke na 2h tj.zasto ova danasbja nije prekinuta po isteku tog vremena?Nisam cuo da je to pravilo ukinuto.
Avatar
M. Schumacher
Postovi: 31
Pridružen/a: 02 svi 2007, 13:45

Post Postao/la M. Schumacher »

Mladene zanima me jedna stvar koji nisam shvatio,a riječ je o onim zaostacima nakon prekida utrke,gdje je u prijenosu rečeno kako winkelhock ima prednost od 55sec ako se ne varam,a massa 7-8sec bio ispred alonsa,što znači da je massa trebao biti otprlike blizu alonsa??ne kužim to pa bih molio da malo to pojasnite!Hvala
Schumi KRALJ
Avatar
tvojnov2
Početnik
Početnik
Postovi: 218
Pridružen/a: 18 srp 2007, 00:14
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari i Gazdu
Lokacija: Sesvete

Post Postao/la tvojnov2 »

POZDRAV MLADENE I ZAHVALJUJEM NA STRPLJENJU KOJE PRUŽATE ZA NAS FORUMAŠE

Evo par pitanja

1.Današnja utrka
Kakav je općenit dojam današnje utrke u Nurburgringu?Što kažete na alonsovo pretjecanje masse(je li massa možda napravio neku grešku ili je alonso bio po kiši brži).Što se dogodilo kimijevom bolidu i zašto je hamilton počeo gubiti mjesta na početku utrke.Što kažete na winkelhockovu senzaciju u početku?Mislite li da mu je to učvrstilo mjesto drugog vozača jer ispravite me ako griješim ali nijedan vozač spykera nije do sada vodio u nijednoj utrci.

2.Znate li možda je li michael schumacher ikada pobijedio sa zadnje startne pozicije?Koja vam je njegova najdraža pobjeda?(španjolska 96')

3.Hoće li se ross brawn vratiti formuli 1 ako hoće da li će to opet biti ferrari i da li će im pomoći da budu još bolji nego što trenutno jesu?

4.Vidio sam vašu kolumnu o pavloviću.Impresivno i sjajno.Zanima kada bi mogao početi testirati za neku f1 momčad i kada bi mogao postati redoviti vozač u utrkama?Je li on vozač koji je u stanju biti prvak sa nekom boljom f1 ekipom?
Go reds!!!!!! Go Schumi!!!
Avatar
47
Moderator
Moderator
Postovi: 3448
Pridružen/a: 22 ožu 2005, 18:35
Ja sam: Vozač
Navijam za: Crveno
Lokacija: Žabjak
Kontakt:

Post Postao/la 47 »

Mene zanima, gospodine Jergoviću ako znate, zašto je Massa nosio crnu traku na rukavu.
Nisam ništa čuo da je bilo rečeno od strane naših komentatora, nit sam vidio ikakvu vijest.
hvala
slika
Avatar
McLewis
Veteran
Veteran
Postovi: 3123
Pridružen/a: 29 svi 2007, 21:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren i Mercedes
Lokacija: ispred monitora

Post Postao/la McLewis »

47 je napisao/la:Mene zanima, gospodine Jergoviću ako znate, zašto je Massa nosio crnu traku na rukavu.
Nisam ništa čuo da je bilo rečeno od strane naših komentatora, nit sam vidio ikakvu vijest.
hvala
evo da i ja pomognem mladenu!!!
nosio je zbog one avionske nesreće u brazilu
McLaren u <3
Avatar
F1_viewer
Postovi: 135
Pridružen/a: 03 svi 2007, 08:46

Post Postao/la F1_viewer »

Poštovanje gospodine Mladene!

Evo pročito sam par postova prije i vidim da je dosta toga što me je zanimalo već i upitano!

Posvetio bih se duelu između Alonsa i Masse!
Mislim da je to bio krajnje nesportski potez brazilca i ne može proći kao 'racing' incident! Prije nego šta sam donjeo ovakav sud pogledo sam tu situaciju nekoliko puta i ovdje je link na youtube-u: http://www.youtube.com/watch?v=08iUqW8L ... ed&search=

Osobito obratite na pažnju na snimku iz helikoptera koja počinje od 3 minute i 20 sekunde.
Massa zavoj prije ne dira pasicu, znači ne može se vaditi da je zbog nje izgubio kontrolu nad bolidom, Alonso zauzima unutarnju stranu prije ulaska u sljedeći zavoj, Massa ima dovoljno prostora, ali ide ravno na Alonsa!
Osim što je za klasu ispod od Kimmija, Alonsa i Lewisa, Massa je pokazao jednu svoju drugu stranu i to nimalo lijepu, i Fernando mu se nije treba ispričati na press-u zbog ovoga!

Osim Masse i Heidfeld je imao jedan nesportski potez, kad je izgurao Ralfa sa staze!

Ono što mi se ne sviđa da su obojica prošli bez ikakve kazne od sudaca na utrci!

Mislim da bi FIA trebala naknadno kazniti ove nesportske poteze, stoga me zanima postojili ikakva mogučnost da se to i desi, kao što je to bio slučaj sa Michaelom u Jerezu 1997 nakon njegovog duela sa Villeneuveom!

P.S.
Samo da naglasim da nemam ništa protiv Felipea, čak sam i stao u njegovu obranu nakon v.n. Španjolske kad je izgurao Alonsa sa staze, iako je Alonso bio za polovicu bolida ispred. Isto tako nemam ništa protiv Nicka Heidfelda, ali ne podnosim nesportsko ponašanje!
SAMO JE JEDNO U MOM ŽIVOTU VRIJEDNO
DA PUSTIM SUZU S OKA, JER TEBE VOLIM JA
ŽIVOT MI DALA, BAŠ KAO DA JE ZNALA
DA NIKAD NEĆE NESTAT SA MOJIH USANA - HRVATSKA
Avatar
Dino@lonso
Postovi: 125
Pridružen/a: 25 tra 2007, 19:17
Navijam za: Nikoga

Post Postao/la Dino@lonso »

Od mene još jedno pitanje.
Vezano je ut TV prijenos,primjetio sam neke nove stvari.
Mladen je javio našim komentatorima da prinos radi Bernijeva grupa,ne Nijemci.
1.gore lijevo u kutu dok je ponovljena snimka ima znak REPLAY.
2.Ovo sa kišom,prognoze,dali je to postojalo od prije samo nije bilo nikada mogućnosti kiše ili je ovo samo ovdje u Nurburgringu,hoće li to biti i do kraja sezone,da se lijepo možemo pred utrku pripremit za kišu?

Hvala!
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

icegirl78 je napisao/la:Pozdrav Mladene,
Zanima me jos jedna sitnica u vezi G sile.
Dali se sila od 75 G kod Kubice odnosila na njega ili na bolid, te kako bolid rasporedjuje tu silu nakon udarca!
Te sile mjeri ˝black box˝, smješten između vozača i tanka za benzin.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Re: o ferrariu

Post Postao/la Mladen Jergović »

S@sa je napisao/la:Pozdrav gospodinu Jergovicu
Mene zanima sta menjaju desnom rukom dole desno u ferrariju.
Opet bih molio da se samo malo pregledaju prethodna pitanja i odgovori. Ovo smo imali već bar 2 puta.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Re: steta?

Post Postao/la Mladen Jergović »

tg je napisao/la:U depresiji sam Mladene. Kimi je odustao a bio je u dobroj poziciji u trci. Kakve su njegove sanse za naslov sada? Znam da njemu i Ferrariju odgovara Monca, Spa i Madjarska. kakve su mu sanse na Hungaroringu?
Mađarska? Tko vam je to rekao? To je jedina preostala utrka koja izrazito ne bi trebala odgovarati Ferrariju, s tim dužim međuosovinskim razmakom. Mclaren bi tu, teoretski, trebao biti agilniji, baš kao i u Monaku.
Räikkönenove šanse su ponešto splasnule ovim odustajanjem jučer, ali, zapravo, razmak između njega i vodećeg u prvenstvu ostao je isti. Ali, jedna je utka manje, dakle i jedna šansa za stizanje manje.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

ivana.zagreb je napisao/la:Mladene...što vi mislite da li je massa ovo namjerno napravio (dvoboj massa-alonso) ?

još nešto sam primjetila...kod vaganja, kada je alonso pričao massi (vjerojatno, to se ne radi 3 kruga prije kraja, bla bla bla) niti jedan put ga nije pogledao
mislim kad nekome nešto govoriš bar se okreneš prema njemu

ako je alonso htio massi nešto reći neka mu kaže kao svi normalni ljudi, ovako je ispalo kao da nekaj mulja
prvo započne "razgovor", kaže što ima i okrene se od osobe koja bi mu trebala odgovoriti
kao da je massu htio isprovocirati
Ovo je bila slična situacija kao ona u Španjolskoj: Massa je mogao pustiti prostora Alonsu, ali nije. U Španjolskoj je Alonso ispao sa staze, ovdje je izdržao i preuzeo vodstvo. Osobno mislim da je to bio briljantan potez.
Što se malog razgovora tiče, već samo nekoliko puta rekao koliko je Alonso u koječemu sličan Senni. Ne samo da je fantastičan vozač, nego ima i taj nekakav stav koji nikog ne respektira, pogotovo ako misli da se netko ponio malo lošije nego što je trebao.
Naravno da je htio isprovocirati Massu. Utrka je lako za njega mogla završiti u pijesku, i on je to rekao Massi. Osobno, ja bih se ponašao isto. Vi vjerojatno ne biste. Srećom, nismo svi jednaki.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

sjubic je napisao/la:Mladena navodno je postojao kontakt jednog od BMW-a sa Lewisom i zato je pukla zadnja lijeva guma.
E sad 2 pitanja.

Prvo.
Lewisa su nakon otvaranja boksa poslali na stazu na slikovima.
Odluka momčadi.Ne mislite da su time pogriješili i tako do kraja upropastili šansu da Lewis ipak osvoji neke bodove jer je pred kraj utrke kad je počela kiša bio puno brži od Renaultovih vozača.

Drugo.
Lauda je izjavio na rtl-u da su suci pogriješili što več nakon drugog kruga po onakvom pljusku nisu prekinuli utrku jer kao što smo vidjeli moglo je dosta vozača stradati.
Prvo.
Lewis je bio jedini vozač koji je, nakon što ga SC propustio da nadoknadi izgubljeni krug, imao priliku odvesti krug po stazi koja se sušila. Vjerojatno je i njegova procjena bila da je to dovoljno dobro za suhe gume. Ali, njegovo je iskustvo na tom planu limitirano. Sigurno je da se radilo o pogreški, jer ga je njegov inženjer trebao uvjeriti da je još suviše rano.

Drugo.
Lauda je u pravu.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

LeoZGB je napisao/la:Mladene imam pitanje u vezi Hamiltona.

Kakva je ono bedastoca da se sa dizalicom vraca Hamiltona na stazu, jos malo buju ih sa helikopterima vozikali po stazi da se nemogu sudarit
Pravila vele da se vozača, ako mu se nije ugasio motor, treba što prije skloniti s pozicije opasne za ostale vozače. Kad su ga maknuli, on je samo nastavio, jer smije.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

*silberpfeil je napisao/la:
LeoZGB je napisao/la:Mladene imam dva pitanja u vezi hamiltona.

1.Vec ste rekli zasto nije startao kao 20 ili iz boksa, ali mene zanima zasto nije startao kao 4 jer je njegovo vrijeme u kvalama bilo 4 po redu

I drugo kakvi su ono kretenizmi da se sa dizalicom vraca Hamiltona na stazu, jos malo buju ih sa helikopterima vozikali po stazi da se nemogu sudarit
sale i sena oprostite što pišem vamo ali koliko su puta schumija gurali redari kad zaglavi????
Vidi prethodni odgovor. Pravila, dečki, pavila...
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

ivana.zagreb je napisao/la:Mladene još jedno pitanje


dal su smjeli pustiti hamiltona nakon što su ga digli sa dizalicom?
s obzirom da je on bio zakopan dosta dugo u pijesku, praktički je već ispao iz utrke

isto tako su mogli i nekog drugog uzeti i staviti na stazu, ako se već može
Vidi odgovor malo ranije. On nije praktički ispao iz utrke. Odakle vam takva ideja? On je vrlo svjesno ostavio motor da radi, i to je bio sjajan primjer hladne glave. Redari ga moraju što prije skloniti iz opasne pozicije. Ostalim vozačima motori nisu radili. Tough luck.
Avatar
-Briatore-
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1498
Pridružen/a: 28 vel 2006, 09:28
Ja sam: Vozač

Post Postao/la -Briatore- »

A o kakvim se pravilima radi što su Ivica I Neven spominjali da će se nekakve 33 sekunde dodati na Winkelhockovo vrijeme, zbog safety-cara? Inače u dosadašnjim slučajevima kada izađe SC, poredak se zgusne i nema dodavanja nikakvog vremena, jednostavno imaš bad luck ako si vodeći, o čemu se ovdje radilo?
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

Toranosuke Takagi je napisao/la:
ivana.zagreb je napisao/la:
ako je alonso htio massi nešto reći neka mu kaže kao svi normalni ljudi, ovako je ispalo kao da nekaj mulja
prvo započne "razgovor", kaže što ima i okrene se od osobe koja bi mu trebala odgovoriti
kao da je massu htio isprovocirati
Istina. Čovjek ima odrješitosti reći nešto i to mi se svidjelo, ali mogao se bar gledati u oči.

Mladene, nešto sam primjetio. Mislim da se previše poklanja simpatija Hamiltonu. Nemojte misliti da sam protiv Mclarena ili Hamiltona (dapače, on mi je bio na početku sezone draži od Alonsa). Vi imate samo riječi hvale za Lewisa... i to mi se čini O.K. Niste pretjerivali. No danas na utrci, slušao sam naše komentatore i nije mi se svidjelo dizanje u nebesa i prenemaganje oko Hamiltonovih pretjecanja. Mislim da on nije tolika velika faca s predobrim autom. Gospodin Blažićko se tako uzbudio kad je prešao Fisica, a uopće nije uzeo u obzir da je potonji bio teži i u sporijem autu. Svaka čast Hamiltonu ali mislim da su Wurz i Webber napravili veći posao danas. Što želim reći...da bi se trebalo pričekati...sa kovanjem Hamiltona u zvijezde. On je odličan vozač. Ali treba se uzimati sve sa rezervom. Odličan vozač u odličnom autu - to je u redu. Ali on nije najbolji vozač koji se pojavio. A komentatori svršavaju na njegovo pretjecanje. Koje i nije nešto senzacionalno. Senzacionalno je Alonsovo pretjecanje danas, i kad je Schumija stigao, ili Barrichelova kišna trka. Da skratim...lako njemu u takvom autu. Naglašavam, nemam ništa protiv NJEGA, samo konstatiram da nije takav genijalac kakvim nam ga neki žele prikazati.
Molim komentar.

Isto tako...je li ovo danas bio presedan u F1? Vraćanje Hamiltona na stazu? Mislim da to nije bilo fer, bez obzira što mu se nije ugasio motor. Jer nije on prvi u povijesti koji je izletio na travu ili šljunak pa da mu se nije ugasio motor. Ne sjećam se da su i druge izvlačili.

Pitanje: mora li toliko biti reklama tokom prijenosa? Stvarno nas prisiljavaju da okrećemo druge programe jer se VIP crno-bijela reklama svima gadi.


Kako komentirate Heidfeldovu vožnju danas?
Tko je po vama bolje vozio cijelu utrku Heidfeld/Kubica?

Hoće li Heidfeld snositi odgovornost za eliminiranje Ralfa?

P.S. Svaka čast komentatorima, znam da ih uvijek branite :) ali u životu uvijek treba dizati kriterije na maksimum. Ne tvrdim da ima vještijih od njih, ali mogli bi malo bolje :) Pogotovo zbog danas: idu DVA BMW-a i on nešto izvali. To je Wurz. :)
Auf. Ajmo redom.
Ja ne želim uzeti Hamiltonove vožnje s rezervom, jer sam vidio blizu 200 Grand prix utrka uživo i znam da se ovakav vozač ne pojavljuje svaki dan. On je fenomenalan vozač. To što je (već) u odličnom autu, kakve to ima veze? Zašto bi trebao prvo biti u nekom kršu? Gdje to piše?
Hamiltonovo pretjecanje Fisichelle bio je briljantno, bez obzira na razliku u kvaliteti auta. On ga nije prešao u super-brzom zavoju, ili nakon dugačke ravnine, nego na teškom, tehnički zahtjevnom dijelu staze. To je, jednostavno, zahtijevalo veliko umijeće. Osobito protiv Fisichelle, koji je vrlo dobar i iskusan vozač.

Ovo s vraćanjem Hamiltona bio je donekle presedan jer ljudi obično vrlo lako odustanu, ili ne uspiju ostaviti motor živ. Pravila dozvoljavaju sucima, čak im to nalažu, da uklone auto s opasne pozicije. Ako su vidjeli da Hamiltonov motor još radi, a kod svih ostalih oko njega ne, naravno da su njega prvog uklonili i vratili na stazu. Ponavljam, pravila to dozvoljavaju, čak nalažu. Zašto se nekom ne bi omogućilo da nastavi utrku, ako je bio priseban i nije ugasio motor? Zašto bi u utrci trebalo biti što manje auta?

Za reklame pitajte HTV, ali znam i ja: da, reklama mora biti.

Heidfeld je bio netipično živčan i radio je pogreške. Po meni, bio je malo preambiciozan i kod Kubice i kod Ralfa. Ne za kazniti, ali svakako je malo pretjerao. Nije bio dovoljno duboko unutar njih da bi mogao tvrditi da se može pretjecati. Suci su odlučili da Heidfeld nije kriv za izbacivanje Ralfa, mislim i zato jer je Ralf sam rekao da je ranije pogriješio i praktički natjerao Heidfelda na napad.

Uvijek, ponavljam: uzmite diktafon i snimite sebe kako pričate dva sata uz ovakvu utrku kao što je bila ova jučer. Začudit ćete se koliko je to enormno teško.
Zadnja izmjena: Mladen Jergović, dana/u 23 srp 2007, 12:32, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
muamert
Test vozač
Test vozač
Postovi: 598
Pridružen/a: 31 srp 2006, 11:11
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Bosna i Hercegovina

Post Postao/la muamert »

Pozdrav M.J.

Dva kratka pitanja.

1. Da li znate slucajno koje CAD software koriste F1 ekipe.

2. Vidim dosta se ovdje pisalo o Adrianu Sutilu. Za mene jedan od boljih vozaca u F1, to ste i vi napisali. Dosta sam trazio o njemu na internetu, da li ga mozete usporediti sa Hamiltonom, da li je barem priblizno po vama talentiran kao on.

Toliko
Hvala
"Aerodynamics are for people who can't build engines." Enzo Ferrari

"Never hate your enemies -- it effects your judgement." The Godfather III

"Now I'm happy and I don't think much about luck. If you work hard, you can get what you want." Kimi Raikkonen
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

Kenny je napisao/la:Mladene imam pitanje vezano za safety car.
Kada je safety car izašao na stazu bio je jako sporo išao i tek kada mu se je Liuzi približio on je krenio, pa me zanima zašto nije ranije krenio? Ja smatram safety car krivim za izljetanje Liuzija, da li se i vi slažete?
I još 2 pitanja. Da li se safeti car može kazniti ako bi FIA to sitražila ako ga proglase krivim? što bi se desilo ba se je u tom trenutku Liuzi sudario sa safety carom?
Safety Car je išao sporo jer je čekao da dođe vodeći u utrci, i onda se za njim poslože sve drugi. Svi suci na stazi odmah izvjese van oznake SC, i sve ekipe su dužne to odmah javiti svojim vozačima putem radija. Dakle, vozači moraju paziti kako voze i drastično usporiti čim vide (i čuju)obavijesti o SC-u. Liuzzi je jako loše regairao, ako je uopće reagirao. Isključivo je njegova odgovornost da pazi gdje je Safety Car. On je vjerojatno žurio da prestigne Safety Car (jer je valjda znao da smije, jer SC čeka vodećeg), i izgubio je auto na tom kočenju po nizbrdici za prvi zavoj. To je isključivo njegova krivica. Ako bi netko trebao biti kažnjen onda je to Liuzzi, jer je Bernd Maylander doslovno morao bježati i skloniti se od Liuzzija van kontrole.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

*silberpfeil je napisao/la:mladene dali je po vama bila fer borba od strane masse prema alonsu? ja mislim da je mogao ostavit malo više prostora jer je bilo vidljivo da je alonso već sa pola bolida bio ispred!! i ako možete prokomentirajte razgovor masse i alonsa
Da, ovo sam odgovorio negdje malo prije. Moje je mišljenje da je Massa mogao pustiti više zraka Alonsu, kao i u Španjolskoj. No, nije. Ništa strašno, ništa što nije fer. To je izbor samih vozača. Jednom to napraviš drugima, drugi put drugi to naprave tebi.
Jasno, Alonso je malo gunđao prije postolja jer je bio uzbuđen. Utrka je za njih obojicu mogla završiti u tom zavoju. To bi za njega bila kompletna katastrofa, osobito zato jer je očito bio drastično brži po kiši.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

Buba je napisao/la:1)Da li je moguce da je vozac safety cara video Liucija i pozurio da ga izbjegne,tako je meni izgledalo?
2)Vas komentar na onaj zlocesti smjeh Rona Denisa kada je primao trofej od schumachera
3)Alonso se nije cak ni pozdravio sa Denisom posle pobjede,ovaj ga nesto grli ali ga Alonso kulira,mali komentar
4)Nesto nisu bili presretni u Mclarenu a toliko su zeljeli tu pobjedu bas na ovoj (Mercedesovoj) stazi,mozda sa drugim vozacem.Ima li tu nesto ili samo ja haluciniram?
1) Vidi dva odgovora ranije.
2) Ne znam je li bio zločesti. Ali sigurno je bio puno osobnog trijumfa, jer McLaren je prešao Ferrari 5 krugova prije kraja utrke, na čistu vozačku genijalnost. Ja bih se isto smijao da sam vlasnik McLarena, zločesto ili ovako ili onako.
3) Opet, teško je reći. Vozačima treba dosta vremena da s skinu s ˝higha˝ nakon utrke. Ja sam ih u ranim devedesetima gotovo na svakoj utrci vidio odmah nakon dolaska u cilj i vrlo su često posve u nekom drugom svijetu, i treba im malo da se vrate natrag u normalno stanje. Osobito ako je utrka bila živa sve do posljednjeg kruga.
4) Velika većina McLarenovih ljudi su Britanci i, da, prilično vole Hamiltona. Zato gazde vole Alonsa, pa tu imamo ravnotežu. Ali, mislim da je cijeli McLaren malo pod utjecajem ovih posljednjih događaja, i mislim da su svi malo napeti i nervozni prije 26. srpnja.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

Ayrton Veliki je napisao/la:Mladene,mozete li nam pojasniti pravilo o vremenskom ogranicenju trke na 2h tj.zasto ova danasbja nije prekinuta po isteku tog vremena?Nisam cuo da je to pravilo ukinuto.
Sinoć sam pisao izvještaj ove utrke za ˝Auto klub˝ i spazio to trajanje utrke. Ali, mislim da utrka sigurno nije trajala 2 sata i 6 minuta, nego je to sveukupno vrijeme od prvog starta do cilja, i zbog nekog razloga tu je uračunato i ono vrijeme stajanja nakon crvene zastave.
Znam sigurno da je prvi start bio u 14.02, i da je utrka završila oko 16.08.
Očito se dogodila neka greška u sistemu za mjerenje vremena, pri čemu nije izbačeno ono vrijeme stajanja.
Ali, to je sistem koji inicira grafike koje vidimo na TV. Pravi sistem mjerenja sigurno je vodio računa o pravom, čistom trajanju utrke. koje je, ponavljam, bilo negdje oko sat i 45 minuta ili tu negdje.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

M. Schumacher je napisao/la:Mladene zanima me jedna stvar koji nisam shvatio,a riječ je o onim zaostacima nakon prekida utrke,gdje je u prijenosu rečeno kako winkelhock ima prednost od 55sec ako se ne varam,a massa 7-8sec bio ispred alonsa,što znači da je massa trebao biti otprlike blizu alonsa??ne kužim to pa bih molio da malo to pojasnite!Hvala
Mislim da je u vrijeme prekida utrke nastao nekakav auzmeš s mjerenjem vremena. Neki izvještaji govore da je Winkelhock imao 20 sekundi, Ivica je live timingu vio 33 sekunde i to rekao u prijenosu, vi velite 55 sekundi. Ja osobno nisam vidio te razmake, a FOM ih nije pokazao u TV grafikama, jer su očito imali problema.
Danas ću se čuti s glavnim producentom iz FOM-a, pa ću od njega pokušati dobiti te podatke, kao i podatke o stvarnom trajanju utrke.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

tvojnov2 je napisao/la:POZDRAV MLADENE I ZAHVALJUJEM NA STRPLJENJU KOJE PRUŽATE ZA NAS FORUMAŠE

Evo par pitanja

1.Današnja utrka
Kakav je općenit dojam današnje utrke u Nurburgringu?Što kažete na alonsovo pretjecanje masse(je li massa možda napravio neku grešku ili je alonso bio po kiši brži).Što se dogodilo kimijevom bolidu i zašto je hamilton počeo gubiti mjesta na početku utrke.Što kažete na winkelhockovu senzaciju u početku?Mislite li da mu je to učvrstilo mjesto drugog vozača jer ispravite me ako griješim ali nijedan vozač spykera nije do sada vodio u nijednoj utrci.

2.Znate li možda je li michael schumacher ikada pobijedio sa zadnje startne pozicije?Koja vam je njegova najdraža pobjeda?(španjolska 96')

3.Hoće li se ross brawn vratiti formuli 1 ako hoće da li će to opet biti ferrari i da li će im pomoći da budu još bolji nego što trenutno jesu?

4.Vidio sam vašu kolumnu o pavloviću.Impresivno i sjajno.Zanima kada bi mogao početi testirati za neku f1 momčad i kada bi mogao postati redoviti vozač u utrkama?Je li on vozač koji je u stanju biti prvak sa nekom boljom f1 ekipom?
1. Dosta ovoga sam već odgovorio, pa virnite u prethodne odgovore, ako nije problem.
Hamilton je dobio udarac u stražnju gumu od Kubice, kojeg je u njega gurno (malo preambiciozni) Heidfeld.
Winkelhock je senzacija samo utoliko što su njegovi inžnjeri (i Colin Kolles) odlučili da, kad već starta iz boksa što nismo vidjeli, ide van s intermediate gumama. Naime, dok su svi drugi gulili krug za zagrijavanje na suhim gumama, a Winkelhock još bio u boksu, počela je kiša. Sumnjam da će ovo išta promijeniti za Winkelhocka, odnosno mislim da više neće voziti ove sezone. Jer na svim treninzima i u kvalifikacijama, iu utrci nakon drugog starta, bio je prilično grozan. ovo vodstvo u utrci bilo je naj freak stvar valjda u povijesti Formule 1.

2. M Schumacher nije nikada pobijedio s posljednje pozicije na startu. U Belgiji 1995. pobijedio je s 16. pozicije. Da, meni je najdraža njegova pobjeda u Španjolskoj 1996.

3. Mislim da hoće. vrlo je vjerojatno da će to biti Ferrari. Da, on je vrlo, vrlo sposoban tip i veliki gubitak ove godine za Ferrari.

4. Mislim da je plan dobiti neki F1 test ove jeseni. Realnost je mjesto test vozača u nekoj F1 ekipi u 2008., a dalje će se vidjeti. Miloš je jako, jako dobar vozač, ali više ću znati kad ga vidim u živo u Belgiji u kolovozu. Sve sadašnje indicije, međutim, govore da je možda čak i bolji od Sebastiana Vettela. A to znači, top klasa. Za sve ostalo, pokazat će vrijeme.
Zaključano